Anwim S.A.

Opinie o Anwim S.A.

Daremny trud

Najeździsz się, nasiedzisz w aucie, uzbierasz kilkadziesiąt tys. litrów potem wpada do klienta Eurowag, Shell, BP, E100 i dają mu kartę międzynarodową z lepszymi rabatami, stacjami w całej Europie, zwrotem vatu i płatnościami za drogi i tysiącem innych usług. Przełożony robi ci squizz, że teraz to musi dwa razy więcej jeździć żeby nadrobić i niczym ten Syzyf ruszasz od nowa sprzedawać kartę, jedynie paliwową i jedynie na kraj. W efekcie po dwóch, trzech latach pracy jesteś w miejscu lub nawet cofnięty umysłowo, potrafisz nadal tylko jeździć autem, dzwonić i umawiać spotkania z tęgimi umysłowo właścicielami firm transportowych.

0pinia

Najbardziej niekompetentną, nieprofesjonalna firma na rynku naftowym, z czego oni się utrzymują? Mają program Moya, tam pewnie zarabiają, dopóki kontrahent się nie zorientuje, że to lipa na glinianych nogach. W branży naftowej jestem 25lat,takiej indolencji i bezczelności pracowników biura obsługi klienta nie spotkałem. Od września br.nie mogę się doprosic faktury zbiorczej za tankowanie na tzw.flote,nie odbierają telefonów, a wysyłane linki, wyświetlają się, że odebranie grozi spamem. Pracownicy są nieuprzejmi, nie przedstawiają się, chca być anonimowi, może ta ich działalność to tylko przykrywką, są na rynku od 30lat.Jako były pracownik Orlena, byłem przedstawicielem na Mazowszu, odpowiadałem za sprzedaż produktów naftowych dla stacji paliw, sklepów i serwisów, obsługiwałem transport krajowy i zagraniczny, lekki i ciężki, oceniam firmę ANWIM negatywnie!

@0pinia

Szanowny Panie, Bardzo nam przykro, że ma Pan negatywne doświadczenia w związku z firmą Anwim. Naszym priorytetem jest doskonała obsługa zarówno klienta konsumenckiego, jak i biznesowego. Dokładamy wszelkich starań do tego, by wszyscy tankujący na stacjach MOYA mieli pełną satysfakcję z oferowanych przez nas usług. Niestety, by ustosunkować się do Pana problemu, a co najważniejsze, rozwiązać problem potrzebujemy więcej danych. Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem prasowym (pr@anwim.pl) i szczegółowe opisanie sytuacji uwzględniając dane Pana firmy (w tym NIP). Z poważaniem

Ramen
@0pinia

Hahaha. Ci ludzie się jednak nie zmieniają...

Robercik
@0pinia

Ma Pan w pełni rację, niski format ludzi z naciskiem głównie na handlowe ramię tej firmy jest już powszechnie znany na rynku. (usunięte przez administratora)związać klienta 5 letnią umową z zastawem hipotecznym najlepiej na kilka milionów(usunięte przez administratora)

pep

dziwna sprawa, do butli gazowej w sam. o pojemności 32l na stacji Moya nr 197 w Dębicy można zatankować 38.95l gazu a pewnie i więcej bo zatrzymałem tankowanie, wniosek albo gaz oszukany albo niesprawny dystrybutor. Reakcja obsługi " przekażę szefowi "

Kazimierz

Zgadzam się z tym, iż tego typu sytuacje / awarie należy zgłaszać dalej do szefostwa poprzez pracowników stacji paliwowych firmy Anvin. Nie są oni odpowiedzialni za wszystko, w szczególności za tego typu sytuacje, niemniej jednak będę wdzięczny, jeśli ktoś z osób pracujących w Anvin napisze na forum obowiązki ze swojego codziennego dnia w tej pracy. Od czego się zaczyna, jakie zadania trzeba wykonywać w ciągu dnia?

Pracownik konkurencji
@pep

Napełnienie butli z gazem w pojeździe zależy w dużej mierze z temperatury i stężenia powietrza. Nie koniecznie gdy masz butle "32 wchodzi tylko 32ltr

18 gr rabatu nie pomoże.

Czy to prawda, że firma tej skali nie ma działu HR tylko dwie kadrowe od lat ?

Joanna

@sonia wnioskuję, iż nie masz najlepszej opinii odnośnie pracodawcy Anwim, ale nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi i tak naprawdę nie wiemy, czy miałeś bezpośrednią styczność z tą firmą. Opisz w kilku zdaniach swoje doświadczenia w sposób bardziej merytoryczny, taka wiedza na pewno innym się przyda.

Zenujacy mod
@Joanna

Chyba kpisz kobieto ze swoja wypowiedzią!Szereg powyższych wypowiedzi pozytywnych CZY negatywnych jasno DAJE PELNY obraz panujacy w tej spólce akcyjnej !Merytorycznie!Z capslocka mamy Ci napisać zebys zrozumiała ?

Rocky

Ubiegałem się o stanowisko w dziale handlowym w biurze głównym Anwim S.A. Pani przeprowadzająca rozmowę nie przedstawiła się oficjalnie jak kultura biznesowa wskazuje, więc nie do końca wiedziałem z kim rozmawiam. Po zachowaniu myślałem, że reprezentuje HR i że jeszcze na 'kogoś' czekamy. W trakcie rozmowy okazało się, że Pani reprezentuje dział do którego aplikowałem. Mało rzeczowa rozmowa. Chaotyczne pytania. Fragmenty myśli wypowiedziane na głos. Pani miała przed oczami moje CV a pomimo tego od razu zaznaczyła, że jednak potrzebują kogoś z dłuższym doświadczeniem. Zostałem oceniony przez pryzmat młodego wieku ( względem Pani ) a nie umiejętności jakie posiadam i doświadczenie zawodowe. Farsa i strata czasu. Szanujące się firmy weryfikują CV z aplikacji by kontynuować proces rekrutacyjny z potencjalnymi kandydatami. Dodatkowo wielki szacun dla ludzi, którzy tam pracują i mają takich 'mEnagerów'

Handlowiec
@Rocky

Możesz napisać na jakie stanowisko rekrutowałeś - co miałeś robić?

@Rocky

Dzień dobry, Bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 22 4378004 . Wyjaśnimy zaistniałą sytuację.

Czesław

Anwim to jedna z największych, niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Przedsiębiorstwo zajmuje się hurtową sprzedażą oraz transportem paliw na terenie całego kraju. Obecnie pracodawca poszukuje kierowcy samochodów ciężarowych. Gwarantuje przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne warunki zatrudnienia. Czy osoby już zatrudnione w firmie mogłyby doradzić przyszłym pracownikom zainteresowanym zatrudnieniem, czy warto aplikować?

Pol
@Czesław

Warto. Nie są to zarobki korporacyjne, ale firma szybko się rozwija i jest stabilna.

Marzena
@Pol

Jestem ciekawa w takim razie na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik w firmie Anwim S.A. Możesz zdradzić coś więcej na temat wysokości wynagrodzenia? Otrzymujecie premie lub jakieś benefity pozapłacowe?

lewy
@Marzena

To pewnie zależy od stanowiska. Musisz pytać konkretnie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Anwim S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

lewy

To zależny od stanowiska. Ale tak, jeśli masz samochód, to można,

Ola

Jak firma się rozwija to pewnie i zarobki co jakiś czas wzrastają? I fajnie, że nie ma tu atmosfery korporacyjnej, podoba mi się to.

Pracownik kierowca

Żenujące wynagrodzenie i system pracy. Wypłata? Człowiek w fabryce więcej zarobi. Odradzam nie polecam, omijac Szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)

błędne informacje

Pracownicy stacji paliw, ajenci i franczyzobiorcy nie są pracownikami Anwim Zweryfikujcie swoje umowy przez kogo jesteście zatrudniani, bo dajecie negatywny obraz pracy w tej firmie.

Marzena
@błędne informacje

Z takimi uwagami chyba warto zwrócić się bezpośrednio do Zarządu firmy Anwim. Sam jesteś zatrudniony w tej firmie? Bardzo chętne dowiedziałabym się, na jakie mniej więcej zarobki może liczyć osoba, która dopiero rozpoczyna tam pracę. Czy można je już uznać za w miarę atrakcyjne?

Były kasjer Blachownia

Popieram wypowiedź o stacji paliw Moya w Blachowni. Wlasciciela, rzeczywistego wlasciciela, zaden z pracowników nie widział nigdy na oczy... Wyplata 1535 zl za 168h. Nocki samotne, bardzo bezpiecznie, bo stacja w lesie? Nie wiem jak jest teraz z nockami. Jednak tlumaczenie, że:"musicie być na nocnej zmianie w pojedynkę, bo mnie nie stać na dwie osoby", jest smieszne. Pieniadze nigdy na koncie nie pojawiają się w wyznaczonym terminie. Nadgodziny - 10 zl na godzine. Argument, że u (usunięte przez administratora)ludzie pracuja za 7 zł i są zachwyceni - nie przemawia chyba do nikogo. Nauczył się jednej spiewki, jakim to on nie jest dobrym człowiekiem i tak puszcza to wszystko w świat. Świadectwa pracy nie wydawane wcale albo wydawane z miesięcznym czy dluzszym opóźnieniem. Wiecznie o coś pretensje. Wiecznie. (usunięte przez administratora)Moznaby bylo jeszcze duzo opowiadac. Ale to nie sprawa na Internet... Nie polecam nikomu jako pracodawcę. Nikomu. Nie wiem czy siec dba o swoją renomę czy nie. W Blachowni stacja jest calkowicie bez renomy...

Kasjer
@Były kasjer Blachownia

Potwierdzam słowa byłego kasjera. Firma Anwim jako firma zasługuje na pochwalę Milo się patrzy na wystrój stacji oraz ludzi związanych z help dysk którzy pomagają. Ale jako nadzór nad stacjami pozostawia wiele do życzenia. Polityka firmy nie odzwierciedla tego wszystkiego na stacjach franczyzowych. Nie interesują się ludźmi nie wspomnę o kordynatorze (usunięte przez administratora)....jest to osoba która nigdy nie pomogła wieczne audyty na kolanie.Nie ważne dla niego iż pracują osoby bez umowy ze nie maja świadectw pracy i że nie dostają pieniędzy za swój czas i pracę oraz ekwiwalent za urlop.Najwazniejsze żeby kolejny audyt zrobić na 90%.Najgorsze jest to że przez takich ludzi (usunięte przez administratora)renoma dobrze preferujących firmy jaka jest Anwim.Szkoda tylko że z franczyzobiorca trzeba się spotkać w sądzie pracy razem z (usunięte przez administratora)który o wszystkim wie i przymyka oko.Chodzi o Stacje w Blachowni nie siedzibę Anwimu w Warszawie której nie ma nic oprócz do zarzucenia.

Były kasjer Blachownia
@Kasjer

O, (usunięte przez administratora)tam serio jest boski. Jest tak rzeczowy... Ze powinien stać w szafie i mówić do rzeczy. Wtedy wszyscy byliby na jednym poziomie. Masakra. Nie ma pojęcia o systemie, p prowadzeniu stacji... Audyty robi tak, jakby mu sie nie chciało. Od sztuki... Moim miejscem pracy wczesniej były dwie stacje. Wszędzie koordynatorzy mieli wiedzę i wzbudzali szacunek. Byli dla ludzi. Starali się pomoc, rozwiazac sytuację. Z tego miejsca pozdrawiam moich byłych koordynatorów. (usunięte przez administratora) I pania ze stacji z Orlem w tle - bardzo mloda(usunięte przez administratora) ale mega dobra w tym, co robila. A też byla koordynatorem stacji franczyzowej. Jak wchodzila na stacje, wszyscy stawali na baczność. Była bardzo fajna, wyrozumiala i wymagająca. Takie sytuacje jak w Blachowni przy tej trójce nie miałyby miejsca. Pan(usunięte przez administratora). Kompletnie nie nadaje się na swoje stanowisko. Tak się podlizuje (usunięte przez administratora) stacji, że podloga przed nim jest czysta. Szok. Nie wiem jaki mają układ, ale zdrowe to to nie jest. Generalnie ta stacja to jedna, wielka porażka. Takie przekręty jakie tam idą... Szok. Przypuszczam, ze bedzie to niedługo afera medialna... Pracodawca swiadectw pracy nie wystawia. Ma to gleboko w nosie. Prosby nie pomagają. Koordynator ma to gdzies. Faktem interesuje sie za to dwóch dziennikarzy z bardzo słynnego portalu informacyjnego... Jeśli sprawa sie nie rozwiaze - trzeba będzie posunąć sie do dalszych kroków. Aha... A miejsca nie polecam najgorszemu wrogowi. Stacja paliw Moya w Blachowni to nieporozumienie. Do samej sieci Anwim - nie mozna miec zarzutów. Każdy problem starali sie zawsze rozwiazac. (usunięte przez administratora) Nie polecam...

