Nazwa.pl

Opinie o Nazwa.pl

Proces rekrutacyjny

Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata! Brak informacji zwrotnej. Pani Justyno rada na przyszłość, angażując kandydata w case study, na które kandydat poświęca 2 godziny czasu, należałoby wysłać informację zwrotną.

Ona

Czy Dział HR udziela informacji zwrotnej po pierwszym etapie rekrutacji? Czekam już ponad 3 tygodnie na feedback, a miał być maksymalnie do tygodnia....

@Ona

Módl się, żebyś nie dostała pozytywnej odpowiedzi;)

Loklll

Opowiedz coś więcej o firmie

@Ona

to nic z tego, odzywają się szybko.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nazwa.pl?

magda

jestem bardzo ciekawa! jakie są etapy?

Zależy od stanowiska, ale raczej tak, jak mają to na stronie opisane. Najpierw krótka rozmowa telefoniczna i umówienie się na konkretny dzień na rozbudowaną rozmowę również przez telefon. Później zadanie do wykonania, a następnie rozmowa na żywo z osobą z HR i potencjalnym przełożonym. Akurat rekrutację wspominam dobrze, profesjonalnie przeprowadzona. Jak mieli dzwonić do 2 tygodni, to dzwonili po kilku dniach itd.

Czy firma daje informację zwrotną odnośnie rekrutacji na dane stanowisko, czy się dostałeś/aś czy nie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nazwa.pl się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Joan

Bardzo dziękuję za możliwość udziału w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Social Media. Pani rekruterka bardzo miła i rzeczowa. Nie udało mi się przejść zadania rekrutacyjnego, ale dostałam wskazówki co mogę poprawić na przyszłość. Dostałam jasny feedback a to się rzadko zdarza.

fallon

Brałam udział w rekrutacji i podejście firmy jest nieprofesjonalne. Początkowo świetny kontakt, później zaczynają się schody. Przekładanie terminu na ostatnią chwilę, jestem bardzo wyrozumiała więc zmiana terminu się udała.(usunięte przez administratora)

Katarzyna

Jeśli ktoś szuka dobrej pracy na pewnych warunkach to zdecydowanie polecam!

klient

jako klient nie polecam fatalne podejscie do klientów korzystajacych od kilkunastu lat\ drogo urtudnianie przejscia z domeną do innej firmy spóźnisz sie 1 dzxien z opłaceniem domeny ? zapłacisz za nią podwójnie u nich (usunięte przez administratora) opinie w google juz usuneli bo 80 % to byly opinie bardzo negatywne

Pojawiło się ostatnio ogłoszenie dot stanowiska specjalista ds rekrutacji. Co możecie powiedzieć ? Jakie warunki finansowe proponuje firma

Krystyna
@Marcin

To dziwne, że do tej pory nikt w żaden sposób nie zareagował na Twój wpis. Trochę dzieje się na tym wątku, więc tym bardziej mnie to zastanawia. Widziałam na znanej stronie oferty pracy od Nazwa.pl, ale nie było już wśród nich tej, o którą pytasz. Może udało Ci się dostać tę posadę i już tam pracujesz? Jak to u Ciebie teraz wygląda?

20 gr

Wczoraj mi stuknąl 4 miesiac i nie narzekam, atmosfera super ludzie zaangażowani nie zajmuja sie plotkowaniem ani obrabianiem du*** innym, koledzy sa mega pomocni i pozwolili mi na szybkie wdrożenie sie w obowiązki, pracowałem w podobnej firmie jednak byla troche inna organizacja powiedzmy ze luźna i tutaj musiałem sie spiec ale oceniam pozytywnie mam nadzieje ze zwiazek przetrwa dlugo

@20 gr

Mega sie ciesz ze nie musiałeś z tymi analfabetami z wwy pracowac bo bys dopiero mial wyobrażenie o firmie ze zatrudniają (usunięte przez administratora) :D dobry moment na współprace środowisko elegancko oczyszczone, smrody na bezrobociu, pieniacze jeszcze tutaj zaglądają niepogodzeni ze swoim losem gdzies pomiędzy xanaxem a prostytucja :D bylo zabawnie i żenująco, teraz jest zabawnie i ambitnie.

A czy ktoś pamieta
@:)

A czy ktoś pamieta ta pania co to hasztagi spacja oddzielała zeby byly wyraźna ??? BEKA BEKA DOBRA BYLA tak mi sie po nocy przypomniało wiec napisałem bo to wspominac nalezy w 2020 roku i nawet dalej

5 miesiac
@20 gr

chwale sobie nei widze zeby zwalniali :D ale widze ze warszawa cos dalej skacze...zalosnie ale dalej tak wiec czesc i czolem bezrobotni pieniacze!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nazwa.pl?

Rafał

Tak zdecydowanie jezeli nie czujesz pozytywnej atmosfery to dostajesz pozew - w ten sposób wszyscy mają pozytywne myśli o najlepszej firmie na świecie nr 1 we wszystkim co się da :)

Kacper DK

Atmosfere tworzą ludzie jeśli skład jest źle dobrany to nie ma opcji aby był jakiś komfort pracy. Uważam, a pracuje ponad 2 lata że atmosferę przez chwile chciały zamęcić osoby z Warszawy które wzajemnie się podkopywały, wpływały negatywnie na osoby w Krakowie - odmawiając im współpracy a także ją spowalniając. Od kiedy Prezes podjął decyzje o zwoleniach atmosfera a w tym ludzie którzy ją tworzą są super. Nie ma już obgadywania kto co ... życia życiem innych..praca jest nie nudzisz się, no chwile wprowadzają nowości i uważam że jak najbardziej atmosfera to ludzie. Nawet pracowity zespół w którym pojawi się czarna owca po prostu się wyłoży.

asa

chyba ziom od xanaxu sie obudzi i przemówił :D czyżby pozew doszedł? oj a tak sie obrażało personalnie prezesa i wszystkich juz kita zmiękła? (usunięte przez administratora)

Asia
@Kacper DK

W punkt, przynajmniej osłów i obiboków przesiwdczonych o zajebistosci nie ma co trzeba bylo im kawe stawiać tacy zajebisci byli hahaha

Loszek

Bardzo uczciwa i solidna firma, dobra atmosfera w pracy, narzekajacych to widac, ze w zyciu biura nie odwiedzili

Tymon
@Loszek

Bardzo cenie sobie ludzi z jakimi pracuje. Cholernie mocny skład osobowy. NIe ma cwaniaków. NIkt nikogo nie gnoi, każdy wie co ma do roboty i cieszy się z pracy. Myśle że te komentarze anty to albo byly opłacane albo to ktoś pisał z innego rejonu firmy czyli...z Warszawy. Gdzie ludziom się rzeczywistość z instagramem pomyliła i każdy czuł się właścicielem.

gibsy

Jeśli ktoś szuka dobrej pracy na pewnych warunkach to zdecydowanie polecam!

Rynek
@gibsy

Ludzie nie doceniają stabilizacji. NIe kumają że nie są traktowani jak śmieci. Każdy czuje się blogerem xD

Igor z problemem dziś

1:54 zadzwoniłem na infolinie bo miałem problem nie wiedziałem jak coś zrobić a potrzebowałem na rano to ogarnąć no i moze konkurencja pisac wszystko ale nie zdazylem isc po cole a juz sie odezwali glos w słuchawce. Przenioslem sie od tak zwanej konkurencji gdzie kazali mi sie z Niki kontaktować przez fb w sprawie niedzialajacej skrzynki wiec roznica kolosalna. Dziękuje za pomoc!

Hubert Hosting
@Igor z problemem dziś

nie wiem czemu macie dwa okna do dodawania komentarza ale kopiuje co napisałem na tym drugiem ze jestem mega zadowolony z tego jak pracuja ludzie wasi na infolinii siedziałbym dzis cala noc a rozwiązał mi pan problem w 5 minut. Przyzwyczajony jestem ze na infolinii UPC czekam ze 40 minut, firm kurierskich - nie licze szybciej mi sie iPhone rozładuje :D

Elton
@Igor z problemem dziś

Dokładnie, mam to samo zdanie. W poprzedniej firmie nie dało się nic załatwić. A tu infolinia działa sprawnie i są tam kompetentne osoby i umieją doradzić w razie problemu

Igor Łomża

Za szybkość infolinii daje 10/10 to sie w Polsce nie zdarza. Szacun dla ludzi ktorzy pomagają zdalnie i nie wyczuwa sie ze sa niemili.

Elton
@Igor Łomża

Ja dzwoniłem przed samymi świętami i też była szybka reakcja. I to nie pierwszy raz !

Ajdaho

Polecam! warunki mega uczciwe a do tego sporo benefitów

Wesołych Świąt! Happy Hanukkah

Dla wszystkich hejterów tych opłacanych jak i tych którzy hejt wylewają prosto z serca żeby żyło się lepiej zespół Nazwa.pl życzy SZCZERYCH świąt

szefron

Polecam, pracodawca w porządku. Pewnie da się znaleźć lepszego ale tutaj nie ma na co narzekać

Kara
@szefron

Jak komus sie chce i ma jakies wyobrażenie ze sie da to chyba nie powinien siedziec :P a szukac, ja przeszłam z konkurencji dla większych zarobków wiec nie wiem kto ma wieksze moze Majchrowski

OK
@szefron

Można jak były prezes pokusić się o stworzenie firmy konkurencyjnej dla nazwa.pl ale jak wyszło to każdy widzi :D pociąg do kasy jest tylko umiejętności brak, ale dużo się mówi... :D

w każdym dziale pensje znacząco słabsze niż średnia w IT, ciągła wymiana ludziom, zrzucanie odpowiedzialności na szeregowych pracowników za błędy decydentów, brak chęci do rozwoju produktów (usunięte przez administratora) Nie polecam, aninie zarobicie, ani die niczego nie nauczycie. Szkoda czasu

Ola

Nawet to logiczne ze it zarabia najwiecej hahaha rozumiem ze chciałeś błysnąć wiedza a walnąłeś głupota trudno żeby sprzątaczka zarabiała tyle co programista ale kumam masz pociągi do kasy tylko cv hamuje

Ula Krs

Jakie lenie byly to kazdy widzial wiec nie dziwie sie ze wyrzucili ich, ale wiecie to takie Polskie ze ludzie ktorzy nie maja za grosz umiejętności maja wysokie mniemanie o sobie zupelnie bezzasadne i nic z tym nikt nie zrobi, trzeba takie osoby olać i fajnie ze aktualni pracownicy maja te osoby w wysokim poważaniu... To ile otrzymywaliśmy wiadomosci sms od bylych pracownikow z nagabywaniem nas żebyśmy "w imie solidarności odeszli" hahah dobre, o jakis wyssanych z palcach informacjach to jest żenujące, juz nie powiem co wypisywala osoba z zarzadu zwolniona na fb, ale chyba powinien wiedziec ze wiadomosci nie Gina nawet jesli on je usunie ze swojego konta :D

Zostaw merytoryczną opinię o Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nazwa.pl?

Nazwa.pl