Nazwa.pl

Nazwa.pl

Opinie o Nazwa.pl

zenek

Profesjonalny proces rozmowa przez telefon i informacja zwrotna w przeciągu 2 tyg. Pani rekruterka dokładnie wyjaśniła kwestie nowego biura w Warszawie i tego że cześć działów jest w Krakowie, część w Warszawie

Krakow
@zenek 13.11.2018 22:35

A czesci z krakowskich dzialow firma sie tez pozbywa. Nie polecam, gdybym wiedzial jak to wyglada, nie decydowalbym sie na prace tam. Pozbywaja sie kompetentnych pracownikow, na ich miejsce zatrudniaja osoby, ktore powinny napisac case study o tym, jak NIE zarzadzac zespolem I jak NIE prowadzic dzialan biznesowych. Czlowiek traci wiare w swoje umiejetnosci I zastanawia sie, czy to jego wina. Tutaj niestety tak jest, bo gora nie bierze odpowiedzialnosci za swoje dzialania. Szkoda tylko, ze ryba gnije od glowy, a oni tego nie rozumieja. Warunki finansowe tez nie sa powalajace, zwlaszcza, ze kosztuje to zbyt duzo nerwow I stresu.

basia89

Ja też brałam udział w rekrutacji w Warszawie, Pani Justyna super mi wszystko opowiedziała. Spotkanie także profresjonalne. Budują silny zespół w warszawie. Firma się rozwija więc wygląda to dobrze. Czekama na informacje zwrotną :)

Kandydat_wawa
@basia89 05.11.2018 13:19

Brawo dla przedstawiciela firmy podszywającego się pod kandydatów :)

jula

Czy ktoś może już pracuje w Wawie? Biorę udział w rekrutacji do marketingu i ciekawa jestem opinii jak się tam pracuje, co do rekrutacji, bo o tym mogę się wypowiedzieć, to bardzo pozytywnie. Rozmowa ze wspomnianą już Panią oceniam bardzo dobrze, chyba była najlepszą rozmową rekrutacyjną w jakiej do tej pory uczestniczyłam świetna atmosfera i pełen profesjonalizm, sama przyjemność. Drugi etap też oki.

Kandydat123

Te bralem udzial w rekrutacji do marketingu w Warszawie i dostalem informacje zwrotne po kazdej rozmowie. Jak czytam te opinie to w sumie ciesze sie ze nie przeszedlem dalej, natomiast o samej rekrutacji zlego slowa nie moge powiedziec, bardzo profesjonalnie przeprowadzona, a do tego bardzo mila rozmowa wstepna z p.Olga.

Kosmaty

W tej firmie musi być kompletny brak organizacji i profesjonalizmu (?), ponieważ nie informują o wynikach rekrutacji. Skoro proces się otworzyło, warto byłoby go zamknąć. Czas kandydatów też jest cenny.

monika88
@Kosmaty 30.10.2018 08:19

ja dosałam informację zwrotną bez problemu mimo że nie przeszłam dalej sama rozmowa wstępna spoko pani wyjaśniła mi wszystko mają fajne pakiety socjalne

Torv

Pewnie część osób tak jak ja kilka miesięcy temu szuka opinii na wciąż otwartą rekrutacje na stanowisko Administratora Systemów IT (Administrator Linux) do nazwa.pl w Krakowie bądź w Rzeszowie może mój komentarz uchroni innych przed tym co się dzieję w tym dziale. Ogólny krótki i zwięzły opis stanowiska: Dział dzieli się na wdrożenia i monitoring, wdrożenia wdrażają nowe funkcjonalności i przygotowują statystyki dla działów marketingu itp. Monitoring utrzymuje działanie serwerów, rozwiązuję bieżące problemy i zgłoszenia od klientów, z którymi nie potrafią poradzić sobie inne działy. Praca jest zmianowa również w nocy. Przy rekrutacji byłem informowany tylko o 3 zmianach, okazało się że jest ich 5 (oprócz standardowych są jeszcze 10-18,12-20). Zacznę od plusów pracy w nazwie (dot. to tylko w/w stanowiska ale podejrzewam że z podejściem Dyrektora IT do pracowników w innych działach może być podobnie): - Ludzie to największy plus tej firmy - pracownicy z dużym potencjałem, zwłaszcza starsi doświadczeni pracownicy na prawdę chętni do pomocy, dowcipni, pozytywni - stanowią chyba ostatni bastion atmosfery którą sukcesywnie niszczy kierownik działu, niestety jest ich coraz mniej. - Wynagrodzenie - ciężko powiedzieć czy to plus jest ono średnie na skale krajową na podobnych stanowiskach, pewnie kwestia jest tego jak się ktoś dogada ale nawet starsi pracownicy nie wyciągają jakiś zawrotnych pieniędzy. - Benefity: Multisport, Luxmed (po dopłacie). Teraz cała reszta czyli minusy: Pracowałem w kilku firmach i nigdy nie spotkałem się z takim systemem pracy i zachowaniem przełożonych. Atmosfera w dziale zarządzania systemami w Krakowie ostatnimi czasy jest lekko mówiąc słaba. W firmie nazwa.pl każde zadanie jest asapem, jakiekolwiek szkolenia i wdrożenia do pracy nie istnieją, masz dokumentacje i siedź i się ucz (gdyby chociaż była kompletna :)). Mimo tego, że kilka miesięcy temu było zgłaszane zapotrzebowanie na szkolenia wraz z konkretnymi tematami do tej pory nic się w tej kwestii nie dzieje. Kierownik wymaga od Ciebie rzeczy, których nikt Ci nigdy nie pokazał, kiedy mówisz że czegoś nie wiesz i potrzebujesz wsparcia przełożonego to otrzymujesz informacje żebyś się sam nauczył i sobie znalazł. Szkoda że ludzi, od których można czerpać wiedzę, cały czas drastycznie ubywa zamiast przybywać, ale jakoś się nie dziwie . Młodzi niedoświadczeni pracownicy są bardzo szybko wpuszczani na produkcje,a kiedy coś popsują to grozi im co najmniej opie*** albo najczęściej natychmiastowe zwolnienie bez okresu wypowiedzenia. Dyrektor IT – bezpośredni przełożony kierownika DZS nie jest lepszy, nie interesują go jakiekolwiek problemy w dziale mimo bezpośrednich prób zgłoszeń i rozmów na ten temat. Mam wrażenie, że to typ człowieka, który wychodzi z założenia, że pracownik ma być na każde zawołanie i ma być jego niewolnikiem, a jak coś nie pasuje to on podpisze wypowiedzenie i zrobi jego robotę. Tak właśnie wygląda motywacja do pracy w tej firmie, nie usłyszysz od przełożonego, że zrobiłeś coś świetnie, o podwyżkach nie ma mowy za to masz pewność jak w banku, że usłyszysz teksty typu: ‘jak nie pasuje to wypowiedzenie’, ‘polowa osób może odejść i tak sobie damy rade’, ‘sam sobie to zrobię i was nie potrzebuje’ i inne których nie wypada przytaczać na forum publicznym. Takie i inne, gorsze teksty, często prześmiewcze i niestosowne pojawiają się na forum ogólnym działu, i w zasadzie każdy ma do nich dostęp, co tak na prawdę podpada pod mobbing.

Julita

@abc zastanawia mnie, czy sama miałaś okazję pracować w Nazwa.pl? Może znasz kogoś, kto dostał angaż w tej firmie? Jeśli posiadasz jakieś informacje na temat warunków pracy lub aktualnych rekrutacji to podziel się nimi proszę. Wielu z nas przyda się obiektywna informacja na ich temat.

abc

jak sie pracuje w rzeszowie? firma przeszla juz w inne rece?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Nazwa.pl? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

abc

no i co tam nowego?

Julita

@Doświadczony rozumiem, że Twoim zdaniem, Nazwa.pl nie zapewnia pracownikowi poczucia stabilizacji w miejscu pracy. Czy byłeś długoletnim pracownikiem tej firmy? Czy pomimo atmosfery, która Ci nie odpowiadała, pracowałeś na korzystnych dla Ciebie warunkach? Mógłbyś coś więcej w tej kwestii napisać?

Doświadczony

Nie polecam. Pracowałem tam i znam firmę od środka. Atmosfera pracy fatalna. Pracownicy żyją redukcją etatów, a dokładnie tym, kiedy dostaną papier z wypowiedzeniem i uzasadnieniem o braku zaufania - są w stanie zrobić wiele, aby ten etat zachować. Panuje tam żądza władzy i chęć nachapania się jak najwięcej, zanim firma przejdzie w inne ręce. Już nikt nie myśli o pracownikach, którzy pracowali na markę.

Julita

@madi, próbowałeś aplikowaś? Może ktoś z obecnych pracowników jest w stanie napisać jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Rekrutacja obecnie jest prowadzona na stanowiska Specjalistów prawnych i Inżynierów, ktoś z was był na rozmowie? Zna warunki zatrudnienia?

Adam

Ogłoszenia są tutaj nawet nawet, znacząco wyróżnia się zwłaszcza utrzymanie klienta, trzeba przyznać, że jest naprawdę wyjątkowo dobrze i jasno sformuowane, moim zdaniem świetna sprawa, polecam wszystkim.

Pawel

"Ze srodka" pracuje tam wiec wiem. Specjaliści do obsługi klienta to Bok a tam się zawsze kogoś przecież szuka. Taka specyfika pracy

madi
@Pawel 11.05.2016 17:21

Jakie zarobki na stanowisku doradcy klienta?

madi
@Pawel 11.05.2016 17:21

Jakie zarobki na stanowisku doradcy klienta?

Pawel

Nie warto firma idzie na sprzedaż wić pewnie będą musieli pozwalniac ludzi żeby osiągnąć rentowność. A przez doświadczony zespół należy rozumieć ludzi, którzy pracują tam od poczatku wiec sa totalnie odklejeni od rzeczywistosci i nie mają pojęcia co się na rynku dzieje. Podobna ofertę masz w domeny.pl ja bym tam startował. Przynajmniej nie gloryfikuja atmosfery podpierdalania i nie dzielą umów na milion drobnych zleceń zeby tylko wydymac pracownika i zus.

andrewpl

Ja mam doswiadczenie - rok w telemarketingu i kilka miesiecy w sprzedazy bezposredniej .Bylbym zainteresowany. Jak mogę się skontaktować ?

Zostaw opinię o Nazwa.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nazwa.pl