Nazwa.pl

Opinie o Nazwa.pl

17 miesiecy

Nie zwolnili :P mam sie swietnie, zarobki po awansie b.dobre, atmosferka super, godziny pracy i wszystko sie zgadza POLECAM!

Zenon
@17 miesiecy

dobrzy pracownicy są dalej w firmie, ja też pracuje i mam się ok i nie ma na co narzekać i buczeć

@17 miesiecy

Pracujesz są zadowoleni wiec problemu nie ma. Na tym wyglada praca.

Radek
@Zenon

18 miesiąc. Nie zanosi się żeby likwidowali moje stanowisko, czy ze wypadne im z ciąża ;) pracuje i spoko. Nie mam gorączki z niedzieli na poniedziałek. Wracam z imprezy u cioci i do pracy na rano...nie na 10:) czas krakowski to czas krakowski.

LOl

Ten jaki groźny :D

Pasweł

Granice tolerancji pomówienia dawno się skończyły. To nie profil o doradztwu bezrobotnych, o ich wizjach, przemyśleniach i tego co im się wydaje okraszone żalem niesprawiedliwości świata bo inni maja lepiej. Chyba proste. Jak się ma maturę i studia można oczekiwać ze proste.

Raff
@LOl

Jak widać nie każdy zrozumiał. Czytanie ze zrozumieniem wyższa liga zajebistos##. Lol - który człon to imię a który nazwisko? Jakoś nie przypominam sobie żeby LOL pracował. Zapamiętałbym nawet jeśli pracowałbym na jakimkolwiek pietrze w Lobosie :-) a są różne nacje, ale Lola nie znam.

...i po polskiemu biegle pisze ;) ubereats level 2

W życiu najważniejszy jest wybór towarzystwa.

Michał Madej

Klinet Nazwa.pl od roku 2015 a także pracodawca z Poznania. Wypowiadam się tutaj po przeczytaniu art w Gazecie Wyborczej odnośnie firmy, z której usług od lat korzystam. Na wstępnie chce dodać, że jestem zadowolonym klientem i obsługa jest na wyższym level'u. Jako klient Nazwa.pl nie mam żadnych uwag do samej firmy, wszystko przysyła na czas, jeśli z czymś jest problem bo wszczele się w nocy w ich prace modernizacyjne trwające parę sekund to nie jest nic złego. Teraz wypowiem się jako pracodawca, może nie zatrudniam, aż takiej dużej armii jak Nazwa.pl, ale jestem właścicielem firmy transportowej liczącej ponad 30 osób zatrudnionych na stałe, oraz 20 sezonowo. Nie wyobrażam sobie czasów żebym jako pracodawca nie mógł zwolnić nie efektywnego pracownika, to że pracownicy są leniwi ja jako Pracodawca z innej części Polski mogę potwierdzić. Ja wyrzucam co tydzień kogoś i nie widzę w tym nic dziwnego, trudno żebym narażał na stratę swoją firmę kosztem utrzymania pracownika który nie ma zamiaru pracować, albo pracuje tak że naraża mnie na straty finansowe. Dziwi mnie w tym artykule, że rzetelność tej dziennikarki ograniczyła się do podania anonimowych tworów jako pokrzywdzeni, równie dobrze mogła ta Pani napisać że zwolnili 400 osób kiedy zatrudniają np.100 nie wiem ile zatrudnia nazwa.pl ale pewnie dużo. Chodzi o kontekst. Jeśli coś złego się działo anonimowym pracownikom to powinni udać się do sądu, UP jeśli mają wątpliwości co do zasadności ich zwolnienia, jeśli tego nie robią to dla mnie robią sztuczną aferę i niestety pokazują swój poziom, a ja jako konsument nie chciałbym aby tacy pracownicy u mnie pracowali. Jeśli ktoś nie umie bronić swoich tez i stoi za maską anonimowości to ta część art dla mnie nie istnieje. Pani Dziennikarz może o mojej firmie zrobić art i porozmawiać z byłymi 500 osobami kiedy ja przez cały okres trwania pracy przyjąłem i zwolniłem łącznie 200 osób. Wszystko ta Pani może. To czego mi elementarnie brakuje w wywiadzie to stanowiska obecnych pracowników co tylko pokazuje jedno, że wywiad miał być sensacją lub czymś na ten wzór, ale nie okazał się niczym innym poza kabaretem. Gdyby Gazeta Wyborcza o mnie takie brednie napisała to bym nawet sie zadłużył żeby wytoczyć jej proces, są granice jakiegoś zdrowego smaku i nakręcania sensacji. Z pozdrowieniami, dla pracowników Nazwa.pl

brawo!

Nic dodać nic ująć.

@Michał Madej

Szanowny Panie, każdy jako pracodawca ma prawo zwalniać, nikt jak Pan czyta nie widzi z nas w tym nic trudnego do zrozumienia, kto jak nie pracodawca ma zwalniać? ksiądz? o co chodzi ja się pytam, później zarzut że EJ NAZWA ZATRUDNIA NA UMOWY CYWLINOPRAWNE ------ na co ma Cie zatrudnic? na zeszyt czy na czarno? O co tym ludziom chodzi? niestety wychodzi to kim sa i jakimi wartosciowymi osobami w zyciu codziennym przychodzi im byc. Co tylko pokazuje obraz obecnego spoleczenstwa ze ludziom nie chce i jesli maja okazje kogos wykrecic na cokolwiek to beda to robic. Co doskonale obrazuje ten art i byli pracownicy.

Marcin WM
@Michał Madej

Ja będę pisał coś mądrzejszego! Jakby Pan chciał to mogę zamieścić kilka zdań z Pana wypowiedzi skoro GW tak ochoczo kopiowała to co na gowork.pl

klient WIELISZEW
@Michał Madej

Mamy takie prawo, prawo zwalniać

Dziękujemy za opinie.

Jacek wp
@Michał Madej

W niektórych środowiskach niestety pracodawca nie powinien zwalniać nie powinien zarabiać, ważne żeby wypłacał pensje dla pracowników a skąd weźmie kase to ich już nie interesuje, wbrew pozorom to środowisko często nazywane jest słoikami w warszawie, przyjezdzają z okolic i myślą że jak za czasów komuny i za czasow ich sklepiku na wsi ze jedna pani pracowala 7 dni w tygodniu jak pani umarla to biznes przejela corka.

Ilona z nazwy
@Michał Madej

każdy kto zwalnia jest przestępcą w dekalogu ludzi zwalnianych :)

Daniel Nazwa.pl
@Michał Madej

Trafny komentarz, jednak prosze miec na uwadze jedno ze Ci ludzie oni maja w swoich glowach hejt oni po prostu tacy sa. Nie przeszkadzalo im nic kiedy pracowali, lambada byla ale jak ich zwolnili to sie wylewa gnoj moje pytanie dlaczego oni nie odzeszli sami wczesniej? Gdzie te ich honory i szacunek do samego siebie, oczywiscie ze nie ma a dlaczego? Bo jak placili sie pracowalo to bylo dobrze. I to jest takie komunistyczne myslenie jak ktos wczoraj zauwazyl. Zrywy anonimow zakonczyly sie jak prezes z szefem poszli na policje, dalej przekazujemy ip teraz tylko z warszawy. No nie trudno wiedziec kto to pisze, na prawde co tylko swiadczy o braku jakiegos poziomu u tych ludzi.

Filip Nazwa.pl
@Michał Madej

Czasami sie trafia na takich pracownikow sad im wyjasni wszystko juz nie anonimowo. Ale jest sympatycznie, ogolnie jak juz z warszawy nikt nie przyjezdza poza adokatem to jest spoko, atmosfera wrocila do normy nie ma wiekszego cisnienia jest super.

Kasia nazwa pl
@Michał Madej

Tylko dalej to są nieszkodliwe pieniacze. Zobaczymy jakie historie będą opowiadać przed sądem. Bo jedna pani któraś u nas pracowała Wiktoria V bez matury i bez studiów wielka podróżniczka z klientami stołecznymi chyba wiedzy na żaden temat nie ma. Została wylana za romans jaki od tygodnia od zatrudnienia zapoczątkowała. Ale jak się nie ma w głowie to romansem trzeba się ratować. Ja akurat jestem ciekawa jej przesłuchania. Co ma do powiedzenia. W najlepiej niech opowie co robiła w firmie to jest bardzo ciekawe. Bardzo.

nickowy
@Filip Nazwa.pl

ja to odnosze wrazenie, ze nagonka jest tak nakrecona jakby w tej firmie pracowali wszyscy informatycy swiata. wiadomo, sprawa nie przyjemna, ale nie sadze by zwolnienia byly bezpodstawne, skoro firma nie ma oporow sie bronic oficjalnie

Adrian nazwa
@Michał Madej

Dziękujemy. To miłe. Jednak chyba nie trzeba bronić nic no każdy kto zatrudnia ludzi wie jak to jest. Myśle ze przyszły czasy ze ząb pomawianie pseudo anonimowe ponosi się konsekwencje. Szczególnie w firmie it

Weronika t

I jest spoko. Mi się podoba

2 lata
@Michał Madej

Pracuje 2 lata w nazwie i nie mam uwag co do firmy, moze mi byc tylko wstyd za bylych pracownikow i to jak hejtuja firme, prezesa, wlasciciela, aktualnych pracownikow firmy. Hejterzy z reguly sa anonimowi, stoja za maska kompleksow. Dzis zobaczylam post o tym jakie to oferty ma nazwa...hahaha no skoro ma miliony zysku to wybacz hejter ale ma prawo robic co chce nawet paczki rozdawac. Nieudolnosc az boli.

@Filip Nazwa.pl

Zakładam, ze będą się zachowywać jak wierzba na wietrze. Czyli nie oczekiwałbym fajerwerków.

L.23

Polecam po prostu dobra jakosc pracy i kasa.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nazwa.pl się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Aczko

No bez przesady, rozumiem rozzalenie, ale to nie pierwsza firma gdzie jest redukcja etatow, nie robmy z tego takiego szalu

WALDI nazwa.pl
@Aczko

Czuje sie doceniony jako AKTUALNY PRACOWNIK ZE MOGE DAWAC POZYTYWNY WYDZWIEK DLA FRIMY!!!! Brawo nazwa.pl Ja nawet dodam ze jak wstane wczesniej to w firmie jestem o 7.00 :P KRAKOW SPRZECIWIA SIE TEMU CO BYLI PRACOWNICY ROBIA Z WARSZAWY!! NIE PODPISUJEMY SIE POD DZIALANIAMI BYLYCH WARSZAWSKICH PRACOWNIKOW. TO SWINSTWO PO PROSTU To firma wybiera praconwikow bo oni placa, maja prawo wybrac najlepsze CV jak ktos nie pracuje to szukaja kogos dalej. Chyba nie trudne do zrozumienia.

Paulo
@Aczko

Komus intryga nie wyszla nie dopracowali wszystkiego wielkie zwolneinie 4 osoby a tu dziennikarka powoluje sie na rozmowy z kilunastoma :D z kim ona rozmawiala ? :D

Wiktor media
@Aczko

Niech spółka poda nazwiska tych ludzi, żeby przyszli pracodawcy wiedzieli kogo nie zatrudniać to nie pracownik to szu*** szukajaca ciepłej posadki a jak nie wyjdzie to robi szum i dalej robi szum anonimowo imienia i nazwiska nie zna. Ale malo inteligentni jak spolka psize ze zatrudnili kilka osob w wwie i ich zwolnili to chyba wiedza kogo pozwac juz po tym wywiadzie :D

Olek WP
@Aczko

Ale o co chodzi w ogóle? zwolnili 4 osoby i co dalej? mogli 40 zwolnić i co dalej? Przeceiż to firma prywatma a nie państówka

Klient WIELISZEW
@Aczko

Jestem za upublicznieniem tych danych przeciez oni sa tykającą bombą, nie idą do pracy tylko sensacji szukać. Jakby się coś działo to pierwsi by polecieli do sądu

ANNA nazwa.pl
@Aczko

rotacja straszna, u mnie w pokoju wiecej osob siedzi xD

Ola Nazwa.pl
@Aczko

Zapraszamy https://biuroprasowe.nazwa.pl/67586-oswiadczenie-nazwa-pl-w-sprawie-opublikowania-nieprawdziwych-informacji

Ola nazwa.pl
@Klient WIELISZEW

jeśli ktoś ma do wyboru, posiadać dowód i iść do sądu albo do gazety i niczym się nie okazać to chyba wybiera opcje 1.

NNNn
@Aczko

Może dla kogoś 5 to już ogromna liczba LUb po prostu dziennikarka chciała niech swoje5 minut. Jedno wielkie nic i trzeba będzie ganiać do sądu przez 2 lata. Opylalo się hahaha

@Aczko

Karuzela, zal smutek, napier!!@@@! na firme obrzudzaja gownem, jak nie mobing sroging to wszystko na raz wielcy warszawscy fachowcy. Pracujacy od 9 bo sie na 8 nie chcialo przychodzic.

@Aczko

Chyba komentować zachowania pieniaczy nie trzeba

@Aczko

Ja tez widze tylko sraczke janusza pieniacza co chcialby sie odgrodzic parawanem i zarzadzac.

Kuba Nazwa.pl
@Aczko

Przykazania 1 nie wyrzucaj pracownika nawet jesli nie zarabia i nic nie robi, przykazanie drugie musisz o niego specjalnie dbac najlepiej drogie drinki oraz wysoko komfortowe krzesla aby go podgrzewalo i masowalo

@Aczko

rozżalenie to będę miał ja jak prezes nie dostarczy kawioru i krewetek do socjali :D

Krisik
@Aczko

grunt to pienic ze sie roboty nie ma

@Aczko

Rotacja oszałamiająca jeszcze mam dreszcze na plecach

Tyk tak

śmiech na sali

Janek
@Aczko

jaka tragedia jest każdy widzi

Kacper 32

i talon na diesel i gaz dał :D na rok

Ciechocinek
@Aczko

moze trzeba bylo im dac jeszcze wakacje w ciechocinku

DOROTA WAS URZĄDZI na Nazwa.pl was urządzi - ale po swojemu :p

Kasia D
@Filip

Prezes trzeba dowborową wynająć będzie busem jeździć po skrzywdzonych

Vicky
@Aczko

Dane w zakresie zwolnień przecież są dostępne w raportach rocznych, więc średnio ogarnięty wielbłąd widzi że to nawet nie stanowi ich znaczącego %

Kl

Jestem zażenowanym tymi wypocinami jakie kreują byli pracownicy - zakładam, zwolnieni przez firmę, bo ja bym ich zwolnił. Wiesz ziomek ja się cieszę że mi nazwa dała usługę za darmo a Ty tworzysz poemat że jak to tak można, może mają tyle milionów że rozdają wiesz, lubie firmy bogate tak mają, masz prawo o tym nie wiedzieć. Ale pisząc że klienci nie kumają, wiesz ja jestem z zawodu informatykiem i kumam usługi jakie zamawiam, i dlatego wybrałem nazwe bo uważam że dla specjalistów ma najlepszą ofertę i nie bawią się w drobnice jaką sa allegrowicze. Wiec chyba nie rozumiesz biznesu. W sumie na bank go nie rozumiesz, ale wiesz co nie obrazaj mnie, bo nie znamy sie i zakladam ze nie poznamy, a jak bardzo chcesz wyjasnienia uslug jakie obecnie ma nazwa i dlaczego ich wybralem to napisz do administracji gowork dadz mi email do Ciebie i chetnie Ci opisze bo niestety wykazujesz sie tak bardzo wielka niewiedza ze w sumie chyba pracowales w marketingu bo na bank nie w IT tej firmy. Karol Lorek

Hannah

smutno się czyta niektóre opinie, ludzie wylewają swoje żale za zwolnienie a tak nie powinno być.

5/5

Krakowiaczki

Jak wam pasuje praca na umowy śmieciowe to spoko, my w Warszawie się bardziej cenimy :)

@Krakowiaczki

Widać jak bardzo, śmieciówki wam pasowały jak was wywalili to dym o co? no chyba o swoją głupotę. Jak się cenisz to mam nadzieje, że na sprawie sądowej będziesz ładnie mówił/mówiła

KASIA

No dziwne że po 1.5 miesiaca hahaha skoro mi sie nie podoba to odchodze po 3 dniach. Widac cos CI pasowalo, balagan Ci pasowal. Balagan to sie chyba w mieszkaniu ma nie? :D

@5/5

Dla osób chcących pracować i się rozwijać strzał w 10.

Dawid

praca super, przełożeni kumaci strasznie, fajni ludzie.

Filip 27
@Dawid

Mega towarzystwo!

@Dawid

Ja też uważam, ze nie ma co się czepiać. Towarzystwo ogarnięte i jakoś fajnie przyjść po weekendzie do pracy

Sebastian

Ilona

Ejjj i aplause!!

Nie mam takze problemu z przychodzeniem na 8.00

@Sebastian

Ja polecam, dobra kasa, niezła atmosfera, tempo super. NIe siedzisz w miejscu.

keks

afera nakręcona z niczego, szkoda mi tej firmy bo obrywa się im za naturalne w firmach rzeczy - zwolnienia są wszędzie

Sylwia Media
@keks

Nawet nie wiem czy to afera czy wylany żal zwolnionych którzy nie mają na nic argumentów i zasłaniają się obawą przed pozwami, jak gdyby nie wiedzieli, że pozwy weszły. Słabe. Tak po prostu z perspektywy każdego nowego pracodawcy taki pracownik to ryzyko i mina w przyszłości, wymyśli wszystko - ma czas na bezrobociu

Patryk
@keks

Taka afera dotyczyć może każdego.

keks
@Sylwia Media

Zdecydowanie żale, ja rozumiem że ludzie stracili prace i muszą szukać nowej no ale litości to naturalna rzecz, która się dzieje w każdej firmie i ludzie sobie radzą i nie bojkotują firm

@keks

Chyba niektórzy nie wiedzą jakie są konsekwencje ich czynów lub wyczynów.

Brawo, dziękujemy!

RAfff

Ludzie oczekują ze pracodawca będzie ich3 mac bez względu ma to czy firma wychodzi na tym czy nie. Mie ważne czy pracownik wypelnia swoje obowiązki czy nie. Nikt nie napisał ze Warszawa pier€&€& wszysyko. Co urodzili to nie nadawało sie do niczego. Wielcy twórcy. Nie jest tajemnica ze nie umieli posługiwać się podstawowymi narzędziami które ludzie w marketingu powinni mieć w małym palcu. Ich umiejętności weryfikuje fakt ze w większości cv doświadczenie wynosiło kilka miesięcy. Czyli skakali od pracodawcy na nowego.

Filiipp

Dziennikarstwo w Polsce, każdy może być dziennikarzem nie są wymagane studia nawet matura nie jest o czymś to świadczy

Kuba z nazwy

dziękujemy, myśle, że za chwile wyjdzie kilka innych art jakoś skrajnie różnych

Klient

moge byc ja i moge byc to ty wiesz

Kacper 32

moc!

Pola

Dooobre!

Agnieszka

Świetnie ujęte. Dokładnie, nadmuchana przez dziennikarzy sprawa. Normalne że w firmie są zwolnienia - jak ktoś się nie wywiązuje to nie będzie się go trzymać, to nie państwówka :D

5/5 bo mądrze gada!

Greg

Brawo

Rafał

Pięknie!

Markot

dla mnie paranoja juz jest tworzenie takiej spektakularnej afery wokol zwolnien pracownikow. nie pierwsza nie ostatnia firma, ktora ludzi zwolnila.

Greg

Nie no nic nie szkodzi przecież, przeciez do roboty nie przyszedł tylko sie ustawic nie :D

J. Bastrzyk Klient NAZWY

ze Skarżyska z nazwa pl wspolpracuje kilka ladnych lat, trudno mi jasno wskazac od kiedy ale na pewno juz 5 lat jestem klientem waszym a jestem ostatnia osoba jaka gdzies zamieszcze komentarze jednak zmusil mnie do tego art w gazecie wyborczej i odeslal mnie tutaj. Ja jestem Klientem firmy nazwa.pl swiadczacej hosting w Polsce, nie przeszedlem nigdzie jak byly podwyzki bo podwyzki rzecz normalna kiedy koszty zycia ida w gore sam podwyzki regularnie robie. Zatrudniam troche osob i jak czytam takiego rodzaju artykuly dotyczace roznych firm czy to Polsatu, czy Korony to scyzoryk mi sie otwiera ze w dzisiejszych czasach dziennikarzem moze byc kazdy i klepie jezykiem. Na jakiej podstawie Pani przygotowala ten artyk.? Czy pracownik 1 to jest osoba, zwierze, rzecz? Jesli pracownik nie ma nic do ukrycia to ja chcialbym znac jego inicjaly chociaz na przyszlosc zeby go nie zatrudnaic u siebie. Nie sadze aby spolka klamala wydajac komunikaty ktore sa nie prawda bo narazilaby sie na pozew wprowadzania w blad wiec jesli zatrudniali kilka osob to jak Pani rozmawiala z kilkudziesiecioma? Mnie jako czytelnika to tylko irytuje, nabijanie mnie w butelke. Jawne! Szkoda, ze nie zadzwonila Pani nie do pracownikow pol biedy z nimi ale do klientow, jesli Pani wpisze kilka firm w wyszukiwarke to pewnie co 3 obslugiwana jest przez tego giganta. Zeby przygotowac art trzeba rzetelnie do niego sie przygotowac a nie bazowac na anonimach, w taki sposob moze Pani oczernic kazdego, zamiast nazwa.pl moze wpisac pani moja firme i wypuscic taki art. Nie byloby roznicy zadnej. Szanuje osoby ktore w Polsce walcza o dobre imie i serdecznie kibicuje nazwa.pl aby wytoczyla Pani proces oraz wszystkim bylym pracownikom ktorzy zostali zwolnieni. MY pracodawcy mamy prawo zwalniac ludzi takie sa prawa rynku, nie jestesmy przestepcami. Ja w ostatnim roku zwolnilem okolo 20 osob moze 30. Zamknalem 2 oddzialy. Czy to mnie czyni przestepca? Nie. Jestem wlascicielem firmy i podejmuje decyzje dobre dla firmy nie dobre dla ogolu. Mnie pracownik nie wyzywi rodziny ja na rodzine musze zapracowc sam swoimi rekami i dlatego prowadze zaklad. Z ciekawosci doszukujac sie klamstwa poprosilem aby mi pokazali w firmie wyniki nazwa.pl wiec sugerowanie ze najwiekszi byli w 2013 roku jest klamstwem. Wiec co jest prawda w tym artykule prosze mi powiedziec? Dlaczego media nie mowia o prawach pracodawcow tylko o rozzalonych bylych pracownikach ktorzy z jakeigos powodu zostali zwolnieni? MY pracodawcy tez mamy prawa! Jak nam panstwo dolozy do kazdego pracownika po 10 tys zl to nie bedziemy wymagac od nich pracy, a poki tak nie jest to po to przychodzi ktos do pracy ze ma pracowac. Spoleczenstwo zrobilo sie na tyle leniwe i bezczelne ze mamy to co widzimy. Kazdy ma roszczenia zawsze wzgledem lepiej usytuowanego.

Brawo!

@J. Bastrzyk Klient NAZWY

Zgadzam się z Panem, nierobom się nic nie chce, i szukają pierwszej lepszej okazji do zrobienia dymu. TZW specjalisci od niczego! Niemy krzyk wolania o uwage, chcieli uwage to ja beda mieli, zapewniam Pana ze sprawa trafi do sadu i nie bedzie to 1 ani 2 pozwy, i chetnie wyslucham jako swiadek ich madrosci, bo ja zalu nie mam ze zlikwidowali warszawe powiem wiecej bylem bardzo za bo oni nic przez ten czzas nie urodzili poza karygodnymi bledami ktore kosztowaly ekipe zjebe. trzeba jasno to powiedziec. Pewnie w oczach tych januszy biznesu jest Pan juz przestepca :D

Klient

Klienci nazwa to tez pracodawcy borykamy sie z takimi rzeczami na codzien

Brawo!!!

Ola

Klienci najlepsi!

5/5

Radek

Nazwa ma najlepszych klientów!

Rafał

Brawo dobitnie i jasno

Klienci. Najlepsi.

Ilona

To jest HiT

Daniel NPL
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

A później osoba zwolniona z dok'a piszę że klient firmy to janusz i że ona się nie będzie zniżać do jego poziomu, no brawo!

Patryk S
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

No nareszcie ktoś mądrze napisał

Udany
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

Otoz to ! w stu procentach sie zgadzam.

Alex
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

w koncu jakas sensowna wypowiedz na temat tego calego, niepotrzebnego zamieszania!

klient
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

b.dobra wypowiedź. Dość szantażowania przez zwolnionych pracowników, jeśli mięli by dowód zapewniam że już siedzieliby w sądzie po milionowe odkszkodowania.

Domi
@J. Bastrzyk Klient NAZWY

Brawa! Lepiej sie nie dalo.

Waldi

10/10 nic dodać nic ująć trudno się nie zgodzić

Daniel D

JAK TO MIŁO, jak to miło, że byli pracownicy z reguły najniższych szczebli tj marketing hejtują firmę pisząc ze sie zwalniali sami ( co jest prosto sprawdzić, że jednak nie, że to spółka im podziękowała) , jak to obrzucają gów@#@ aktualnych pracowników, jak to narzekają jaka to nazwa zła i w ogóle przypalali żelazkiem po czym siedzieli do samego ruchu prezesa który ich wywalił na ulice. I jacy oni (usunięte przez administratora) są jacy to specjaliści (szczególnie na bezrobociu), jakie to wizje mają, gdzie ta nazwa bez nich jest, a gdzie by była....po czym odwagi już brakuje, kiedy ich IP zostaje rozszyfrowane i zaczyna prawnik im udzielać porad jako reprezentant spółki, wzywając do zaprzestania rozgłaszania nieprawdziwych informacji. Oj jakie zdziwko. Bo to nie oni, nie..nie ważne że logi te same i od 3 dni jestem OLA, PRAWDA WAS WYZWOLI, MARKETING, IT , MASTER, KLAKIER... No nie nikt nie widzi bo uważacie, że każdy ma poziom wasz. Jak to miło, że byli pracownicy mają jakąś nierozerwalną nic i na bezrobociu klepią od 6 do 23 w klawiaturę ( dodam, że marketing od 8-14 miał problem ze zrozumieniem co to hasztag) wiec o tyle mnie dziwi aktywność teraz. No nie dziwie się, a raczej dziwie się imbecylo@# który myśli, zakłada, że przyjdzie do roboty, zajedzie w ciaże albo już w niej przyjdzie i się ustawi zus zapłaci spółka też i lambada. (usunięte przez administratora) podejście do życia, trochę jak ten janusz polak co w UK żyje z socjal i go pół świata HEJTUJE ŻE NIC NIE ROBI TYLKO ŻYJE ZA PAŃSTWOWE I SIĘ NA POTĘGE ROZMNAŻA.

@Daniel D

Niech smigaja do wyborczej i niech tworza art "nazwa widzi problem ze pracownik po miesiacu oswiadcza ze jest w ciazy i jego malo inteligentny plan ustawki na socjalne runal" :D

Ada

Polecam, po prostu wszystko ok i uczciwie

Prawda Was wyzwoli

Nie jest to proste, ale prezesem nie zostaje byle kto. Powinni być to ludzie, którzy radzą sobie z takimi rzeczami

Klient NPL

Jak widac nie każdy zrozumiał :)

fajnie ze zwalniaja jak

fajnie ze zwalniaja osoby ktore praca sa najmniej zainteresowane nie maja porblemow bez wzgledu na stanowisko

Sansra

haha no i w punkt!

@fajnie ze zwalniaja jak

Albo się przychodzi pracować albo nie robić nic, jak nic to bezrobocie Państwo będzie płacić

Pola
@fajnie ze zwalniaja jak

Nie ma cackania się, albo pracujesz albo wylatujesz normalna zasada.

lolom

normalna sprawa, jak nie chce sie pracowac to sa konsekwencje

byly pracownik
@fajnie ze zwalniaja jak

Za moich czasów też zwalniali i nikt się nie obrażał, taka kolej rzeczy. A co mają uprawiać politykę rodzinności jak za poprzednika? Wóujek, ciocia, dziadek, babcia na recepcji - dajmy spokój. Ludzie są zwalniani a jak się hojraka zwolni to hojrakowi się świat wali i jak na trzepaku zaczyna bić kolegów ale do czasu aż ktoś mu nosa nie złamie. Myśle, że nazwa.pl złamie mu nos :P

Daniel S

Chyba nie wejdzie ktory sad by czytal madrosci hejtera yyyyy jestem bogaty yyy ja wiem jak poprowadzic firme a oni yyyy mnie zwolnili bo yyyy sie nie znaja yyy i w ogole debi!!! i trolle yyyy

Karina
@Daniel S

Z poziomu bezrobotnego najlepiej doradzać i nauczać. Cecha polska.

WIlk
@fajnie ze zwalniaja jak

nie ma nic gorszego niz jedna osoba ktorej sie wiecznie nic nie chce, niezadowolona z zycia, nie chce jej sie pracowac to tak destrukcyjnie dziala na zespol

@fajnie ze zwalniaja jak

Nie ma cackania się, nie chcesz pracować to nikt Cie utrzymywać nie bedzie jesli twoj cel to sensacja a nie efekt.

janusz

Jako ze pojawil sie komenatrz ze klient nazwa.pl to janusz to ja informuje, ze januszem nie jestem a niestety 2 krotnie w czerwcu nadzialem sie na to ze konsultant nie znal odp na moje pytania wiec jak jakas rozzalona pani ktorej firma zlozyla wypowiedzenie moze nawet po mojej interwencji zaczyna obrazac mnie klienta to chyba cos nie tak jest z dodawaniem komentarzy przez rozzalone osoby na bezrobociu

Niestety
@janusz

niestety tacy pracownicy byli, mieli zaciagi na wynalazcow :D

Rafal
@janusz

nie chce pan wiedziec jak dok nazywal ludzi, ale niestety czesc z nich nawet nie nadazala z tym co wdrazamy nie mieli zielonego pojecia...specjalisci z bozej laski

Seba
@janusz

na forum gowork.pl byly pracownik ktory pomawia spolke wypowiada sie na temat klientow nazwa "janusze i grazynki" (usunięte przez administratora) gdzie ja zyje?! Nie dziwisz sie chyba ze Cie wywalili? ja sie nie dziwie.

Brawka
@janusz

No i mamy bum...narobiło się hejterek przegiął i zaczął już obrażać klientów.

patryk
@janusz

no to sobie byly pracownik wystawil referencje....

kasia
@janusz

pogratulowac bylym pracownikom :)

@janusz

DOK bezcenny, jak cos powie to z butow mozna wyskoczyc

Wywołany do tablicy. Brawo

Patryk S
@janusz

Ludzie z doka z poczuciami ze moga obrazac innych brawa.

Udany
@janusz

no wlasnie mi tez sie wydaje, ze bez powodu zwolnienia sie nie odbyly..

Eda
@janusz

Prosze sie nie martwic sa wieksze zenady....np byla asystenka odnalazla rzezbiarza (usunięte przez administratora) i dodawala owocne komentarze na instagramie z tym tworca, nie zdziwilo ja ze hasztag (usunięte przez administratora)nie istnieje :P

@Eda

Generalnie większość wtop to jednak był marketing ;D większość głupich pytań z kategorii poziomu dziecka w wieku rozwoju także do nich należała CHWAŁA ŻE WARSZAWY NIE MA

od kwietnia

pracuje od kwietnia i nie mam zastrzezen, wiadomo ze fajniej jest jak prezes na miejscu i nie musi jezdzic do warszawy ktora nic nie robila i roboty w glowie nie miala, lepiej sie czuje jak nie panoszy sie asystentka za nim ktora niestety mocno obnizala prestiz firmy bo wygladala jak ktos z mocno innej branzy, jej mitomanstwo pt corka ministra, premiera it znane w socjal

Jurek
@od kwietnia

Filip

proponuje rozwiesić znicze w domu i pomodlić się, moze ci madrosc naleci do lba...(usunięte przez administratora) zasada przyjdz do pracy i walnij w ciaze hahahhaah

Paula KS

Miło mi, że mogę wyrazić opinie jakże pozytywną o firmie i jakże skrajną od tych zamieszczanych pod anonimowymi nickami z hejterskimi przesłaniami. Ciesze się, że pracuje w nowoczesnej firmie gdzie wszystko rozwija sie z dnia na dzień i rynek nas nie zaskakuje nowościami.

Ola
@Paula KS

ELEGANCKO!

Jurek
@Paula KS

Brawo!

WIlk

Tego jest coraz wiecej, kazdy chce nie miec odpowiedzialnosci za nic nie odpowiadac podlaczyc sie pod czyjs sukces taki swiat. Ludzie przestali byc tworczy i cos wnosic, jak ktos czasami walnie pomyslem to patrzysz z niedowierzaniem :D

~dawid

Trudno żeby w jakiejś firmie nie zwalniali, to chyba mocno wymyślony świat SIMSY i te sprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nazwa.pl?

Nazwa.pl