NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

Opinie o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl

rekord hejtera

Mamy rekord hejterski wpis 01:42 ! Życzymy dobrej nocy hejterom Pracownicy nazwa

Kretyni

Maja tak zajęty dzień i ciekawe życie ze wrażeń szukają na portalach

Kasia nazwa

Nowy rekord dziś na drugim profilu i tutaj 01:42 hejter. Nie spi myśli o nazwie haha xanax nie pomaga. Psychiatra na wakacjach. Jest problem

Kasia nazwa

O czym dziś? ;) bo właśnie wchodzę do pracy.

Ule

No właśnie. Prosta zasada. Wywalili to jęki

Najlepsi sa kumaja mam fajnego przelozonego pozdro krosno

@50

Dobra lokaliza mc Donald bliziutko

Życie życie

Jest nowela której nigdy nie masz dosyć. Tak dla hejterow.

Hubert

Oddajcie 3 posty o stiwie dzopsie. Miały walor edukacyjny ! To były hity! Szczególnie ten gdzie ktoś wstawił art ze apple zwolniło 200 osób

Jarosław Kaczyński

Ja nie kłamie zagłosuj na mnie

Dobre imię

Dobre imię mamy a ty hejter jak masz na imię ? ;)

Raff

No siemasz. Jak się masz. Elo elo. Na pudelek już hejtowalas nie wiem podważalas coś ?

P.

Pracujesz są zadowoleni wiec problemu nie ma. Na tym wyglada praca.

Stuknie mi we wrzesniu

rok, i super awans byl kasa lepsza nie ma co dobrze jest

IP

to warszawa po co z nimi dyskutowac, olewac i buzka w dol admin usunie albo napisac do gowork o blokowanie IP szybko sobie poradza

Taboo

Dlaczego osoby hejtujace nic nie napiszą o powodach zwlolnienia ich z firmy? Przecież albo są obiektywni albo nie. Lubią żyć życiem innych w tym wypadku firmy ale o sobie mało mowiw pod maska anonimowego nicka

dukato
@Taboo

no jak to dlaczego :D bo ciezko sie przyznac do winyy

Ola nazwa

HEJTER 7:02 ODPISUJE :))) Wieź mocniejsza niż z matką, bo pewnie do niej nie zadzwonił :P

MM

Jest spoko bez gadania

Max

Nie mzoe być inaczej

Pio23
@Max

Jak nie biegasz na L4 wiecznie ze wiecej Cie nie ma jak jestes to nie ma co dygac o zwolnienie

slonce

daje 5 bo nie ma to tamto kasa tempo jest

STATY

jest dobrze nie ma to tamto

KASIA

W życiu najważniejszy jest wybór towarzystwa.

Sylwia

Zasadniczo spoko bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl?

Kandydaci do pracy w NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NetART Sp. z o.o. Nazwa.pl