Opinie o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

inter

źle opinie to piszą Ci którzy sie zwolnili bo się nie chciało robić i Ci co zostało zwolnieni za picie i kradzież a poza tym to to praca z klasa i jest extra.stawki godne jak na radom przez agencje 2700 do ręki zwykły pracownik produkcji przez imperial 2800_3000 . klasa do tego trzynastki dopłaty i wouczery

@inter

A jaka jest stawka za promowanie Randstad? Bo chyba za darmo tego spamu w każdym wątku nie robicie.

olo
@inter

... hmm to pokażcie mi inną firmę która szuka ludzi do pracy rozwieszając ogłoszenia na bilbordach. Gdyby te "warunki" były takie wspaniałe to takie desperackie socjotechniczne bzdury chyba nie byłyby potrzebne. A te Wasze "spontaniczne" wpisy - może działają ale na Ukraińców.

serio?
@inter

Po ilu latach? 2700 na rękę przez agencję? Gdzie ty zdobywasz te informacje? A tym bardziej 2800-3000 na rękę to nikt nowy nie dostanie.

frigo

Randstad agencja pracy w Radomiu tak się można dostać do imperialu i tam nic nie oszukują bo nie mogą wszystko jest według przepisów ogólnie Imperial to super praca

koles

imperial na tytoniowej zmieniło się przez ostatnie 2 lata na pozytyw jest socjal 13 wczasy atmosfera super miedzy pracownikami szefostwo da się dogadać urlopy dopłaty do kina choć to zawsze było ale atmosfera jest spoko i nie napędu na pracę i stołówka i dopłaty do żarcia. Ci C o pracują przez agencje pracy randstad w radomiu też jest dobrze.

maxxxx

mój wujek pracuje w imperial tabasco w radomiu na ulicy tytoniowej chwali sobie zawsze ta pracę ja jestem młody i sam bym chciał tam pracować to jest stała praca i dobre zarobki . złożyłem cv może sie uda . wuj nie narzeka a poza tym to zawsze mu się powodzilo dobrze zarabiał.

Mechanik

Witam rozmowa przebiegala bardzo profesjonalnie ok 1.5h. Najpierw test z mechaniki na ok 8sztron z przekladni oraz roznego rodzaju kluczy pozniej kolejna teoria pokazane rozne narzedzia pasy klinowe itp i do czego sluzy wiedziec jak wygladaja a potem juz czyste pytania co chcesz robic itp osobiscie uwazam ze rozmowa ok nie byla napieta atmosfera mozna bylo sie czasem usmiechnac panie wszystko powiedzialy co mnie czeka jak wyglada praca w firmie czego moge oczekiwac social itp ja osobiscie czekam na decyzje

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
uwaga

dobry chwyt pracowników piszą nie przychodzcie do pracy na czterobrygadowki wtedy będzie mało pracowników i będą pracownicy robić co beda chcieli sprytne. tylko nie zastanawia was ze tam ludzie pracują po cale Zycie i chyba jest dobrze.że nie szukają innej pracy .

@&&

W każdej pracy trzeba pracować to normalka to że są zmiany i czterobrygadówki to normalna rzecz ale dają godne pieniądze 13 przede wszystkim stałe zatrudnienie o które bardzo ciężko poza tym żeby żeby naprawdę mieć dobrze i super Trzeba trochę pracować i wtedy można się dostać na lepsze stanowisko trzeba się starać a wtedy są stawki bardzo wysokie około 3,5 np przy maszynach na Mechaników to nie trzeba mieć specjalnego wykształcenia ja uważam że to jest bardzo dobra praca pracuje już bardzo długo w tej firmie .kilkanaście lat i żadnej pracy w radomiu Lepszej nie znajdziecie wiadomo że w każdej pracy trzeba się postarać żeby dostać lepszą stawkę jeszcze są dopłaty do posiłków nagrody. A jak idziesz do innej pracy to też są wymagania i cały czas spieszą A tam jest szacunek a nie jak w innych pracach co cię wyzywają. Masz stałą pracę i nie straszą cię zwolnieniem tam jest naprawdę super.

Szukacie pracy w tytoniówce? nie przychódzcie na DPW ,,Bakiet". tzw czterobrygadówka tj 12 dni pracy pod rząd. produkcja zwiększona. ludzie narzekają tam na bóle rąk bo takie tempo pracy. zero szacunku dla tych ludzi co tam pracują. ciągle tylko szybko i szybko.

k

można się dostać nie tylko przez agencje można złożyć cv osobiście i przez internet

Aneta

@Tomi a dlaczego nie możesz sam napisać skoro zacząłeś ten temat? @prawda czyli do pracy w Radomiu można dostać się tylko i wyłącznie przez agencję? A czy jeżeli ktoś złożyłby osobiście CV to co by się z nim stało?

prawda

imperial tabasco W radomiu na ulicy tytoniowej jest naprawdę nieźle . Zarobki spoko trzynastki dopłaty do stołówki bonifit szefostwo z którym można się dogadać bierzesz urlop kiedy chcesz da się dogadać atmosfera spoko Ludzie bardzo fajni przez agencję Randstad i przez imperial.

Aneta

@Tomi wpisując w Google wyskakuje tylko ta jedna strona czym się te firmy różnią? @zadowolony wymieniłeś sporo benefitów. I one wszystkie dotyczą też pracowników zatrudnionych przez agencje? Często firmy, które mają pracowników z agencji nie traktują ich tak samo jak zatrudnionych bezpośrednio przez firmę? Bo z Twojego komenatrza wnioskuję, że Ty miałeś te benefity, a byłeś pracownikiem z agencji?

@Aneta

@ Aneta - powtarzam - sugeruję Pani trening z korzystania ze stron internetowych. ITP S.A. i ITPM S.A. to są dwie różne firmy i na tej stronie to łatwo znaleźć. Jak się zacznie czytać, a nie "zerknie".

as

przez agencje randstad w radomiu

papirus

maz mojej znajomej dostał się do imperial bez żadnych znajomości na mechanika utrzymuje sam rodzinę i starcza bo dobre zarobki.

zadowolony

Ja pracowałem w imperial tabasco na tytoniowe musiałem zrezygnować bo żona dostała pracę w innym mieście uważam że nie było źle bo po co mam kłamać pisze prawdę pracuje sie na zmiany jako pracownik na taśmie zarobiłem dwa trzysta czterysta plus jak weekendy to od trzystu do pięćset złotych do tego praca jak wszędzie plus 13 pensje . co jest dobre to paczki vouchery dopłaty do stołówki . I co jest jeszcze nieźle to nietrzeba sie zbytnio nastarac bo można się zatrudnić przez agencje pracy i nie trzeba być mega wykształconym zawodowa wystarczy i chęci do pracy , a bardzo dobrze jest na maszynach trochę wyżej to już super stawki ponad trzy koła lekka ręka koledzy zarabiali, niektórzy odchodzą na emerytury to jak wrócę do Radomia to będę się starał tam znowu popracować bo wiem że będą przyjęcia tylko trochę trzeba popracować żeby dostać się wyżej i żeby było jeszcze lepiej.

op

imperial w radomiu to firma z zasadami i tradycja wiele zmieniło się przez parę lat na ok . głównie to praca fizyczna przy taśmie i różnego typu mechanikow elektryków. przy taśmie najłatwiej sie dostać i najlzejsza praca zero odpowiedzialności kasa co miesiąc godna w miarę .można też dostać się przez agencje pracy .

R

IMPERIAL TABASCO NA ULICY TYTONIOWEJ W RADOMIU TO FAJNA PRACA I DOBRZE JEST PRZEZ AGENCJĘ PRACY PRACOWAĆ POLECAM

anty spam
@R

Czy to jest portal do promocji firm pośrednictwa pracy? Skończ z tym spamem.

Aneta

Firma IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. posiada dużą bazę ofert pracy: http://www.imperial-tobacco.pl/kariera/imperial-tobacco-polska-sa-jankowice,102 Jednak widzę, że benefity zależą od stanowiska. Na przykład na stanowisku Koordynator HR można liczyć na darmowy przejazd do pracy, dopłaty do wyżywienia oraz codziennie świeży owoc w stołówce pracowniczej, programy profilaktycznej ochrony zdrowia oraz bezpłatny dostęp do lekarza pierwszego kontaktu w gabinecie lekarskim w budynku fabryki, dofinansowanie do wypoczynku i premię 13. Od czego zależy rodzaj benefitów?

@Aneta

Ja sugeruję Pani trening z korzystania ze stron internetowych. ITP S.A. i ITPM S.A. to są dwie różne firmy...

w

imperial tabasco dobra praca jak na radom to spoko naprawdę warto poza tym sa nagrody profity i można się dostać przez agencje pracy randstad fajne oferty mają i nie trzeba mieć wyższego wykształcenia tylko chęć do pracy sa tez oferty bez agencji pracy dobrze zorganizowana firma z.tradycjami

tratat

firma dobrze zorganizowana i są oferty dla osób bez specjalnego wykształcenia naprawdę spoko

yy

A kiedy oszukują Przecież to jest niezgodne z Kodeksem pracy za duża firma żeby taką lipę robili to jest dobra praca a szczególnie dobrze jest przez agencje pracy tam już nic nie oszukają nie mają możliwości płaca Spoko praca nie jest zła co wy wygaduje cię w ogóle

Zostaw merytoryczną opinię o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. - Radom

• Jak się pracuje w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Kandydaci do pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.
2.3/5 Na podstawie 103 ocen.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.