5 Dodaj opinię

Tak153Nie14

Brawo, dziękujemy!

Tak101Nie2
RAfff

Ludzie oczekują ze pracodawca będzie ich3 mac bez względu ma to czy firma wychodzi na tym czy nie. Mie ważne czy pracownik wypelnia swoje obowiązki czy nie. Nikt nie napisał ze Warszawa pier€&€& wszysyko. Co urodzili to nie nadawało sie do niczego. Wielcy twórcy. Nie jest tajemnica ze nie umieli posługiwać się podstawowymi narzędziami które ludzie w marketingu powinni mieć w małym palcu. Ich umiejętności weryfikuje fakt ze w większości cv doświadczenie wynosiło kilka miesięcy. Czyli skakali od pracodawcy na nowego.

Tak112Nie3
Filiipp

Dziennikarstwo w Polsce, każdy może być dziennikarzem nie są wymagane studia nawet matura nie jest o czymś to świadczy

Tak52Nie2
Kuba z nazwy

dziękujemy, myśle, że za chwile wyjdzie kilka innych art jakoś skrajnie różnych

Tak43Nie2

moc!

Tak39Nie1
Pola

Dooobre!

Tak36Nie2
Agnieszka
Nazwa działu: Handlowy

Świetnie ujęte. Dokładnie, nadmuchana przez dziennikarzy sprawa. Normalne że w firmie są zwolnienia - jak ktoś się nie wywiązuje to nie będzie się go trzymać, to nie państwówka :D

Tak36Nie2

5/5 bo mądrze gada!

Tak33Nie1
Greg

Brawo

Pięknie!

Tak67Nie1
Markot

dla mnie paranoja juz jest tworzenie takiej spektakularnej afery wokol zwolnien pracownikow. nie pierwsza nie ostatnia firma, ktora ludzi zwolnila.

Tak86Nie1
Greg

Nie no nic nie szkodzi przecież, przeciez do roboty nie przyszedł tylko sie ustawic nie :D

Tak62Nie1
J. Bastrzyk Klient NAZWY

ze Skarżyska z nazwa pl wspolpracuje kilka ladnych lat, trudno mi jasno wskazac od kiedy ale na pewno juz 5 lat jestem klientem waszym a jestem ostatnia osoba jaka gdzies zamieszcze komentarze jednak zmusil mnie do tego art w gazecie wyborczej i odeslal mnie tutaj. Ja jestem Klientem firmy nazwa.pl swiadczacej hosting w Polsce, nie przeszedlem nigdzie jak byly podwyzki bo podwyzki rzecz normalna kiedy koszty zycia ida w gore sam podwyzki regularnie robie. Zatrudniam troche osob i jak czytam takiego rodzaju artykuly dotyczace roznych firm czy to Polsatu, czy Korony to scyzoryk mi sie otwiera ze w dzisiejszych czasach dziennikarzem moze byc kazdy i klepie jezykiem. Na jakiej podstawie Pani przygotowala ten artyk.? Czy pracownik 1 to jest osoba, zwierze, rzecz? Jesli pracownik nie ma nic do ukrycia to ja chcialbym znac jego inicjaly chociaz na przyszlosc zeby go nie zatrudnaic u siebie. Nie sadze aby spolka klamala wydajac komunikaty ktore sa nie prawda bo narazilaby sie na pozew wprowadzania w blad wiec jesli zatrudniali kilka osob to jak Pani rozmawiala z kilkudziesiecioma? Mnie jako czytelnika to tylko irytuje, nabijanie mnie w butelke. Jawne! Szkoda, ze nie zadzwonila Pani nie do pracownikow pol biedy z nimi ale do klientow, jesli Pani wpisze kilka firm w wyszukiwarke to pewnie co 3 obslugiwana jest przez tego giganta. Zeby przygotowac art trzeba rzetelnie do niego sie przygotowac a nie bazowac na anonimach, w taki sposob moze Pani oczernic kazdego, zamiast nazwa.pl moze wpisac pani moja firme i wypuscic taki art. Nie byloby roznicy zadnej. Szanuje osoby ktore w Polsce walcza o dobre imie i serdecznie kibicuje nazwa.pl aby wytoczyla Pani proces oraz wszystkim bylym pracownikom ktorzy zostali zwolnieni. MY pracodawcy mamy prawo zwalniac ludzi takie sa prawa rynku, nie jestesmy przestepcami. Ja w ostatnim roku zwolnilem okolo 20 osob moze 30. Zamknalem 2 oddzialy. Czy to mnie czyni przestepca? Nie. Jestem wlascicielem firmy i podejmuje decyzje dobre dla firmy nie dobre dla ogolu. Mnie pracownik nie wyzywi rodziny ja na rodzine musze zapracowc sam swoimi rekami i dlatego prowadze zaklad. Z ciekawosci doszukujac sie klamstwa poprosilem aby mi pokazali w firmie wyniki nazwa.pl wiec sugerowanie ze najwiekszi byli w 2013 roku jest klamstwem. Wiec co jest prawda w tym artykule prosze mi powiedziec? Dlaczego media nie mowia o prawach pracodawcow tylko o rozzalonych bylych pracownikach ktorzy z jakeigos powodu zostali zwolnieni? MY pracodawcy tez mamy prawa! Jak nam panstwo dolozy do kazdego pracownika po 10 tys zl to nie bedziemy wymagac od nich pracy, a poki tak nie jest to po to przychodzi ktos do pracy ze ma pracowac. Spoleczenstwo zrobilo sie na tyle leniwe i bezczelne ze mamy to co widzimy. Kazdy ma roszczenia zawsze wzgledem lepiej usytuowanego.

Tak352Nie14

Brawo!

Tak128Nie3
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

Zgadzam się z Panem, nierobom się nic nie chce, i szukają pierwszej lepszej okazji do zrobienia dymu. TZW specjalisci od niczego! Niemy krzyk wolania o uwage, chcieli uwage to ja beda mieli, zapewniam Pana ze sprawa trafi do sadu i nie bedzie to 1 ani 2 pozwy, i chetnie wyslucham jako swiadek ich madrosci, bo ja zalu nie mam ze zlikwidowali warszawe powiem wiecej bylem bardzo za bo oni nic przez ten czzas nie urodzili poza karygodnymi bledami ktore kosztowaly ekipe zjebe. trzeba jasno to powiedziec. Pewnie w oczach tych januszy biznesu jest Pan juz przestepca :D

Tak91Nie1

Brawo!!!

Klienci najlepsi!

Tak29Nie1

Tak21Nie2
Radek

Nazwa ma najlepszych klientów!

Tak25Nie1

Ilona

To jest HiT

Daniel NPL
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

A później osoba zwolniona z dok'a piszę że klient firmy to janusz i że ona się nie będzie zniżać do jego poziomu, no brawo!

Tak54Nie1
Patryk S
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

No nareszcie ktoś mądrze napisał

Udany
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

Otoz to ! w stu procentach sie zgadzam.

Tak65Nie1
Alex
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

w koncu jakas sensowna wypowiedz na temat tego calego, niepotrzebnego zamieszania!

Tak63Nie1
Waldi

10/10 nic dodać nic ująć trudno się nie zgodzić

keks

afera nakręcona z niczego, szkoda mi tej firmy bo obrywa się im za naturalne w firmach rzeczy - zwolnienia są wszędzie

Tak153Nie3
Sylwia Media
@keks

Nawet nie wiem czy to afera czy wylany żal zwolnionych którzy nie mają na nic argumentów i zasłaniają się obawą przed pozwami, jak gdyby nie wiedzieli, że pozwy weszły. Słabe. Tak po prostu z perspektywy każdego nowego pracodawcy taki pracownik to ryzyko i mina w przyszłości, wymyśli wszystko - ma czas na bezrobociu

Tak110Nie2
Nazwa działu: Marketing

Tak4Nie11
Prawda Was wyzwoli
Nazwa działu: Marketing

Nie jest to proste, ale prezesem nie zostaje byle kto. Powinni być to ludzie, którzy radzą sobie z takimi rzeczami

Tak3Nie84
Kasia

Jak to miło, że administrator usuwa dalej komentarze które są zgodne z regulaminem, mam nadzieje, że znudzi się usuwaniem komentarza przestrzegającego przed zatrudnieniem złodziejki warszawskiej na stanowisko asystentki zarządu.

TakNie1
Kristopher

Super praca, jak ktos chce pracowac a nie wdawac sie w romanse, i nie przeszkadza mu wstawanie na 9 do pracy hahahah

Tak91Nie5
Daniel

Mnie nie zraża przyjście na 9 na 8 na 7 mógłbym nie rusza mojej godności to :P

Tak66Nie3
Kasia NPL
@Kristopher

Marszand sztuki Vikusia i jej piotr mitoraj z instagrama :D hahahhahaha

Tak93Nie1
Czy ktos widzial
@Kristopher

czy ktos widzial piotra mitoraja? :D znanego rzezbiarza? :D wikusia zamiescila post, zachwycajac sie rzezbiarzem piotrem mitorajem :D zawsze wiedzialem ze lotna to ona nie byla, ale zeby byc takim (usunięte przez administratora) hahahahahaha wielka dziennikarka i tworca osoby PIOTRA MITORAJA

Tak123Nie2

Tak101Nie3
Basia

DOK bezcenny, jak cos powie to z butow mozna wyskoczyc

Tak45Nie1
Paulina

Wywołany do tablicy. Brawo

Patryk S

Ludzie z doka z poczuciami ze moga obrazac innych brawa.

Tak54Nie1
Udany

no wlasnie mi tez sie wydaje, ze bez powodu zwolnienia sie nie odbyly..

Tak80Nie1
Eda

Prosze sie nie martwic sa wieksze zenady....np byla asystenka odnalazla rzezbiarza (usunięte przez administratora) i dodawala owocne komentarze na instagramie z tym tworca, nie zdziwilo ja ze hasztag (usunięte przez administratora)nie istnieje :P

Tak113Nie1

PAWEL MITORAJ

I niech to rozwiaze zagadke o inteligencji pseudo dziennikarki

Sebastian

OLA

KRAKOW NIE MAA PROBLEMU Z PRZYCHODZENIEM DO PRACY

Tak123Nie3
Filip

Informuje Cie asie ktorego IP mamy ze pomawianie ludzi stanowi przestepstwo. I jak wiesz nazwa nie ma problemu z wytaczaniem spraw nawet takim pchlom jak ty. Ty miales problem w ogole z pisaniem emaili bo w nich przebija sie twoja kompetencja lub jej brak W.

Kasia D

Nie każdy mieszka w śródmieściu Nowej Huty jak Ty Wojtusiu i musi wysrać jorka rano

Tak77Nie2
@Filip

Lubie jak wojtuś mówi wszyscy...wszyscy co pol roku zmieniacie prace tzn sorry pracodawcy was wywalaja...wszyscy...wojtus wszyscy

Radek
@Kasia D

Wojtus to zdarzało się ze nie był w stanie odpisywać przez cały dzień.

Dawid

praca super, przełożeni kumaci strasznie, fajni ludzie.

Tak117Nie1

Krakowiaczki

Łubudupu wazeliniarze :D

Tak4Nie73
@Krakowiaczki

Hejtujesz kogoś z racji na pochodzenie? czy mi się wydaje?

Tak98Nie2
Basia

Chyba nikt o słuszności decyzji po komentarzach ludzi z warszawy nie ma wątpliwości :D

Kasia

Najlepsze było "oznaczmy się" :)

Tak67Nie1

Tak88Nie3
Krakowiaczki

Jak wam pasuje praca na umowy śmieciowe to spoko, my w Warszawie się bardziej cenimy :)

Tak6Nie53
@Krakowiaczki

Widać jak bardzo, śmieciówki wam pasowały jak was wywalili to dym o co? no chyba o swoją głupotę. Jak się cenisz to mam nadzieje, że na sprawie sądowej będziesz ładnie mówił/mówiła

Tak98Nie1
Aczko
Nazwa działu: Handlowy

No bez przesady, rozumiem rozzalenie, ale to nie pierwsza firma gdzie jest redukcja etatow, nie robmy z tego takiego szalu

Tak166Nie18
WALDI nazwa.pl
@Aczko

Czuje sie doceniony jako AKTUALNY PRACOWNIK ZE MOGE DAWAC POZYTYWNY WYDZWIEK DLA FRIMY!!!! Brawo nazwa.pl Ja nawet dodam ze jak wstane wczesniej to w firmie jestem o 7.00 :P KRAKOW SPRZECIWIA SIE TEMU CO BYLI PRACOWNICY ROBIA Z WARSZAWY!! NIE PODPISUJEMY SIE POD DZIALANIAMI BYLYCH WARSZAWSKICH PRACOWNIKOW. TO SWINSTWO PO PROSTU To firma wybiera praconwikow bo oni placa, maja prawo wybrac najlepsze CV jak ktos nie pracuje to szukaja kogos dalej. Chyba nie trudne do zrozumienia.

Tak72Nie5
Paulo
@Aczko

Komus intryga nie wyszla nie dopracowali wszystkiego wielkie zwolneinie 4 osoby a tu dziennikarka powoluje sie na rozmowy z kilunastoma :D z kim ona rozmawiala ? :D

Tak63Nie2
Wiktor media
@Aczko

Niech spółka poda nazwiska tych ludzi, żeby przyszli pracodawcy wiedzieli kogo nie zatrudniać to nie pracownik to szu*** szukajaca ciepłej posadki a jak nie wyjdzie to robi szum i dalej robi szum anonimowo imienia i nazwiska nie zna. Ale malo inteligentni jak spolka psize ze zatrudnili kilka osob w wwie i ich zwolnili to chyba wiedza kogo pozwac juz po tym wywiadzie :D

Tak58Nie3
Olek WP
@Aczko

Ale o co chodzi w ogóle? zwolnili 4 osoby i co dalej? mogli 40 zwolnić i co dalej? Przeceiż to firma prywatma a nie państówka

Tak33Nie2
Klient WIELISZEW
@Aczko

Jestem za upublicznieniem tych danych przeciez oni sa tykającą bombą, nie idą do pracy tylko sensacji szukać. Jakby się coś działo to pierwsi by polecieli do sądu

Tak34Nie1
Ola Nazwa.pl
@Aczko

Zapraszamy https://biuroprasowe.nazwa.pl/67586-oswiadczenie-nazwa-pl-w-sprawie-opublikowania-nieprawdziwych-informacji

Ola nazwa.pl
@Klient WIELISZEW

jeśli ktoś ma do wyboru, posiadać dowód i iść do sądu albo do gazety i niczym się nie okazać to chyba wybiera opcje 1.

Tak30Nie2
Ola Nazwa. Pl
@Klient WIELISZEW

Upublicznić nie możemy ale możemy podczas rozmów tel z klientami wyjaśnić jak nie dać się oszukać przez byłych pracowników nazwa.pl ;)

Tak52Nie4
NNNn
@Aczko

Może dla kogoś 5 to już ogromna liczba LUb po prostu dziennikarka chciała niech swoje5 minut. Jedno wielkie nic i trzeba będzie ganiać do sądu przez 2 lata. Opylalo się hahaha

Tak29Nie1
@Aczko

Karuzela, zal smutek, napier!!@@@! na firme obrzudzaja gownem, jak nie mobing sroging to wszystko na raz wielcy warszawscy fachowcy. Pracujacy od 9 bo sie na 8 nie chcialo przychodzic.

Tak33Nie1
RAfff
@Aczko

Chyba komentować zachowania pieniaczy nie trzeba

Tak39Nie1
@Aczko

Ja tez widze tylko sraczke janusza pieniacza co chcialby sie odgrodzic parawanem i zarzadzac.

Tak37Nie1
Kuba Nazwa.pl
@Aczko

Przykazania 1 nie wyrzucaj pracownika nawet jesli nie zarabia i nic nie robi, przykazanie drugie musisz o niego specjalnie dbac najlepiej drogie drinki oraz wysoko komfortowe krzesla aby go podgrzewalo i masowalo

Tak26Nie1
Kuba z nazwy
@Aczko

rozżalenie to będę miał ja jak prezes nie dostarczy kawioru i krewetek do socjali :D

Tak27Nie1
Kacper 32

i talon na diesel i gaz dał :D na rok

Ciechocinek
@Aczko

moze trzeba bylo im dac jeszcze wakacje w ciechocinku

Tak45Nie1

DOROTA WAS URZĄDZI na Nazwa.pl was urządzi - ale po swojemu :p

Tak57Nie1
Kasia D
@Filip

Prezes trzeba dowborową wynająć będzie busem jeździć po skrzywdzonych

Tak84Nie1
od kwietnia

pracuje od kwietnia i nie mam zastrzezen, wiadomo ze fajniej jest jak prezes na miejscu i nie musi jezdzic do warszawy ktora nic nie robila i roboty w glowie nie miala, lepiej sie czuje jak nie panoszy sie asystentka za nim ktora niestety mocno obnizala prestiz firmy bo wygladala jak ktos z mocno innej branzy, jej mitomanstwo pt corka ministra, premiera it znane w socjal

Tak160Nie3
@od kwietnia

Tak102Nie1

Tak81Nie2

Zgadzam sie 100%

Tak23Nie1
Paula KS

Miło mi, że mogę wyrazić opinie jakże pozytywną o firmie i jakże skrajną od tych zamieszczanych pod anonimowymi nickami z hejterskimi przesłaniami. Ciesze się, że pracuje w nowoczesnej firmie gdzie wszystko rozwija sie z dnia na dzień i rynek nas nie zaskakuje nowościami.

Tak81Nie1

Brawo!

Tak98Nie1

Tak109Nie6
Ktos aktualny

I jest super. Niech się dzieje. W firmie jest dobrze. Zaprosimy ich do sądu niech sobie pogadają

Tak111Nie1
Kacper

Brawo, strzał w głowe dobre określenie

Tak99Nie1
fajnie ze zwalniaja jak

fajnie ze zwalniaja osoby ktore praca sa najmniej zainteresowane nie maja porblemow bez wzgledu na stanowisko

Tak124Nie3
@fajnie ze zwalniaja jak

Albo się przychodzi pracować albo nie robić nic, jak nic to bezrobocie Państwo będzie płacić

Tak96Nie1
Aga l

od momentu zwolneinia wwy jest super atmosferka nie trzeba palic papierosow w oczekiwaniu na material z wwy ktory i tak nie przyszedl bo albo bylo za wczesniee albo juz zbierali sie od 13 do wyjscia

Tak85Nie4
Karolina
@Aga l

Wwa to niefortunna bardzo była

Tak79Nie1
@Aga l

Zacznijmy od tego kiedy zaczynali weekend w piatek jak wstali. dziekuje

Tak97Nie1

Tak19Nie98
Paweł NAzwa.pl

To co piszesz, znaczy że w firmie jest super. Częste zmiany w ofercie wskazują na innowacje i podążanie za oczekiwaniami klinetów. Jeśli masz dowody na pkt 5 idź do sądu pracy na razie to pomawiasz

Tak64Nie2
Ola nazwa.pl

A czym rózni się 8-16 a 9-17? bo jakoś liczę i wyliczyć nie mogę. Jeśli się oferta zmienia no wybacz pracujesz w firmie która dostospwywuje oferte pod klientów a to że wchodzi tyle nowych rzeczy żywo potwierdzasz na plus. Miło że robisz tak wielkie zasługi dla osób rozumiem, że ty też uważasz się za osobę zasłużoną, tak więc jeśli będziesz następnym razem pomawiać na pkt 5 nie masz dowodów to zastanów się jakie tego są PRAWNE KONSEKWENCJE.

Tak63Nie3
KASIA NAZWA.PL

To cudowne że firma wprowadza co chwile nowe oferty klienci sobie chwalą, czasy sprzedawania produktow ktore ma konkurencja od 4 lat minely

Tak47Nie2
Eric

I znowu mamy pltokarsto: jak sie dowiedziałam, jak usłyszałam a tamten mi powiedział..... wow wow no super że co chwile wprowadzają nowości wiesz miał wyjść hejt a to pozytyw dla firmy, niemniej zanim obrzucisz gównem kogoś przygotuj prawnika aby zebrał dowody jakie posiadasz na temat rzeszowa. Bo skłaniam się do stwierdzdenia, że lejesz wodę żeby lać. A jeszcze powiedz dlaczego Cie wywalili bo 100 proc ze Cie wywalili

Tak45Nie2
ASIA NAZWA.PL

Widze, że masz zacięcie do zarządzania a byłaś na bardzo niskim stanowisku na słuchawkach jak masz predyspozycje na bycie prezesem to najpierw wykształć się, później zdobądź doświadczenie i załóż firmę gdzie będziesz prezesować. Jeśli KLIENTOW NAZWA.PL NAZYWASZ JANUSZAMI I GRAZYNAMI TO DECYZJA O TWOIM ZWOLNIENIU BYLA BARDZO SLUSZNA.

Tak45Nie3
Daniel nazwa.pl

Co komenatrz bylego pracownika to lepszy: 8-16 a 9-17 buahahhaha no roznica kur...masakryczna, moze skocz do sadu pracy bo widze ze dostrzegasz zlamanie prawa, a jesli posiadasz informacje o zlamaniu prawa i to zatajasz to jest przestepstwo, skoro firma wprowadza nowosci to swiadczy bardzo dobrze o firmie, jesli podtrzymujesz zarzut pod adresem rzeszowa, zapraszamy do sadu, podpisz sie tylko z nazwiska bo monik na sluchawkach przewinelo sie kilka a nie chcemy wszystkim zapraszac do sadu skoro tylko jedna ma problem i pomawia pracodawce skoro nazywasz klientow januszami i grazynami TO DOSKONALE POTWIERDZENIE ZE NIE POWINNAS PRACOWAC I TWOJE ZWOLNIENIE BYLO SLUSZNE

Tak61Nie2
Paweł

O co kaman ? 8-26 9-17 wow wow ciąg dalszy klanu.

Tak52Nie1
@Paweł NAzwa.pl

Nie nadążała za zmianami w ofercie hahahaha kabaret

Tak69Nie1
@Paweł NAzwa.pl

Miał być hejt i ostry pojazd jest kabaret :D nie nadąrzała za oferta hahahhahahhahah klienci to janusze....wrwa dobrze ze ta osoba juz nie pracuje jestem ciekaw jak przed sadem wywinie sie ze nazywa klientow januszami. brawo inteligencja mocna rzecz

Tak93Nie2

Tak13Nie95
Paweł

Na szczęście krócej nam zajęło wyrzucenie Cię z nazwa

Rafał

Rozumiem, ze masz na to dowody? Bo przecież nie ponawiasz nie?

Tak43Nie1
Serio taki żenujący jesteś

Szkoda ze ty się mało utożsamiałes z firma dopiero jak Cię wylali coś z żalu dodajesz. Już nie trolle chłopaki? No wiesz nie licz na to ze rękę Ci podam.

Tak60Nie2
@Serio taki żenujący jesteś

haha byli pracownicy chyba mocno tęsknia za firma: instagram co chwile cos, fb co chwile cos, codziennie tutaj - stalker na bezrobociu az sie patrzy. Jeszcze opowiada a raczej potwierdza rzeczy ktore stanowia przestepstwo jakiego sie dopuscil? yyy czy ludzie maja mozg?

Tak75Nie2

Tak54Nie4
Kacper

Może nie wiesz ale dokładnie taka scenkę zrobiła Warszawa. Bo może nie wiesz.

Tak40Nie3
Kacper

Jak wisiały tygodniami a Ty pracowałeś to chyba nie dziwie się ze Cię zwolnili za brak lojalności. Nikt poza tobą nie potwierdza tych tygodni. Miejmy nadzieje ze obronisz tego stanowiska przed sądem bo Twoje gadanie na razie jest gadaniem. Równie dobrze ja napisze ze to Ty rozwiesiłes za każdym razem kiedy przychodziles do pracy

Tak35Nie3
XYL

Wiesz o tyle Cię zaskoczę ze do przełożonego sama wysłałam e-mail jaki firma ma z filmikiem. Wiec jeśli rozwieszałes coś w Krakowie to dobrze świadczy o tobie. Ze nie zgłosiłeś tego nikomu. Przygotuj się na ciekawe pytania przed sądem. Bo zapewne będą dla Ciebie ciekawe

Paweł

Chyba hejterku o czymś nie wiesz. A mianowicie o takiej samej sytuacji w Warszawie. W wykonaniu tej samej osoby.

Tak37Nie2
Serio taki żenujący jesteś

Zapomniałeś chyba skonsultować z prawnikiem publikacji zdjeica bo naruszyłeś kilkanaście przepisów w zakresie publikacji miejsc w firmie. Ale dowiesz się o tym na sprawie

Tak42Nie2
@Serio taki żenujący jesteś

No widać jak hejter piszę to az miło przedstawić to w sądzie. Nieznajomość prawa aż szkodzi.

Tak40Nie2

Tak49Nie3
Filip

Twoja głupota potwierdza fakt, że decyzja o twoim wypier...była słuszna, a Ty na każdą kobietę o imieniu Krysia mówisz mama? :d współczuje

Tak79Nie1
znaja sie na robocie

i fajnie im zarzadzanie wychodzi

Tak77Nie2
Monika

z futerkiem ze sztucznych norek :) tipsami do drapania sie po plecach i tepym wyrazem twarzy nastal w firmie wymarzony pokoj

Tak51Nie1
nie dla leni i obiboków

praca jest ale nie dla pokolenia Y ktore ma w glowie instagram i relanie obsluga klienta jest dla nich poziomem nie do przeskoczenia

Tak81Nie3
Monika
@nie dla leni i obiboków

To zasadnicze że jeśli myślisz że w firmie it testuje sie gry i bedziesz na 8h przychodzil "se pograc" no to rozczarc bo tak nie jest

Tak57Nie1
Daniel

Super hajs i godziny pracy jest dobrze

Tak48Nie5
@Daniel

Od razu dodaj: mature I studia masz :D

Tak42Nie1

Tak30Nie3
i jeszcze jedno

no wlasnie matura i studia za duzo kwalifikacji masz

Tak28Nie1

Zostaw opinię o Nazwa.pl - Kraków

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie