Carrière

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Carrière

Sylwia

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mimo tych wszystkich negatywnych opinii równiez zamierzam wyjechać jak tylko zadzwonią do mnie z oferta. Zadzwoniła do mnie Pani już tydzień temu, ale następnego dnia Pani zadzwonila i powiedziała, ze to juz nieaktualne(miałam w przeciągu tyg. tam dostać ofertę konkretnej pracy). Piszesz, że byłas tam 9tyg. wiec tez tydzień oczekiwałaś na pracę? A jeśli chodzi o zakwaterowanie: To trafiłaś do domku w którym już byli mieszkańcy czy razem z nowymi osobami trafiłaś do nowego/pustego domku? A jak jest z jezykiem? Ja znam niemiecki i ciągle sobie go przypominam... Czy bardzo jest wymagany? Boje sie, ze cos pominę i sobie nie poradze...;/ Ile ogólnie czekałas na wyjazd od wizyty w biurze? Przepraszam, ze zawracam Ci głowę ale bardzo mi zalezy na tym wyjezdzie... Z góry jeszcze raz bardzo dziekuje!

wesoła

Witam Ja właśnie wróciłam z wyjazdu z HC. Byłam ogólnie 9 tygodni. To był mój pierwszy wyjazd do pracy w Holandii.Przed wyjazdem przeczytałam chyba wszystkie fora o tej firmie i miałam bardzo mieszane uczucia. Ale cóż do odważnych świat należy więc pojechałam Przyznam się szczerze że spodziewałam się różnych warunków ale powiem ze byłam mile zaskoczona. Mieszkałam w okolicach Rotterdamu i warunki były na prawdę bardzo dobre-. Na wyrobienie nr soffi i pierwszą wypłatę czekałam 2 tygodnie. Co prawda z kasą jest tak -jeśli są godziny to zasuwasz ale masz pieniądze, jeśli tych godzin nie ma to kasa jest mała, ale z drugiej strony w Polsce takich pieniędzy nie zarobię. A tak ra (usunięte przez administratora) nki w Polsce mam opłacone, na życie nie oszczędzałam, kupowałam co chcialam i z nadgodzin rownież mam coś odłożone. Jak ktoś chce zarobić to zarobi a jak ktoś przyjeżdza w innym celu, pracować mu się nie chce to zawsze będzie narzekać Tak naprawdę to kwestia do jakiej pracy się trafi. W wielu firmach praca jest ok, ale gorzej niestety z atmosferą, którą stwarzają sami pracownicy i nie mówię tutaj o holendrach czy innych pracownikach tylko o Polakach. Tak naprawdę to ludzie tworzą atmosferę i warunki w pracy. Przez cały wyjazd pracowałam w 2 firmach. Jak cię z jednej firmy zwolnią lub nie ma już pracy to szukają ci nowej. Teraz wiem że jest ciezko z pracą i godzin nie ma. Ja obecnie przebywam na urlopie, jeśli dostanę jakąś ofertę to na pewno wrócę do Holandii, ponieważ potrzebuję kasy I jeszcze jedno, nie zrozum mnie źle w każdym biurze pośredniczącym są dobre i złe strony, każde biuro na nas zarabia i ździera, tak jest ułożony świat. Ja nie narzekam na pracę i warunki więc zamierzam wrócić, nie wiem gdzie trafię, ale jakby co to zawsze mogę wrócić do Polski, nic nie ryzykuję Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających i życzę powodzenia

zgadza się z toba w roku 2009 bylo inaczej bo nie bylo bura w Glicicach i było o wiele lepiej teraz sie zrobiła (usunięte przez Administratora) dla te na początku mówili ze mam czas oczekiwania tydziń czasu na prace dobra dzwonili do mnie drugi raz i dosałeme ofertęna pomidory gdzie kierownik był n maxa (usunięte przez administratora) y jak może swierdzić że pracownik nie umi zrywać pomidorów po jednym dniu pracy kolejna uwaga to ściemnianie że sie nie ma pogo dy i kwiatki nie rosną hahah a inni ludzie pracują w tej firmie normalnie druga firma to Pressman

Sylwia

Dobry wieczór, dzisiaj byłam na spotkaniu w Opolu, bardzo potrzebuję pracy dlatego mimo negatywów jestem zdecydowana jechać i zapierniczać. Bardzo prosze kogoś kto wyjechał od nich na odpowiedź na kilka moich pytań: 1. Ile w przybliżeniu czeka sie na wyjazd po wizycie w biurze? 2. Jakie sa obecne warunki mieszkalne? 3. Ile sie czeka na numer SOFI? 4. Pojechalibyście kolejny raz z tej firmy gdyby była taka mozliwość? Proszę o odpowiedź ponieważ to ma być moj pierwszy wyjazd, jestem nastawiona na cieżką pracę, ale wiem że muszę... Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

momo

Mam niedyskretne pytanie. Dlaczego firma do procesu rekrutacji potrzebuje numer dowodu osobistego?! Czy to jakieś absurd? Nigdy nie słyszałem większej głupoty! Mam w ciemno nieznanej mi firmie podać moj numer dowodu osobistego lub paszportu... i ja mam zaufać takiej firmie?!?! Dla mnie taka firma odpada od razu...

Marco

Jeśli kogoś zadowala zarobek 150-200 euro na tydzień netto i z tego jeszcze masz żyć na miejscu to powodzenia życzę ! Wyjechałem i po 3 dniach zjechałem, więcej zarobię jako murarz na miejscu i będę spał z żoną w nocy !

Mała

Pracowałam w H.C w 2010 i co do firmy nigdy nie było problemów..kasa zawsze co tydzień na konto ..warunki mieszkalne bardzo dobre ...kary się zdażały po 25 eu od łepka ... ale to po 2 upomnieniu ...(jak dbasz tak masz ) :P ogólnie byłam zadowolona ...była praca były nadgodziny :D a za nadgodziny fajnie można było wyjść wypłacane zawsze pod koniec zjazdu ...do Pl.

dena

sprostowanie:6 euro x 38 godzin = 228 euro to przykład

Dena

Policz brutto to 8,71 e np.to netto mw 6 euro x30 godzin=228 łatwe:)

max

witaj pracuje przez hc powiedz ile moge zarobic za 38 godzin mam stawke 8,78 euro pilne

kaśka

niepewny - 2012-04-12 09:56:59 dostałem oferte wyjazdu i zastanawiam sie czy jest sens wyjezdzac przez to biuro. Jest bardzo duzo roznych opinii. Ktoś moze sie wypowiedzieć jak sytuacja w zeszlym roku sie przedstawiala?Dostałam również ofertę wyjazdu do Holandii i nie wiem co robić bo opinie są różne,może ktoś coś więcej się wypowiedzieć na temat pracy i warunków jaki zapewnia firma pracownikom ?Z góry dziękuję .

niepewny

kris

Moja siostra pojechała a ja dalej czekam i mówią że później będzie coś dla facetów. Teraz ciągle oferty dla kobiet. siostra póki co nie narzeka,godziny ma.

Zenek

A jak jest teraz HC ? Zmieniło się coś ,(usunięte przez administratora) Za odpowiedź z góry dzięki

robert

ale mądra ty pewnie wszystko wiesz bo siedzisz w biurze i piszesz te głupoty,widze ze te osoby co były i poznały HCod podszewki piszą nehatywne opinie a takie jak ty piszą teksty typu skąd wiesz.Na drugi raz niepisz bzdur tylko prawdę

marcin

jest możliwosc wyjazdu z ta firma na dluzszy okres czasu?np rok

firma spoko, wszędzie trza pracować. Kasa na czas mieszkanie niczego sobie. Generalnie OK

daniel

witam mam zamiar jechac teraz prz HC moze mi ktos napisac jak tam teraz jest z tego co wiem to wiecej opinii jest negatywnych???

mam pytanie a do jakiej firmy sie dostalas??(anonim)

allle mądra

w 2009 roku to było 3 lata temu nie wiesz jak jest teraz to sie nie wpowiadaj

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 27 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière
Przejdź do nowych opinii