Vitra

Opinie o Vitra

Filtruj opinie po kryteriach:

Edyta
 Opinia

Ostatnio nie widać żadnych nowych ofert pracy w firmie Vitra, czyżby była pełna obsada stanowisk? Czy udzieli mi ktoś informacji, jaka jest obecnie sytuacja z kondycją firmy Vitra, co poziomem płac w stosunku do poprzednich lat? Chętnie dowiemy się aktualnych wieści dotyczących tego pracodawcy, zachęcam was do odświeżenia tego wątku.

Opinia

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Vitra? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Olaf
 Opinia

firma nie szanuje pracownika a i jakość stolarki poniżej przeciętnej

Tak3Nie

Edyta
 Opinia

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że firma poszukuje do pracy doświadczonego stolarza oraz lakiernika. Dawno nie było nowych opinii na temat Vitra jako pracodawcy. Możecie powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie obecnie? Szczególnie jeśli chodzi o pracę na tych stanowiskach. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Tak2Nie

nk
 Opinia

no to @Marco Polo nie wygląda sprawa najlepiej :/ jesli to rpawda co piszesz i oficjalnie jest minimalna krajowa...no to nie wygląda dobrze naprawde.

mimi
 Opinia

No a "młody" szef to sie pomylił z profesją, bardziej przykłada uwage do swojego hobby niz do zakładu... oby daleko od problemu

Tak9Nie

Hubert
 Opinia

Żadnego zabezpieczenia socjalnego. Starszemu Panu wydaje się że jest bogiem i ustala prawo w naszym kraju. O szacunku do pracownika należy zapomnieć. Pracownik jest poniżany i zastraszany. Na umowach minimalna krajowa a reszta wypłacana pod stołem, która jest obcinana za często nie z winy pracownika. Oczywiście lepiej nie używać firmowych narzędzi bo może to dużo kosztować w przypadku awarii :D ...szef jak twierdzi to kiedyś też pracował bez narzędzi i nie narzekał :D szkoda tylko że zapomniał że produkował jedno okno na tydzień...

Tak8Nie

Wandzioch
 Opinia

Zabezpieczenie socjalne? u prywaciarza? chyba sie zapomniałeś... najniższa krajowa reszta pod stołem, takie zabezpieczenie. A i tak to co pod stołem, to jest skrupulatnie obcinane przez "starszego" Pana prezesa

Tak5Nie

miki
 Opinia

pomylka w nazwie firmy oczywiscie chodzi mi o Vitra- www.vitra.com.pl

miki
 Opinia

z mojego doswiadczenia z firma witra mam mile wspomnienia sa naprawde profesjonalni POLECAM!!!!!!

ciekawy
 Opinia

dodam, że chodzi mi o firmę VITRA Arnold Zdzuj, Paweł Zdzuj, Sp. j. z Prószkowa na Opolszczyżnie, a nie tego pod Warszawą

ciekawy
 Opinia

Witam, czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć na temat tej firmy ? To nieduży producent stolarki drewnianej. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

TakNie

Zostaw opinię o Vitra - Prószków