Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Miki

Hmm.. podwyżki? ? To chyba jak w du.. się konkretnie wchodzi liderowi, bo ja nawet rozmowy ewaluacyjnej nie miałam. .żenada! ! Moja liderka ma w du... naszą grupę !! Po co prośby grafikowe jak nie są uwzględniane! ?!? A gwiazda wciąż ma jakieś wolne! ! A jak widzi glr to się tak popisuje, że aż mi jej żal. .. brak możliwości rozwoju, bo jeśli już takie są, to kierowane tylko do jej pupili, a grupa niestety ale liczy więcej osób i może ktoś inny chętnie by skorzystał. . Z dnia na dzień coraz większe rozczarowanie. . Przykre. .

zaszaleli

Wstyd. Impreza latem jak sporo ludzi ma urlop. Szansa że mniej przyjdzie można zaoszczędzić. W końcu w listopadzie przyszło by więcej osób. Tak wizerunku hm się nie naprawi.

Kulfon
@zaszaleli

A impreza to niby kiedy? :p

pracownica

Ale na co "straszak"? Zachowujcie się normalnie to z każdym się dogadacie. Jestem w związkach zawodowych od samego początku. Przez ostatnie 2 lata zawsze dogadywałam się z gl.

tomek

@Obiektywny ryś - agencyjni nie mają takich wkładek do butów

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Obiektywny Ryś

Dla osob chcacych sie zatrudnic w H&M(umowa): -autobus za free (bilety zalatwia sie na kantynie w firmie / u kierowcy) -czesto pracujace weekendy -praca glownie chodzaco - stojaca -3 zmiany -1 przerwa 30 minut (na nockach 15 minut) -Przelozony tzw lider ma za zadanie zapewnic ciaglosc produkcji na dziale -Firma dziala bardzo HRowsko (na wszystko jest gotowa regolka) -Doplata do obiadu(rzadko bywa smaczny) -Mozliwosc wykupienia ok system(karnet sportowy) -Znizka do sklepow hm 25% na wszystko. -nie musisz miec zadnego doswiadczenia na stanowisku pracownik magazynu -Nie zarobisz duzych pieniedzy bedac owym pracownikiem magazynu - jednak musisz pamietac,ze masz mozliwosc rozwoju tj. zmiane stanowiska - to zalezy tylko od Ciebie. - Cv skladasz na recepcji na magazynowej 3 w Gadkach Takie podstawowe info. Jest wiele osob ,ktore pisza tu dosc ciekawe rzeczy (czesto komiczne) jednak h&m to dobra praca na poczatek - jezeli sie chce mozna wiele rzeczy sie nauczyc (o ile potraktujesz stanowisko magazyniera jako przejsciowe). Dodam rowniez ,ze pracownik magazynu nigdy nie bedzie zarabial kokosow gdyz jest to zwyczajnie nielogiczne.

booking

pro talenty i talenty powinny przed talencie mieć na innych działach i innych zmianach. Poznać wszystko i ludzi. A nie usiąść na swojej zmianie przy kompie i lizać 4 litery liderom. Pozdrowienia z bookingu.

ajsti

Tzn, ja od razu powiedziałam że chodzi mi o sierpień, teraz się zastanawiam czy za szybko z tym nie wyleciałam.

ajsti

Hej, hej. Dzwonili dziś do mnie z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, niestety, dzień mi nie pasuje, Pani natomiast powiedziała że zadzwonią ponownie w połowie lipca. 1. Czy naprawdę zadzwonią, czy mogę się już pożegnać z pracą? 2. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? 3. Jaka jest stawka godzinowa? :D

Liderke znaczy się slownik

Piotrek

Witam zna ktoś ta nowa literkę taka opalona co od wczoraj pracuje. Pozdrawiam

denis
@Piotrek

a jaki dział? zmiana? tyle ich jest...

@denis

Na pickua być chyba szkoli się od lipca taka opalona po 40 Magda ciekawe czy zajęta i wogole podoba mi się A zmiana ranna

pracownik hm

Jestem pracownikiem tej firmy ja bym próbował bo się dowiesz dużo rzeszy i o różnych sprawach firma ma otwarte drzwi na rozwój i karierę

orientuj się

Alka mam nadzieję że nie zostaniesz kasjerem skoro nawet nie orientujesz się gdzie piszesz. Tu nie piszemy o sklepach. My pracujemy w logistyce w Gądkach i niewiele nas zarobki w sklepach obchodzą.

Filip

Witam. Jaki jest koszt obiadu? Od poniedziałku zaczynam pracę, a niestety nie zostałem poinformowany. Pozdrawiam

eurest
@Filip

2,5 dla pracownika agencja 7,5

First Aids

zespół Imperial Metric buahahahaaaahahaaaaha!

SieNieUnos

A co nas w Gądkach dekoratorzy interesują xD jeszcze w Stalowej Woli xD

Blondi87

Interesuje mnie imię i nazwisko chłopaka który siedzi na tej drugiej recepcji. Ktoś coś ???

Kaśśś
@Blondi87

Brunet, jasno niebieskie oczy i ciemna karnacja. Jesli o niego Tobie chodzi to wiem tylko tyle, że chyba jest zajęty i nazywa się Kuba. Ps: Zajebisty tylko młody :P, pzdr Kasia

jarek

szukam kontaktu z osoba ktora pracuje na bookingu zmiana c

No to za chwilkę zaczynam tydzień urlopu i tydzień a może i dwa L4. Pozdrawiam serdecznie osoby odpowiedzialne za podwyżki i grafiki.

emi

A co z podwyżkami?

fdsfgdg
@emi

Podwyżki to 2250 brutto lub 2280 brutto. Nie wiem co z tymi pieniędzmi mam zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 482.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 419, z czego 67 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 256 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.