NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Opinie o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Aleksa

Kraków uwaga, uwaga nazwa.pl właśnie zamkneła szumnie otwierany oddział w Warszawie, więc pewnie będzie polować na specjalitów znowu w Krakowie - jeżeli komuś przyjdzie do głowy tam pracować to szczerze odradzam ... nie znam gorszego pracodawcy niż ta firma...

Krakus
@Aleksa

Przestań być taka szorstka, przecież wyjaśniono Ci ładnie, że to nieuzasadnione ekonomicznie. Uzasadnione ekonomicznie natomiast było otwarcie tego oddziału i wszystkie zakupy tam poczynione, wszystkie delegacje i wszystkie dramaty, jakie się wydarzyły po drodze. I najlepsze jest to, że za otwarciem i zamknięciem stoją Ci sami ludzie, sterowani wiadomo skąd :D

Tak tak
@Krakus

Ach tak te rekrutacje w kuchni ... te przeprowadzki ... ta wirująca szybciej niż kule w maszynie od totolotka rotacja kadry ... Wszystko to po to aby stwierdzić że to nieuzasadnione ekonomicznie ... co poczną Ci managerowie awansowani ze stanowisk specjalistów....?

Foch x2
@Tak tak

(usunięte przez administratora) i znowu ktoś z tą kuchnią :D Herbatę zaproponowałam, grzecznie wysłuchałam wszystkich historii o złotych komputerach na których pan pracował, do drzwi odprowadziłam. A oni dalej tę kuchnię wypominają ;) A.

Nie

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie

Łukasz
@Nie

Masz prawo mieć takie zdanie, jednak nie ukrywam, że zastanawia mnie, dlaczego nie polecasz? Nie uzasadniłeś w żaden sposób swojego wpisu, dlatego chciałbym Cię do tego zachęcić. Mógłbyś napisać, co takiego się wydarzyło, że w taki sposób postrzegasz to miejsce pracy?

Kike
@Łukasz

Jaki jest sens uzasadniania czegokolwiek jak ludzie piszą prawdę to firma każe usuwać posty. ... To po prostu nie jest fajne miejsce do pracy i to to jest na tym portalu to tylko wierzchołek góry lodowej ...

Barbara

...a ja się nadal zastanawiam jak ta firma jeszcze funkcjonuje:) Serio. Od wielu miesięcy "góra" robi co tylko jej się podoba z pracownikami. Rotacja spora. Dlaczego? Bo wielu ludzi ma dość "korpo" i chce iść do Polskiej firmy. Zwalniają się z "korpo" i myślą że znajdą spokój i szacunek w Polskiej firmie. Niestety dostają coś zupełnie odmiennego. Totalny brak stabilizacji i proszę tutaj nie mylić tego z wyzwaniami i ciągłym rozwojem. Natomiast szacunek - hmm wolę to przemilczeć. Brak pomysłu na tą firmę, za grosz strategii, słabe zarządzanie. Jeśli myślisz - ja wam pokażę, mi się uda coś zmienić. Wróć tutaj za max kilka miesięcy i przeczytaj kolejne zdanie. Nie, niestety i Tobie też się nie uda. Wielu już próbowało. Ty też? Po co to piszę? Po to abyś się zastanowił, dlaczego chcesz zmienić pracę, skąd taki pomysł aby pracować akurat w tej firmie, co dla Ciebie jest ważne. Bo być może odpowiedzi na te pytania pozwolą Ci podjąć właściwą decyzję. Trzymam kciuki za dobry wybór. Jak to "ludowe przysłowie głosi" ucz się na błędach innych.

Serio
@Barbara

Najwięcej takich naiwnych znalazło się w Warszawie bo tam ich jeszcze nie znali ... ale jak widać po kolejnym już składzie schemat jest ten sam ...

Barbara
@Serio

niestety... Pytanie czy to kiedyś się skończy?

Weronika

Świetnie, że staracie się dosyć aktywnie uczestniczyć w niniejszej dyskusji - to przecież jest istotą forum GoWork.pl. Miejcie jednak na uwadze, iż cały czas wchodzą tu nowe osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w firmie nazwa.pl, a więc wypadałoby przedstawić im tamtejsze warunki pracy. Jaki rodzaj umowy proponuje się na samym początku? Umowę o pracę czy jednak umowę zlecenie?

Ron
@Weronika

Dzięki że poruszasz ten temat: Warunki pracy zastanówmy się... - umowa jak tylko możliwa to zlecenie lub FV (taka preferencja zarządu) - nieustanny stres i presja ze strony zarządu - brak kultury osobistej tych osób - oczekiwanie pracy 24/7 - sprzęt do pracy przestarzały (poleasingowe laptopy z przed ładnych kilku lat) - decyzje podejmowane przez 1 osobę z poza firmy (właściciel) - ogromna rotacja (patrz zespół warszawa i cały marketing Kraków) Jeżeli ktoś chce zaryzykować i podjąć w tej firmie pracę to właśnie tego może się spodziewać .... Czy wystarczająco odpowiedziałem na Twoje pytanie?

Sasiad z dolu

szczerze to niechcialbym nigdy pracowac w firmie ktora ma tak krucha podstawe - przyklad z Rzeszowa gdzie z dnia na dzien zwolniono wszystkich i zamknieto dzial ktory notabene dopiero co niedawno otworzono

Vifon

Hej @nazwa.pl, jak to jest z nagradzaniem pracowników krośnieńskiego call center za komentowanie wpisów w waszych social mediach, co? Przecież to jest śmiech na sali.

Leon
@Vifon

no mają przecież agencje PR - Lighthouse, jak czytamy na ich stronie "...a trudne tematy to nasza specjalność" oraz "Dla naszych klientów realizujemy projekty z zakresu PR, social media, employer branding, komunikacji kryzysowej i wielu innych". - no to macie dużo pracy zapewne :) (usunięte przez administratora)

@Vifon

No jak .. nowa agencja PR musi się wykazać ;)

konrad

@Moderator, postać Agata Wilczewska w swoich wypowiedziach nie wnosi nic do dyskusji, atakuje, wyśmiewa, podważa wiarygodność wpisów użytkowników, proszę o reakcje – skoro pracownicy nazwa.pl mają możliwość edytowania wpisów przed ich publikacją proszę o reakcje na wpisy niewnoszące do dyskusji nic poza hejtem na osoby, które relacjonują warunki pracy w tej firmie.

Pi

Mała choć istotna aluzja do rekruterki z nowego oddziału w Rzeszowie. Jeśli ktoś poświęca Wam czas to w zamian oczekuje choćby minimum wysiłku z "obiecywaną" informacją zwrotną o wyniku rozmowy rekrutacyjnej. Czy to aż tak dużo ?? To taki Polski standard w tego typu firmach..... Szkoda na nich czasu. Telemarketing.

@Pi

prosimy o informację, kiedy brałeś/aś udział w rekrutacji – być może proces zatrudnienia jeszcze się nie zakończył. Jeżeli jest inaczej zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania odpowiedzi: https://www.nazwa.pl/o-firmie/kontakt/ Pozdrawiamy nazwa.pl

@Pi

Niestety miałem tak samo.

P
@NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Serio odsylasz człowieka z rekrutacji na kontakt? Ma na infolinie zadzwonić i się dopytać czy go przyjęli?

Ach ten dział marketingu w Krakowie, aż się łezka w oku kręci. Po 20 osobach pozostały tylko zdjęcia zniczy przyczepione do biurek - to nie przenośnia, zwalniani przyczepiali zdjęcia zniczy na biurkach :)

maciek33

Co do mnie to mam dobre zarobki w tej firmie i pracuje mi się dobrze. Przełożeni słuchają moich uwag, to nie jest tak że nikt nie chce znać mojego zdania. Ogólnie atmosfera jest fajna, to jedna z lepszych firm w których pracowałem.

@maciek33

Co dostałeś za tę wypowiedź? bilet do kina z programu Ambasador? :P nie ma ani słowa prawdy w stwierdzeniu że przełożeni słuchają uwag bo w tej firmie tylko jedna osoba podejmuje decyzje i o dziwo nie jest to jej prezes ... Atmosfera pewnie że fajna pewnie poznajesz dużo nowych ludzi... :) parafrazując śpiesz się ich lubić tak szybko odchodzą... :D

@Ola

@Ola dlaczego piszesz, że "nie ma ani słowa prawdy w stwierdzeniu, że przełożeni słuchają uwag bo w tej firmie tylko jedna osoba podejmuje decyzje"? Każdy ma prawo do swojej opinii, pisanie w imieniu ogółu nie jest zasadne. Ja także lubię pracować w nazwa.pl i nikt nie przekupił mnie biletem do kina.

wik
@Ola

Ktoś chyba nowy w pr wziął się znowu za formu i opowiada, że w firmie jest tak fajnie :)

Czego można się spodziewać po firmie, która wpisuje w swoje wartości oportunizm? Tak, to jedna z wartości, jakie zostały wpisane do nowej strategii działania… Pozdrowienia dla wszystkich super doradców noszących kaszkiet… swoją drogą niezła fucha… zero odpowiedzialności max korzyści … ciuch, ciuch… Same lokomotywy … wszyscy muszą przecież ciągnąć we właściwym kierunku :D

wik
@Paweł

kaszkiety i te kreatywne pomysły :D i polecona banda doradczyń hmrrrr ;)

Zrekrutowany

Ludzie zwalniani z dnia na dzień. Kraków, Warszawa. Najgorszy marketing i HR. Jedna osoba za drugą. Nazwa.pl czy jesteście w stanie odpowiedzieć na forum czy to jest wg. Was normalne? Zwolnienia to widzimisie osoby zarządzającej, która nie ma pojęcia o zarządzaniu. Szukani są ludzie przez headhunterki, które nie umieją tego robić. Nie umieją dopasować ludzi do firmy( bo się nie sprawdzają), rekrutują mówiąc „szukamy kogoś kto wejdzie i będzie działał, ma się DZIAĆ”)i szukają chamsko zastępstwa na Twoje miejsce nie kryjąc się z tym (niby rekrutacja tajna a wszyscy wiedzą że rekrutują Haha). Nie dość że w firmie w środku nie działa to jeszcze strzelacie sobie w kość z takimi „dostawcami” usług. Porażka.

Wojtek
@Zrekrutowany

jestem klientem nazwy i się nie dziwę ze tych (usunięte przez administratora) wyrzucają bo to osły a nie ludzie są

Agata Wilczewska
@Zrekrutowany

Wypowiedział się milioner latający helikopterem bo ma prawo się wypowiedzieć i pewnie myśli ze mądrze. Takie życie. Czasy siedzenia w firmie i kradzieży mleka minęły bezpowrotnie. Nie pasuje to nie jęcz tylko idź na bezrobocie a najpierw się podpisz imieniem i nazwiskiem

@Wojtek

Osły do klienci, którzy dają się nabierać na propagandę darmowych usług w nazwa.pl. To jeden z najdroższych dostawców usług hostingowych w Polsce, o bardzo przeciętnej jakości i antyklienckiej polityce, według której należy opchnąć klientowi jak najwięcej niepotrzebnych usług, a potem utrudniać mu rezygnację.

@Agata Wilczewska

Tak bo Ci pracownicy, te darmozjady nic nie robią tylko narażają firmę na straty… przecież na ostatnią gwiazdkę to trzeba było aż talony na jedzenie wprowadzić bo za dużo by zjedli jeszcze… Każdy ma prawo się wypowiedzieć… a rzeczywistość tej firmy jest taka, że szef marketingu jest zmieniany co kwartał :D o czym to świadczy?

@Agata Wilczewska

A to pani imię i nazwisko? jaki dział Pani reprezentuje Pani Agato? Skoro to taka świetna firma to chyba nie boi się Pani otwarcie pisać pod swoim nazwiskiem? Z całym szacunkiem, ale Pani wypowiedź jest poniżej krytyki. Reprezentuje dokładnie podejście firmy do pracowników ... darmozjady wypijające mleko... Śmiem twierdzić, że za Pani Postacią kryją się wytyczne z samej góry... styl i tok myślenia tożsamy...

Nina

ja tez jestem klientka nazwy i nie narzekam, zawsze jak dzwonie uzyskuje rzetelne i sensowne informacje, mam do czynienia z ludzmi kompetentnymi i takimi ktorzy znaja sie na rzeczy, ja jestem zadowolona

pasłęk

Nie polecam, w trakcie rozmów rekrutacyjnych obiecywane są cuda wianki, a potem...szkoda słów.

Alleluja

Osoby zarządzające w firmie nie mają ku temu predyspozycji. Dajmy na to przykład dyrektora bez wykształcenia wyższego. Pozostali również nie mają doświadczenia w zarządzaniu ani ukończonych kursów i takie są fakty. Jedynie szeregowi specjaliści posiadają wymaganą wiedzę i ciągną jakoś ten przybytek.

Pracownik2019

Nie polecam! Oferują Najniższe zarobki a wymagają wiedzy oraz obsługi klienta najwyżej jakości... to typowe call center więc stres sprzedaż wyniki wyniki i jeszcze raz wyniki musisz mieć wryte w mózg! Każdy dział musi wciskać domeny i hostingi nie ważne co będą Ci gadać że masz tylko odbierać a późnej się okazuje że tak samo masz sprzedawać....zresztą Ciągłe ogłoszenia o pracę z tej firmy o czymś świadczą???? akurat zakres wiedzy jest spory a zarobki nie adekwatne jak w innych call

omekburek
@Pracownik2019

fluktuacja jak w kazdym callcenter co tu narzekac i tak nie tak zle jak w Rawie Maz.

Niewolnik

Ostatni bastion pańszczyzny w Europie. Pracownicy (parobkowie) traktowani z pogardą przez kadrę zarządzającą, która nie wydaje poleceń, ale rozkazy - oczywiście wszystkie, nieważne jak absurdalne, muszą być wykonane w trybie pilnym. Parobek ma prawo zabrać głos, ale jest to raczej bezcelowe, bo i tak nie zostanie on wzięty pod uwagę, a może jeszcze oznaczać poważne konsekwencje. Parobek musi być dyspozycyjny również w czasie urlopu, a brak odpowiedzi na maila wysłanego w środku nocy jest traktowany jako dysonans.

Również pracownik

Mimo tego, że jest to obecnie mój pracodawca -NIE POLECAM! (usunięte przez administratora) brak komunikacji, nikt nie wie co się dzieje i co wydarzy się dnia następnego. Zmiany, zwolnienia, zmiany, zwolnienia...nieważne czy jesteś ekspertem, robisz wynik i to co 'góra' chce. Szukam nowej pracy, gdzie szanuje się człowieka..

Bullshi*

Mimo posiadania wielu specjalistów w swojej strukturze w firmie decyzje podejmują dwie osoby. Czy jest na świecie człowiek, który jest ekspertem we wszystkim? No chyba nie! To jest wręcz niemożliwe. W nazwa.pl wykonuje się polecenia, które nie są zgodne z nowoczesnym rynkiem, z etyką. Tutaj zmiany priorytetów i zadań następują codziennie. Ludzie czują się jak w matrixie...

Cześć, tak się składa ze są tutaj również osoby aktualnie pracujące w firmie - Ja. Jestem zadowolona ze swojego stanowiska pracy, z zespołu i przełożonego, z formy umowy i wynagrodzenia. I proszę sobie wyobrazić-nie jestem pracownikiem działu PR(szok?). Jest fajny budżet na działania (w niektórych firmach w których pracowałam równy był 0zł), mam narzędzia, których potrzebuję i dużo pracy. Pracuję w firmie, która wymaga bardzo dużo, ale to jest praca zawodowa- nie zapominajcie o tym, pracodawca płaci więc wymaga. Nie jest tak tylko w tej firmie, w Polsce czy Europie. Tak jest na świecie :)

Budzet na jakie dzialania? Integracyjne? Te 20 zl na osobe na kwartal?

Genowefa

Można Wymagać lub 'wymagać', Płacić lub 'płacić', szanować pracownika lub nie.

odp Genowefa
@Genowefa

@Genowefa 08.02.2019 22:54 Można również "pracować" lub udawać, że się pracuje

Keke

Hahah a może talony na obiad świąteczny żeby za dużo pierogow nie zjeść haha. Nie polecam! Nic w tej firmie nie działa, pracownicy organieci sami uciekają z firmy..

szczerze nie polecam, bardzo zła atmosfera w firmie, bardzo duża rotacja co widać po zamieszczanych ogłoszeniach... kadra zarządzająca FATALNA!!! miasto nie ma znaczenia

Zostaw merytoryczną opinię o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Kandydaci do pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl