Opinie o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryki Mebli FORTE S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryki Mebli FORTE S.A. w Ostrów Mazowiecka

B

Bardzo dobra firma tyle cwaniaków ludzi z polecenia wójka brata ciotki dostaje co miesiąc zapłate za NIC

alibaba

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma....Zastanawia mnie jedna rzecz..dlaczego jeśli w Forte Suwałki jest tak źle większość ludzi którzy odchodzą z tej firmy wraca po jakimś czasie z podkulonym ogonem ?

adaś
@alibaba

Już się tak nie zastanawiaj. Pomogę ci. Po prostu w wielu miejscach jest jeszcze gorzej. Oto czym może pochwalić się Forte. Na banerach rekrutacyjnych mogą z czystym sumieniem pisać: Przyjdź do nas - u nas nie jest najgorzej! Chory na raka żołądka nie będzie mówił: ach, jak cudownie chorować na raka żołądka - inni mają raka trzustki... Rozumiesz? Czy masz za daleko do łba?

@adaś

Jakoś w Hajnówce nie widać powracających tłumów...

dodo
@alibaba

Co ty za głupoty piszesz...prawda jest taka że forte nie docenia ludzi...lepiej udawać kretyna i nic nie umieć niż ustawiać maszyny za takie same pieniądze jak pomocnik bo operatorowi w razie draki ucinają premie...takim co udają Greka to może i dobrze i tam wracają

@alibaba

Bo mają taką nadzieję że się zmieniło na lepsze a tu kit i wiosna

Anonimowy były pracownik
@alibaba

Hehe alibaba skoro tak wracają to czemu ostatnio jak wracałem z pracy to w radiu 5 ogloszenie nadawali,ze potrzebują ludzi do pracy (brygadzistow,operatorow maszyn). Ja na szczęście się zwolnilem,uwolnilem się od tego zakładu pracy. Skoro tam tak dobrze to dlaczego nie ma mistrzów produkcji,dlaczego się zwalniają? W takiej branży nie może byc mistrzów,brygadzistow z przypadku.. Najlepiej nie ustawiać maszyn. Ja ustawialem,a oficjalnie byłem pomocnikiem,bo po co płacić 13pln jak można 12brutto. Także nawet za 1pln/godz więcej po prostu nie opłaca się. Ogólnie syf,przerosnieta biurokracja.. czas i wynagrodzenia zatrzymały się tam około 8lat(wstecz). A oni dalej 11pln/brutto płacą.. Potrzebna jest rewolucja w tej firmie, młodzi managerowie, ludzie kompetentni,ktorzy będą potrafili ustawić produkcje. Dyrektor główny to kawał prostaka. Nie wiem jakim cudem tyle lat na takim stanowisku. Powinni zmienić dyrekcje, po kolei i innowacji więcej. Niestety to już, nie te czasy.. Idzie ku upadkowi,jeslj nie będzie totalnej rewolucji..

Niestety
@anonymous

Po uruchomieniu produkcji płyty firma będzie miała problemy finansowe ,Po prostu dojdzie zbyt duźo biurokracji etatów nie związanych z realną produkcją ,,Firma stanie się nie wypłacalna co pociągnie za sobą wpierw spadek zamówień potem zwolnienia ludzi W końcu pojedyńcze zakłady ktoś wykupi za grosze

bam
@Niestety

Czekam na tą chwilę chętnie wezmę Białystok i zrobię galerię lokalizacja dobra

N

To normalne aby Ukrainiec za pracę porządkowe i pomocnicze zarabiał więcej od pracownika Polaka wykonującego konkretny wyrób UKRAIŃCY MAJĄ 14 zl plus 2 zł czyli 16 zl na godz Pośrednik potrąca 4zł Przebywają na hali 12 godz dziennie .Czyli 240 godz razy 12 zł to 2880 zł netto.Tak dobrze zarabiają Polacy?w forte czy ukraińcy

My
@N

Pracoja nawet po 300 Godzin

Bebe
@My

A jaka to praca ?stanie jedź do Niemiec czy dalej za twoja czy waszą pracę po 8 godz podz i do domu dla sporej większość .nieliczni chcą pracować i pracują dobrze .Parodia w tym forte aby cudzoziemiec miał lepiej jak Polak który płaci podatki ZUS itd

Jo

Co to kraj gdzie obcokrajowiec zarabia więcej ZA pracę pomocniczą od Polaka ,Polak ustawia maszyny produkuje towar ,Mówiąc krótko forte zatrudnia obywateli Polski ,i są to biali murzyni A Ukraińcy?

Przedstawiciel Handlowy

Troszkę niepoważne podejście działu HR do tematu oraz do kandydata. Odpowiedź zwrotna dwa tygodnie po terminie... Jeśli tak samo firma szanuje pracownikow jak kandydatow, to ja już wiem wszystko...

Standardowe pytania, żadnych niespodzianek

Lidia

@Wojtek uwierz, że wiem więcej tylko Wy nie precyzujecie informacji, a jest to istotne, by wszyscy na forum wyciągali prawidłowe wnioski na temat Fabryki Mebli FORTE S.A. Czyli minimalna krajowa pensja jest przestrzegana w tej firmie. Dlatego @upiór kunitzera nie powinieneś oskarżać na forum firmę o łamanie prawa. @Biały Jan nie jestem związana w żaden sposób z tą firmą.

@Lidia

Bo twoje wypowiedzi tak nam wskazują że stajesz w obronie .Mają racje prawo pracy w tej firmie jest łamane- Za godziny nadliczbowe jest płacone w formie premii -druga pozycja na liście.- Zatrudnianie pracownika powyżej 40h/w tygodniu na tym samym stanowisku gdzie są przekroczenia w/g NDN (HAŁASU) NDS (STĘZENIA ) CZYTAJ ZAPYLENIA jest wykroczeniem -Brak prowadzonej ewidencji przepracowanych godzin nadliczbowych w roku kalendarzowym dop. (150h) w ciągu roku Nie przestrzeganie zasad przerw między zakończeniem pracy a rozpoczynaniem nie zachowane minimum czasowe a może podać szczegółowe przypadki -data godz itd. Maszyny obsługują ludzie na zaniżonych angażach (pomocnik operatora) a pracuje na tej maszynie jako operator ileś czasu inaczej jest jedyny który ją obsługuje bo obsada jest jedno osobowa WIĘC JEST TYLKO OPERATOR Ja mam propozycję zamiast dyrektora wprowadzić pomocnik prezes oodz. w zarządzaniu w to brzmi adekwatniej do wykonywanych czynności a i tu można zaoszczędzić i będzie nowością w organizacji firmy Dobrze piszą ludzie w angażu nie maja wstawionej najniższej obowiązującej .a maja inne stawki więc jak nie wychodzi najniższa to dokładają w formie premii- tylko za co ta premia ? kolejna parodia Tak jak chwalenie się że w forte są dobre zarobki bo nikt nie płaci za gn jak za gn tylko premia i tu jest pies pogrzebany ? Myślę że jasno wytłumaczyłem jak nie to wyjaśnię na konkretnym przykładzie

@Lidia

Dodaję w Polsce obowiązuje jeden kodeks pracy dla Polaka Ukraińca TYLKO POLAK PRACUJE 8/h A UKRAIŃCOWI KAŻĄ 12/H I ZA CZTERY PŁACA W FORMIE PREMII

upiór kunitzera
@Lidia

Odpowiem tak: mnie nie dotyczy łamanie prawa pracy w kwestii minimalnego wynagrodzenia miesięcznego. W styczniu 2018 r. miałem powyżej 2100 zł brutto. W 2017 r. nigdy nie zarobiłem mniej niż 2000 zł brutto. Ale dotyka mnie łamanie prawa w wielu innych kwestiach. Nie będę o nich pisał, bo nie chcę być w łatwy sposób zidentyfikowany przez służby pracodawcy. Jeśli w bezczelny sposób łamane jest prawo pracy w wielu kwestiach, o których nie chcę pisać, to przypuszczam, że z płacą minimalną również bywają problemy. Tak tylko przypuszczam. Na to dowodów nie zebrałem, bo to nie mój problem. Teoretycznie mam umowę o pracę, a w praktyce jest to umowa fortowska, czyli coś między zleceniem a chujwieczym. Dziękuję.

bak

Drodzy pracownicy Forte Hajnówka Białystok na pewno zainteresowani tym by Forte też wspierało i wasze środowiska NIE TYLKO Suwałki 10 mil na budowę lotniska czy w Ostrowi PRZEDSZKOLE FUNDACJA AMF NASZA DROGA WSPIERA wspiera działalność Jak wiadomo przez AMF WSPIERANE JEST 32 OSOBY SZKOŁY ŚREDNIEJ może ktoś poda z białego ilu a z Hajnówki ? też Jak pisałem w białym też budują lotnisko i co jaką kasą wsparto z forte? z tego co wiadomo 00000 ładnie? jakie pytanie się nasuwa tam inwestuję gdzie będę a reszta mnie ni obchodzi czyż nie tak . Hajnówka to widzi a wam tumanią Toż nawet dali dyr. który ma wprawę jak to zrobił w Przemyślu .

Adamek
@bak

Jak urzednicy w pewnym miescie przymykali oko i przepychali po biurkiem papiery FORTE na budowe nowej fabryki, to teraz trzeba placic dlugi i sponsorowac lotnisko. Tylko czekac jak CBS lub CBA poinformuja o przekretach przy budowie nowej fabryki

A jak odrolniono ziemię ?a co na to ekolodzy ?

Tak?

Podobno forte buduje mieszkania w okolicy nowo budowanej fabryki płyt.Po to by ściągnąć ludzi do pracy ale komu?Dla Polaków?

okej
@Tak?

Niech dobrze sprawdzą

okej

Tu ONR niech pokaże jak walczy o prawa polaków Proponuje by powiesili swoje hasła i czyny na bramach forte

Pracuś

O tak juź Ukraińcy się napracowali po 12 godzin dziennie w hajnówce nawet jak połowę z tego czasu nic nie robią,Teraz przyjadą islamiśçi do pracy i dadzą im mieszkania,Bo taniej po co dla Polaka godnie zapłacić za prace

OSTRY

Odchodzę do domu z pracy i widzę że chcesz zrobić zamieszani wprowadziłaś starą nową stronę to jednak prawda gorszą chcesz zlikwidować a jednak jesteś pod pręgierzem FORTE HEKA

Kolo

Jjjkjkkknj

Lidia

@Wojtek z tego co wiem najniższą stawkę jaką pracodawca może zaproponować to 13 zł brutto. To jak możliwe, że Wy macie 11 zł brutto? @pan nie rozumiem czego ode mnie wymagasz? Czemu ja jako pracownik Gowork.pl mam robić za Ciebie takie rzeczy? Tak jak napisał @Jjdhdb to już jest Twoja sprawa i musisz sam lub z jakimiś innym pracownikami Fabryki Mebli FORTE S.A. ją zakończyć. Nie rozumiem czemu życzysz mi źle, przecież nie powstrzymuję Cie, możesz działać. @Chrześcijanin, @Biały Jan nie jestem do oceniania, bo nigdy nie byłam w Waszej fabryce. Ale wiadomo, że atmosfera między pracownikami a szefami powinna być w porządku. Wtedy wszystkim się lepiej pracuje.

upiór kunitzera
@Lidia

"Z tego co wiem..." Rzecz w tym, że Ty niewiele wiesz o rynku pracy w tym dzikim kraju. Forte łamie prawo pracy tak bezczelnie, że trudno w to uwierzyć. Gdyby ktoś powiedział mi dziesięć lat temu, że duża firma może tak funkcjonować w środku Europy, nie uwierzyłbym. To się po prostu nie mieści w głowie. Najgorsze jest to, że praktycznie nie da się tego zmienić. Niech szlag trafi ten esbecko-urzędniczo-biznesowy układ!

Wojtek
@Lidia

Lidia guzik wiesz. Dają 11pln/brutto.Dorzucają premie i jak nie wyjdzie najniższa to doplacaja aby wyszło 2100brutto. Na umowę o pracę nie ma określonej stawki godzinowej. Na umowę zlecenie masz mieć 13,70pln/brutto. A na umowę o pracę ma ci wyjść 2100brutto. Ja podziękowaniem po okresie próbnym.. szkoda czasu,zeby charytatywnie pracować..

@Lidia

Chyba teraz kumasz a jak nie to się zatrudnij mam nadzieję że nikt od Ciebie nic nie wymaga byś robiła .Po prostu wyraź swoje zdanie. jako niezależne bo jednak chyba jesteś na usługach Forte i tak czuję ze przymierzasz się zlikwidować te dwa stanowiska Zadam Ci pytanie czy uważasz że tak powinno być? i tak jak jeden już poruszał w cywilizowanym świecie Zauważ że wszystko zaczyna się zmieniać i w naszym regionie Ukraińcy też zaczynają (usunięte przez administratora) dalej w głąb Polski.

tran

Jak wynika z merytorycznych wypowiedzi pobory w w Waszych zakładach mierne na granicy minimum A tu działa fundacja AMF NASZA DROGA ZAŁOŻONA 2003R Więc nic z tego nie rozumiem może ktoś rozjaśni ?

złoty melon
@tran

Ależ to jest bardzo jasne! Każdy parszywy wyzyskiwacz jest wspaniałym filantropem. Rozejrzyj się dookoła. Każda firemka coś tam sponsoruje, komuś tam pomaga, coś tam wspiera. Taka piarowa zagrywka. Tu po cichutku, za wysokim płotem zamęczymy i okradniemy tysiąc ludzi, żeby tam w blasku fleszy podarować komuś jakiś marny ochłap.

radek

To już wiemy gdzie jest człowiek który nie liczył się z nami ,poznaliście się na nim dam wam więcej o nim, szukałem gdzie go ukryli teraz go mamy, czytamy wasze wypowiedzi pracownicy byli z Przemyśla pozdrawiają Białystok

sek

Wracając z pracy trafiłam na ulotkę w Białymstoku " Czytajcie forum forte na stronach internetowych " z ciekawości weszłam nie mogłam uwierzyć co tam się dzieje i czy faktycznie tak jest ? a co robią związki zawodowe? prawdopodobnie związki pomyliły swoją rolę ? To już się ne ukryje wyszło poza mury firmy i dyktaturą się nie załatwi .Biedronki to jest pryszcz w porównaniu ? Sprawdziłam w sobotę widać był zapchany parking przed forte czyli musieli pracować ? W tą pozdrowienia wschodzący Białystok

nie identyfikowani

Po powrocie z pracy weszłam na strony Forte jestem przerażona tyle obecnie się mówi o wypadkach Ukraińców w tv a nikt nie wspomina o Polakach którzy ulegają wypadkom tak jak w przypadku młodego chłopaka któremu obcięło palce prawej reki -toż to dramat życiowy człowieka jeszcze ktoś go nachodzi szykanuje Jestem ciekawa czy ktoś mu udzielił wsparcia ze strony psychologa?. po której stronie stoją związki i jakie działania podjęły? a jak zadziałał SPOŁECZNY INSPEKTOR PRACY O ILE ON JEST? Przecież z punktu prawnego poszkodowany nie miał kwalifikacji operatora a tylko pomocnika już nie powinien być postawiony na to stanowisko nawet nie miał szkolenia stanowiskowego. Jak czytam to nie pierwszy przypadek a i z obserwacji widzę co się dzieje jak podsuwają tylko papierki .A co wykazują kontrole PIP?Uważam jak to jest w krajach cywilizacji zachodniej BHP JEST POSTAWIONE NA GŁOWIE.Temu chłopakowi powinno być wypłacone potężne odszkodowanie z funduszu firmy i dożywotnia renta z funduszu firmy zaznaczam nie ZUS O to przykład dlaczego ZUS pada w tarapaty bo ponosi brzemię innych ? dodaję iż najlepiej byłoby zamknąć gębę tym co piszą prawdę i myślą wiem że szukacie kto to na pewno? ale my jesteśmy wśród was . chcecie się przekonać zabierzcie głos co mamy opisać np. w czym był ubrany dyr i jaki kolor np. koszuli ?

Biały Jan

Tak to prawda jak przyszedł nowy dyr pan MAREK W .......... w białym w drugim dniu pracy dał zadanie w wtorek by do piątku zakończyć zaległe paczki dorobić brakujące elementy bo odpadły podczas produkcji .My na maszynowni podjęliśmy takowe wezwanie co mogliśmy i wiedzieliśmy to ruszyliśmy ale było brak materiałów ale to obecnego dyr Marka W .... NIE INTERESOWAŁO powtarzał że ma to HULAĆ W piątek władował hurtowo całemu dozorowi nagany .wypisywał pan kierownik (obecnie emeryt) Eugeniusz O......... Zaznaczam całemu dozorowi (majstrom) nawet tym z montażu nie mieli elementów od nas to co mieli zapakować ? braki jak to się dzieje w H- CE Podaję osoby: maszynownia NAZWISKO IMIĘ K..........D......... O........M........ K.... ...J....... D.......M....... O.......E....... montaż T...........A....... P........J....... Dodaję iż w/w dyr.W.........M....... TEŻ BYŁ NA PRZECHOWANIU W HAJNÓWCE PO ROZWALENIU ZAKŁADU W PRZEMYŚLU (likwidacji przez forte) Reszta zakładu zastraszona a związkowa się cieszyła iż jest terror Wobec tego zwracam się do moderatora strony czy Pani z całym szacunkiem popiera takie działania forte .TOŻ TO SĄ NAJGORSZE BRUDY JAK BYŁY KSZTAŁTOWANE STOSUNKI PODWŁADNY PRZEŁOŻONY CZEKAM NA PANI KILKA SŁÓW I OSOBISTE ZDANIE PANI LIDIO SKORO NIE JEST Pani na usługach Forte z pozdrowieniami Wschodzący Białystok

po

Powiem krótko i kulturalnie: ch..., (usunięte przez administratora) i kamieni kupa. Tak powinno brzmieć hasło reklamowe FM Forte.

Chrześcijanin

Szanowny Panie Prezesie Forte F............ ciekawie piszą o Waszej firmie Japończyk to popełniłby Harakiry Polak Rosyjanin wyzwał by na duel (pojedynek) Wy chowacie głowę w piach na innych forach pracodawcy zabierają głos Wam widzę brak argumentów ? A może boicie się by nie wywołać większej lawiny krytyki pod Waszym adresem.Tak jak pisałem potrzebujecie tylko dobrych jaki to dobry dyrektor Pan W........z Białego jak w pierwszym tygodniu pracy ŁADUJE CAŁEMU DOZOROWI Z HALI nAgAnY ZAZNACZAM całemu A może to jest w Pana pojęciu to najlepszy dyrektor.A może Pan preferuje takie stosunki i taką atmosferę .? Szanowna Pani Lidio czy jako moderator strony Pani też jest za takimi sposobami układania współpracy z przyszłymi podwładnymi ?Pozdrawiam cierpiących gnębionych i prześladowanych Wasze cierpienie nie pójdzie na marne ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryki Mebli FORTE S.A. - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryki Mebli FORTE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryki Mebli FORTE S.A.?

Kandydaci do pracy w Fabryki Mebli FORTE S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryki Mebli FORTE S.A.