Anwim S.A.

Opinie o Anwim S.A.

wyluzowany

przypadkiem weszlem na ta strone ludzie o czym wogole mowicie dajcie sobie na luz niz takie glupoty wypisywac

kierowca

co wy tam wiecie trzeba bylo tam pracowac ja tam jezdzilem

xz
@kierowca

dobrze mowisz ja tez tam jezdzilem zarobki sa marne

jakie atrakcyjne warunki co ty wogole opowiadasz to pochwal sie ile dlaczego sa wogole same pozytywne posty a gdzie sa negatywne

Poproszę zatem o informację jaki rozwój może mieć " Administrator Stacji Paliw" w Słubicach? Co dalej, jakie możliwości? Tak konkretnie.

august

Proszę Państwa, macie nie tylko prawo ale i obowiązek pisać i wyrażać opinie na temat tego co Was spotyka przy współpracy z pracodawcami oraz współpracownikami czy przełożonymi. To jest prawo zagwarantowane w konstytucji. Nikt nie może Wam grozić ani nikt nie może was straszyć. Jeżeli to robi, próbuje wpłynąć na Was - popełnia przestępstwo. Pracodawca jest podmiotem silniejszym na rynku pracy, a rosnące bezrobocie sprawiło że poziom rozpasania i bezczelności wśród większości z nich urąga podstawowym prawom człowieka. Nie twierdzę że tak jest w przypadku tego podmiotu, jednak 80% ocen negatywnych może świadczyć o tym, że w zarządzaniu ludźmi popełniane są tu błędy. Podstawową zasadą jest jednak to abyście pisali PRAWDĘ. To samo dotyczy sytuacji, gdy z jakiegokolwiek powodu przyjdzie Państwu zeznawać przed sądem.

druidek

Krasicki pisał, że "prawdziwa cnota krytyk się nie boi".

a

Ale lans na portalach....

a

Ale lans na portalach....

obecny

ale wy glupoty piszecie

FAZI
@obecny

DOBRZE MOWISZ

DK

Dobra firma, polecam wszystkim poszukującym od dawna pracy. W końcu każdy grosz się liczy.

akuku

Słaba, bardzo słaba atmosfera pracy, duży stres, presja, dokładanie pracy co nie przekłada się na zarobki.

aaaaaa

po wpisach to mogę się domyślać kto kryje się pod pseudonimem kieroo

kr

jakie dobre zarobki dla kierowcow kto ci to powiedzial proponuje isc na rozmowe to ci powiedza ile oferuja

x

Schodzimy na złą drogę skoro nie można już pisać na temat pracodawcy.

ANWIM S.A. informuje, iż spółka zleciła Kancelarii Prawnej Kijewski, Graś sp. k. podjęcie odpowiednich kroków prawnych związanych z naruszeniem dóbr osobistych ANWIM S.A.

Jaki

Pracuję tutaj dosyć krótko, to co widzę to najsłabsze wydanie firmy w jakiejkolwiek przyszło mi pracować. Będę uciekał jak najszybciej.

Maniek

Bardzo, bardzo słaba firma. Bardzo słabo płacą i bardzo słabo funkcjonują. Strata czasu.

konkurencja

To jest jak rozumiem pewnego rodzaju fenomen. Skoro fachowców w tej firmie nie ma a są największą pod względem obrotów (jeśli chodzi o paliwa wśród prywatnych przedsiębiorstw)firmą w kraju to może inni powinni zwolnić fachowców i zatrudnić laików.

Sokrates
@konkurencja

A konkretnie? Skąd dane i co oznacza przedsiębiorstwo prywatne? To takie wyszukiwanie jakiegoś wskaźnika by coś pokazać. I chyba nie liczy się obrót wśród przedsiębiorstw prywatnych, tylko całościowa ilość,marża,prawda? Laicyzacja to posiadanie produktu flagowego jakim jest sieć (usunięte przez administratora), której nikt nie zna i która nie ma najmniejszego potencjału

@konkurencja

Czy na pewno to konkurencja pisała? ;/

ciekawy

Może to że dobrze wykonują swoją pracę i wiedzą co robia...

Zostaw merytoryczną opinię o Anwim S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Anwim S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Anwim S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwim S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anwim S.A.?

Kandydaci do pracy w Anwim S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anwim S.A.