Vitra

Prószków

Opinie o Vitra

Edyta

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że firma poszukuje do pracy doświadczonego stolarza oraz lakiernika. Dawno nie było nowych opinii na temat Vitra jako pracodawcy. Możecie powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie obecnie? Szczególnie jeśli chodzi o pracę na tych stanowiskach. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

nk

no to @Marco Polo nie wygląda sprawa najlepiej :/ jesli to rpawda co piszesz i oficjalnie jest minimalna krajowa...no to nie wygląda dobrze naprawde.

mimi

No a "młody" szef to sie pomylił z profesją, bardziej przykłada uwage do swojego hobby niz do zakładu... oby daleko od problemu

Hubert

Żadnego zabezpieczenia socjalnego. Starszemu Panu wydaje się że jest bogiem i ustala prawo w naszym kraju. O szacunku do pracownika należy zapomnieć. Pracownik jest poniżany i zastraszany. Na umowach minimalna krajowa a reszta wypłacana pod stołem, która jest obcinana za często nie z winy pracownika. Oczywiście lepiej nie używać firmowych narzędzi bo może to dużo kosztować w przypadku awarii :D ...szef jak twierdzi to kiedyś też pracował bez narzędzi i nie narzekał :D szkoda tylko że zapomniał że produkował jedno okno na tydzień...

Wandzioch

Zabezpieczenie socjalne? u prywaciarza? chyba sie zapomniałeś... najniższa krajowa reszta pod stołem, takie zabezpieczenie. A i tak to co pod stołem, to jest skrupulatnie obcinane przez "starszego" Pana prezesa

miki

pomylka w nazwie firmy oczywiscie chodzi mi o Vitra- www.vitra.com.pl

miki

z mojego doswiadczenia z firma witra mam mile wspomnienia sa naprawde profesjonalni POLECAM!!!!!!

ciekawy

dodam, że chodzi mi o firmę VITRA Arnold Zdzuj, Paweł Zdzuj, Sp. j. z Prószkowa na Opolszczyżnie, a nie tego pod Warszawą

ciekawy

Witam, czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć na temat tej firmy ? To nieduży producent stolarki drewnianej. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Vitra - Prószków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitra