Opinie o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. w Radom Tytoniowa 2 lok. 6

Na poczatek operator mechanik zarabia 2800brutto plus premia to wychodzi ok 2.5tys na reke

Mech4.2
@Adam

W realu to jest około 2300 na rękę , no chyba że nałapiesz nadgodzin, nocek, sobót to osiągniesz 2500. A czy lajtowna czy kołchoz to raczej bym postawił na to drugie.

p0dyan

Czytam tak te opinie i czytam i dalej nie wiem ile zarobi nowy pracownik jako operator na próbnej na ręke zatrudniony przez tą firmę, ile po próbnej, na ile może liczyć po np. dwóch latach ile może więcej zarobić w stosunku do tego ile zarabiał na początku. Chodzi mi o stan jak na teraz, na ten moment.

Mech1

Ja pi...ole! Machora ma już swojego wielbiciela i rzecznika prasowego. Ile ci zapłacili za tę opinie? Czy to kolejny akt rozpaczy? Kto ci kazał takie bzdury pisć? Piszą wypowiedzenia i będą pisać albo do końca umowy wyczekają i uciekną. 2700 netto to ja na mech III nie wyciągne z kilkunastoletnim stażem. O nadgodzinach dawno nie słyszałem, bo i jak kiedy codziennie na innej maszynie pracuje. Urlopy na żądanie zgłasza coraz więcej ludzi w ostatniej chwili bo po co miesiąc wcześniej jak i tak usłyszysz od przłożonego że ludzi niema. Popytaj wśród kolegów z pracy (jeżeli masz) jak się zarabiało 10-15 lat temu kiedy dodatki były. I 3% podwyżki to nic jeżeli jak sam napisałeś trzeba o to "walczyć" śmiesznymi celami w ocenie a nie umiejętnościami. I nie wiem skąd masz informację o jakimś wyrównaniu w kwocie 120zł bo ja nie dostałem. A żeby dostać 70-80 zł netto pidwyżki to trzeba zarabiać 3500-4000zł brutto i 2700 netto to wychodzi około 4100 brutto. Nie eiem jakim cudem po egzaminie na mech I tyle masz kiedy ja powtarzam z mech III nie jestem w stanie wypracować! Z twojego opisu wynika że jesteś masochistą skoro to lubisz. Chociaż wydaje mi się że prawda jest taka że poprostu kłamiesz na zlecenie żeby poprawić wizerunek.

xyx
@Mech1

Przeczytaj znaczenie słowa "masochista" potem przypinaj ją ludziom. Masochistą jesteś ty skoro nie lubisz tej roboty a tkwisz w machorze jak widły w gnoju. Po co tu jeszcze pracujesz?? Piszesz tylko żale jak to ci źle, bo 15 lat temu to sie zarabiało, natłukłeś nadgodzin na drugą wypłatę i 10 pakietów dziennie przykleiłeś do swetra. Dbaj o swoje zdrowie psychiczne, nie pasuje, ZWOLNIJ SIĘ. NIKT NIKOGO NA SIŁĘ NIE TRZYMA!!! Trzymam kciuki :)

Człowiek

Wyzysk człowieka przez człowieka! Ta firma idzie na dno. Już brakuje mechaników do pracy.

Mechanik

Witam rozmowa przebiegala bardzo profesjonalnie ok 1.5h. Najpierw test z mechaniki na ok 8sztron z przekladni oraz roznego rodzaju kluczy pozniej kolejna teoria pokazane rozne narzedzia pasy klinowe itp i do czego sluzy wiedziec jak wygladaja a potem juz czyste pytania co chcesz robic itp osobiscie uwazam ze rozmowa ok nie byla napieta atmosfera mozna bylo sie czasem usmiechnac panie wszystko powiedzialy co mnie czeka jak wyglada praca w firmie czego moge oczekiwac social itp ja osobiscie czekam na decyzje

pracownik DPP

praca MM i MUR nie jest prosta, co można zauważyć. Zarówno jedna i druga osoba ma bardzo podobne cele, a dogadać się czasami nie jest łatwo. Zatrudnienie jako MUR łatwiej dostać jest wewnątrz organizacji chociaż ostatnio z DPP nie chcą wypuszczać mechaników ze względów na dużą produkcję. Sam zakład cały czas się rozwija i aktualnie park maszynowy jest zmieniany. Warunki jak na Radom są średnie ( niektórzy powiedzą że dobre patrząc na dodatki i stabilność zatrudnienia ) Gdy trafi się osoba kumata w mechanice to łatwo i szybko można awansować, jedynie trzeba trzymać się celów i być komunikatywnym

Witam pracuje obecnie w tym zakładzie praca nie jest zła, natomiast nie podoba mi się się agencja pracy Ranstad przez którą jestem zatrudniony. Obiecywali mi jak się przyjmowałem że tą umową comiesięczną mogę popracować maksymalnie pare miesięcy i pózniej przejdę na umowę pod zakład. Wszystko to co obiecywali to oszustwa tylko po to aby złapać ludzi. Kiedy pierwszy dzień zacząłem pracę prawda wyszła na jaw ponieważ pracownicy musieli pracować ponad 5 lat a nawet dłużej pod agencją z umowami comiesięcznymi. Koszmar normalnie dlatego od niedawna szukam sobie pracy z normalną umową o pracę ponieważ dość mam oszukaństwa ze strony agencji Randstat pozdrawiam

Nik

Niestety ale się zgadzam z opiniami. Bez wójka kierownika, brata sołtysa z którym kierownik może zrobić interes czy wielkiej administracyjnej dupu na którą można złapać kierownika kariery w tej firmie nie zrobisz. Oczywiście jeszcze trzeba strzelac z ucha to wtedy bedziesz idealnym kandydatem na pracownika imperiala. Poobcinane dodatki i marne podwyżki sprawiaja że pensja od kilku lat praktycznie stoi w miejscu. Nie polecam i sam z tąd spadam!

olo

Belmond jest na tyle sławny, iż prawdopodobnie przebiera w ofertach pracy... .

