Carrière

Opinie o Carrière

momo

Mam niedyskretne pytanie. Dlaczego firma do procesu rekrutacji potrzebuje numer dowodu osobistego?! Czy to jakieś absurd? Nigdy nie słyszałem większej głupoty! Mam w ciemno nieznanej mi firmie podać moj numer dowodu osobistego lub paszportu... i ja mam zaufać takiej firmie?!?! Dla mnie taka firma odpada od razu...

Marco

Jeśli kogoś zadowala zarobek 150-200 euro na tydzień netto i z tego jeszcze masz żyć na miejscu to powodzenia życzę ! Wyjechałem i po 3 dniach zjechałem, więcej zarobię jako murarz na miejscu i będę spał z żoną w nocy !

Mała

Pracowałam w H.C w 2010 i co do firmy nigdy nie było problemów..kasa zawsze co tydzień na konto ..warunki mieszkalne bardzo dobre ...kary się zdażały po 25 eu od łepka ... ale to po 2 upomnieniu ...(jak dbasz tak masz ) :P ogólnie byłam zadowolona ...była praca były nadgodziny :D a za nadgodziny fajnie można było wyjść wypłacane zawsze pod koniec zjazdu ...do Pl.

dena

sprostowanie:6 euro x 38 godzin = 228 euro to przykład

Dena

Policz brutto to 8,71 e np.to netto mw 6 euro x30 godzin=228 łatwe:)

max

witaj pracuje przez hc powiedz ile moge zarobic za 38 godzin mam stawke 8,78 euro pilne

kaśka

niepewny - 2012-04-12 09:56:59 dostałem oferte wyjazdu i zastanawiam sie czy jest sens wyjezdzac przez to biuro. Jest bardzo duzo roznych opinii. Ktoś moze sie wypowiedzieć jak sytuacja w zeszlym roku sie przedstawiala?Dostałam również ofertę wyjazdu do Holandii i nie wiem co robić bo opinie są różne,może ktoś coś więcej się wypowiedzieć na temat pracy i warunków jaki zapewnia firma pracownikom ?Z góry dziękuję .

niepewny

kris

Moja siostra pojechała a ja dalej czekam i mówią że później będzie coś dla facetów. Teraz ciągle oferty dla kobiet. siostra póki co nie narzeka,godziny ma.

Zenek

A jak jest teraz HC ? Zmieniło się coś ,(usunięte przez administratora) Za odpowiedź z góry dzięki

robert

ale mądra ty pewnie wszystko wiesz bo siedzisz w biurze i piszesz te głupoty,widze ze te osoby co były i poznały HCod podszewki piszą nehatywne opinie a takie jak ty piszą teksty typu skąd wiesz.Na drugi raz niepisz bzdur tylko prawdę

marcin

jest możliwosc wyjazdu z ta firma na dluzszy okres czasu?np rok

firma spoko, wszędzie trza pracować. Kasa na czas mieszkanie niczego sobie. Generalnie OK

daniel

witam mam zamiar jechac teraz prz HC moze mi ktos napisac jak tam teraz jest z tego co wiem to wiecej opinii jest negatywnych???

mam pytanie a do jakiej firmy sie dostalas??(anonim)

allle mądra

w 2009 roku to było 3 lata temu nie wiesz jak jest teraz to sie nie wpowiadaj

Alina

HMMnie zgodzę sie z twoja wypowiedzia Holland contrancing to naprawdę fajan firma zetelna,i uczciwa mieszkania sa super wyposarzone:)wiem bo bylam w 2009 roku z siostra pierwszy raz i w tym amierzam jechac z mezem i kuzynka (usunięte przez administratora):)

sreberek

witam napisalam czysta prawde o Was jak traktujecie Polakow ze wszystkim,moze to jest klamstwo,jestescie smieszni,a co to jest straszycie mnie poddaniu rekrutacji i brakiem preacy,dziekuje ale skorzystam gdzie indziej:)

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 27 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière