NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Opinie o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Iza

Nazwa.pl przyznała też nagrodę specjalną. Otrzymał ją serwis GoWork.pl - za realizację kampanii „Hejt to nie opinia”, mającej na celu zredukowanie agresji słownej w internecie. (usunięte przez administratora)Twarzą kampanii był aktor Bogusław Linda.

Rafał

No przez 5 miesięcy to już powinny dawno dojść :) jak tam gdzie te procesy dla gazety wyborczej i pulsu biznesu ? Nie wspominając o pracownikach ;)

Eryk
@Rafał

Grunt to dobre rozeznanie chyba 5 miesięcy to pozew o kradzież kostki masła teściowej jest rozpatrywany ale cóż można spodziewać się po wypiwr%%%% oszołomie inteligencja jak widać wiedza jak widać

Fip
@Rafał

Mały świat prymitywnych ludzi, ludzi pozbawionych ambicji uwstecznionych zupełnie nie odnajdujących się w realiach świata. Co widać po tym jakże żenującym wpisie jakiegoś desperata warszawskiego. Miejmy nadzieje, że nie jest to ten wymysł należący do tej Pani co się puszcza na Parkowej...bo w sumie nie dziwiłbym się jakby ta złota myśl należała do niej. No ale cóż, janusza zaskoczyło życie, zaskoczyło bo go wywalili teraz go sądy zaskakują że jak to (usunięte przez administratora) 5 miesięcy a janusz nie ma terminu rozprawy jak to jak to...do którego sądu ma janusz dzwonić żeby się dowiedzieć, albo nie, nie będzie dzwonił bo jeszcze wyjdzie na debilka więc lepiej zapyta tu bo przecież nikt z nim z nazwa.pl nie utrzymuje kontaktu a on żądny wiedzy jakiejkolwiek bo na bezrobociu tylko Wiadomości mu przynoszą newsy ocenzurowane. To właśnie profil typowego Polaka, Polaka głosującego na Pis, który żyje z socjal, do roboty się nie garnie, pier...do mu ślina na język przyniesie i jeszcze nie dopuszcza do siebie myśli, że jest debilem. Tak zwyczajnie bo pewnie Matka prosta ojciec też wiec dziecko geniuszem być nie może. Logiczne. Ale idźmy dalej, wyzywanie aktualnych pracowników i hejtowanie firmy - chleb powszedni, bo dlaczego ktoś ma mieć lepiej, co to za nierówność świata, przecież janusz już się widział w tym luksusie, już się widział na stanowisku prezesa, baaaa właściciela bo on przecież wie lepiej janusz wie wszystko od katastrofy smoleńskiej po zabójstwo Magdaleny żuk....on wie bo jest Januszem i janusz ma swój łatany banalny świat pt" ma być kasa niekoniecznie robota" :D

@Eryk

Nazwa.pl przyznała też nagrodę specjalną. Otrzymał ją serwis GoWork.pl - za realizację kampanii „Hejt to nie opinia”, mającej na celu zredukowanie agresji słownej w internecie. Założenia akcji to podniesienie jakości i merytoryki dyskusji online przy jednoczesnym położeniu nacisku na naświetlanie takich problemów polskich firm jak mobbing. Twarzą kampanii był aktor Bogusław Linda.

rojek

nie ma na co narzekac, normalna praca, bez zbednego cisnienia i teatrzykow.

@rojek

No zabawne te komentarze nieudolnych bezrobotnych warszawskich analityków :D co to tutaj cwaniakują, ale za chwile napiszą do zarzadu " ej przeciez ja nie pomawiam nazwa.p." albo "dlaczego prawnik firmy do mnie pisze przeciez ja sie z wami rozstałam i nic nie mowie" hahah załośni ludzie . Tylko nie rozchorujcie sie na rozprawe bo podobno jeden chory psychicznie pracownik juz kombinuje jak to nie pojawiać sie na rozprawach

Hiti
@Iza

Wiele osób narzeka bo im się nie chce, łatwiej narzekać i powiedzieć że oj zła firma niż zaangażować sie w pracę. Jakoś żadna osoba której się chce nie marudzi:)

Ksawer

Praca jak najbardziej plus, otoczenie na plus, ludzie pomocni nie ma to tamto, kasa sie zgadza coz chciec wiecej? Mozna bic piane i lac wode ale po co? Swiadczy o człowieku..ciekawe czy ten hejter jak spojrzy prezesowi w twarz to powie to co pisze - nie sadze. Wiec po co robic z siebie wielbłąda

Orto
@Ksawer

Hahaha, dawno tu nie byłem, widzę, że już w nazwie nawet słaby polski wystarczy. W sumie to rozsądne, bo tam i tak nikt nie słucha pracowników

Donjo

Spoko są spoko klimat nie ma mordoru normalna firma

?
@Donjo

I nie ma idiotów nierobów co nic nie robili poza knuciem donoszeniem na siebie i sra*&( pod swój stołek. Ale czasami zabawnie jest jak jakiś tłok tu zajrzy i wyleje ten swój hejt jak to w firmie słabo było jaki to źle...hahaha no no wiadomo nie. xD Grunt to wylać hejcik z głębi skażonego serduszka jak mama od przedszolaka uczyła jak ktoś ma lepiej to trzeba go zgon*** :D

ulko
@?

tak to w tym kraju wyglada ;) jak sie toczy piane z ryja to glosno, niestety. Szkoda ze czesto manipuluje sie faktami

Ulaaa
@Donjo

jak chcesz pracowac i miec kase to pracujesz. NIkt cie nie zmusza do pracy tutaj ani tam...wolny kraj. Wiec po co wylewac kłamliwy smród? JAKBYS mial cos do firmy to juz Twoj radca prawny z biedronki by pozywal na odszkodowanie, a tak siedzisz i robisz w swoja kuwetę wiedząc ze kazdy zna twoje nazwisko bo nie bardzo wiesz na czym polega gowork. Slabe. Ale milo ze Ci ludzie dalej sa bezrobotni. To swiadczy o nich samych. czesc i czolem hejetrzy :D kiedy wystąpienie w jakims dokumencie Siekielwskiego ze was molestował karton mleka?

Co jaki okres czasu w nazwa.pl sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżka

W nazwie podwyżki są akurat spoko. Regularne podwyżki planów, podwyżki godzin pracy bez żadnego dziękuję. Nawet nie musisz się upominać o podwyżki, same spadaj kazdego dnia

Iza

Chyba jak w każdej firmie możesz na rozmowie rekrutacyjnej zechcieć mieć podwyżkę. Chyba nie ma w kodeksie pracy ani w kodeksie firm jakiegoś terminu. To od Ciebie zależy kiedy i czy w ogóle podwyżki będziesz potrzebował i co w zamian za podwyżkę zaoferowałeś firmie.

Życzenia <3

Dla wszystkich, absolutnie wszystkich hejterów tych opłacanych jak i tych piszących z głębi skażonego serduszka spokojnych i wesołych świąt życzą pracownicy Nazwa.pl! Mamy się świetnie! Może w te Wigilijną noc przemówicie ludzkim głosem...choć nie sądzę!

aldon
@Życzenia <3

w punkt ;D tak trzeba! Z klasa :)

:))
@Życzenia <3

....lubie was za to. Niby nic a jednak w nos! :)

UPS

Oooo....buźka w dół....hejter "polubił" hehehehehe

?
@UPS

Głupawy hejterek widac nie rozumie ironii i sobie "odlajkowywuje: hahahhaha :D co za ludzie co za taborety.

Dziolko

Super :) Swietna atmosfera w pracy, dobra placa, uczciwe podejscie.

OK

Chyba nikt nie ma wątpliwości kto jest jednym z 7 hejterów :D wojtuś czemuś mnie zablokował na fb a w Auchanie mówisz mi cześć? :D serio jesteś takim żenującym człowiekiem o którym tak właśnie mówili w firmie, bez wstydu

Wymaga sprostowania
@OK

WIADOMOŚĆ DLA BEZROBOTNYCH WARSZAWIAKÓW, UPSS SŁOIKÓW PO XANAXIE....którzy tutaj próbują siać ferment gdzieś pomiędzy dragami a psychotropami o 3 nad ranem, a więc szanowny, leczący się psychiatrycznie osobo ( chyba każdy wie o kogo chodzi i oby wiedzieli) pochylę się w ten świąteczny czas i powiem Ci co TY i Twoje koleżanki robiliście: - wysyłanie do osób decyzyjnych emaili z bezpodstawnymi zarzutami odnoście osób z krakowa które to osoby mówiąc dobitnie oper....Ciebei i Twoje koleżanki za nieróbstwo i lenistwo, co ty robiłeś? Wysyłałeś do osoby decyzyjnych wiadomości na mój temat z informacjami wyssanymi z palca chyba żeby się przypodobać - jak wyszło każdy widzi, siedzisz na bezrobociu, - wynosiłeś z biura z wwy wody mineralne w torbie od laptopa co również znalazło się w Emilach od "twoich koleżanek" które nie omieszkały poinformować o tym osób decyzyjnych, - nagabywałeś osoby z krakowa do udzielania się w wywiadzie dla gazety która została pozwana i nakłaniałeś do kłamstwa pod adresem spółki jak i właściciela, - nagabywałeś osoby z krakowa z którymi miałeś kontakt 1 raz do hejtowainia firmy na forach informatycznych w imie "solidarności" z nierobami wyrzuconymi przez Prezesa z Warszawy, - wypisywałeś emaile do osoby decyzyjnej jak i Pani z Kadr podkopując ludzi pracujących w warszawie, jakie to "nieroby przychodzące do pracy i nic nie robiący". Chcesz prymitywie jeszcze porozmawiać? to weź xanax podwójną ilość bo z takimi fałszywymi ludźmi nie rozmawiam ale słychać w warszawie jaką karierę robisz...i co rozważyłeś ten pozew? Bo twój ex wspólnik swobodnie się na ten temat wypowiada jak i na Twój temat jaką szują jesteś Kacper z Krakowa ten do ktorego pisałeś żeby wytoczyć prezesowi sprawe o co nie wiem.#dosc_szui_warszawskich #dosc_prostytutek_i_idiotow_po_xanax #dosc_hejterow_wywalonych

@Wymaga sprostowania

Ten od xanaxu wynosił przecież papier do drukarki w ilości ile uniósł żadna tajemnica więc jak zaczyna pyskować to neich się zastanowi nad tym co mówi ale wymiata hasztag #dosc_hejterow_wywalonych jeszcze dodam #dosc_dla_debila_wywalonego

O.
@Wymaga sprostowania

jak przyjechal o wypowiedzenie podpisać to wychylał 3 kawy bo jak mowil za darmo to sie napije xD milo ze cwaniakuje, jaki as kazdy widzi juz usunal post na fb ze roboty szuka chyba przyczaił ze ma ludzi z nazwa w znajomych :D

Sukces boli

Sukces zawsze boli szarego polaczka który to nic nie może, jest marny i beznadziejny. Hejt na najbogatszych, największych to przecież takie normalne w kraju. Jak się janusz jeden z drugim nie wyżyje to nie zje karpia na święta. Przecież to on jest naj, najlepszy, najmądrzejszy tylko cały świat się nie zna. :D Standardzik. No i fajnie że jednego z drugim nie ma, w firmie spokój, mleka nie wynoszą. Pracuje się a nie obgaduje i nie hejtuje. Pozdro dla całego doka

Rafał

I pozwami straszycie... jak tam pozwy bo nigdzie nie doszły ... :)

Kacper Nazwa.pl
@Rafał

Nie doszły? No ciekawe.... chyba nie jesteś na bieżąco. Gratuluje inteligencji i wiedzy, jak dobrze że Cię wyrzucili mam nadzieje, że stawisz się na rozprawę bo podszywanie się pod nieswoje imie jest żałosne.

Ola NPL
@Rafał

Też przy czwartku nowe newsy :d nie doszły no patrz a huczy na rynku ze juz 5 weszło i ze nazwa nie cacka sie z Januszkami ktorzy nic nie wnoszą w zycie poza hejtem i pomówieniami. Wiec chyba anonimowy jeźdźcu bez glowy cierpisz na niewiedze pozdrawiają cie aktualni pracownicy nazwa.pl ! Z perspektywy bezrobocia to i czlowiek sie uwstecznia

@Rafał

Niewiedza szkodzi. Widać nie ewoluowałeś po zwolnieniu Cię przez firmę i dalej siejesz głupotę. To informujemy Cię że pozwy wyszły w ilości liczby mnogiej. Nie wiem gdzie ich szukasz. Bo w lodówce ich nie znajdziesz.

Eryk
@Rafał

Tak straszą pozwami jak straszyli Cię zwolnieniem hahaha widzisz analogie? Bo ja tak patrząc na lokalizacje Twojego IP

F. Dok

Nieroby znowu się ożywiły? Pewnie grudzień roboty znowu szukają jako experci w swoich branżach rynek w uk się zamknął na czarno nie dorobią do USA nie ma kasy leciec po amerikan drim wiec 0.50zl za post hejtujacy się przyda a czemu nie bardzo mi miło ze nie muszę się z wami już w firmie męczyć z wyższością do was mowie ja pracownik pewnie życie boli, bezrobocie boli...ale podobno socjal już mniej wiec może dzieci robić przyszedł czas

Ej hejter?

Gdzie są hejterzy dziś wywaleni z firmy? Pastuja podłogi czy myją kible na święta? Nudno bez oznak (usunięte przez administratora) tutaj może błyśnięcie czymś fenomenalnym?

Infolinia

Pozdrowienia dla osob ktore dzis sa na infolinii !!! Jestescie super Pracownik

Paulina DOK

Nie dla leni, Nie dla zapatrzonych w siebie ludzi pokroju nierobów, Dla ludzi szukających rozwoju i dobrych pieniędzy w dobrych godzinach pracy, Przyjazne środowisko pracy, od kiedy nie ma warszawy totalnie czysta atmosfera kazdy wie czym ma sie zajac nikt nie sieje zlej atmosfery i ...nie wynosi mleka. Szybkie tempo, Dużo nowości Fajne relacje z klientami, pracowalam w innej firmie na tym stanowisku i jednak kultura byla inna do klienta Dyrektorzy sa zaangażowani ale i tolerancyjni nie stoją z linijka i nie bija po łapach Polecam

Raff
@Paulina DOK

...i nie dla tych co na xanaxie sa :D

Hubert Hosting

To jak sprawnie dziala wam infolinia szacun! Dzis siedze zarywam nocke i nie mam problemu z natychmiastowa reakcja Pana z infolinii. Nie ma spychologii krok po kroku mi chłop problem rozwiązał! Wow pewnie bym siedział do rana.

anton
@Hubert Hosting

w stu procentach sie zgadzam, tez bylem ostatnio w szoku jak po polnocy obsluga odebrala doslownie po 1 sygnale :) Widac, ze klient tu cos znaczy!

Robert

Pracuje pod 1.5 roku, dzial obsługi klienta, chwale sobie, duzo nowych rzeczy nie ma czasu na nude wszystko idzie do przodu, ludzie sa mili nie ma co marudzic. Pracowalem w innej firmie na tym samym stanowisku i nie ma co porównywać. Odcinam sie gruba kreska od bylych pracownikow ktorych prezes wyrzucił slusznie jak sie czyta!

Odessa

Widać że wiele osób próbuje po prostu wylać swoje żale za to co się stało. No tak wygląda gospodarka i tyle - zostają lepsi. Można poszukać innej firmy i iśc dalej a nie obrażać byłego pracodawce

IT
@Odessa

Miło że osoby nie związane z IT piszą tutaj komentarze usiłując nieudolnie podszyć się pod pracowników niby byłych it...trudno szukać byłych skoro od 2 lat nikt nie zwolnił się. Ale szanujemy mitomaństwo, podstawa życia cwaniaka. Trudno także że osoba która jest w obsłudze klienta oczekuje baaa on nie oczekuje on wymaga zarobków jak w IT, to ja mam prośbę przyjdź z takim cv jak mają chłopaki z IT i wtedy będziesz mógł liczyć na takie pieniądze. Bo w nazwa.pl za oddychanie, za romanse, za donosicielstwo się nie płaci. I jak historia pokazuje wszyscy z powyższych zostali wyrzuceni. I Ci wyrzuceni tutaj ukłony z IP warszawa nadal nie mogą żyć bez nazwa.pl bo szwendają się dalej po rynku pracy jak smród po gaciach, tak się kończy nadawanie.

H.
@Odessa

Prawda bywa bolesna a oni maja przeświadczenie ze sa najlepsi :D a raczej byli.

dok
@IT

mam nadzieje ze osoba dająca buzie w dol jest chrześcijaninem i juz byla w kościele i wcale a wcale nie jest fałszywa i nic zlego nie robi nie :0

xD
@Odessa

niewiele maja do powiedzenia nie wiele mieli do pokazania jesli chodzi o pracownikow wszystko sie zgadza xD

Kacper Nazwa.pl
@Odessa

Chyba na tym polega ból d&&& sukces boli, piszą małowartościowi niespełnieni byli pracownicy, nawet nieudolnie niepoinformowani i tutaj swoje mądrości piszą. Można się pośmiać. Ja sie dowiedziałem ze nie pracuje :D bo jakiś ciul napisał że moje stanowisko zostalo zlikwidowane :D

Najlepsza firma

Szymon
@Kasia

Możesz napisać bardziej szczegółowo? Jakie plusy współpracy mogłabyś wymienić? Dzięki.

@Szymon

Masz pensje na czas, Masz fajna atmosfere pracy, Masz tyle pracy ze nie boisz sie ze cie wywala po realizacji projektu, Masz fajny socjal, Masz mnóstwo rzeczy nad którymi ciagle sie pracuje bo nowosci

pawel
@Kasia

szkoda ze niektorzy nie mieli odwagi isc o podwyżkę ale tutaj pisza o niskich zarobkach no ciekawe z ktorej strony krakowa tak mowia bo jakos na brak cv rekruterka nie narzekają ale rozumiem ze to ta subtelna roznica pomiędzy pracownikami a wywalonymi. Szkoda ze nie zwolniłeś sie sam po pierwszym dniu tylko cierpiałes musiałeś byc w strasznie patowej sytuacji :) terroryzują cie przelozeni a ty co czekasz az cie wywala po 3 miesiącach? niewiarygodna logika.

zorro

Moim zdaniem firma oferuje wysokiej jakości usługi ale też jest uczciwym pracodawcą. Wszystko zawsze da się dogadać, załatwić itd

@zorro

Ale żale wylewają wywaleni przecież to widać o czym oni piszą? O niczym. Siedzieli kasa była problemów nie było wywalili ich i jest no jacy oni źli jacy paskudo a fe a fe

@zorro

Nie ładnie chwalić firmę :D nie ładnie! Lepiej wylewać hejt na prawo i lewo i obrzucać gównem..widać że nie jesteś były pracownik, widać :))

ola
@zorro

oczywiste rzeczy tylko wywaleni z wwy nie przychodza tu mowic cos pozytywnego tylko hejtowac bo zostali wyrzuceni a oczekiwali wysokiej odprawy i wakacji w Ciechocinku ;) ja lubie jak pisza jak to im sie droga kariery otworzyla a dwie damy mam na fb i szukaja roboty w marketingu :) zaklinanie rzeczywistości mile widziane. Nie ma to jak zyc w kłamstwie takie normalne.Ja pracuje kilka lat i jednak mam wiecej do powiedzenia niz karierowicze ze stolicy, i dodam ze bardzo ciesze sie ze nie ma tych nierobow ze stolicy ktorym sie o 8 nie chcialo przychodzic do pracy, a zanim cos urodzili to juz krakow to dawno zrobil. Kompetencji brak, wyszczekanie az boli do czasu jak widac. Sianie fermentu standardzik, podkopywanie i obmawianie to byl dzial marketingu. Z niedowierzaniem mozna bylo patrzec. Wiec spoko ze was nie ma a my mozemy dalej w spokoju pracowac i chwalic swojego pracodawce za super warunki pracy i szanowanie nas jako pracownikow. Nie oczekujemy złotych gor to czego oczekujemy to mamy. A ty jesli hejtujesz i nic nie wnosisz to zamilcz bo jeździec bez głowy niewiele ma do powiedzenia.

pawel
@Kasia

Standard wazne zeby miec oczekiwania finansowe a o kwalifikacjach nie rozmawiajmy bo po co :) ale miliony by chcieli zarabiac, pierdziela ze zwolnili rzeszow warszawe krosno wszystko zwinęli i poszli leżeć na kasie i śmiać sie z takich jak jelopy z warszawy. Mitomania ludzi ze stolicy jest przerażająca. Taki troche instragram kontra rzeczywistosc. Mialy byc kariery jakie sa kazdy widzi :) miejmy nadzieje ze rownie chetnie beda opowiadac na rozprawie sadowej o tym swoim bolu jaki im towarzyszył podczas zwolnienia, i powiedzą dlaczego byli zwolnieni, moze odniosą sie tez do wiadomosci jakie wysyłali a zapewne chcieli usunąć jednak nie zdarzyli. Taka zabawa bedzie a juz myśleli ze sprawa ucichła, pokomentuja sobie wylewa zale bo przeciez jest im zle no zycie.

Zostaw merytoryczną opinię o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Kandydaci do pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl