Nazwa.pl

Opinie o Nazwa.pl

dedo

Firma jest uczciwa, wypłaty są terminowe i moim zdaniem są też naprawdę na dobrym poziomie. W ogóle w firmie panuje dobra atmosfera i pracuje się przyjemnie

KACPER
@dedo

Można mówić każde g*** ale tu się zgadzam kasa jest w zegarku u mojego bylego pracodawcy to zapomnij, chodziłem prosić księgowość o jakieś pieniądze pensja przychodziła na 4 razy!

Jadzia
@KACPER

Coś w tym jest, chyba dzieci w wieku 21 lat nie wiedzą co znaczy praca i co znaczy "traktować człowieka jak psa". Światopogląd kreuje pudelek. Jak słyszę to nikt z towarzystwa warszawy nie zrobił kariery ( jakiejkolwiek) :) ale może potrzebują czasu żeby odbić się od dna.... :P

zuzyty
@KACPER

w mojej poprzedniej firmie tez to byl najwiekszy problem a tu trzeba przyznac zawsze kiedy maja byc to sa. uczciwe pieniadze za wykonana prace

G.

Jak czytam wypociny hejterów że na rekrutacji w IT był i to w ostatnim miesiącu, to chyba byłeś ale nie u nas, ani nie u mnie. Bo gdybyś nawet o IT chciał się otrzeć to miał byś kontakt ze mną, a ja od grubego miesiąca do IT nikogo nie potrzebuje więc po co pier....bzdury? Może byłeś na rozmowie w Biedronce, albo w banku że masz zaległe raty do spłacenia. Nie wycieraj sobie mordy firmą w której pracuje, bo ustalenie kiedy i kto prowadził rekrutacje do danego działu zajmuje nie więcej niż 3 minuty. Może aplikowałeś na osobę sprzątającą, to możliwe.

Kaktus

W kazdej firmie sa zwolnienia i rotacja taki rynek, mozna miec pretensje ale wylewac tutaj hejt i obrazac wszystkich to juz przegiecie. Nazwa to tez rzeszow, warszawa i krosno. Niepowazne jak "kolezanka" z wwy pisze ze nikt nie pracuje, bo ja swoj stosunek pracy wzgledem nazwa mam dalej i pracuje z warszawy odpierajac zarzut ze nie mozna zdalnie.

ambiwalentna
@Kaktus

widac dlaczego pracownicy zostali zwolnieni... sama nie chcialabym z takimi osobami wspolpracowac

@Kaktus

Poczucie świętych krów było przez chwile w firmie zauważalne. Już na szczęście spoko. Każdy pracuje robi co ma zrobić

Lilka
@Kaktus

w samo sedno... niestety, ludzie tak maja ze sie nie zastanowia i wylewaja swoje frustracje na caloksztalt

iryk
@Kaktus

ludzie muszą wylać swoje żale i bóle zamiast się wziać do roboty, tak to w Polsce bywa

Feniks
@Filip

no bo najlepiej jest jak kazdy zajmie sie soba i swoja robota, wtedy i atmosfera jakas lepsza

Antikopato
@Kaktus

dokladnie tak, nie wyobrazam sobie, zeby nawet po rozstaniu z pracodawca pisac takie rzeczy.. jest to dla mnie niepojete

Key

Ja pracowałem u konkurencji i nie zniżam do poziomu dodawania hejtu mimo że mnie zwolnili po przejęciu i co z tego? No życie. Pracuje w nazwa i nie marudze. Na chleb mam

Ludka
@Key

dokładnie, nie ma co wylewać żali i niesłusznie oskarżać

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nazwa.pl się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
jolex

Dokładnie, niestety jak ktoś się nie sprawdza i nie wywiązuje z obowiązków to rozwiązanie jest tylko jedno

Jaro
@jolex

Problem jest głębszy oni myślą że są najlepsi i zli oni ich wyrzucili. A przeciez lepsiejszych specjalistow od nich nie ma w calej galaktyce :P

kcik
@jolex

Zwykle ludzie tak mają, że w sobie winy dziwnym trafem nie widzą. A szkoda bo firma bezpodstawnie ludzi nie zwolniła

Karo
@jolex

smutne jest to, ze niektorzy ludzie sa tak sfrustrowani, ze za swoje porazki i niepowodzenia obwiniaja caly swiat wokol...

Radek

Najelpsi 5/5 za wszystko po prostu, Krosno i rzeszów górą!

@Radek

Potwierdzam, nie ma zastojów, dywagowania jest projekt kończymy idziemy dalej

Raff

Różnica między nazwa a wami jest taka ze nazwa mówi składamy pozew i pozew do sądu wchodzi o czym niektórzy przekonali wie na własnej skórze a cześć postępowań dalej się toczy.

Ilona Nazwa.pl

Tak działa firma!

Ola nazwa.pl
@Raff

różnica jaką się da zauważyć.

Jacek Nazwa.pl

BRAWO WIELKIE BRAWO

KACPER

to ta kolosalna różnica :D

Alfa
@Raff

Firma jest uczciwa więc nie mają się o co bać i tyle :)

Radek
@Alfa

proste. Wiec można cwaniakować bo sie asem jest i się zbija każdego kto fika ;)

@Raff

To się nazywa firma z charakterem

kandydat

szczerze mówiąc nie wiem co mam myśleć po przeczytaniu tych komentarzy z jednej strony piszą zadowoleni pracownicy, którzy nie zachowują kultury rozmowy (czy zarząd albo hr to monitoruje?) z drugiej strony obrażanie ludzi, którzy nie pracują, a poszli chyba już w świat trochę boję się zaaplikować - z jednej strony kraina i mlekiem płynąca, a z drugiej jak się wczytasz to nie wiesz co masz myśleć. super, że są ludzie zadowoleni, ale zmieniłbym ton wypowiedzi i po namyślę, jednak międzynarodowe środowisko lepszą kulturą organizacyjną chyba będzie lepsze :) Trzymam kciuki za sukcesy! PS. ktoś pisze o hejcie byłych pracowników a to co robią Ci "aktualni" w sumie jest gorsze, naprawdę zniechęca!

Karolina dok
@kandydat

Kiedy szukasz pracy nie siedzisz na internecie i nie dodajesz komentarzym wiec byly pracowniczku skoncz te marne dyskuje jak to myslisz nad zatrudnieniem bo nie kazdy ma Twój poziom intelektualny.

@kandydat

Aha platforma do szukania pracy to pracuj.pl. sorry ziomek ale Twoje gadanie jest jak dla mnie NIEWIARYGODNE. Podszywasz się jako były niby kulturalny pracownik. No brawo. Wiesz jak szukam pracy to idę na rozmowę a nie idę pod żabkę wysłuchać co ludzie mówią.

@kandydat

Chyba długo poszukasz tej pracy jak ją na gowork szukasz hahahhaa Weź przestań się podszywać pod ludzi bo to aż słabe. Jak szukałam pracy to poszłam na rekrutacje wiesz tam więcej mówią, niż byli, aktualni i przyszli. Pomyśl zanim napiszesz bo rozumiem, że miało być inteligentnie. No niekoniecznie wyszło.

9:30
@kandydat

Jak na kandydata to długo śpisz. Ja pracy o 10 nie szukałam już byłam po większości rozmów kwalifikacyjnych.

Daniel
@kandydat

Jak nie rozumiesz to wiesz co...nie aplikuj szkoda Twojego czasu :) Długo miejsca nie zagrzejesz z takim intelektem. Napisałeś co wiedziałeś, to że szukasz rzekomo pracy na gowork o czymś świadczy. Albo o Tobie albo o Tym że nie wiesz co robisz. I jeszcze nic nie wiesz a piszesz komentarz, do wszystkich firm pisałeś komentarze do jakich się wybierałeś? :D

Paula Nazwa
@kandydat

Przepraszam kto wierzy w to że ktoś kto szuka pracy przejrzał forum gowork hahahahha no leże ze śmiechu! Gratuluje polotu, może idź pod sklep stacje benzynową jak szukasz informacji mniej więcej to to samo nie. Polecam szukać pracy na portalach z ofertami, ale musisz mieć dużo czasu jak dodajesz komenty pod każdym "ewentualnym pracodawcą" weź powiedz bo akurat nie wierze gdzie jeszcze chcialeś iść do pracy, chce sprawdzić czy dodałeś komentarz czy jesteś hejterem który zamieszcza o 9:30 wpis. Bo ja o 9:30 szukając pracy na internetach nie siedziałam

Denis
@kandydat

Szukanie pracy w Twoim wypadku to chyba cwaniakowanie i mądrowanie o 9:30 chyba trochę na zapomodze zostaniesz. Patrząc na analizy jakie podejmujesz. Nie znasz mnie więc nie ŻYCZĘ sobie abyś o mnie pisał, anonimowy hejterku niby kandydacie. Wiesz zdrowy na umyśle człowiek nie szuka pracy na gowork :D NO ALE moze nie wiesz o tym,polecam Ci zasięgnąć języka w Mc Donald koło nas, będzie rzetelna w końcu nasz sąsiad to dużo o nas wie!

Greg
@kandydat

Proponuje po Nowej Hucie popytać :) bo widze, ze podszywasz sie pod kandydata...powiem Ci kandydaci nazwa.pl nie zajmuja sie gowork.pl i o 9:30 nie pisza komnetarzy, dlatego zapraszani sa na rekrutacje. Rozumiesz co chce hejterku powiedziec? :D spadaj.

Ola Nazwa
@kandydat

Nie zarząd zarządza nie siedzi na gowork ale widze ze jak na kandydata to masz wiedze jak byly wywalony z marketingu. No coz ja moge powiedziec nie odpowiadamy za bylych praxcownikow, nasi prawnicy ucza ich kultury. Jesli masz uwagi co do aktualnych pracownikow to przedstaw sie bo dalej jestes hejterem podszywajacym sie, przypominam ze 23 czerwca br dodales prawie taki sam komentarz..roznil sie tylko zdaniem o aktualnych. :D

Jan
@kandydat

Leże ze śmiechu, wczoraj stiw dzops dziś marketing podszywa się pod kandydata. No wiesz kandydat nazwy to jednak osoba która przychodzi zarabiać dobre pieniądze i o gowork wie tyle co nic. Ale widzę że mocno bronisz siebie czyli wywalonego z nazwa :D znasz strukture zarząd hr pr hahahha no coś jeszcze to powiedz czemu Cie wywalili. I jeszcze jedno nazwa nie zatrudnia wywalonych ludzi

MPK
@kandydat

Polecam przejdź się na pętle autobusowa koło nas hahaha mzoe zbierzesz informacje. Akurat jak wstaniesz poddajesz pare komentarzy możesz ruszyć na poszerzenie horyzontów ;) oj hejterku z Warszawy nieudolności aż boli

Magdalena
@kandydat

Ja tylko tak na chwile żeby przypomnieć ze jak firma wyrzuca to raczej Cię już nie przyjmie hahaha tym bardziej jak Cię z hukiem wyrzucili z Warszawy

Ilona G
@kandydat

Chyba się hejter pogubił. No tylko ja Cię nie chce w nazwa nie wyobrazam sobie ze ktoś taki jak ty obrażający pracowników będzie tu pracować no nie nie. Poza tym jak Cię wywalili to na bank Cię mie przyjmą hahahha

Hubert
@kandydat

Dużo czasu na bezrobociu masz jak chodzisz po stornach i dodajesz komentarze od 9 rano ;-) Skoro jesteś bezrobotny to sorry ale masz małe kwalifikacje żeby pouczać tym bardziej mnie. A niestety widać ze jesteś nickiem Ehh, Krrr, Klakier dziś jesteś kandydatem. No spoko. Spadowka

Free
@kandydat

Jak Ty siedzisz i hejtujesz od 9 rano pod kryptonimem szukania pracy. (usunięte przez administratora) co za poziom szlaki hahahhaha

Gregorij
@kandydat

Nazwa nie szuka klauna. Pomyliłeś firmy

Gd

Padłem ze śmiechu. Wyobraziłem sobie ja. Od rana klepie komentarz później nazwa pokazała hahahha nie wyszło podszywanie odcinek 2335422 jutro kolejna odsłona będzie podszywanie za bieżnie prezesa hahaha

sara
@Paweł

spojrz sobie do gory strony i tam masz zakladke "oferty pracy" geniuszu

@sara

No wiesz, jeśli TY w zakładce PRACA coś widzisz to ja Ci z tego miejsca gorąco współczuje. Chyba, że na stronie nazwa szukasz pracy jako opiekunka a zamieszczasz komentarz o nazwie...no właśnie, mądre aż boli :) Grunt to spostrzegawczość, polecam może w życiu ułatwić egzystowanie. Bo rozumiem, że chciałaś błysnąć :)

Ryszard

Ja na gowork pracy nie szukałem, generalnie szukałem tam gdzie kumpel jakiś pracował i rekomendował. Ciężki szok, że można szukać na gowork pracodawcy i jeszcze nie mając żadnego powiązania dodawać komentarze.

Już się hejerzy o niewielkim horyzoncie inteligencji podszywali pod: - właściciela, - prezesa, - księgową, - HR, teraz czas na kandydata, który zaczyna swój post od obrażenia pracowników nazwa.pl oraz pomówienia spółki. Z krótkiego rozeznania widać, co komentarz miał na celu - w efekcie nic poza wielkim niezadowoleniem. Jedna zasada panuje w firmie - idiotów nie przyjmują, więc daruj sobie hejterze. Zamieściłeś tutaj wpis jako kandydat i poszedłes na 2 profil firmy i dodałeś jako WYKOPIK. Inteligentne no pewnie dla Ciebie to tak. Jeśli masz jakieś zarzuty pod adresem spółki to do rozwiązywania sporów jest sąd, zapraszamy.

Jaro

Hejterzy przechodzą już ludzkie pojęcie podszywają się pod kandydata?? Kto szuka pracy na gowork hahah na boga! Zejdź jeden z drugim na ziemie.

Jak sie dowiedzialem ze nie ma warszawy od razu we wtorek cv wyslalem!

kate

polecam spoko ludzie kumaja jak sie zarabia miliony

@kate

Na tym polega firma zarabiaja

Paula Media

Lubie ich. STANOWCZY i konkretni!

Kasia NPL

Długo administrator bedzie bawil sie w wypuszczanie komenatrza hejtera i za chwile po reakcji pracownikow firmy na obelgi bedzie go ukrywal i znowu dodawal? 1140 zamienia sie na 1141 komenatrzy i tak w kolko. (usunięte przez administratora) robicie z ludzi? Zostawcie go przeciez sie pracownicy owocnie odnosza do obelg.

daria

ja jestem zadowolona z pracy w nazwie, naprawde nie ma sie czego przyczepic, atmosfera fajna

Ty chyba ziomeczku masz jakiś problem z głową, bo na bank nie piszesz tego jako klient o czym świadczy Twoja nieznajomość tego co piszesz :D tylko jako zwolniony pan z marketingu z warszawy który nie rozumie do dziś strategii firmy. Pracuje 2 rok nie słyszę żeby niezadowoleni klienci dzownili. Ale Twój post pokazuje że prezes ma dobrą rękę, zarabiają miliony i rozdają za darmoszkę! Więc super nie? Też mi się wydaje. Podpisz się bo realnie to nie wiem kim jesteś. I nie nazywaj ludzi pracowników nazwa.pl trollami bo hejtujesz i pomawiasz nas. A ja sobie tego nie życze.

Kriss

Wiesz Janusz podpisz sie jak kogoś obrażasz. Ja nie jestem trollem jestem pracownikiem, a to że Ciebie wywalili z marketingu i dodajesz jakieś posty które w twojej ocenie są hejtem jak widzisz są reklamą. No tak rozdajemy, kasa w firmie się przelewa więc możemy pozwolić sobie na rozdawanie, pracuje w firmie 5 rok i nie spotkałem sie z tym, żeby ktoś dzownił niezadwolony - świadczy o tym ilość klientów w tym nowych pozyskiwanych. A sorry dzownili, o niekompetentych pracownikow dok to co chwile dzwonia ze nie wiedza jakie sa uslugi w nazwa. standard. O jakich bylych klientach piszesz? bo widac przygotowales sobie text w world i wklejasz co rano....po xanaxie spac nie mozesz? Naucz sie hejtowac bo slabo Ci wychodzi. Realnie nic nie wiesz moze dlatego cale zycie bedziesz robil u kogos.

J.Bystrzyk Klient Nazwa.pl

Jak miło czytać z rana wypociny byłych pracowników. Ich analizy, mówienie coś w imieniu KLIENTÓW NAZWA.PL. Rozumiem, że Pan jest tym szczęśliwcem, którego firma wyrzuciła z Warszawy. Dokonuje Pan czego analizy przepraszam? Bo wyszło na to, że firma ma górę kasy i rozdaje usługi za darmo. Więc chyba Panu znowu nie wyszło. Zabawny ten hejt w Pana wykonaniu, proponuje zmienić formę osobową tego posta bo dodaje go Pan 3 raz z błędem. Trochę wstyd pracować w marketingu i robić błędy, a o braku podpisu już wchodzi kultura osobista. Realnie to Pana imię czy nazwisko?

Tesco V lidl

Lepiej po śmietanę do Tesco czy lidla 18 % chce ?

Kasia Nazwa.pl

Ty hejtujesz prosto z serca nie :D nikt nie musi CI płacić. Oplujesz sąsiada, jutro brata, okradniesz matke, taki standardzik etyczny

Karol F.

Przyszło mi żyć w świecie w którym jeśli nie hejtujesz to nie jesteś w trendzie. Oczekiwania byłych pracowników nazwa są następujące: obraź, opluj, zrównaj z g@#@#, wylej wiadro kłamstw wtedy jesteś cool. Ale dlaczego jako aktualny pracownik ze stażem 1,5 roku mam to robić skoro mi się praca podoba, wszystko mi odpowiada? Dlaczego mam nie reagować na nieprawdę że mało płacą - kiedy płacą dobre pieniądze, jak komuś nie pasuje niech idzie tam gdzie dają więcej ale takich miejsc nie ma, nazwa wygrywa bo płaci dużo. Dlaczego mam nie reagować jak ktoś anonimowy pisze, że przełożeni są nienormalni? Mega kumaci ludzie, sfokusowani na sukces firmy którzy wykręcają wynik żeby było dobrze. Dlaczego mam godzić się na rozpowszechnianie nieprawdy że atmosfera jest zła, że w ogóle...no w szczególe powiem, że jest super, nie mam problemu żeby iść na Piwo z kolegami. Nawet często wychodzimy. Więc po co te brednie? Po co brednie, że w Krakowie nikt nie pracuje....yyy....nawet nie wiem jak to skomentować, bo ludzi jak mrówek.

Arek

Ja pracuje od 2 miesiecy, przeszedlem z innej firmy bo wieksza kase dali. NIe narzekam, jak czytam hejterskie komentarze ludzi zwolnionych bo umowmy sie hejt wylewa zwolniony ktory niepogodzony jest to pozostaje mi sie nie zgodzic stanowczo, Byli pracownicy nie maja prawa rowniez hejtowac aktualnych, wyzywac ich i kogokolwiek z ramienia spolki a dalej to robia. Co tylko moze potwierdzac fakt ich desperacji. Ja jak odszedlem z bylej firmy to nie siedze na ich gowork i nie hejtuje, mam nowa prace i pracuje. Wiec chyba tamci maja jakis wiekszy problem, moze z glowa nie wiem. Ale problem widze

Klient Busko

od 4 lat świadczycie dla mnie usługi, nie ma problemu czas reakcji na jakis problem bardzo szybki odsylaja do technikow. Super.

Zostaw merytoryczną opinię o Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nazwa.pl?

Nazwa.pl