Pepito
@Były kasjer Blachownia

Oj oj. Jaki dzieciak pokrzywdzony. Wszyscy źli i niedobry (usunięte przez administratora)po Internecie piszą i się żalą jak to im źle i niedobrze. Zenada. Jak Ci źle to szukasz innej pracy i do Pop idziesz A (usunięte przez administratora) w Internecie wypisujesz. Pamiętaj że tylko Ci się wydaje że w Internecie jesteś anonimowy chlopcze.

@Pepito

Najgorzej jak wyjdzie ile osob pracowało bez umowy... Wszak logowan z systemu usunac się nie da... Bo to tez anonimowe nie jest... Chlopcze.

Franek Sinatra
@Pepito

Który kierownik? Bo ich tam 5 chyba od roku było. I zaś ogłoszenie wisi. Az sie zastanawialem czy nie aplikowac. Ale tam wszyscy kierownicy niedobrzy. Wszyscy mowia o szefie, ze niedobry. W sumie jak ludzie zmieniaja sie jak rękawiczki, kto ma.byc dobry? Za takie pieniądze nke chcialbym pracowac. Bylem na rozmowie jako kasjer. (usunięte przez administratora) Śmiech na sali. Kasjerzy na stacjach w okolicy zarabiaja duzo wiecej... Dlatego nie odchodza. Jedynie głupki beda pracowac na stacji za takie grosze. Jesli ktos tam pracuje czy pracowal to chyba tylko dlatego, ze go sytuacja zmusiła. Logicznie rzecz biorąc - inaczej to nez sensu. I generalmie mam to gdzies... Bo pisze jako klient, a nie pracownik. Na szczescie o bycia pracownikiem nie doszło.

Mariusz

Przeglądając oficjalną stronę internetową firmy Anwim, znalazłem informacje o obecnie prowadzonych poszukiwaniach pracownika na stanowisku kierowcy samochodów ciężarowych. Ktoś z Was pracował może na tym stanowisku i mógłby napisać, czy będzie to dobre miejsce pracy dla kierowcy, który świeżo co ukończył kurs prawa jazdy? Warto aplikować?

Joanna

@Czarek @Radek jesteście w jakikolwiek sposób powiązani z firmą Anwim, pracujecie bądź pracowaliście tam? Moglibyście powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy, podejścia do pracownika, pakietów socjalnych? Co Waszym zdaniem działa w firmie dobrze, a co ewentualnie można zmienić? Każda taka szczera opinia wnosi wiele dla przyszłych pracowników, warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Radek

Na premię trzeba sobie zapracować, tego nie można dawać wszystkim bo nie będzie motywacji!!

Czarek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Hotdog z kabanosem

Praca dla studentów (usunięte przez administratora). Płaca minimalna stojaca w miejscu, nadgodziny sa wyrownywane w kazdym nastepnym miesiacu wiec natyramy sie 220 godzin i pieniadze sa te same. Zero mozliwosci rozwoju i brak jakiegokolwiek szacunku do pracownikow. Premie nie dosc, ze nie do wyrobienia przez niesprawiedliwy grafik i kosmiczne targety sprzedazowe to jeszcze nigdy nie wiadomo w jaki sposob sa naliczane, wielka tajemnica.(usunięte przez administratora)

sonia

Pracowników traktuje się jak tanią siłę roboczą. ZERO dodatków za pracę w święta a dodatkowo kierownik płaci wg swoich upodobań. Obowiązków cala masa, kasa w miejscu. NIE WARTO

Joanna

@Wojtek udało Ci się uzyskać informacje na temat ofert pracy w Anwim? Rynek pracy dynamicznie się zmienia i komentarze sprzed paru lat mogą nie mieć większego odzwierciedlenia. Ktoś z innych użytkowników miałby coś do dodania?

stacja paliw Moya w ZWARDONIU to fenomen. pierwszy raz spotkałem się z tak miłą i kulturalną obsługą mimio ,że na zmianie jest jedna PANI akurat była pani Iwona uśmiechnięta i musi naprawdę dużo ogarnąć ruch obiady hot-dogi...nawet piwo lane jest na tej stacji. PIĘKNY TARAS MOŻNA usiać odpocząć i wypić w spokoju kawę. ceny przystępne winiety można zakupić polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Anwim S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Anwim S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Anwim S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwim S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anwim S.A.?

Kandydaci do pracy w Anwim S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anwim S.A.