Opinie o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

marian

nie jest tak źle dobrze że uczciwie płacą ,

@marian

jak na Radom płacą, znośnie chociaż jest dużo firm, które płacą lepiej... Jedyne co przeraża to brak podwyżek płacowych poza zwiększaniem obowiązków... podwyżkę można tylko dostać przy zmianie stanowiska albo przy awansie i wynosi ona maksymalnie 10%.... poza tym coroczne podwyżki płac ( średnio 2.5-3.2% ) nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...

Tbilisi

spoko praca i nich poszukuja pracowników W różny sposób jaki chcą wszystkie opcje dozwolone ważne żeby były skuteczne A poza tym to świetnie wypracowana firma kasa super godna. Nie wiem że ciągle poszukują nowych pracowników ale to z tego względu bo chcą jak najlepszych pracowników specjalistów pod każdym wzgledem i też zwykłych ludzi na pakowanie paczek i na operatora maszyn, i niech sobie poszukują non stop.

Tylko Etat
@Tbilisi

Twoje oderwane od rzeczywistości i pozbawione interpunkcji teksty łatwo poznać. Dalej spamujesz. Chociaż byłeś w tej firmie?

Piro
@Tbilisi

Ciekaw jestem kto takie głupoty wypisuje ...Przynajmniej uśmiałem się :D

tadeusz

A mnie dobrze biorę ok 3 i gdzie w radomiu lepiej mi dadzą zarobić.

chłopie za ta kasę to bym nie chciał tam pracować na jakim jesteś stanowisku . bo znacznie więcej sie zarabia.

@pracownik

po zeszłorocznym włączeniu premii miesięcznej do podstawy to będzie te 600zł brutto więcej... Niestety podwyżek nie ma, pracownicy biurowi i z produkcji powoli zaczynają odchodzić do firm, w których płacą lepiej

Mechanik

Witam rozmowa przebiegala bardzo profesjonalnie ok 1.5h. Najpierw test z mechaniki na ok 8sztron z przekladni oraz roznego rodzaju kluczy pozniej kolejna teoria pokazane rozne narzedzia pasy klinowe itp i do czego sluzy wiedziec jak wygladaja a potem juz czyste pytania co chcesz robic itp osobiscie uwazam ze rozmowa ok nie byla napieta atmosfera mozna bylo sie czasem usmiechnac panie wszystko powiedzialy co mnie czeka jak wyglada praca w firmie czego moge oczekiwac social itp ja osobiscie czekam na decyzje

automatyk

na początek ok 2800

Aneta

@Tbilisi skoro wiesz jakich konkretnie poszukuje pracowników firma IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. to znaczy, że pracujesz w tej firmie? Jakie masz o niej zdanie, bo w sumie nie wypowiedziałeś się o samej pracy.

Aneta

@pracus uważasz, że wpisy piszą osoby, którym nie chce się pracować? Przecież do pracy właśnie się po to idzie? Czy uważają, że znajdą miejsce, w którym bez pracy będą dostawać wynagrodzenie? Możesz napisać jakie dodatki do pensji oferuje pracownikom firma IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

pracus

każdy chce zarabiać po 6 tyś i nic nie robić niestety tak się nie da. wiadomo że jest to praca zmianowa i sa nocki jest to praca przy maszynach Ale chyba każdy kto sie zatrudniał to o tym wiedział nikt tego nie ukrywał . poza tym kasa to jest nie zła do tego różne dodatki i można iść na zwolnienie l4 problemu zero . A agencja zatrudnia tez według rygorystycznych przepisów oszustw nie ma i o co biega, o to że się robić nie chce czytam te wszystkie opinie i chodzi nie o kasę ani atmosferę tylko o to że się ludziom robić sie nie chce . jak ktoś mądry to poczyta to też tak stwierdzi .-robić sie ludzia nie chce i tyle i narzekają.

Tylko Etat
@pracus

Twoje oderwane od rzeczywistości i pozbawione interpunkcji teksty ciężko czytać. Ile agencja płaci za ten niskiej jakości spam?

Aneta

@Pracownik czyli odszedł jakiś pracownik, który dużo znaczył w firmie IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.? Nie wiecie czy sam odszedł czy został zwolniony? Wiecie co może być powodem tych rotacji @Micki?

Micki

Odchodzi do innej firmy.

rzetelny

ludzie dziś nie chcą pracować za dwa pięćset i za trzy koła do ręki chcą więcej i to jest powód.

bonzo

zależy jakie kto ma wymagania mnie agencja odpowiada

Aneta

@mężczyzna czyli firma IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. się rozwija skoro zatrudnia tyle osób do pracy? Dobrze świadczy o tym, że to miejsce stabilne i można spokojnie bez zmartwień wiedzieć, że jak się będziemy przykładać do pracy to będziemy ją mieć i nikt nas nie zwolni. @zatrudniony możesz powiedzieć coś więcej na temat nagród jakie są za pracę? O systemie ich przyznawania?

zatrudniony

nie ma co narzekać płacą na czas a nie na raty jak w innych pracach można iść na L 4 Nikt z tego nie robi afery a nie jak w innych firmach poza tym sa nagrody i płacą nawet nawet. I przynajmniej jest szansa że zostanę na stałe bo ludzie odchodzą na emerytury i zatrudniają nowych .kasa niezła nikt nie zaprzeczy bo to prawda.....

wiesniak

jo polecom fajna robotka. kasiura też jest na poziomie. wieśniak.

Blondi

Mam pytanie. Czy młode dziewczyny mają szansę się zatrudnić w tobacco? Jak ogólnie jest w tej firmie? Chodzi mi o wynagrodzenie, atmosferę itd. Dużo tam młodych ludzi pracuje? Z góry dziękuję za odpowiedź

mon
@Blondi

płeć piękna też pracuje

markus
@Blondi

pracują różni ludzie i młodzi i starsi atmosfera spoko zależy jak kto jest zmęczony praca ale to przecież normalne dla przyjemności nie pracuje sie wynagrodzenie na pewno zarobisz grubo powyżej dwójki zależy od stanowiska .

mezczyzna

A to że poszukują ludzi i Zatrudniają z Ukrainy to też dobrze trzeba pomóc ludziom a poza tym to osoby z Ukrainy bardzo dobrze pracują są bardzo pracowici chociaż nasi Polacy też.

mężczyzna

nie tylko poszukują studentów i studentek i też poszukują kobiet i mężczyzn w różnym wieku chyba jedynym atutem to jest to żeby mieć chęci do pracy bo to jest praca przy maszynach na produkcji ale Zaletą tego wszystkiego jest to że to jest stała praca jeżeli zostaniesz zatrudniony przez tabasco to będzie długo pracować a nawet przez agencję to też po kilkanaście lat się pracuje a nawet dłużej.

Aneta

@werox to ważna informacja, bo ludzie idący na staż mają jakąś iskierkę nadziei, że uda im się zostać zatrudnionym. Dobrze znać takie fakty, bo od razu ma się większy zapał do pracy. @olo a może nikt z zarządu firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. nie czytał tego wątku. Może nie wiedzą o jego istnieniu. Dlatego nie ma co dedukować, że zamiast zmieniać coś robią bilbordy.

werox

niech tobie szukają pracowników jak chca czy to jest złe że szukają w inny sposób Uważam że nie. A w której pracy jest tak że przyjmują Stażystów a później stażyści zostają w pracy albo nowi pracownicy w których przyjmują później zostają w pracy i mają stałą pracę nie muszę się bać o przyszłość W jakiej firmie tak jest z zasady tak nie ma . stażysta popracuję trochę i odchodzi a w Imperial Oczywiście chodzi mi o ulice tytoniowa w radomiu..naprawdę ponad połowa ludzi zostaje po stażu i młodych pracowników którzy są zatrudnieni bez stażu też zostają. Jakby było źle to by tyle ludzi nie pracowało po kilkanaście lat.

Aneta

@olo a jaki problem jest w billboardach? Może chcą dotrzeć do pracowników w inny sposób niż wszyscy? Czy to od razu musi oznaczać, że to źle? @k czyli poprzez aplikację można sobie wybrać czy chcemy by zatrudnieni bezpośrednio przez firmę IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. czy agencję? Czy częściej agencja przyjmuje pracowników czy firma?

Ruda
@Aneta

Czy może mi ktoś powiedzieć czy są jakieś przyjęcia do tej firmy? Czy jest szansa żeby być zatrudnionym przez imperial? Czy zatrudniają młode dziewczyny i na jakie stanowiska

Tomi
@Ruda

Cyklicznie firma rekrutuje stażystów (musisz być studentem lub absolwentem odpowiedniego kierunku). Najczęściej do działu produkcji (studenci chemii, zarządzania produkcją i studiów technicznych), techniki, finansów, jakości i logistyki (studenci ekonomii, kierunków technicznych i transportu). Niby "tylko" staż, ALE po stażu 50-60% ludzi zostaje na etatach. Jeśli chcesz trafić od razu na etat, to szukaj na stronie firmy: http://www.imperial-tobacco.pl/kariera/imperial-tobacco-polska-manufacturing-sa-radom,103 lub na portalach z ogłoszeniami.

olo
@Aneta

@Aneta renoma firmy bierze się m.in. z relacji interpersonalnych ale nie wśród kadry a właśnie wśród załogi - ludzi produktywnych. To Oni są kluczem do wizerunku firmy na zewnątrz a co za tym idzie jej atrakcyjności na rynku pracy. Negatywne i emocjonalne wpisy będące w większości tego i tak już "odfiltrowanego" wątku zamiast skłaniać ludzi z działu HR do refleksji wywołują jedynie zniesmaczenie i właśnie "metodologię bilbordową". Żenada... . Szkoda, iż nikt z osób zarządzających tak ciekawą poniekąd firmą nie wyciąga wniosków z obecnego stanu rzeczy. Szkoda aby prawidłowe zdiagnozowanie problemu było przeszkodą do sukcesywnego rozwoju zarówno Firmy jak i jej pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. - Radom

• Jak się pracuje w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Kandydaci do pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.
2.3/5 Na podstawie 103 ocen.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.