@olo

przebiera to na pewno, kwestia czy w śmietniku czy w... ciuszki

Bryndza

olo taka prawda, a Belmond to lizus

olo

Co za czasy... . Taka poważna Firma a w tak desperacki sposób poszukuje pracowników, że nawet wielkie bilbordy w mieście wiszą zachęcające od aplikowania. Czyżby nikt za najniższą krajową nie chciał przyjść pracować w tak prężnej i dynamicznie się rozwijającej firmie??? Proponuje jeszcze "kler"przekupić niech z ambony niewolników straszą czeluściami piekielnymi za niepodejmowanie pracy uniemożliwiającej godne życie. A co na bogato. Bo po co ludziom dawać więcej zarobić żeby nie daj boże więcej wydawali ... .

Programista wyklęty

wiesz oczywiście mogą zdarzyć się poślizgi, ale jesteś w ten sposób dymany, gdyby mi szef nie wypłacił w terminie, musiałby oddawać z odsetkami (utracone korzyści), ale ja to pierwsza liga.

lojalny

Niestety, u nas często tłumacza to chwilowym problemem z płynnością. Co by to nie znaczyło ja i wielu takich samych jak ja i tak wierzę w to co mówi mi mówi mój kierownik i jestem gotowy na takie poświęcenia dla dobra firmy. Trzeba umieć z rodziną cierpliwie poczekać na pensję, troche pożyć z oszczedności a nie od razu lecieć z donosem.

Programista wyklęty

no nie zawsze, ale pracodawca ma obowiązek wypłacić w terminie za pracę i tyle. nie ma co się podniecać, grunt to mieć umowę. O belmondzie poczytaj na radwagu i sorterze

Programista wyklęty

chyba? naruszenie obowiązku pracodawcy - nie wypłacenie wynagrodzenia to przestępstwo generalnie. Co i jak pewności nie mam, możliwe że chodzi o kwoty, czas obsuwy, możesz poszukać kiedy niewypłacenie wynagrodzenia jest przestępstwem. Generalnie ktoś (zapewne Belmond) biega po forum i pisze jakie to dobre firmy, bo wypłacają wynagrodzenie w terminie. Mają taki obowiązek generalnie, za jego uporczywe unikanie prokurator może wnioskować o grzywnę lub pozbawienie wolności - ale to pytaj prokuratora kiedy pracodawca może pójść siedzieć za niewypłacenie pracownikowi pensji. Manipulant się tutaj podnieca, że pensje są na czas. Ha Ha Ha. Pozdrawiam

Programista wyklęty

zapewne jest terminowa, jak nie, to można iść do prokuratora i jeśli obsuwa jest zbyt długa, pracodawca pójdzie do więzienia.

olo

Widać nie ma chętnych do pracy, że takie bzdury co po niektórzy tu wypisują. Minęły te czasy kiedy na jedno miejsce było 5-6 chętnych. Nabrało się pociotków i innych skoligaconych nierobów a produkcja stoi... ? Teraz gdy potrzeba kogoś manualnego i w miarę ogarniętego to piszą takie farmazony może jakiś się skusi. Powodzenia. ps. Jestem zatrudniony od kilkunastu lat w jednej z radomskich firm. Mam 3k na łapę ale szukam jakiejś alternatywy. Lecz czytając takie bzdety o agencjach bonusach i innych dyrdymałach to zdaje sobie sprawę, że nie tylko w mojej firmie osoby od HR przechodzą szkolenia z "zamydlania" och przepraszam Skutecznego Pozyskiwania Kapitału Ludzkiego.

@olo

Brawo ziomek taka prawda, ludzie idą na 500+, otwierają sklepy internetowe, manufaktury przydomowe, robią konkurencje tym firemkom spod znaku Januszkowo, a oni płaczą i szukają na miejsce tych co odeszli pracowników za 100zł więcej. Ha Ha Ha powodzenia. W biedronkach już płaczą, że nie ma rąk do pracy na kasie, podnieśli nieźle pensje to i Januszki będą płakać. A wystarczyło płacić jak się należy to by 500+ nie było. Oj będzie pupka pracodawców bolała teraz. Nasmarujcie sobie wazelinką.

@olo

Siema chłopie co ty gadasz jak mają znaleźć ludzi skoro oszukują z agencji o warunkach zatrudnienia jeżeli pracujesz 2 tygodnie a 2 tygodnie masz przestój niepłatny. Brak stabilnego zatrudnienia i dlatego tak się dzieje. Będzie jeszcze gorzej jeżeli tak dalej będą robić

WARTO STARAĆ SIĘ O PRACĘ W ZAKŁADACH JEST SPOKO

Stary Pracownik

Trochę to nie w porządku wobec nas starych pracowników, że nowy na starcie dostaje większą pensję niż my starzy po wielu latach pracy. Ale trudno, trzeba się poświęcić bo najważniejsze żeby przychodzili nowi i żebyśmy wszyscy pracowali na zysk firmy.

Pan

to się nazywa bezczelny trolling na zlecenie. A od kiedy to zatrudnienie przez agencję jest korzystniejsze niż bezpośrednio u pracodawcy? Chyba nikt z czytających i zainteresowanych nie nabierze się na te bajki pisane przez jednego trolla ukrywającego się pod różnymi nickami.

imperial

agencyjni mają dobrze w imperial

Zostaw merytoryczną opinię o IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. - Radom

• Jak się pracuje w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.?

Kandydaci do pracy w IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.
2.3/5 Na podstawie 103 ocen.

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.