NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Opinie o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Czy w nazwa.pl sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tulo

Nie

Kil

Są szkolenia zewnętrzne. Obecnie głównie online

Byłemwidzialem

Praca dla studentów za najniższą krajową. Jeśli chcecie zarabiać pieniądze to tylko na własny rachunek. Firma daje doświadczenie do CV, ale nie rozwój czy przyszłość. Pracownicy robią za roboli a zarząd się wozi nowymi bmkami, porshe i się śmieją pracownikom w twarz.

Teresa
@Byłemwidzialem

A czy dużo studentów pracuje w firmie? Zastanawiam się na jakich warunkach są przyjmowani. Jak wiadomo student musi liczyć się z tym, że ma różne zobowiązania na uczelni i grafik musi dostosować do swoich zajęć. Czy nie ma z tym problemu?

?

Interesują mnie plusy i minusy pracy tutaj ?

adminhostów
@?

Z minusów - koledzy z branży hostingowej się z ciebie śmieją, że pracujesz dla Nazwa.pl

Zniesmaczona

Moja opinia dotyczy rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Employer Brandingu. Był to najdłuższy i najbardziej podstępny proces rekrutacji, w którym miałam okazję brać udział. I etap: (usunięte przez administratora) z działu HR zadzwoniła do mnie o godz. 19:00 (pomijam, że akurat czyściłam kibel), zadając z marszu pytanie dlaczego chce pracować w ich firmie, jakie mam mocne strony, ile chcę zarabiać i jaki mam okres wypowiedzenia. Rozmowa 10 minut. Po tej rozmowie umówiłyśmy się na "właściwą rozmowę rekrutacyjną" przez telefon 2 dni później. II etap: Rozmowa trwała niemal 1,5 h. Raczej była to standardowa rozmowa, z dużym rozwinięciem kwestii mojego dotychczasowego doświadczenia, opisu pracy w nazwie.pl, pytań typu słabe strony, najbardziej wymagający projekt itp. Na końcu Pani poinformowała mnie, że następnym etapem jest zrobienie specjalnego projektu i że w ciągu 5 dni da mi znać czy się zakwalifikowałam do tego etapu. Ważne jest też to, że usłyszałam, że spieszy im się z tą rekrutacją, ponieważ nie ma już osoby na tym stanowisku. Informację dostałam oczywiście PO ustalonym terminie. III etap: Na maila otrzymałam zadanie do wykonania - plan NA PÓŁ ROKU do przodu dotyczący zadań, którymi bym miała zajmować się jako pracownik (z przyzwoitości nie będę przytaczać szczegółów projektu). Na moje pytanie ile mam na to czasu dotrzymałam odpowiedź: "w najkrótszym możliwym dla Ciebie terminie" :) Jako, że bardzo mi zależało na tej pracy to naprawdę poświęciłam dużo (urlop w obecnej pracy, odwołanie spotkania ze znajomymi) i projekt wysłałam 3 dni później (w tym 2 dni to był weekend). Ponieważ było to aż na 6 miesięcy do przodu to nie było to krótkie zadanie, łącznie z innymi elementami, które projekt miał zawierać. IV etap: 4 dni po wysłaniu zadania miałam videorozmowę z (usunięte przez administratora) z działu HR, z którymi miałabym współpracować. Rozmowa dotyczyła głównie projektu, ale były też momenty rozmowy o moim doświadczeniu. Ten etap nie był przyjemny, (usunięte przez administratora) niezbyt miła (swoją drogą nie wiem jak ktoś taki może być rekruterem). Na końcu usłyszałam odpowiedź: DO 2 TYGODNI DAMY ZNAĆ. Hmmm a podobno Wam się spieszyło? Odpowiedź otrzymałam po równo 3 TYGODNIACH, że wybrano inną osobę z większym doświadczeniem (co nie jest prawdą ;)). Podsumowując - wiem, że od marca mamy z powrotem rynek pracodawcy, jednakże to jak zachowała się nazwa.pl, stosując różne sztuczki psychologiczne i wykorzystując kandydatów (przecież zrobiłam kawał roboty za (usunięte przez administratora) jest żenujące. Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim i jak opowiadam o tym znajomym to oni również są w szoku. Myślę, że w tym momencie na rynku jest tyle innych firm IT, że nie trzeba sobie zaprzątać głowy kimś, kto nie jest fair. Jako osoba, która sama pracuje w HRach jestem zaskoczona, że tak znana firma dopuszcza się takiego beznadziejstwa.

xd
@Zniesmaczona

a nie myslisz, ze zbyt ambitnie podeszlas do zadania???

Jaka umowa obowiązuje w nazwa.pl sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Ndass

Umowa zlecenie

@Ndass

umowa o prace

Lpol

Czy za szkolenie przed podjęciem pracy dostaje się wynagrodzenie?

Vpnnn

Czy za okres szkolenia przygotywujacego do pracy jest płacone?

Hej, czy w firmie nazwa.pl sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Kl

Nie

zxc

Zależy który dział, ale w większości przypadków nie.

Rekrutacja

A ja dziś byłem na rozmowie i od poniedziałku zaczynam. Takze z przyjemnoscia poszerze grono osob aktywnych tutaj z ramienia firmy! Zdarzylem sie dowiedziec co to warszawa ;)

Kamila
@Rekrutacja

Gratulacje! Rozumiem, że trzy dni temu zacząłeś pracę w nazwa.pl w Krakowie? Możesz napisać nam, jak wyglądała rekrutacja, jakiego rodzaju zadania Cię czekały itp.? Nie ukrywam, że przydatne będą także z czasem informacje o zarobkach (czy Ciebie zadowalają), atmosferze w firmie, ewentualnych benefitach itd. To cenne informacje z punktu widzenia osób, które chciałyby aplikować do nazwa.pl.

@Kamila

Kamila, zamieszczę opinie po przepracowaniu 14 dni, wtedy wiesz zobaczę co i jak. Na razie jest na prawdę dobrze. Jeśli chodzi o samą pracę, zakres zleconych prac i otoczenie. Niebawem pod tym postem zamieszczę szczegóły odnośnie tego co napisałaś bo najzwyczajniej w świecie będę miał wyrobione zdanie, nie chcę na gorąco udzielać porad lub przestrzegać. Pozdrawiam Kamil

Mariusz
@Rekrutacja

Minęło 14 dni od Twojego wpisu, dlatego chciałbym przypomnieć Ci o Twojej wypowiedzi. Mógłbyś napisać, jak obecnie postrzegasz pracę w tej firmie? Mam nadzieję, że opinia w tym zakresie jest w dalszym ciągu pozytywna.

@Mariusz

Generalnie nie trzeba mi przypominać, raczej o wszystkim pamiętam, ale nie mam zwyczaju siedzieć na gowork z zegarkiem w ręku. Więc najpierw zacznę od samej rekrutacji, w moim przypadku ( nie wiem jak jest w innych) była dwuetapowa. Najpierw była rozmowa telefoniczna - dość szczegółowa, przeprowadzona przez jakąś panią z HR, głównie wypytywała o doświadczenie, o kompetencje w poprzedniej pracy itp. Czyli taki ogólny pogląd aby mieć jakiś rysopis kandydata. Przynajmniej ja to tak odebrałem. Samą rozmowę oceniam pozytywnie. Nie było jakiś trudnych pytań czy niewygodnych, a Pani była miła i rzeczowa. W moim przypadku był 2.etap w Krakowie i to było spotkanie z Dyrektorem ds. IT w obecności Pani z HR. W mojej ocenie spotkanie było bardzo profesjonalne, generalnie bazowało na badaniu kompetencji twardych. W moim przypadku to był ostatni etap. Pytania zadają dość szczegółowe co do doświadczenia, co do firm w jakich się pracowało,chcięli wiedzieć jak widzę swój rozwój, co dla mnie jest stresujące itp. Wydaje mi się, że to taki standardzik. Ja się raz odbiłem od rekrutacji nazwa.pl kilka lat temu, z uwagi na małe doświadczenie, w zasadzie to się dowiedziałem o tym na rekrutacji tej mojej ostatniej. Szukają ludzi z minimum 2 letnim doświadczeniem na moje stanowisko, a ja wtedy byłem świeżakiem. Dziś mam certyfikaty które potwierdzają doświadczenie i udało się. Po tej ostatniej rozmowie skontaktowali się ze mną na 3.dzień. Omówiliśmy warunki zatrudnienia i zgodnie z moim ustaleniem kiedy mogę zacząć pracę, podjąłem ją. Pracuje od 8-16 nie mam z tym problemu. Pakiet socjal: kawa,herbata,mleko,automaty z szamką. Standard. Zatrudniony jestem na UOP. Warunki mam bardzo dobre, kwotowo lepsze niż u poprzedniego pracodawcy. Nie pracuje w nocy jak tu czytałem kiedy aplikowałem. Nie pracuje też w weekend, ani w święta. Pracuje w zespole 2 osobowym. Nie mam co narzekać. Atmosfera jest przyjemna, pracy jest sporo, ale nie jest ona chaotyczna, osoby wiedzą co mają robić i wydaje mi się każdemu z nas zależy na tym aby się wykazać. Wydaje mi się, że podejście do pracy zależy od stanowiska, im bardziej odpowiedzialne tym bardziej poważnie traktuje się swoją pracę. Nie mam co narzekać i obiektywnie nie narzekam. Nie żałuję, że aplikowałem i cieszę się, że pracuje. I ważne, po przyjściu do pracy nie traktowali mnie jak obcego czy coś, szybko się wdrożyłem i super mnie potraktowali za co szacun. Takiego doświadczenia w poprzednim miejscu pracy nie miałem. Mogę się tylko pozytywnie wypowiedzieć. Nawet nie wiem czego mógłbym się czepić na siłę. Wydaje mi się, że od rozmowy telefonicznej zapunktowali, nie byli nachalni, wykazali się profesjonalizmem, nie czuje do dziś aby kogokolwiek traktowali jak robota czy pionka. Każdy pracuje i chyba mu dobrze, bo od kiedy pracuje nie słyszę żeby się ktoś zwolnił. Dla mnie ważne były wyższe zarobki w poprzedniej firmie miałem "zastój" rozwojowy, wszystko robiłem już na akord. Tutaj mam trochę więcej obowiązków, może nie więcej a obowiązki są "szersze" i dobrze mi z tym. Chętnie przychodzę do pracy.

dima
@Rekrutacja

Gratulacje :) Tez mi sie udalo, takze chyba jeden oboarding :) Do zobaczenia!

Itn
@dima

Wyrazy współczucia

Esska

Niepotrzebny hejt wylany na firmę, widać że osoby które to piszą niewiele mają wspolnego z nazwą. Jak ktoś tutaj pracuje to dokładnie wie że wcale tak to nie wygląda

Olaf
@Esska

Dokładnie, no ale jak w firmie jest dobrze, to zawsze się znajdzie ktoś kto musi wylać łajno :D

Iga
@Esska

Wydaje mi się, że to wrecz podejrzane jest. moze komuś bardzo nie pasowało, że nazwa tak leci do przodu

kwas
@Iga

co racja to racja, w firmie ogólnie nie słyszę żeby ludzie narzekali na warunki jakie mają

Krzysiu
@Esska

Tak... napuścili tych dziennikarzy ... same kłamstwa szkoda tylko że sądy tak powoli działają bo przecież prezes pozwy wysłał i ściga tę gazetę i tę dziennikarkę ... to wszystko przecież wymyślone było i tak trzeba ... czekam na wyrok bo sprawiedliwość musi być!!!

M@riusz

Można się dużo nauczyć, fajna atmosfera, elastyczne podejście do pracownika. Jeśli nie nadużyjesz zaufania, praca jest wykonana to naprawdę pozwalają na wiele!

kwas

W zeszłym tygodniu miałem rocznice pracy. Współpracę na pewno będę kontynuować, nie pomyslałem że tak się zżyje z ludzmi z pracy i bede tak zadowolony jak zaczynałem

Dobrze się dzieje

Firma stabilna

Szara
@Dobrze się dzieje

No chyba w Krakowie i Krosnie tak stabilna.

Szymon
@Szara

No chyba Nazwa.pl to Kraków i Krosno. Chyba inteligencją nie grzeszysz.

Szara
@Szymon

Może i geniuszem nie jestem, na ale przynajmniej wiem ze kiedyś ta firma miała swoje oddziała w Rzeszowie i Warszawie. A dla mnie bynajmniej zwolnienie pracowników z dnia na dzień nie oznacza stabilnośći firmy. Dzisaj jesteś a jutro Cię nie ma.

Kasia nazwa
@Szara

No właśnie widać, że geniuszem nie jesteś wiedzą nie grzeszysz. Ale miło, że dalej żal masz że Cię z wawy wyrzucili. Można wnioskować, że Kraków i Krosno zastępują Warszawę. Więc rachunek logiczno ekonomiczny prawidłowy. Nie ma świętych krów, takie życie. Musisz odnosić same porażki w życiu jak tak popracujesz tu 4 mce, tam 5 mcy ciągle wyrzucają ( a jakim prawem nie? ) :D

Ula
@Szara

A co mięli CIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZWOLNIENIA? Doooooobre żarty! Czy czerwone dywany rozkładać, odprawę dać, zapewnić utrzymanie na rok z góry? Chyba branże pomyliłaś

Filip
@Ula

I znowu się zaczyna bombardowanie głupoty...może by ta osoba zanim coś wyskrobie tutaj zapoznała się z terminem zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy, bo gadanie głupot nie pomaga. A niestety nie da się tego czytać obojętnie. Niewiedza aż razi. Jeśli zostało złamane prawo to masz sąd pracy, można iść.

@Dobrze się dzieje

Tragedia ciężka, bo przecież lepiej usprawiedliwiać to, ze komuś wychodzi faktem, ze w życiu ma łatwo i przyjemnie, a w dodatku ma lepiej niż Ty, trudno zrozumieć, ze najzwyczajniej w świecie ruszył tyłek i zrobil coś lepiej od Ciebie. Oczekiwania i roszczenia. Złota pigułka dla zwolnionych która w sekundę rozwiąże im problemu. Oni nie wyciągają wniosków. Bo to wymaga pracy i ruszenia się z miejsca, w którym się aktualnie siedzi. Lepiej puścić hejt z argumentem „ bo mnie zwolnili i są beeee”. Nikt Cię nie blokuje. Możesz otworzyć firmę i zatrudniać ludzi „ na swoich warunkach”. Chcesz coś osiągnąć ale jak najmniejszym kosztem? Najlepiej żadnym? Oczekujesz, ze ktoś będzie Ci pomagać wypromuje Cie nawet jeśli nie jesteś zdolna i nie masz warunków na to by robić karierę. Generalnie dobrze żeby te działania były tak rozplanowane żebyś nie musiała nic robić. Żeby nie trzeba było się spocić. Żeby coś osiągnąć - awansować, nie stać w miejscu trzeba często narobić się po łokcie. Nie ma dróg na skróty. Doświadczenie i pracowitość. Można mówić do kogoś milion razy ale ta osoba nie zrozumie bo będzie szukała skrótu, będzie patrzyła jak komuś zrobić na złość bo ma lepiej. Otwórz oczy i zacznij korzystać z tego, co Ci życie podsuwa pod nos. A nie rozżalaj się nad rozlanym mlekiem. Każdy CEO ma prawo zwolnic. Działa to nie tylko w tej firmie ale w każdej. Takie są zasady. Ktoś jest szefem a ktoś pracownikiem. Ale jeśli takiej podstawy nie rozumiesz to powyższej dobrej rady także nie. Nikt nie zabrania Ci otworzenia firmy. Spełniania się. Ale bicie przysłowiowej piany od kilku tygodni to jednak desperacja jest. Nie poparta żadnymi argumentami.

IT z Rzeszowa
@Szara

Ja tylko NIEskromnie dodam, że ODDZIAŁ NAZWA.PL RZESZÓW pracuje, istnieje i ma się świetnie. Nie słyszę o planach zwolnienia. Raczej dużo pracy jest. Rzeszów zadowolony z pracy! Miło, że mogę przeczytać, że "Oddział Rzeszów został zlikwidowany" Pozdrawiamy niedoinformowanych.

dark
@IT z Rzeszowa

nazwa.pl faktycznie nadal jest w Rzeszowie pracują administratorzy, zlikwidowany natomiast został w czerwcu DOK RZESZÓW czyli Dział Obsługi Klienta po 3 miesięcznej działalności. Pozdrawiam

Hejter idź w piz....
@Szara

No ja sie dowiedziałem ze Rzeszow nie pracuje i ludzi z wwy zwolnili no no...idz se pobiegaj bo piszesz co wiesz a wiesz niewiele./ Pozdro z Rzeszowa. Wiesz chociaz gdzie to jest

Sanda
@dark

No nie nie, chwileczkę, albo sie obrzuca (usunięte przez administratora) na prawo i lewo i mowi sie ze zlikwidowali wszystko albo ma sie mozg. A nie ze no powiedziałem cos odrzuciłem (usunięte przez administratora), dostałem nagonkę pracownikow i teraz - a nie to ja nie powiedziałem nie nie tak nie myślałem. Zwykle cwaniactwo.

Hiti
@Ewa

Jeden z najmądrzejszych wpisów jakie przeczytałem! dokładnie, nic nikomu z nieba nie spada, to tylko i wyłącznie ciężka praca i zaangażowanie

j23
@Ewa

Chyba nie jest dobrze w Nazwie?Widziałem ogłoszenia na Allegro i olx ,sprzedają wyposażenie(meble) można tanio kupić.

Iga
@Dobrze się dzieje

Firma jest stabilna, to normalne, że sa zmiany, a jak ktoś się nie sprawdza no to niestety...

Kandydatka

Witam. Na jakie zarobki można liczyć w przypadku stanowisk nieprogramistycznych ? Zainteresowała mnie oferta specjalisty ds Employer Brandingu. Dodam , że posiadam już doświadczenie w zakresie EB. Dodatkowo, czy dział EB w Nazwa.pl jest bardzo rozwinięty? w senise czy jest to samodzielne stanowisko ( raczej wykluczam, że taka opcja funkcjonuje ) czy praca w teamie ?

@Kandydatka

A w jakich widełkach zarobki by cię interesowały !

Zeną

Dziwię się, że zrezygnowałeś ze współpracy na podstawie jednej rozmowy z rekruterką, zwłaszcza, że oferta wg Ciebie była "nawet do przeżycia" - na pewno taki był powód? W każdym razie, od dłuższego czasu pracuję w Rzeszowie jako admin i nie mogę potwierdzić tego, co napisałeś - osoba, która mnie rekrutowała była bardzo miła, a rozmowa z nią konkretna i przyjemna - szybko doszliśmy do porozumienia.

Olaf
@Zeną

Szkoda, że ludzie tak łatwo odpuszczają bo warunki w firmie sa bardzo dobre.

Arni

Witam jakie są zarobki w obsłudze klienta w Krośnie i czy firma daje pakiet medyczny lub inny tego typu socjal?

Jacko DOK
@Arni

Zarobki sa b.dobre, ja przeszedłem z innej firmy bo koleżanką moja ze studiów pracuje wiec mnie sciagnila, pakiet socjal jest taki sam jak maja w krk nie ma co narzekac.

Amka

W firmie jestem dokładnie od pół roku. Bardzo dobre warunki dostałam. Obowiązków trochę jest na głowie ale to jak w każdej pracy - taka prawda. Ale od początku super atmosfera i mnóstwo pomocy od współpracowników

Krzysiu

Z pewnością GoWork poczuł się zaszczycony tą nagrodą ... przecież tak skutecznie usuwał opinię pracowników że mocno zapracował na to zaszczytne wyróżnienie... ciekawe tylko czemu znikają opinie nieprzychylne nazwa.pl a zostają te które obrażają tych co mają inne zdanie na temat firmy ?

Olekk

czemu załosne? bo przyznają wyróżnienia i doceniają cudzą pracę? no to własnie godne pochwały

Gratki nazwa, gratki gowork

To w rzeczywistości nagroda za cenzurowanie prawdziwej i rzeczowej krytyki oraz przyznanie nazwie wyłączności na hejt. To wyróżnienie powinno się nazywać nagroda Goebbelsa, bo widać, że wzorce czerpane stamtad. Trzeba jednak przyznać, że nazwa jest przynajmniej konsekwentna w swojej żałości.

Olekk

rekrutacja do firmy przebiegła sprawnie, bez problemów i w miłej atmosferze. Szybko dostałem odpowiedź i wszystkie potrzebne informacje. Jak na razie świetne wrażenie na mnie zrobili

Zostaw merytoryczną opinię o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Kandydaci do pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl