5 Dodaj opinię
5 1089 1343 5 1

Opinie o Nazwa.pl

Amek
@dziewoja

Dużo w tym prawdy, ludzie mają tendencje do narzekania i nic nie robienia, taka smutna prawda. A potem jak są zwolnienia to pretensje do całego swiata tylko żadnej winy w sobie nie widzą

Tak398Nie18
Kaktus

W kazdej firmie sa zwolnienia i rotacja taki rynek, mozna miec pretensje ale wylewac tutaj hejt i obrazac wszystkich to juz przegiecie. Nazwa to tez rzeszow, warszawa i krosno. Niepowazne jak "kolezanka" z wwy pisze ze nikt nie pracuje, bo ja swoj stosunek pracy wzgledem nazwa mam dalej i pracuje z warszawy odpierajac zarzut ze nie mozna zdalnie.

Tak452Nie17
dziewoja

Jestem zdania ze jak sie komus pracowac nie chce to zadna praca pasowac mu nie bedzie.. wtedy hejty sypia sie na pracodawcow.. to ze ktos zamyka oddzial nie oznacza ze upada, ze ma zle zamiary czy robi na zlosc. Zamyka bo tak postanowil zarzad i nikomui nic do tego. To nie jest powod do obrazania kogokolwiek

Tak474Nie21
klara
@tadekowy

no wlasnie tak, ja tez odnosze wrazenie patrzec na te wszystkie zamieszania po zwolnieniach ze nie byly one bezpodstawne..

Tak409Nie9
Marcin Nowy wpis

Pojawiło się ostatnio ogłoszenie dot stanowiska specjalista ds rekrutacji. Co możecie powiedzieć ? Jakie warunki finansowe proponuje firma

TakNie
Krystyna Nowy wpis
@Marcin

To dziwne, że do tej pory nikt w żaden sposób nie zareagował na Twój wpis. Trochę dzieje się na tym wątku, więc tym bardziej mnie to zastanawia. Widziałam na znanej stronie oferty pracy od Nazwa.pl, ale nie było już wśród nich tej, o którą pytasz. Może udało Ci się dostać tę posadę i już tam pracujesz? Jak to u Ciebie teraz wygląda?

TakNie
20 gr

Wczoraj mi stuknąl 4 miesiac i nie narzekam, atmosfera super ludzie zaangażowani nie zajmuja sie plotkowaniem ani obrabianiem du*** innym, koledzy sa mega pomocni i pozwolili mi na szybkie wdrożenie sie w obowiązki, pracowałem w podobnej firmie jednak byla troche inna organizacja powiedzmy ze luźna i tutaj musiałem sie spiec ale oceniam pozytywnie mam nadzieje ze zwiazek przetrwa dlugo

Tak258Nie6
@20 gr

Mega sie ciesz ze nie musiałeś z tymi analfabetami z wwy pracowac bo bys dopiero mial wyobrażenie o firmie ze zatrudniają (usunięte przez administratora) :D dobry moment na współprace środowisko elegancko oczyszczone, smrody na bezrobociu, pieniacze jeszcze tutaj zaglądają niepogodzeni ze swoim losem gdzies pomiędzy xanaxem a prostytucja :D bylo zabawnie i żenująco, teraz jest zabawnie i ambitnie.

Tak203Nie5
A czy ktoś pamieta
@:)

A czy ktoś pamieta ta pania co to hasztagi spacja oddzielała zeby byly wyraźna ??? BEKA BEKA DOBRA BYLA tak mi sie po nocy przypomniało wiec napisałem bo to wspominac nalezy w 2020 roku i nawet dalej

Tak79Nie6
5 miesiac Nowy wpis
@20 gr

chwale sobie nei widze zeby zwalniali :D ale widze ze warszawa cos dalej skacze...zalosnie ale dalej tak wiec czesc i czolem bezrobotni pieniacze!

Tak12Nie1

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nazwa.pl?

Tak57Nie2
Rafał
@Pytanie

Tak zdecydowanie jezeli nie czujesz pozytywnej atmosfery to dostajesz pozew - w ten sposób wszyscy mają pozytywne myśli o najlepszej firmie na świecie nr 1 we wszystkim co się da :)

Tak14Nie45
Kacper DK
@Pytanie

Atmosfere tworzą ludzie jeśli skład jest źle dobrany to nie ma opcji aby był jakiś komfort pracy. Uważam, a pracuje ponad 2 lata że atmosferę przez chwile chciały zamęcić osoby z Warszawy które wzajemnie się podkopywały, wpływały negatywnie na osoby w Krakowie - odmawiając im współpracy a także ją spowalniając. Od kiedy Prezes podjął decyzje o zwoleniach atmosfera a w tym ludzie którzy ją tworzą są super. Nie ma już obgadywania kto co ... życia życiem innych..praca jest nie nudzisz się, no chwile wprowadzają nowości i uważam że jak najbardziej atmosfera to ludzie. Nawet pracowity zespół w którym pojawi się czarna owca po prostu się wyłoży.

Tak46Nie7
asa
@Pytanie

chyba ziom od xanaxu sie obudzi i przemówił :D czyżby pozew doszedł? oj a tak sie obrażało personalnie prezesa i wszystkich juz kita zmiękła? (usunięte przez administratora)

Tak13Nie
Asia Nowy wpis
@Kacper DK

W punkt, przynajmniej osłów i obiboków przesiwdczonych o zajebistosci nie ma co trzeba bylo im kawe stawiać tacy zajebisci byli hahaha

Tak13Nie
Loszek
Nazwa działu: Marketing

Bardzo uczciwa i solidna firma, dobra atmosfera w pracy, narzekajacych to widac, ze w zyciu biura nie odwiedzili

Tak172Nie6
Tymon
@Loszek

Bardzo cenie sobie ludzi z jakimi pracuje. Cholernie mocny skład osobowy. NIe ma cwaniaków. NIkt nikogo nie gnoi, każdy wie co ma do roboty i cieszy się z pracy. Myśle że te komentarze anty to albo byly opłacane albo to ktoś pisał z innego rejonu firmy czyli...z Warszawy. Gdzie ludziom się rzeczywistość z instagramem pomyliła i każdy czuł się właścicielem.

Tak104Nie6
gibsy

Jeśli ktoś szuka dobrej pracy na pewnych warunkach to zdecydowanie polecam!

Tak161Nie4
Rynek
@gibsy

Ludzie nie doceniają stabilizacji. NIe kumają że nie są traktowani jak śmieci. Każdy czuje się blogerem xD

Tak90Nie4
Igor z problemem dziś

1:54 zadzwoniłem na infolinie bo miałem problem nie wiedziałem jak coś zrobić a potrzebowałem na rano to ogarnąć no i moze konkurencja pisac wszystko ale nie zdazylem isc po cole a juz sie odezwali glos w słuchawce. Przenioslem sie od tak zwanej konkurencji gdzie kazali mi sie z Niki kontaktować przez fb w sprawie niedzialajacej skrzynki wiec roznica kolosalna. Dziękuje za pomoc!

Tak301Nie12
Hubert Hosting
@Igor z problemem dziś

nie wiem czemu macie dwa okna do dodawania komentarza ale kopiuje co napisałem na tym drugiem ze jestem mega zadowolony z tego jak pracuja ludzie wasi na infolinii siedziałbym dzis cala noc a rozwiązał mi pan problem w 5 minut. Przyzwyczajony jestem ze na infolinii UPC czekam ze 40 minut, firm kurierskich - nie licze szybciej mi sie iPhone rozładuje :D

Tak282Nie7
Elton
@Igor z problemem dziś

Dokładnie, mam to samo zdanie. W poprzedniej firmie nie dało się nic załatwić. A tu infolinia działa sprawnie i są tam kompetentne osoby i umieją doradzić w razie problemu

Tak136Nie1
Igor Łomża

Za szybkość infolinii daje 10/10 to sie w Polsce nie zdarza. Szacun dla ludzi ktorzy pomagają zdalnie i nie wyczuwa sie ze sa niemili.

