NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Opinie o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Jest spoko

Patryk
@Kasia

Pozdrawiamy bezrobotnych którzy jako sprzątaczka chcieli zarabiać jak dyrektor IT :D grunt to znać swoją wartość :P

Super

@Kasia

Och nieudolni wywaleni dalej pępowiny nie mogą odciąć...wasze buźki w dół serio wywołują mocny uśmiech. :D

Daje max

Bald

Czy firma poszukuje pracowników w Krośnie?

Kasia NPL
@Bald

Pisz na kontakt@nazwa.pl w tytule Praca Krosno

Pawel
@Kasia NPL

pozdrawiamy bezrobotnych karierowiczów wyrzuconych z firmy jak widac dwoch wiernych zostalo :D

To zasadnicze że jeśli myślisz że w firmie it testuje sie gry i bedziesz na 8h przychodzil "se pograc" no to rozczarc bo tak nie jest

@Paweł

No właśnie mamy to o co chodziło :D

@Paweł

i jeszcze oznaczmy sie to bylo najwazniejsze

iphone
@Paweł

Lepsze byly te dwie co wyjely telefon i na snapie siedzialy w czasie pracy, a co tam : D

Greg
@Paweł

Akurat tacy imbecyle na rozmowy nie rpzychodza jednak widac roznice

@Paweł

Były lepsze zawodniczki które chciały mieć różowy laptop służbowy.

Agron
@Paweł

hahaha komentarz w punkt, bo niestety wiele osób tak sobie taką pracę wyobraża i potem wylewają hejty w internecie

Pawel
@Agron

ale obowiązkowo anonimowo, a na następny dzien pisza do firmy email typu "no przeciez rozstałem sie w pokoju i to nie ja dodaje komentarze na gowork" no to pytanie : a skad wiesz ze sa opinie na gowork? :D

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w nazwa.pl sp. z o.o.?

Co to za pytanie? Skoro dalej są kierownikami a pracownicy pracownikami to chyba odpowiednie. Czego oczekujesz w odpowiedzi? Analizy psychologicznej problemu?

Irek NPL

cos pomiedzy filozoficznym podejsciem do motywacji a kreatywnym podejsciem do problemow

Daniel

Pracuje wiecej osob niz jedna i to sama dla siebie jest kierownikiem wiec o czym Ty mowisz bo kierownik z krosna ma malo do pracownikow z krakowa a chyba myslisz ze nazwa to dzialalnosc gospodarcza gdzie kazdy kazdego zna i spotykaja sie wszyscy na kawie w socjalku,.

Filll

takie samo jak podejscie kirownicta do kierownictwa

Iglo

Nie rozumiem, ogólnie kontakty są ok. Nie ma jakiś problemów. W moim odczuciu wszystko jest w porządku

10/10

hoobit

Firma naprawdę dobra. Pracuje się całkiem nieźle, warunki są ok :) polecam

Intelektualny

Czy okna są w firmie od wschodu czy od zachodu? Bo to dla mnie wazne.

@Intelektualny

dachowe :D

ania

Ja uważam , że nie ma co mówić źle, ludzie są super, pracy jest dużo nie ma nudów, kasa jak w zegarku przychodzi, socjal dobry. Jeśli ktoś coś mówi to chyba z nim jest porblem. Albo nie pracował i jest konkurencją.

Katarzyna
@ania

Nie da się zaprzeczyć, że jesteś zadowolona z pracy w nazwa.pl. Sama jestem zainteresowana tą firmą, dlatego z chęcią dowiem sę czegoś a propos ogólnych warunków zatrudnienia. Wspomniałaś, iż socjal tam jest dobry: a co dokładnie wchodzi w jego skład?

ania
@Katarzyna

Jest nieograniczony dostęp do kawy, mleko, herbata ( może się to wydawać normalne, ale u konkurencji była przypisana 1 kawa na dzień), automaty z jedzeniami, owoce zawsze w skrzynce, co miesiąc jest organizowane jakieś upominki dla załogi, wyjścia. Uważam, że to bardzo dobre podejście. Mobilizujące. Fajnie się człowiek czuje. Warunki zatrudnienia są bardzo dobre, na pieniądze się nie czeka nigdy nie było z tym problemu, przełożeni są kumaci na tyle że nie stwarzają problemów nie czepiają się.

Karol
@ania

Czepiaja sie ci co nie pracuja xD

@ania

Najbardziej żenujące jest to, że osoby wywalone do komentarza neutralnego dodaje buźki w dół. Żal d**** ściska dalej

Katarzyna
@ania

Mówią źle Ci co nie pracują, anonimowi bez twarzy. Jak się pracowało było dobrze, ale jak wywalili ich to zerwane więzi i moda na sukces.

Niestety, ale po bardzo przyjemnej rozmowie telefonicznej przez telefon i miłym spotkaniu rekrutacyjnym na żywo, nie dostałam odpowiedzi o wyniku rekrutacji. Słabo to świadczy o firmie :)) A szkoda, bo naprawdę pierwsze wrażenie bardzo ok.

@Monika

Ale jaki jest powód tego, że wyrażasz opinie, że słabo się firma zachowała? Może rekrutacja trwa i się nie zakończyła? Czy nie bierzesz tego pod uwagę?

@Monika

Spox poczekaj jak zakończą rekrutacje to zadzwonią z informacją, to jest monitorowane w firmie. Każdy dostaje odpowiedź bez względu na to jaka ona jest.

Kacper
@Paweł

Kilka rzeczy rzucajacych się w oczy: 1. Pani niby rozżalona nawet nie podpisuje się z imienia, równie dobrze można uznać, że nie było w ostatnim czasie rozmów kwalifikacyjnych i nikt nie wie o co chodzi, 2. Jestem ciekawy czy ta Pani wygłasza opinie na portalach innych firm do jakich aplikowała, puenta: 3. Bezrobocie warszawa znowu kombinuje

Aneta
@Kacper

Dokładnie. Ja z nią nie prowadziłam rozmowy a ta osoba sugeruje ze od 3 meisiecy !!!! nikt sie nie odezwał? Ale na jakie stanowisko? O co chodzi? Można się podpisać Mietek stolarz i również dodać komentarz klikając w klawisz jako zdesperowany marketing w warszawie. prosze szanowna osoba podać dane sprawdze czy w ogóle była/był pan na rozmowie jakiejkolwiek. W co wątpie.

Rekrutacja
@Monika

Ja aplikowałem i zawsze miałem zwrotke, zatrudnili tego dnia też drugą osobę i także miała po kilku dniach zwrotkę, więc nie wiem o co chodzi.

G
@Rekrutacja

Biją piane i tyle, mają tak marnie nudne życie że po wywaleniu ich nadal żyją życiem Nazwa.pl myśląc, ze ich wypociny zmienią rzeczywistość.

Iza
@Aneta

I tu zacznie się milczenie :) przecież lepiej anonimowo opluć, polecieć kłamstwem i śmiać się w najlepsze, że się kogoś opluło. Ale jak przychodzi do konkretów to już słabo w porywach do w ogóle.

Hubert

Oooo dowiaduje sie ze do IT rozmowe prowadzi Pani :D ciekawe! chyba w IT to Ty jeszcze nie byles :D

GW
@Hubert

Moze hejetr nie wie kto jest dyrektorem i sie nie wstrzelil, mial dwie mozliwosci kobieta mezczyzna no i pech wybral bledna hahahha

Paul
@Hubert

Pewnie jakaś RAFAELLA :P

G

Jak czytam wypociny hejterów że na rekrutacji w IT był i to w ostatnim miesiącu, to chyba byłeś ale nie u nas, ani nie u mnie. Bo gdybyś nawet o IT chciał się otrzeć to miał byś kontakt ze mną, a ja od grubego miesiąca do IT nikogo nie potrzebuje więc po co pier....bzdury? Może byłeś na rozmowie w Biedronce, albo w banku że masz zaległe raty do spłacenia. Nie wycieraj sobie mordy firmą w której pracuje, bo ustalenie kiedy i kto prowadził rekrutacje do danego działu zajmuje nie więcej niż 3 minuty. Może aplikowałeś na osobę sprzątającą, to możliwe

Widze, ze masz jakis problem dodajesz do dwoch firm ten sam komentarz...chyba nei wiesz gdzie aplkikowales i czujesz sie mocno urazony ze Cie nie przyjeli....i wysmiali Cie w rozmowie telefonicznej o tym raczej nie napisales i Pawle napisz swoje imie i nazwisko bo NEO NIE aplikowal, ale pawel zostal mocno wysmiany

Karol

Jakis hejter odpowiedzial hejtem na opis naszego pracownika w zakresie rekrutacji i pracy buahhhahahahaha jaka zenada.....az boli. Z tego co wiem, a wiem to po pierwszej rozmowie Ci podziekowlali a Ty wyzwales pania z HR przez telefon ze sie nie zna i jest beznadziejna wiec o jakim Ty b2b mowisz? Nawet to tego nie doszedles hahahaha

Ola HR

Do IT w ostatnim miesiącu nie było żadnych rozmów i rekrutacji, o czym Pan piszę?

Kris
@Ola HR

Nie wyszedł mu wpis :) no cóż... a miał przyhejtować no i znowu wyszło, że nie bardzo odróżnia sen od jawy.

Nie dla leni

praca jest ale nie dla pokolenia Y ktore ma w glowie instagram i relanie obsluga klienta jest dla nich poziomem nie do przeskoczenia

Kacper
@Nie dla leni

ale. z calym szacunkiem w wwie to stare towarzystwo bylo to nie ludzie 19 letni :P

@Nie dla leni

Generalnie jak Ci sie robic nie chce to nie szukaj pracy w domu zostan

Pablo
@Nie dla leni

Szacuje ze praca jest dla ludzi co chca pracowac, wydaje sie oczywiste

@Nie dla leni

Ten komentarz doskonale oddaje to co dzieje sie na gowork - takich ludzi jak hejterzy nie chcemy, i to co oni robia tutaj jest dokladnie tym samym co zrobili w wyborczej czyli anonimowo hejtuja i pomawiaja. Jedyne co to ziomek z marketingu faktycznie leczy sie na leb bo nawet (usunięte przez administratora) pracowal u niego w knajpie ktora splajtowala i bardzo mocno udziela sie teraz na profilu nazwa, z czego sie chwali po warszawie zapominajac ze swiat jest maly. A niektorych ludzi mozliwosci duze, i nie mam na mysli Ciebie.

Seba
@Wiktor

Akurat to jest smutne bo ja nie chce z takim człowiekiem pracować czy współpracować a nie ma karty leczenia na twarzy zapisanej. Generalnie slabe

Stalker

haha byli pracownicy chyba mocno tęsknia za firma: instagram co chwile cos, fb co chwile cos, codziennie tutaj - stalker na bezrobociu az sie patrzy. Jeszcze opowiada a raczej potwierdza rzeczy ktore stanowia przestepstwo jakiego sie dopuscil? yyy czy ludzie maja mozg?

@Stalker

Nie zapomnij wspomnieć o prywatnych wiadomościach do aktualnych pracowników czy już prezes pozew złożył i kto w pozwie jakie nazwiska

@Stalker

Monotonne zycie na bezrobociu zobowiazuje, ale faktycznie bezsennosc dalej im doskwiera. Ale jak to w wyborczej pisali ze nie spali bo...pracowali, a teraz nie spia bo?...hejtuja? :D moze wtedy jak pracowali tez robili pojazd po firmie

Seba
@Stalker

Zaczyna się wyzywanie pracownikow obecnych przez goscia z marketingu warszawskiego.

S. Krosno

Można się przyczepiać o wszystko do wszystkiego taka ludzka natura. Podobno odbierasz tyle ile dajesz, może ludzie nic z siebie nie dają

Daje 10

Paula nazwa

Chyba skuteczny skoro od rana do wieczora tutaj siedzisz

EWa

O wiele bardziej lubimy sie chwalic nazwiskami hejterow - rzecz oczywista

Juras

Na szczęście o niebo lepszy skoro tak mało wartościowa osoba jak Ty tu zagląda po tym jak brutalnie powiedziała jej nazwa że do niczego się nie nadaje

Ula NPL
@Paula nazwa

W punkt! :) skuteczność miarą odwiedzeń przez hejtera!

Kasia nazwa

Hejter na drugim profilu nazwa 01:42 Hahaha chyba xanax nie działa. Oj oj...miłość nierozerwalna do firmy która tak brutalnie Cię wywaliła. Na bezrobociu bezsenność doskwiera. I co na kablówkę nie ma to się na internecie siedzi taka atrakcja. Zalałeś się żółcią anonimowy hejterku?

Paula nazwa
@Kasia nazwa

A później 7:06 dodał tutaj jakiś hejt na prezesa i na nas

Zostaw merytoryczną opinię o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Kandydaci do pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl