Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Aisza

Witam. Czy ma ktoś rozeznanie jak wygląda praca w biurze ??? Chodzi mi o stanowisko asystenckie w dziale marketingu. Zaoferowali mi dobrą kasę na start także rozważam przejście do tej firmy.

Koki

Ile zarbiają w ostrowii pewnie średnia krajową a reszta ile?

BEK

Szanowna Pani Lidio widzę że jednak i Pani nie może odpowiednio przekazać władzy Forte by wzięła udział w toczących się dyskusjach odnośnie firmy,Nie wierzę by Zarząd nie wiedział o forum, na pewno warto wyprostować niektóre sprawy albo faktycznie tak jest ? bo są podawane niektóre sprawy bardzo szczegółowo nawet z ozwiskami opracusiów .Uważam iż poprzez dialog dwustronny dużo spraw można wyprostować z korzyścią dla firmy i ludzi .Ponieważ załoga karmiona monologiem i propagandą sukcesu firmy -ale to już dawno się przejadło Panie FORMALDEHYDOWICZ

bak

Czyż nie jest bzdurą ? dawanie elementów do cięcia na piłę stolikową jak obsada tnie na nordello a piszą na stolikową -absurd ? bo mniejsza norma to jest parodia? a co z czasem pracy to palarnia i telefon ? dobry kit ha ha i to jest to może mam podać co cięto i kiedy ja to widzę i mnie krew zalewa (usunięte przez administratora) na sąsiedniej maszynie i mam gołą stawkę ? tam jest gnój

Przedstawiciel Handlowy

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

TRAN

Panie F ....... CO Z TWOJĄ FABRYKĄ PŁYT że podpisałeś umowę dalej z Grajewem CZYŻBY KOLEJNY NIEWYPAŁ? HA HA

bum

Na pewno każdy Prezes i tu w FORTE chce jak najlepiej tylko jego wprowadzają w kanał tak jak w białym przed wizytacją pobite paczki chowali po kontach (dawne garaże koło kotłowni zapchali całą wymiennikownie co jest na przeciw palarni maszynowni ) a późni zamiast zagospodarować to szło do pieca lub kontenera .Pan Rysiu w okularach z montażu może dużo opowiedzieć ile poszło do kontenera aż strach było patrzeć zresztą tak i dalej się dzieje Niech Pan Panie PREZESIE pojedzie i sprawdzi wcale nie kłamie zapchana cała wymiennikownia Warto zajrzeć w zakamarki i znienacka nawiedzić wtedy ma się rzeczywisty obraz jak jest ?

@bum

Obawiam się, że niektórzy nizinni pracownicy za bardzo ufają panu Formaldehydowiczowi. Ja wiem, że on ładnie gada, stwarza wrażenie zatroskanego o swój biznes i swoich ludzi. Ba! O cały świat.Miło go posłuchać. Miło go poczytać (tak naprawdę pewnie sam nie pisze – co najwyżej autoryzuje gotowce) na pierwszej stronie firmowego kwartalnika. Wydaje się, że to równy gość. Że jest dobrym gospodarzem i przyzwoitym pracodawcą. Otwartym człowiekiem gotowym do dyskusji, gotowym na krytykę. Dla dobra firmy. Dla dobra wszystkich podwładnych. Sam kiedyś chyba uległem jego czarowi. Ale naiwność to nie grzech. Od pewnego czasu baczniej przyglądam się wszelkim publicznym posunięciom Forte, obserwuję działania wewnętrzne, uważniej śledzę wystąpienia prezesa, wczytuję się w jego wywiady i mam wrażenie, że to człowiek arogancki i perfidny. O ile wyrafinowana przebiegłość może być bardzo przydatna w prowadzeniu biznesu, o tyle zbytnia pewność siebie połączona z lekceważeniem innych (swoich pracowników, konkurencji) może zgubić firmę. Chyba, że Forte ma jakiś niezawodny parasol ochronny, który przetrzyma wszelkie ulewy i gradobicia. Istnienia takiej ochrony wykluczyć nie można. Wiadomo bowiem, że wiele dużych firm w Polsce od lat znajduje się nieformalnie pod opieką najważniejszych urzędów (urzędników) państwowych. A przypomnieć trzeba, że fortowskie władze nigdy nie stroniły od polityków. Kwaśniewski, Frasyniuk, Morawiecki… Za pieniądze to i orła zastąpić możem słonikiem! A więc… Nie liczyłbym tu na prezesa. Dyrektorzy są jego długimi rękami. Jego właśnie! Oni tylko realizują to, co zarząd nakaże. Jakąś swobodę mają, ale raczej niewielką. Przypuszczam, że wygląda to mniej więcej tak, że zarząd informuje, jakie są cele roczne, a dyrektorzy mają je zrealizować – mimo braku pieniędzy na podwyżki wynagrodzeń i modernizację parku maszynowego, mimo potwornej ukrainizacji, mimo dynamicznych zmian polityczno-gospodarczych wokół. Nie zazdroszczę dyrektorom. Ale nikt na siłę na stołkach ich nie usadzał. Oni tylko… Oni tylko wykonują rozkazy. Ordnung muss sein!

@bum

Obawiam się, że niektórzy nizinni pracownicy za bardzo ufają panu Formaldehydowiczowi. Ja wiem, że on ładnie gada, stwarza wrażenie zatroskanego o swój biznes i swoich ludzi. Ba! O cały świat.Miło go posłuchać. Miło go poczytać (tak naprawdę pewnie sam nie pisze – co najwyżej autoryzuje gotowce) na pierwszej stronie firmowego kwartalnika. Wydaje się, że to równy gość. Że jest dobrym gospodarzem i przyzwoitym pracodawcą. Otwartym człowiekiem gotowym do dyskusji, gotowym na krytykę. Dla dobra firmy. Dla dobra wszystkich podwładnych. Sam kiedyś chyba uległem jego czarowi. Ale naiwność to nie grzech! Od pewnego czasu baczniej przyglądam się wszelkim publicznym posunięciom Forte, obserwuję działania wewnętrzne, uważniej śledzę wystąpienia prezesa, wczytuję się w jego wywiady i mam wrażenie, że to człowiek arogancki i perfidny. O ile wyrafinowana przebiegłość może być bardzo przydatna w prowadzeniu biznesu, o tyle zbytnia pewność siebie połączona z lekceważeniem innych (swoich pracowników, konkurencji) może zgubić firmę. Chyba, że Forte ma jakiś niezawodny parasol ochronny, który przetrzyma wszelkie ulewy i gradobicia. Istnienia takiej ochrony wykluczyć nie można. Wiadomo bowiem, że wiele dużych firm w Polsce od lat znajduje się nieformalnie pod opieką najważniejszych urzędów (urzędników) państwowych. A przypomnieć trzeba, że fortowskie władze nigdy nie stroniły od polityków. Kwaśniewski, Frasyniuk, Morawiecki… Za pieniądze to i orła zastąpić możem słoniem! A więc… Nie liczyłbym tu na prezesa. Dyrektorzy są jego długimi rękami. Jego właśnie! Oni tylko realizują to, co zarząd nakaże. Jakąś swobodę mają, ale raczej niewielką. Przypuszczam, że wygląda to mniej więcej tak, że zarząd informuje, jakie są cele roczne, a dyrektorzy mają je zrealizować – mimo braku pieniędzy na podwyżki wynagrodzeń i modernizację parku maszynowego, mimo potwornej ukrainizacji, mimo dynamicznych zmian polityczno-gospodarczych wokół. Nie zazdroszczę dyrektorom. Ale nikt na siłę na stołkach ich nie usadzał. Oni tylko… Oni tylko wykonują rozkazy. Ordnung muss sein!

BĄK

Widzę że masz styl bardzo dobrze piszesz ale dyrektorzy nie są okej to oni go wprowadzają w kanał popatrz jak dyrektor szanuje ludzi czy idąc halą powiedział komuś dzień dobry bo w białym to trzyma telefon przy uchu . jaki wpływ ma na naprawę maszyny?

Proszę cię bo wiem im jesteś jak ta piszesz zastanów się wszyscy Norymberdze tak twierdzili wykonywali rozkazy WIĘC MYŚLĘ ŻE OCZEKUJESZ OD PRZYWÓDCY tego co zrobił Hitler myślę na to trzeba mieć odwagę ALE POLACY TO NARÓD T ......... a Japończyk to naród HONORU CZEGO I TOBIE BRAKUJE? ZAPRZECZ TO CI DAM PRZYKŁADY NA FORUM ?

Popi

To znaczy krótko prezes i niemiecki wspolnik mają swoich pracowników z rodzinami za bydło lepiej zatrudnić ukraińca i mieć zwrot i państwa .Ukrainiec jak nie chce nic ale to nic robić to mówi że nie rozumie.W jakiej innej firmie płacą za stanie na hali lub zamiatanie lepiej jak dla operatorów maszyn

Ptak

Stąd jasno wynika źe obecna polityka firmy forte jest oczywistym zezwoleniem i za zgodą Furmanowicza i Pana z Niemiec.Furmanowicz i kolega z Niemiec nastawili się na maksymalne zyski kosztem pracowników .Wszelkie koszty ujemne produkcji są obciążone na rzecz minimalnych zarobków pracowników.Będzie gorzej i będą zwolnienia ludzi i to dość szybko.Ryba psuje się od głowy a firma się rozleci od środka.Tak się dzieje zawsze jak stosuje się politykę aby dzisiaj a jutro moźe wytrzyma.Prezes nie ceni pracowników to jasne jak słońce

Lidia

@blek, @H nie pracuję dla Fabryki Mebli FORTE S.A.Jestem moderatorem forum gowork.pl. Moje zadanie to uczestnictwo w dyskusji w taki sposób, by Wam pomóc rozwinąć do końca pewne kwestie. Nie odpowiem na Wasze wszystkie pytania, bo z firmą nie mam związku. Ale powinniście wszystkie kwestie poruszać z przełożonym. Rozmawiać o swoich pomysłach, wątpliwościach czy zażaleniach.

neon
@Lidia

Odpowiem krótko z tego co mi wiadomo to jeden z pracowników co go zwolnili wysłał do Prezesa FORTE obszerne pismo I prawdopodobnie nie doczekał się odpowiedzi .Mnie kiedyś uczono jak brak odpowiedzi to znaczy zgadzają się z zarzutami ale co to da trzeba walić dalej

kok
@Lidia

Odnośnie Pani podpowiedzi rozmawiać z przełożonymi absurd nie w tej firmie Oto przykład najlepszy pewien pracownik zwracał się do dyr W .... dlaczego w tym miejscu postawili tego szylinga do hadef toż to niewypał trzeba dużo niepotrzebnych ruchów wykonywać w dodatku źle podstawiać elementy prawdopodobnie odpowiedź była następująca " będą więcej chodzić będzie cieplej " bo brakło argumentów zresztą ten pracowni już nie pracuje bo go nękali nachodzili za to iż chciał dobrze .A po drugie jak można dyskutować o organizacji roboty jak majster jest ogrodnikiem z wykształcenia brak elementarnej wiedzy o budowie maszyn ? dotyczy białego

bąk
@Lidia

Szanowna Pani lidio może trzeba podsunąć jakiś pomysł Panu Prezes F.....M.. by się rozejrzał bo faktycznie jego dyrektorzy wprowadzają w kanał musi być trochę bardziej dociekliwy i nie do końca im wierzyć tak zwane ograniczone zaufanie.Po pierwsze słabnie sprzedaż bo koszty własne są z wysokie za duże są limity na zbrakowanie elementy na wydziałach nikt nie kontroluje na co pobrania występują dodatkowe ilości materiału oprócz planowanych nikt nie rozlicza majstra z materiału w dodatku trzeba przejrzeć cale procesy technologiczne na jakich maszynach się wytwarza elementy i czy można to zrobić. taniej .lepiej .i szybciej mniejszym nakładem pracy wykorzystując optymalnie ten park maszynowy. Ja WAM MOGĘ POKAZAĆ nawet zdalnie powiem co robicie i jak nie właściwie ?

@Lidia

Ciekawe dlaczego moja opinia nie jest wyświetlana. Formaldehydowicz to nie nazwisko.

fgdh
@Lidia

Moderatorze, promujesz chamstwo, a blokujesz rzeczową dyskusję.

H

Lidia to człowiek piszący za kasę na potrzeby zakładu

nick
@H

Niestety.

Forte

W forte w hajnówce od paru lat jest marnotrastwo mebli płyty .Ludziom nie płacą normalnie ludzie o nic nie dbają .Problem przybrał na siłę gdy dyrektorem został człowiek który doprowadził fabrykę okien w Sokółce.Hajnówka teź idzie w tym kierunku -doprowadzenie do nierentowności zakładu przez tego człowieka idzie małymi kroczkami,KOSZTY PRACY MATERIAŁU GENERUJĄ I PRĄDU SAMI DYREKTORZY, PRACOWNIKOM JUŹ NIE MA CO ZABRAĆ Z POBORÓW .są juź inne pomysły okradania ludzi wymyślone przez samego dyrektora

a to co?

ho ho ho

Jeszcze za dobrze płacą. .. koszty pracy za wysokie: https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/forte-wyniki-finansowe-za-czwarty-kwartal-2017-r/21mgvyp

Polska nasza

Wypadki były i będą.ukrainscy pracownicy nie mają kursów szkoleń nic zero uprawnień na wózki .pan z MadMaxa załatwia sprawy szybko teczka gotowych zaświadczeń itd na bieżąco wpisują nazwiska .dojeżdżających.nie dziwny się więc że poniektóre jednostki zwerbowane z ulicy często bez dokumentów ani wizy zagrażają zdrowiu a nawet życiu współpracujacych.proponuje kontrolę.pip.bhp.i urząd celny od spraw emigracji..nie wszystkich do jednego worka są i inne agencje pracy tymczasowej działające bardzo rzetelnie i profesjonalnie.

Aaa
@Polska nasza

W którym zakładzie ukraińcy jeżdżą wózkami ???

zbych
@Aaa

Np. w Hajnoofce

Onufry

Coś się zepsuło to ci będą wmawiać że części zamówione i tak przeciągane jest miesiącami. Jesteś konfidentem i społeczniakiem to masz dobrze, lubisz wypić w pracy to firma dla ciebie, nikt nie wnika, bo ludzi nie ma, nikogo nie obchodzi że prawa pracownika sa łamane, doprosić sie czegokolwiek to trzeba chodzić za (usunięte przez administratora) i skomleć jak pies bo oni to lubia, mobbingu tu wystarczy dla każdego, robe normę za wszelka cenę, starć zdrowie ale norme zrób, nie ważne że materiał schodzi jakosci zerowej, sztuka do normy sie liczy a później zebrania i ta sama śpiewka,że duże zwroty, ale ja się pytam jak może nie być zwrotów skoro maszyny sa popsute, części brak tzn zamówione z jowisza lecą, a maszyna ma sie kręcić ma robić hałas że niby się pracuje. Syf taki że głowa mała, zbyszek nasyfi a ty masz za niego posprzątać bo zbychu to stary pracownik i on nietykalny, ty jesteś nowy i nie masz prawa głosu. Potrzebujesz czegoś to idź i sobie znajdź bo mistrz ci nie powie bo on ma płacone za pilnowanie bydła a info poda ci zbychu po uprzednim podaniu wpisowego w postaci flaszki bo bez tego idź sam szukać. Szkolenia to ściema bo mistrz sam nie wie co robic, podpisz bo to ważne, bo trzeba a jak nie to cie zwolnią, w papierach ma sie wszystko zgadzać i nie ważne że nic nie wiesz i nie umiesz, zbychu ci wyjaśnił już że tak tu jest i masz robic za nygusa. Masz być tani czyli byc operatorem na stawce pomocnika produkcji robiąc ponad normę z nadgodzinami i ucieta premia. Zakaz palenia na terenie całego zakładu a w kiblach palarnie porobione, a jak jesteś zbychu pijacki mistrz sciemniania to palic mozesz na hali bo kto ci co zrobi, nawet mechanicy na rowerkach w zakrety czasami sie nie mieszcza jak popija ze zbychem. Albo robisz nadgodziny i chcesz dzien wolny bo musisz to ci mówią że jaki dzień wolny, przecież nie ma komu robić,trzeba zostać

Dusia
@Onufry

Całe święta prawda

Tak jest

Jakikolwiek operator praktycznie z forte hajnówka za ustawianie wiertarki przelotowej bàdz zestawu Homag czy Imy (tysiące elementów ,wymiary co do milimetra)zarabia mniej niź Ukrainiec za zamiatanie hali ,stanie , odbiór elementów.Ukraińcy ZA przebywanie na terenie zakładu 12 godzin dziennie mają 120 zł .Zaś operatorzy mają średnio na rękę po odliczeniu ZUS .Podatek od 10 do 11 zł na czysto Niektórzy operatorzy pracują zs 12.50 brutto na ręke mając na utrzymaniu dzieci rodzine . Premii nie ma bo dyrektorzy NA siłę wmawiają ludziom źe są nie wydajni jak przedszkolakom . Który dobry gospodarz sra do swojego koryta jak to robią obaj dyrektorzy w hajnówce Będą z ukraìńcami pracować?A za ukraińców firma dostaje zwrot od państwa 50 procent od sztuki

Lidia

Fabryki Mebli FORTE S.A. poszukuje wiele osób do pracy http://www.gowork.pl/praca/fabryki-mebli-forte-s.a.;pr Skoro oferują podwyżki to chyba jednak warto samemu sprawdzić jak wygląda sytuacja w tej firmie? Firma oferuje umowę o pracy, socjal, przyzakładowe przedszkole i żłobek, Akademię FORTE kształcąca pracowników w ramach zróżnicowanych programów i kierunków, spotkania i warsztaty dla Pracowników ze znanymi postaciami ze świata rozrywki, nauki i biznesu oraz atrakcyjne obozy letnie dla dzieci naszych Pracowników. Bardzo dużo firma oferuje. Czy naprawdę nie można nic dobrego powiedzieć o firmie, która tyle oferuje swoim pracownikom?

Gośc
@Lidia

Pracownicy zwykli pracujący i źyjący od pierwszego do pierwszego kaźdego miesiąca bez perspektyw na podwyźke na zmianę WYŁĄCZCIE MYŚLENIE .Wam płacą za wykonywanie poleceń .TAm gdzie dyerektorzy i reszta na górze ferajny nie myśli to taka firma rozleci się .Schematy nie zastąpią rozumu

blek
@Lidia

Trzeba spojrzeć na rzeczywistość kto się dostaje do tej Waszej akademii element mierny a kierunek kształcenia bądź bierny To dlaczego firma pozbywa się ludzi starszych ich po prostu nęka bo chcą produkować coraz tańszą siłą roboczą za byle jaką kasę na stanowiskach operatora pracuje pomocnik bo mniejszą kasę trzeba zapłacić .Może przejrzysz i Ty na oczy sprawdź ile jest operatorów a ile pomocników na zakładach a widzę ze jesteś z ramienia a Zarządu tylko pisz prawdę Następne pytanie dlaczego nie płacą za GN normalnie tylko w formie premii druga pozycja na odcinku ? Dlaczego związkowa jest na stawce 14/h i etacie operatora jak nigdy ni potrafiła ustawić maszyny tylko dyr.W stawia do pionu aż dostaje wypieków ?Czy to może korupcja na małą skalę ? Proszę ustosunkuj się do tego sensownie a nie bbleble jaka to dobra firma .

@Lidia

Szanowna Pani Lidio czy uważa nas pracowników za idiotów albo upośledzonych powiem tak może to jest błąd iż działania poszły nie we właściwym kierunku .Myślę że każdy potrafi wybrać sam najlepszą sobie opcję a właściwie to chodzi o kasę i propagandę ? Kto pośle dziecko do gorszego przedszkola .kto pójdzie na słabą uczelnię ? Kto pojedzie na byle jakie wczasy ? Ot i odpowiedź .Ja sam potrafię wybrać co mi jest dobre i najlepsze tylko chcę zarobić .Tak jak pisałem po co zatrudniać 2 osoby jak jedną dobrą poczytaj forum z białego tam jest moja propozycja z wózkowym i co jak na razie cisza ? może Ty zajmiesz stanowisko ?

Lidia

@Tak a dlaczego coś takiego się dzieje, że pracownicy z Ukrainy zarabiają więcej od Polaków? Wiecie skąd taki precedens w Fabryce Mebli FORTE S.A.? @Polska nasza skoro Ukraińcy nie mają uprawnień= to czym oni zajmują się w fabryce? Czy zamierzają nabyć takie uprawnienia?

tak

poczytaj forum białystok

Kawalko
@Lidia

Tak jak kiedyś pisałem oni w Polsce nie mają rodziny w niedzielę też ani do kościoła ani do cerkwi nie chodzą pracują dzień w dzień po 12h .tylko ich wydajność ? a i podejście do pracy ? ale w forte liczy się sztuka a ni jakość pracy. bo taki Forte ma dozór swoich to by za...... a ich boją Po drugie jaki kodeks pracy pozwala na takie traktowane nawet obcokrajowców? Widzę że jesteś z odważna to wiesz że w Forte nie płacą za nadgodziny LEGALNIE a w formie premii druga pozycja na odcinku Ale społecznych inspektorów BHP to powinna ścigać prokuratura za to jak i dopuszczenie do pracy na GN na stanowiskach gdzie są PRZEKROCZONE stężenia substancji(szkodliwe) natężenia (przekroczenia hałasu) tam dopuszczono do pracy tylko 40/h w ciągu tygodnia zgodnie z przepisami

Tak jest

W forte oficjalnie nie ma wypadków przy pracy .Jeźeli pracownik ulegnie wypadków to dają mu do zrozumienia aby nigdzie tego nie zgłaszał dla swego dobra .Nawet przychodzi osobiście pan od Bhp i teź sugeruje siedzieć cicho

ppss
@Tak jest

tak jest prawda operator wiertarki wsadził pod docisk palec brak doświadczenia kier O.E OBECNIE EMERYT PRZEPROWADZIŁ ATAK CHŁOPAK BYŁ KILKA DNI NA L4 I WRÓCIŁ zabandażowanym palcem ale nic że t w pracy zastraszony 9 9 9

mchaluk
@Tak jest

Na telefon nikt nie reagują wszyscy nic ne wiedzą 25 01 głównej kadrowej brak w Ostrowi nikt nie jest zająć stanowiska odpychają jeden do drugiego to jest totalny cyrk?

operator

Pani E,D też zbierała podpisy na tego człowieka ,jak również pan SZ ,K, ten który to przyjechał do tego pracownika na stanowisko i go zwyzywał od różnych. Chodzili po stanowiskach i wmawiali jaki on s,,,,,,,, bo poszedł na skargę do dyrektora a wręcz nakłaniali ludzi do podpisywania tej listy. Jak się zorientowałem to były podpisy ludzi z którymi on nawet nie miał do czynienia. A że nie wygodny był dla dyrekcji bo potrafił powiedzieć prawdę w oczy to wszystko obrócili przeciwko jemu TAK NAPRAWDĘ KTÓRY WŁAŚCICIEL ZGNOIŁBY CZŁOWIEKA KTÓRY O DOBRO JEGO MAJĄTKU ? Uważam ten człowiek nie jest w związkach ne zasługuje takie traktowanie takiego związkowca to powinni się pozbyć a szczególnie pracodawca, Ja jak większość załogi starej jest za tym człowiekiem on przepracował 40lat w tej firmie w końcu ktoś musi to opisać bo to może być wielki smród

Nout

Dyrektor forte hajnówka chce doprowadzić aby pracownicy zarabiali za swoją pracę 1600 zł mówi to wprost i to jest panszczyzna

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryki Mebli FORTE S.A.