Anecoop Polska Sp z o.o.

Jasin

Opinie o Anecoop Polska Sp z o.o.

Mimoza

Praca jak kazda inna - raz jest ciezko a raz lekko. zmiany sa tylko dwie do 14 i do 22 nie ma nocek. jak chcesz sie przyjmowac to dostan sie na zmiane Kierasa Dawida albo Roberta -on tez jest spoko

bartez

Siema Chcialbym zlozyc tutaj papiery na magazyn i rozne sa opinie. Jak jest naprawdę? Sa nocki? Mimoza piszesz ze na jednej ze zmian jest spoko kieras, to ile jest tych zmian?

Mimoza

Zgadam się z "trot" - pracy ogrom a zwlaszcza w sezonie czy przed swietami. Atmosfera ogolnie ok ale zalezy na ktorej zmianie. Od jakiegos czasu jest nowy Kieras na jednej ze zmian i jest spoko koles - wymagajacy ale z ludzkim podejsciem, ludzie chca z nim pracowac. Duzo Hiszpanow i tym samym atmosfera mila. Szef bardzo wymagajacy ale jak to mowia : szanuj szefa swego mozesz miec gorszego

trot

Nie wiem o kim piszą wcześniej, chyba o sobie! Fakt, że pracy dużo i terminy są szalone. Ale to handel i praca na magazynie, a nie siedzenie na fejsie. W firmie jest dużo Hiszpanów i dzięki temu atmosfera jest sto razy lepsza niż w jakiekolwiek innej polskiej firmie.

jazda

Która osoba dokładnie donosi w firmie Anecoop? Jest to magazynier, szef zmiany czy któraś z kobiet. Pozdrawiam, Jazda

pikej

może i rzeczywiście da się coś zrobić, ale to nie pracodawcy sa od robienia dobrze pracownikom ,ale Ci od dobrej i efektywnej pracy z którą są jednak problemy

kot

Porażka to mało powiedziane !!! naprawdę szukajcie gdzie indziej !!!! pieniądze nie są warte poniżeniom i szykaną które czekają na każdego pracownika !!! na każdej zmianie jest przynajmniej jeden który donosi doświadczyłam na własnej skórze :( NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

hub
@kot 21.02.2013 15:07

Witam wszystkich! Prosze o kontakt w sprawie firmy anecoop. Chciałbym się dowiedzieć czegos więcej. Podaję maila hubert-us@wp.pl. pozdrawiam

NIKITA

Ta firma to totalna porażka . Nie polecam

binks

pracuje bo muszę ale zgadzam się w 100 % z mobingiem i zastraszaniem a szef to choleryk do potęgi . Jeśli ktoś ma możliwość wyboru to nie polecam szukacie gdzie indziej . A mądry [usunięte przez moderatora] to prostak wprost z pastwiska zabrany. I to on trzęsie wszystkim nawet stary się go boi :)

Dodo

Firma jak każda inna na pierwsze wrażenie. Niestety już po kilku tygodniach wiadomo wszystko : - ludzie zastraszeni - sprzeczne decyzje - szef choleryk - donosicielstwo po prostu mobing w czystej postaci jedyny plus to zarobki 9 zł netto za h jak wpadną nadgodziny to da się zarobić. Jedyny warunek to odporność na stres :)

Zostaw opinię o Anecoop Polska Sp z o.o. - Jasin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anecoop Polska Sp z o.o.