Opinie o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

ooooo

luzik w tym imperialu a pensyjka na konto .

BBS
@ooooo

hahaha do czasu

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

@Tomasz

Tak prowadzi podobno można przez imperial i przez agencje

@Tomasz

Ale agencji nikomu nie polecam Z dnia na dzień umowa się kończy i nie pracujesz w Imperial Tabasko

wwp
@Tomasz

ja polecam agencje ponieważ można przez agencję dostać się na stałe do imperial

wwp
@wwp

Agencja to zło Etat to etat.

nono

Luz samowolka nie napracujesz się stare dawne czasy super Imperial.

trans

imperial w radomiu na tytoniowe poszukuję pracowników na produkcji spoko jest jak.za dawnych czasów

Mechanik

Witam rozmowa przebiegala bardzo profesjonalnie ok 1.5h. Najpierw test z mechaniki na ok 8sztron z przekladni oraz roznego rodzaju kluczy pozniej kolejna teoria pokazane rozne narzedzia pasy klinowe itp i do czego sluzy wiedziec jak wygladaja a potem juz czyste pytania co chcesz robic itp osobiscie uwazam ze rozmowa ok nie byla napieta atmosfera mozna bylo sie czasem usmiechnac panie wszystko powiedzialy co mnie czeka jak wyglada praca w firmie czego moge oczekiwac social itp ja osobiscie czekam na decyzje

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
swojak

Oj Imperial Tabasko tam Każdy robi co chce kierownicy Na nic nie zwracają uwagę wszyscy siedzą palą popijają mają wszystko gdzieś praca jednym słowem na luzie kierownictwo śpi.

hura
@swojak

Masz rację luzik a kasa plynie

turek

O joj pozytywnie.

pozytyw

imperial dobra praca

Rekrut

Witam. Aplikuje na stanowisko Doradca Handlowy w rejonie Legnica-Głogów. Ktoś wie jaka tam atmosfera oraz jakie warunki oferują? Z góry dziękuje za info.

sensual

Poza tym w każdej firme brakuje fachowców to jest normalne w dzisiejszych czasach bo wszyscy powyjeżdżali ale przede wszystkim 80% osób nie ma kierunkowego wykształcenia a tam bynajmniej przyjmują osoby bez wykształcenia i bez fachu w rękach.

sensual

W każdej firmie znajdzie się jakieś Ale.. a szczególnie jak chce się wystawić złą opinię Ja uważam że jest ok.

Zuza

Może teraz przy braku fachowców firma zacznie podnosić wynagrodzenie?

Krzysztof

ITPM S.A.? Instytucja Tworząca Pracowników Merytorycznych i Szkoląca Ambitnych Od wielu lat firma dostarcza dobrych pracowników do ITM. Również do Trend Glass, Fabryki Broni i Global Cosmed poszli/idą nasi pracownicy. Ostatnio do grona "biorców" dołączyło Ferrero. Także jak poważnie myślicie o pracy, w którejś z tych firm, to warto zacząć od ITPM SA. Wyszkolimy Was i w tych firmach zapewne Wam się to bardzo przyda... Smutne...

@Krzysztof

jakby lepiej płacili w Imperialu, a pracownicy mieli by szansę na rozwój to by nie przechodzili do innych firm położonych np dalej od miejsca zamieszkania...

marcin

W tabasco w radomiu jest całkiem do.przegryzienia bez spiny całkiem dobrze.

sex

jestem na umowie agencyjnej mi pasuje . mam 2 dzieci i mi starcza zona pracuje co narzekać.

dobry

prawda jest taka że ten kto pisze negatywne opinie to ci którzy boją się o ta pracę i żeby nie było konkurencji to piszą negatywne opinie żeby nie było chętnych.

maszynista
@dobry

Masz rację negatywne opinie piszą ci którzy rzeczywiście nie chcę żeby się zgłaszali nowi pracownicy.

odwazny

radom nie jest zagłębiem dużej ilości w pracy ale naprawdę jest całkiem spoko jeżeli chodzi o wynagrodzenie , pracy jest ale to normalne , i przede wszystkim różne benyfity. szczerze polecam.

szagi

Tak weszłam na tą stronę to wam Powiem prawdę jak jest Imperial Tabasko pewnie praca jest można zarobić dużo a można zarobić mniej to zależy od stanowiska ale mniej niż 2300 zł to na pewno nie zarobisz nawet jak jesteś najzwyklejszy pracownikiem poza tym są różne dodatki Cudów nie ma ale jest stabilne zatrudnienie A co w radomiu lepszego możesz dostać Przecież jak pójdziesz do innej pracy to jeszcze musisz za darmo nadgodzinę robić i masz najniższą krajową tytoniówka nie jest taka zła Też słyszałam że chłopaki mają dobrze przez agencje pracy.

Tylko Etat
@szagi

Kłamiesz. Jesteś spamerem działającym na zlecenie agencji pracy, która nawet w Radomiu ma problem ze znalezieniem rąk do pracy.

kubus
@Tylko Etat

co Ty gadasz jestem kubusiem puchatkiem

pracujący przez agencję
@Tylko Etat

co Ty gadasz przecież prawie ofert pracy nie ma wszystko jest odbstawione ludzie pracują i nie mają zamiaru rezygnować . bo jest dobrze jak na radom

Krzysztof
@pracujący przez agencję

Przez agencję jest tak dobrze, że pod koniec miesiąca możesz się dowiedzieć z grafiku, że umowa Ci się skończyła. Więc chwalenie agencji to dobry żart. Imperial cały czas szuka ludzi na etat do produkcji. Bezpośrednio ich zatrudnia. I tam jest ok.

cudo

dość długo nie mogłem znaleźć pracy w radomiu i udało się jestem z tej pracy zadowolony pracuje od stycznia 2018 jestem.zadowolony z kasy i z atmosfery wśród pracowników pracuje przez agencje i uczciwie płacą szanuje sobie pozytywny stosunek pracodawcy do pracownika panują tu jasne i oczywiste zasady. ja z czystym sumieniem polecam imperial.

Tylko Etat
@cudo

Spamujesz dla agencji pracy. Nie wierzcie w te bzdety.

tygrysek

to ja tygrysek

oooo

A ja pracuje na etat i jestem zadowolony ponieważ w tym mieście ciężko o pracę, wcześniej pracowałem przez agencję było prawie tak samo. może jestem już w starszym wieku grubo po 40 i już nie mam takich wymagań.

Aneta

@pracownik i to każdy ma taką pewną premię 600 zł? I jest dużo firm z branży czy w Radomiu, które Twoim zdaniem mają lepsze stawki? A czy zmiany stanowisk lub awansy często się zdarzają się w firmie IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

@Aneta

włączenie premii do pensji było w zeszłym roku, aktualnie nie ma żadnej premii poza roczną. Wszystkim robotniczym podnieśli o tą kwotę brutto wypłatę i zatrudniając obecnie wydaje się każdemu że lepiej firma płaci, a tak naprawdę nic się nie zmieniło... Co do awansów to zależy na jakim stanowisku jesteś i jak bardzo podlizujesz się innym. Są osoby co od 10 lat pracują praktycznie na tym samym stanowisku i mają wyłącznie podwyżki roczne, a są tacy co zmieniają stanowisko co rok-dwa lata. Wydaje mi się że mając doświadczenie znajdziesz pracę o tej samej stawce lub lepszej. Na produkcji panuje muda, powtarzane czynności, koordynatorzy i liderzy zrzucają winę cały czas na pracowników, a sami nie potrafią podjąć prostych decyzji.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. - Radom

• Jak się pracuje w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Kandydaci do pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.
2.3/5 Na podstawie 103 ocen.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.