Tak270Nie2
Elton
@Igor Łomża

Ja dzwoniłem przed samymi świętami i też była szybka reakcja. I to nie pierwszy raz !

Tak126Nie1
Ajdaho

Polecam! warunki mega uczciwe a do tego sporo benefitów

Tak189Nie2
Wesołych Świąt! Happy Hanukkah

Dla wszystkich hejterów tych opłacanych jak i tych którzy hejt wylewają prosto z serca żeby żyło się lepiej zespół Nazwa.pl życzy SZCZERYCH świąt

Tak215Nie1
szefron

Polecam, pracodawca w porządku. Pewnie da się znaleźć lepszego ale tutaj nie ma na co narzekać

Tak272Nie7
Kara
@szefron

Jak komus sie chce i ma jakies wyobrażenie ze sie da to chyba nie powinien siedziec :P a szukac, ja przeszłam z konkurencji dla większych zarobków wiec nie wiem kto ma wieksze moze Majchrowski

Tak231Nie3
OK
@szefron

Można jak były prezes pokusić się o stworzenie firmy konkurencyjnej dla nazwa.pl ale jak wyszło to każdy widzi :D pociąg do kasy jest tylko umiejętności brak, ale dużo się mówi... :D

Tak182Nie1
Nazwa działu: Marketing

w każdym dziale pensje znacząco słabsze niż średnia w IT, ciągła wymiana ludziom, zrzucanie odpowiedzialności na szeregowych pracowników za błędy decydentów, brak chęci do rozwoju produktów (usunięte przez administratora) Nie polecam, aninie zarobicie, ani die niczego nie nauczycie. Szkoda czasu

Tak55Nie166
Ola
@Były pracownik

Nawet to logiczne ze it zarabia najwiecej hahaha rozumiem ze chciałeś błysnąć wiedza a walnąłeś głupota trudno żeby sprzątaczka zarabiała tyle co programista ale kumam masz pociągi do kasy tylko cv hamuje

Tak168Nie1
Ula Krs

Jakie lenie byly to kazdy widzial wiec nie dziwie sie ze wyrzucili ich, ale wiecie to takie Polskie ze ludzie ktorzy nie maja za grosz umiejętności maja wysokie mniemanie o sobie zupelnie bezzasadne i nic z tym nikt nie zrobi, trzeba takie osoby olać i fajnie ze aktualni pracownicy maja te osoby w wysokim poważaniu... To ile otrzymywaliśmy wiadomosci sms od bylych pracownikow z nagabywaniem nas żebyśmy "w imie solidarności odeszli" hahah dobre, o jakis wyssanych z palcach informacjach to jest żenujące, juz nie powiem co wypisywala osoba z zarzadu zwolniona na fb, ale chyba powinien wiedziec ze wiadomosci nie Gina nawet jesli on je usunie ze swojego konta :D

Tak159Nie1
Atenna
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje dopiero kilka miesięcy ale zdecydowanie zapowiada się dłuższa współpraca :) warunki dobre, a atmosfera w pracy the best, super ludzie tutaj pracuja

Tak190Nie7
Czuks

Mogę się wypowiedzieć odnośnie mojego 6 miesięcznego pobytu w tej firmie (jak narazie, bo w dalszym ciągu pracuje) - przyzwoite zarobki, lepsze niż na poprzednich stanowiskach tego typu. Wsparcie na samym początku, w ogóle podejście ludzi bardzo otwarte i pomocne co jest bardzo pozytywne

Tak179Nie8
kamil

Szkoda, że firmie obrywa się z takich powodów jak zwolnienia i to uzasadnione. No cóż... a naprawdę na rynku pracy to jeden z lepszych pracodawców

Tak247Nie10
Paweł
@kamil

Zaciekawił mnie Twój wpis. Napisz bardziej szczegółowo o zaletach pracy tam. Piszesz, że jest jednym z lepszych pracodawców, co oferują pracownikom? Czekam na informacje. Dzięki.

Tak180Nie9
kamil
@Paweł

Dobre warunki, umowa przejrzysta i uczciwa, da się dogadać z pracodawcą. Ogólnie fajna atmosfera do tego. Wszystko zalezy też od stanowiska jeśli chodzi o dokładniejsze rzeczy

Tak195Nie7
Kacper
@Paweł

Chyba nie trudno mieć innego zdania - tzn wiadomo można mieć jak się ma żal do świata bo zostało się wyrzuconym... :) że firma ma najwyższe standardy. To mega zorganizowane towarzystwo, nic nie jest przypadkowe widać że to co robią daleko w tyle zostawia konkurencje i za to szacun. Wielki szacun za to ze zmienił sie prezes i nareszcie jest powiew swiezosci bo kilka lat temu nie przeszkadzało w jakich warunkach sie pracowalo, wazne ze prezes mial premie wypalcane. Wiec jesli chcesz zarabiac, i jestes skupiony i nastawiony na sukces to w nazwa.pl szybko bedziesz sie bil w gore. Ja za starego prezesa pracowalem 2 lata zerooooo podwyżek, za nowego po pol roku mialem podwyżkę, za rok awans.

Tak140Nie3
Pawel35
@kamil

Nie wydaje mi się, że spółce się obrywa. Wydaje mi się, że to polska natura hejtować kogoś kto ma lepiej, tacy jesteśmy. Nie potrafimy korzystać z sukcesu innych by piąć się na szczyt tylko wolimy na tym bezrobociu siedzieć i klikać. Pewnie ta sama osoba co dodała tu komentarz poszła opluć Home i R22, bo dlaczego by nie. Bo dlaczego oni mają być a taki jeden z drugim co ich zwolniono (jakim prawem!!! przecież najlepsi byli) są na bezrobociu i przeżywają kolejne miesiące żale związane z wywaleniem. Czy na kimś te ich żałosne posty robią wrażenie? Niekoniecznie, jeśli w w ogóle. Czy mają siłę przebicia? No jak widać żadną. Ale ja się cieszę że zalewa ich żółć na tyle że nawet o 2 w nocy zamieszczają posty. Jednak siła Xanax wielką jest. Jestem cholernie dumny że pracuje w nazwa z kumatymi ludźmi i że wreszcie firma idzie jak maszyna, sukces firmy przekłada się na zarobki dla pracowników i żaden pracownik nie ma podwodu do wydawania innych opinii niż te pozytywne. I klaszcze za to że usunięto ludzi leniwych kierujących się wyłącznie swoim interesem (podkopujących pozostałych) nie robiących nic i oczekujących wysokich zarobków . Brawo prezes!

Tak163Nie3
Aktualny
@Paweł

Nie ma nic przyjemniejszego niz patrzenie jak hejter oflagowywuje administratora zadającego pytanie :D (usunięte przez administratora) bezcenne... :D

Tak132Nie2
Dejf
Nazwa działu: IT

Jeśli pracownik jest zaangażowany i mu się chce to naprawdę dobre miejsce do pracy. Ale wiadomo jak wszędzie - nic nie ma za darmo. Nie przychodzimy do pracy siedzieć i patrzeć się w komputer. Atmosfera jest fajna, jak coś zawsze można kogos poprosić o pomoc, podpytać.

Tak187Nie10
polka
@Dejf

no wlasnie, ale czy nie odnosisz wrazenia, ze wiekszosc osob wypowiadajacych sie tu w zyciu nie pracowalo w zadnym dziale nazwy?

Tak183Nie2
@polka

Piszą tu byli z Cystersów, którzy oczywiście zostali wyrzuceni, oraz Warszawa podszywająca się pod aktualnych ( ale bez żadnych informacji o których każdy pracownik wie) , podszywają się pod klientów oraz pod konkurencje. Rzecz jasna nigdy nie piszą że to oni, choć jednak niektóre asy wylewają tutaj poematy związane ze swoimi zaniechaniami i niewiedzą notabene za które zostali wyrzuceni wiec łatwo rozszyfrować kto to pisze. Po odpowiedzi pełnomocnika spółki osoba ta milknie. WIęc chyba nie wiele miała do powiedzenia. celem wypowiedzi nie są opinie bo jak przeczytasz na tym czy drugim profilu to opinią nie jest "pracowalem i nie polecam" bo opinia taka jak ten co ją pisał. Tylko zwyczajnie podłość ludzka nie zna granic, jak ktoś ma lepiej a każdy kto pracuje w nazwa ma lepiej w porównaniu z tymi co to ich wywalili nalezy do podkreślić ze te osoby nie Mizgały się na portalu kiedy pracowały tylko kiedy prezes je zwolnił. Ty masz prace stabilną, dobra kase i na czas masz spoko ludzi, im podziękowali mówiąc ze sa beznadziejni - prawda boli. Co im pozostaje podszywanie sie pod jakies Niki nieudolne i napier....w klawiaturę pomiędzy psychotropami.

Tak145Nie5
ila
@polka

Vizy znoszą to mogą lecieć po amerikan dram na szmacie.

Tak142Nie5
hubert
@Kasia

Święte słowa jak ktoś ma problem to chyba nie jest to problem obecnych pracowników i nie widzę powodu dla jakiego ktoś kto wyleciał ma kierować żale do mnie i obrażać firmę w której pracuje bo? bo go wylali? No pewnie był panem samego siebie i o pracy wiedział tyle co nic przeświadczenie, że mi sie należy czy stoje czy leże ale mniemanie (usunięte przez administratora)jakby internet jeden z drugim odkrył. Dramat

Tak117Nie6
pszczółka
@Dejf

tak to jest, zmiany w firmie są potrzebne i to nic dziwnego że niektóre działy są usuwane

Tak100Nie3
imbarowy
@hubert

niestety taka jest prawda, ludzie coraz wiecej chcieliby dostawac a coraz mniej z siebie dawac. ja nie rozumiem takiego podejscia, bo mialem okazje w kilku innych firmach popracowac i atmosfera nieporownywalna!

Tak100Nie1
areson
Nazwa działu: Finanse
@Kasia

Świetnie ujęte, mnie zawsze zastanawia co ci ludzie mają z tego, że oczerniają firmę, prócz tego że tylko wyleją swoje żale... a kto pracuje to wie że warunki są ok

Tak94Nie1
Viky
@ila

hehe obawiam sie ze z ich chęciami do pracy to w kartonie beda spac i hejtowac na chodniku :D wtedy juz nie nazwe a Trampa

Tak61Nie1
Fineasz

Powinny się wypowiadać tylko osoby naprawdę pracujące w firmie, bo widać, że niektórzy mają na celu tylko bezpodstawne obrażenie firmy

Tak102Nie4
Kacper
@Fineasz

Wiesz tacy są ludzie, znawcy wszystkiego eksperci od katastrof smoleńskich, znają sie na wszystkich w swoim niepełnym wyższym :) A sukces boli najlepiej przeciez niejeden osoba z marketingu warszawskiego widziała sie w gabinecie prezesa

Tak76Nie1
juhle

Kiedyś korzystałam z usług firmy a teraz w niej pracuje i z każdej perspektywy jestem zadowolona :)

Tak93Nie2
iren
@juhle

musze przyznac, ze jako klient jestem bardzo zadowolony - przede wszystkim z obslugi ktora swiadczycie :) Mega!

Tak86Nie2
juhle
@iren

miło słyszeć :) zadowolony klient to najważniejsza sprawa w firmie!

Tak80Nie2
porzadny uczciwy pracodawca

Juz kilka lat przepracowanych w nazwie za mna - pracuje sie dobrze, nie ma wielkiego cisnienia, ale wszystko jest robione jak nalezy. Super ludzie, fajna atmosfera, a pracodawca mega uczciwy

Tak69Nie1
Majo

mam wrazenie, ze narzekaja sztucznie ci ktorym sie za to placi, bo argumenty i pomysly jakies totalnie z (usunięte przez administratora) no wlasnie.. mam wrazenie, ze nikt z tych osob w zyciu biura nie widzial i z nami nie pracowal

Tak114Nie3
dok
@Majo

bo tu nie przychodzi sie po opinie tylko oblać g@@@@ firme, pracownikow ale z perspektywy wywalonego pracownika. Nazywa sie to brak pogodzenia z beznadziejnością, zagrzali w nazwa 3 miesiace i uważa sie za pracownika. A najlepsi sa ci co tu pisza ze chlopaki z it zarabiaja nieporównywalnie wiecej niz inni hahahhaha no no dziwne zeby zarabiali tyle samo :P ale przeceiz nic nie szkodzi na przeszkodzie zeby janusz mial kwalifikacje zeby w it zasiadać wtedy by zarabial ...ale co kwalifikacji brak? oj Peszek

Tak57Nie3
Anti
Nazwa działu: Produkcja
@dok

dok dobrze piszę, wpadają tu ludzie sfrustrowani i wylewają pomyję na firmę bo nie mogą się pogodzić ze zwolnieniem czy tym że ktoś im nie przedłużył umowy. A firma mimo, ze daje dobrze i uczciwie zarobić a warunki są w porządku to obrywa

Tak52Nie3

Tak80Nie8
hevi

Kurde, w firmie wszyscy zadowoleni jak tak rozmawiam ze znajomymi, a poszła fala hejtu od zwolnionych :( no przykre że ludzie nie radzą sobie z tym że mogli się nie sprawdzić

Tak73Nie10
@hevi

Zalali się żółcią na myśl o zamku w Szwajcarii i lambo i wrócili do prozy życia codziennego, co zrobisz. Ludzi nie wybierasz, możesz z nich zrezygnować, jako pracownik Krakowa bardzo się ciesze, że zrezygnowano z Warszawy. Niestety mentalność Krakowa i Warszawy nigdy nie będzie szła w parze. Ludzie w Krk chcą pracować i zarabiać, a nie plotkować i donosić na siebie. Jak życie pokazuje to takie krzyki są krótkie ale ich konsekwencje wobec krzyczących już rozłożone w czasie mocno :)

Tak58Nie9
Ola
@hevi

Bo ludzie chca pracowac i szanuja prace i cos z siebie daja bo maja rodziny na utrzymaniu i wiedza ze u konkurencji to średnio na jeża jest. Masz odpowiedz.

Tak54Nie8
dziewoja

Tak474Nie21
Amek

Tak398Nie18
kifi
@dziewoja

dużo prawdy w tym co piszesz, mam wrazenie ze te zle komentarze to kwestia jadu bo pracownicy nie umieją znieść ze robili coś nie tak

Tak117Nie8
tadekowy
@dziewoja

ale gdyby sie dobrze pracowalo i spelnialo normy to chyba zwolnien tez by nie bylo nie ;)

Tak77Nie6
klara
@tadekowy

Tak409Nie9
elly
@dziewoja

Bardzo mądre słowa a szkoda, że tak mało osób to rozumie. Rynek się rozwija, w firmach zmiany są niezbędne żeby dalej mogła się rozwijać, wiec jak ktoś nie spełnia wymagań to niestety....

Tak62Nie3
bumerang
@Amek

I to jest wlasnie przerazajace, ludzie nie wymagaja nic od siebie, mysla ze wszystko przyjdzie im lekką ręką, nie czują potrzeby dokształcenia i wiekszej motywacji do dzialania a potem lament i płacz bo zwolnienie

Tak25Nie1
@dziewoja

Z całego serduszka mego małego pozdrawiamy hejterów wywalonych przez prezesa z firmy za nieróbstwo :D Miło nam że ciągle tutaj zaglądacie i żyć bez firmy nie możecie bo ile to już Was nie ma 4-5 miesięcy? A sentyment Wam pozostał :D

Tak20Nie4

Co jaki okres czasu w Nazwa.pl można ubiegać się o podwyżkę?

Tak27Nie3
Piesek
@Pytanie

z takim podejsciem to od razu aplikuj na ceo hahaha jak ty o podwyzce mowisz a przepraszam cos potrafisz?

Tak41Nie4
Irek NPL
@Pytanie

proponuje zaapeluj juz na rekrutacji o podwyzke xD unikniemy bolu egzystencji w Twoim towarzystwie

Tak56Nie3
Kac

Leże ze śmiechu :D :D ludzie mają tupet

Tak24Nie4
Pavla
@Pytanie

Okres wyborczy to moze od razu na prezydenta idziesz

Tak24Nie3
Iga
@Pytanie

to raczej indywidualna sprawa ;/ jeden pojdzie po roku a inny nie pojdzie wcale. Warto po prostu isć i rozmawiać z przełożonymi

Tak21Nie3
Ilonka
@Pytanie

Niektórzy to nawet nie zdążyli hadztaga dodać już wylecieli :D ale jak na etapie aplikacji już rozmawiamy o podwyżce no to grubo. Jestem ciekawa po jakim czasie od zatrudnienia zapewniasz pracodawce że podniesiesz swoje kwalifikacje?

Tak10Nie2
Eryk
@Iga

No raczej

Tak8Nie1
Grzesiek
Nazwa działu: Handlowy
@Ilonka

Zapomnij o podwyżkach. W normalnej firmie na rozmowie pracodawca sam informuje, kiedy są podwyżki (standard obecnie to 3-5% rocznie nawet w małych firmach), do tego coroczna ocena pracownika, gdzie taka podwyżka może zostać podwyższona. Tutaj nawet przy awansie i zmianie stanowiska pensja zostaje ta sama. Po przejściu do konkurencji w końcu zarabiam i mam podwyżki jasno ustalone, ale dla studenta może i fajna praca, bo można być szarą myszką, a za moment kierownikiem jednoosobowego działu.

Tak15Nie3
Ikon

Każda firma ma plusy i minusy, ale moim zdaniem nazwapl proponuje jednak więcej plusów. Warunki współpracy są po prostu bardzo dobre

Tak31Nie5
xxyo
@Ikon

dokładnie, ja po dwóch latach uważam że lepiej nie mogłam trafić. Ogromne doświadczenie tutaj zebrałam

Tak33Nie4
@Ikon

Z pełnym uśmiechem na twarzy pozdrawiamy wszystkich którzy zostali wyrzuceni z firmy za lenistwo, przekręty, niekompetencje...jak widać niewiele was tutaj. Czekamy na Wasze "KARIERY" :D poza tymi na komisariatach

Tak6Nie4
Urlich

Przygodę z firmą zacząłem na początku roku. Jestem zadowolony i jak na razie nie planuje zmieniać pracy

Tak31Nie3
Jeromi

wylać żale to każdy w sieci potrafi, szkoda tylko że częstą są to historie wyssane z palca

Tak80Nie6
zytek
@Jeromi

no tak, bo ludzie musza ponarzekac bo ego urazone. co zrobisz jak nic nie zrobisz, ci co pracuja dobrze wiedza jak jest

Tak46Nie4
dominkowy
@zytek

doladnie tak chlopaki. jak sie chce pracowac i zarabiac a nie obijac to nie ma na co narzekac.

Tak53Nie3
Pavla
@Jeromi

Jeżeli poziom pracownika marketungu warszawskiego było #hasztagowanie ze spacjami i później zdziwienie dlaczego się nie podświetla na niebiesko? - to chyba wyjaśnia dlaczego już nie pracuje, ma tyle wolnego czasu, że hejtuje a później pali głupa. Taki jest schemat. To się nazywa człowiek fałszywy nienadający się do niczego. Jak to ktoś oczekuje wymaga że on ma pracować on ma mieć socjalke przecież i będzie chciał to do pracy przyjdzie.

Tak16Nie2
Ulcia

niepotrzebna fala hejtu wylana na firmę która sobie na to nie zasłużyła bo jest po prostu dobrym pracodawcą

Tak55Nie6
dundo
@Ulcia

zgadzam sie w pelni, ja nie moge zlego slowa o tym pracodawcy powiedziec, a kilka lat juz przepracowanych :)

Tak35Nie6
Kacpi
@dundo

Ale wiecie jak to było chcialy asy stoleczne sloiki zrobic awanture i nie wyszlo zostaly tylko pozwy jakie spolka zlozyla i tyle awantury. Janusz sie awanturuje to janusz obrywa w jego stylu. Dziwne ze stol(n)ica pomawiala, obrazala ale jak pracowali to jakos nie mysleli o zwolnieniu, przypadek? nie sadze. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Mamy takie bezrobocie ze raczej jak komus jest zle to nie siedzi w robocie na sile umowmy sie. Dzis pracujesz tu jutro tam. Tak sie porobilo. Decydujesz gdzie pracujesz. Ale co to za opinia jak wyrzucili Cie i dodaja komentarze, ale zaden as nie powie dlaczego go zwolnili albo ile dyscyplinujacych rozmow mial z przelozonym. A co bedzie mowic. O sobie tylko dobrze wiadomo. I wielkie pretensje ze nazwa to krakow krosno i rzeszow...no ameryke odkryli. Na szczescie zostalo po staremu, nie musi krakow robic za warszawe i jeszcze byc przez nich pomawiani bezczelnie, ale jak jedna przyjechala do krakowa to fju fju cacy cacy. Zalosni ludzie.

Tak32Nie6
Piesek
@Ulcia

Ja nie uważam ze to byl hejt, hejt to jakies proste dzialanie porostackie nawet a to dzialaniem nie bylo. Desperacja pseudo dziennikareczki i bandy oszolomow. Utoneli jest luzik i extra. I teraz zaczela sie fala idiotycznych pytan kiedy podwyzka, kiedy dostane rozwa myszke, kiedy to kiedy tamto kwas poziomu straszny. elastyczny grafik to chyba tylko damy do towarzystwa w dzisiejszych czasach maja xD ale to nei ta firma

Tak25Nie3
Yellow

Jestem zadowolony ze współpracy, najlepsza oferta jaką dostałem i naprawdę praca jak na razie bardzo ok

Tak53Nie3
Kasia Krakow
@Yellow

Dzieki ziomeczki, trzeba rozpedzic to towarzycho co to popracuje tydzien dwa i dalej wieczna rekrutacja.

Tak44Nie5
Ludka

Mi się pracuje dobrze, a wszyscy dobrze też wiemy dlaczego ludzie zostali zwolnieni. Albo komuś się chce pracować albo nie

Tak62Nie4
Aśka
@Ludka

Zgadzam się z Tobą w 100 procentach. Taka miała być awantura, co to nie oni, cwaniaki warszawskie, nagonka na firmę jaka zła, jacy idioci pracują itp. Ale jak prezes wywalił ich z hukiem jeden po drugim to kopara w dół opadła i dotknęła rzeczywistość. Do tego momentu wszystko w najlepsze grało...echy i achy...

Tak58Nie4
irmina
@Aśka

najgorsze jest to, ze gdy ludzie sie czuja za pewnie to potem wlasnie swiruja, a tutaj widac niektorym zdecydowanie woda sodowa uderzyla do glowy

Tak31Nie2

Zostaw opinię o Nazwa.pl - Kraków

Chcę opublikować: