Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Mama

Kiedy wypłata? czy będą teraz dodatki na szkołę?

Martyna

Zakładam, że jest Pani żoną Piotra? Ładnego wtedy Pani bałaganu narobiła. Wstyd po prostu. Spraway prywatne w domu załatwiać, a nie taka trzodę przy ludziach robić.

ON

Powinni tu wszyscy jak Jeden do Roboty a nie jakieś Otwartości w krzyzówkach rozwiazywac i Brednie Kapletne gdzie wszyscy ludzie Bekę Tylko Mają z Tego . I mało Tego Pózniej Ta wwasza niby Otwartość To Tylko Na zgubę Firmy idzie Bo Ludzie zamiast Zajmować się pracą głupoty tylko W tych Głupich łbach Maja i nic Więcej .

miła 55
@ON

bedzie kasa teraz przed weekendem ?

nie
@miła 55

nie

@miła 55

będzie wypłata w poniedziałek

Zygmunt

Tylko Jedno wszystkim tu Widzę W głowach Jest !!! Nogi Rozstawiać Szeroko Dupy dawać co jakiś czas innemu . A Na końcu z Bekiem chodzić do Koscioła i prosić tylko Boga żeby To Jakiś Idiota się zlitował żeby taką Sponsorować !!!

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
KosaKowicz

Wy jesteście popierdoleni ? Co wy macie w tych pustych łbach tylko podryw , goła dupa i plecy , tapeta na pysku porażka i jeszcze smieszne komentarze ze Moj typ jest na shipingu albo jak ktoś wygląda ogarnijcie sie to jest praca i kazdy powinnen sie zajmowac robota ... a nie pierdołami smiechem i podrywem porazka jak widze kogos kto jest poł nagi miniowy czerwona szminka i faceci ktorzy maja okryta klate ... DNO !!!

piotruś twój na zawsze

Moniu kiedy wracasz, tęsknię za tobą :(

Pysia

Tak ja mam swój typ z działu shiping (wysyłka) tam jest mój ideał chodzący ojj jest....

@Pysia

Jak wyglada? Jak sie ubiera ?

PTYSIA
@Pysia

Kto to jest? napisz coś więcej, też chcemy oko nacieszyć :D

rudy

kim jest Majkel? :D

@rudy

(usunięte przez administratora) manager Centrum Dystrybucyjnego H&M na Europę Wschodnią

rudy
@ona

No raczej nie chodzilo o Michael'a w komentarzu ktory dotyczyl jakiegos lidera co zostanie tatusiem

Andrzejku nie musiałeś tutaj pisać o nas :)

Andrzej 546

A Fajne te Cukry Przeciesz są bo ja przez to poderwałem Laskę co miała Faceta ale to mi i jej wcale a wcale nic nie pszeszkadzalo bo on byl mało urodny tak ona mi mówiła i mało zarabiał . Takze polecam taki trik na podryw fajnej (usunięte przez administratora)

jojo

są w przyszłym tygodniu nadgodziny? bo jutro rano i nocka chyba...a od poniedziałku?

Clo

Czy jest możliwość pracy bezpośrednio przez H&m?

marta

Jesteś choć trochę rozgarnięta? Swoje beznadziejne wywody piszesz na forum dotyczącym pracy w Centrum Dystrybucyjnym w Gądkach.

HR

Przyjedz do Gądek, złóż CV a z pewnością ktoś się do Ciebie odezwie.

Ola

Rekrutacja trwa caly czas, co wiecej H&M placi swoim pracownikom za nabor znajomych. To chyba samo w sobie swiadczy o firmie.

Nicki
@Ola

Muszą jakoś nas zmotywować, skoro mamy załatwiać naszym znajomym pracę, którą sami wykonujemy ale za 2x taką kasę jak zarabiamy :(((( . Ale nic nie zrobim, jak jest szansa sobie chociaż dorobić za polecenie kogoś to warto skorzystać, mimo, że to strasznie żenujące...

zainteresowana

czy to prawda, że nie przyjmują nowych pracowników do magazynu tylko na zlecenie?

fsee
@zainteresowana

przyjmują cały czas każda Agencja i HM też

Student

Pracowałem w tym magazynie przez miesiąc na umowę zlecenie jako osoba polecona przez pracownika hm. Patologia jaka tam panuje jest nie do opisania ich kierownicy to jacyś opóznieni w rozwoju ludzie, bez podstawowej wiedzy i wykształcenia zupełnie jak z filmów Barei . Pracowałem na zmianie A najczęściej na bookingu i Expedycji . Do pracowników zwracają się jak do śmieci za to nas traktowali jakbyśmy z nieba im spadli, może liczą że po skończeniu studiów ktoś zechce tam pracować haha. Pensja około 2400 chociaż z tego co wiem to etatowi pracownicy otrzymują ok 1600 na rękę plus dodatki za frekwencje ok 150-200 zł. Kilka razy byłem świadkiem rozmów kierownictwa o pracownikach, mają ich za totalnych idiotów chociaż z mojej perspektywy wygląda to zupełnie inaczej. Nie polecam tam pracy nikomu.

Agatka

Praca bardzo fajna ale kuchnia fatalna koleżanka dostała dziś sraczke latala do WC co chwilę po zapiekance ziemniaczanej masakra! Atmosfera fajna ludzie ok ale z kuchnią powinni coś zrobić naprawdę :(

nie moge ....
@Agatka

ja tez dostałem sraczke na myśl ze ide dzisiaj do roboty a co do kuchni to trzeba zrobic kuchenne rewolucje nowe meni :D Mięsny Jeż .... (usunięte przez administratora) by zrobiła tu porządek wziela by w obroty wszystkich kucharzy

Conor

Ta praca jest (usunięte przez administratora) wiekszość ludzi jest psychiczna ( terapia u psychologa juz nie pomoze ) Liderzy albo ktoś z Menagerow broni zasranego zakładu a kazdy mądry wie jak wszystko wyglada ... Luzy w pracy ? to jest nie dopuszczalne ... nikt nie zajmuje sie konkretami tylko ( pierdoły / głupoty / podrywy ) takze ze strony liderów ... Nie Polecam tego zakładu ( powinien byc to zakład karny ) ... !!!

OZI.....

Jak ktos lubi za duze luzy itp to sie może podobac ! A Tu wWidać Odrazu Czarno Na Białym ze Góra Broni H&M .! Palologia Kłamstwo Na Kłamstwie i tyle pa !!!

Gosu

Sklep w HM jest taki sobie ciuchy są słabej jakości ( szmatki ) wypierzesz 3 razy i traci na kolorze ... Garnitury porażka jak i buty ... Szczerze wole taki sklep jak Croop jest 100 razy lepszy poniewaz ma ciuchy z bardzo mocnego materiału cenowo ok i duzy wybor jest jak i z butami tak i z bluzami czy koszulami . ! Nie polecam za duzo kupowac w sklepach HM pakuje na bookingu ciuchy i zajeżdzają mi tanim szmatem ...

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.