Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Koleżanka

Ty mówisz o inteligencji?... Dlaczego nie porozmawiasz o problemie z osobami zainteresowanym, jak te dziewczyny, o których masz tak złą opinię, albo z ich przełożonym? TYLKO TCHÓRZE, LUDZIE NIEWIARYGODNI I NAJWIĘKSI ŚCIEMNIACZE anonimowo płaczą na forum, gdy coś im nie gra i oczerniają ludzi, których nawet nie znają. ŻAŁOSNE. Kandydatka... pfheheh. Nie pozdrawiam.

Koleżanka

admin

Siema, Jesli chodzi o prace administracyjna coś wiem, bo długi czas bylo to dla mnie chlebem powszednim w hm-ie. Praca tylko z reguły wydaje się prosta i przyjemna a w rzeczywistości wymaga wiele uwagi,skupienia i masy ale to masy pracy papierkowej. Jesli ktoś patrzy z góry na to , to wydaje się ,że tam tylko się siedzi.....odpowiem,że pracując w administracji rotacja ludzi była przeogromna....właśnie dlatego,że Ci którzy chcieli pracować ,przyszli na okres próbny i oczy im się otwarły ,że nie jest to bajka. Odbieranie kilkunastu tel, obliczanie norm, szukanie osób kto co robil ile czasu bo się nie rozpisał, praca i szukanie w archiwum, robienie statystyk ,kilkunastu tabelek....dziękuje, ale jest to bardzo męczące, dlatego większość zrezygnowała i przyznała ,że teraz wie ,że zupełnie inaczej to wygląda niż jest . Możecie mówić co chcecie , ale czasami lepiej byc w tym picu ,reffilu lub bookingu i nie przejmować się tym wszyskim, Ułożysz sztuki tak czy tak jest ok, a w adminie wszystko musi pasować byc rozliczone co do minuty....Taka prawda, a Ci co myślą,że tam się leży to zapraszam do spróbowania i za jakiś czas o komentarz .....już nie pracuję w administracji gdyż z firmą HM nastąpiło rozstanie , jednak wiele wiem co i jak ,wiec zapraszam do dyskusji tych , co mają coś mądrego do powiedzenia a nie tyko krytyki. Nie wypowiadam się na temat pracodawcy bo to już jest inny temat , każdy wie ,że jest ciężko bo zarobki są marne, zdania związane są tylko do tematu administracji .

xyz

nie chciej, żeby te "tępe strzały" podały Cię do sądu o pomówienie, bo może się to skończyć niefajnie, w internecie nikt nie jest anonimowy... Jak niby mają zabrać listy z działu? same nie przyfruną,

bla bla bla

ciekawe ile Tobie zajęłoby przejście z bookingu na sam koniec hali na goodsin albo callof. Zmierzymy czas? Tylko pamiętaj, że musisz się wyrobić w trakcie jednej zmiany :P

Karla

Dużo ofert agencyjnych, a jak zatrudnić sie bezpośrednio do Gądek aby mieć te wyższa stawkę? Pozdrawiam

Byla juz wyplata?

Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
byly pracownik

Hey , Praca w H&M byłaby ok gdyby stawka byłaby wyższa , gdyby każdy dostał z 2300zł na rękę bez nadgodzin , a sobota lub niedziela nie za dzien wolny tylko za 100% tak jak było w latach 2007-2008 myślę,że połowa osób by patrzyła na firmę pod innym kątem. Niestety ja przez 8 lat dotarłem do 2300 ale brutto ,więc musiałem odejść bo ta firma nie daje perspektyw na przyszłość. Liderzy w większości z łapanki bez doświadczenia...a mają tyle do powiedzenia ;/ nie pracuje na danym stanowisku a wie lepiej od tego co robi to na co dzien. Powiem,że czas w hm pokazał mi ,że warto pracować w hm przez max rok by pozniej miec porównanie z innymi firmami. Obecnie pracuję od kilku miesiecy w innej firmie zarobki ok 3 tys na rękę ,warto ryzykować szukać wysyłać cv , teraz widzę,że zmiana na lepsze i to bardzo. Większy szacunek ze strony przełożonych, każdy z każdym współpracuje , nie żałuję odejścia.Przykre jest to ,że wielu z Was pracuje godnie a zarabia pieniądze ,które bardzo szybko sie ulatniają, nie starcza często na rozrywki....ale życzę Wam byście znalezli inna pracę , piszę po to by każdy kto to przeczyta uwierzył ,że warto zmienic miejsce pracy ,które nie daje szansy godnych zarobów....trzeba szukac i sie nie poddawac ,tego Wam zyczę . A dla osób na kierowniczym stanowisku ......zejdzcie na ziemię , te wasze sztuczne uśmieszki niech Wam znikną z twarzy , nie liczy sie dla was czlowiek tylko zysk, tak ponad sily.

bolek
@byly pracownik

hejo powiedz gdzie ta praca za 3 tys ??? czy gdzies w okolicach Gądek ? właśnie szukam pracy na jesien będę w potrzebie jej... pozdrawiam serdecznie

pracownica oceniający wypowiedzi

Tak sobie czytam i czytam.. Te oszczerstwa o Ewie ze Zwiazkow,które ludzie wypisują....obrażają. Mam tylko jedno pytanie do pracowników obrazajacych Ewę ze Związków i brzydko napiszę Ku.....a........ CO robią drugie związki zawodowe przecież w HiM nie jest tylko Ewa niech pokażą Drudzy co potrafią Wywalczyć najpierw wolne weekendy dla wszystkich......

zmiana b
@pracownica oceniający wypowiedzi

Co do Ewy święta nie jest - ma gadane i tyle. Lansuje się w telewizji, wyjazdy a to za kasę związkową. A co do weekendów - wolne nie będą taka specyfika pracy, klient zamawia i ma mieć zamówiony towar najszybciej dostarczony. Taka cała filozofia, jak ktoś tego nie może pojąć to musi zmienić pracę. Związki nie wprowadzą wolnych weekendów bo to nie możliwe :( :( :(

aasssaa

DZISIEJSZE SUMMER PARTY UWAŻAM ZA UDANE :) dobre jedzonko, chill out i Farna>> a'la prywatny koncert. Super

lollllllllll

co sie dzieje na rozmowie kwalifikacyjnej? o co mogą spytac?

vaaa

Ile jest zmian ? mozna np. Chodzic na dwie zmiany i zrezygnowac z nocek i weekendow ?

hjf
@vaaa

nie

vaaa

gadki

W magazynie w Gądkach nigdy nikt taki nie był potrzebny. Nie interesują nas sklepy. Również czytaj gdzie się wpisujesz

malami

miał ktoś z Was rozmowę w Pzn w biurowcu delta? jak tam wejść? ;)

anonek

Co ile mniej więcej odpowiadają na cv? Mogę do nich zadzwonić, jak mam numer, a szybko mi zależy na pracy?

gl

Przypomina szacownemu DT że jutro 15, a ja aneksu nie podpisałem.

JJJ
@gl

a może nic nie dostaniesz, to co się gorączkujesz - i ? w tym roku bez wyrównania (nareszcie)

sierpień

Czy to prawda że w sierpniu tylko 2 weekendy ostatnie pracujemy?

Agnieszka

Pracowałam w H&M jako Leader przez dwa lata aż w końcu pomyślałam o zmianie i szok nie spodziewałam się że praca tam przysporzy mi tyle problemów w znalezieniu nowej.... Wszędzie dziwiono się że tyle lat chciałam pracować w firmie która w ankiecie GES ma jedno z ostatnich miejsc. Po dwóch miesiącach znalazłam pracę w nieruchomościach. Praca od poniedziałku do piątku wśród ludzi którzy szanują siebie i klientów, co znowu dla mnie było małym szokiem a zarobki w tydzień tyle co w HM przez miesiąc.

Piotrek

Na picku ma być chyba szkoli się od lipca taka opalona po 40 Magda ciekawe czy zajęta i wogole podoba mi się

jo

Jako agencyjni umowa jest 13,5zł brutto co daje netto 9,3 także szału nie ma. 1 weekend w m-cu wolny i za 176 godz wyplata to poniżej 1500 zł. zatrudnieni przez h&m maja 18,5zł brutto czyli netto jakies 13 zl

Fi
@jo

Jeden weekend wolny?? A to ciekawe... My walimy wszystkie soboty w miesiącu, a dodatkowo dziś zapowiedzieli, że we wrześniu wszystkie soboty i dodatkowo 2 niedziele będą obowiązkowe... Pojebało im się już kompletnie we łbach... Nie pracuje tam super długo ale mogę powiedzieć, że atmosfera z dnia na dzień gorsza... Ostatnio stanęłam na chwilę z jedną dziewczyną żeby się napić a jakaś stara prukwa poleciała do liderki i na nas doniosła, że rzekomo stoimy i nie pracujemy... Wali ich tam totalnie. Nie wiem jak kto ale ja szukam innej roboty.

Miki

Hmm.. podwyżki? ? To chyba jak w du.. się konkretnie wchodzi liderowi, bo ja nawet rozmowy ewaluacyjnej nie miałam. .żenada! ! Moja liderka ma w du... naszą grupę !! Po co prośby grafikowe jak nie są uwzględniane! ?!? A gwiazda wciąż ma jakieś wolne! ! A jak widzi glr to się tak popisuje, że aż mi jej żal. .. brak możliwości rozwoju, bo jeśli już takie są, to kierowane tylko do jej pupili, a grupa niestety ale liczy więcej osób i może ktoś inny chętnie by skorzystał. . Z dnia na dzień coraz większe rozczarowanie. . Przykre. .

zaszaleli

Wstyd. Impreza latem jak sporo ludzi ma urlop. Szansa że mniej przyjdzie można zaoszczędzić. W końcu w listopadzie przyszło by więcej osób. Tak wizerunku hm się nie naprawi.

Kulfon
@zaszaleli

A impreza to niby kiedy? :p

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.