Carrière

Opinie o Carrière

ANIULA26

HEJ JA MAM JECHAĆ TERAZ 30 DO HOLANDI JEDZIE TEŻ KTOŚ MOŻE TYM WYJAZDEM ŚRODĘ SZCZERZE JADE TAM SAMA PO RAZ PIERWSZY NIE WIEM CO MNIE CZEKA....I JAK TAM JEST NAPRAWDE ALE NIE MM WYJŚCIA W POLSCE SIE POSYPAŁY SPR Z MIESZKANIEM ITD,,I JADE TAM BY ZAROBIĆ

emm

hej mam pytanie czy podawaliscie nr dowodu lub paszportu przy rejestracji?Moja kumpela jest wlasnie w holandii przez to biuro juz 3miechy.mam zamiar tez tam jechac,czy ktos sie tam teraz wybiera ?pozdrawiam jakby co zostawiam gg 35004975

Co ty za głupoty piszesz. Biuro w Gliwicach istnieje juz długo. Ja byłam w tym biurze w 2007 roku i w tym samy roku wyjechałam.

alicja85

wesoła - 2012-06-17 22:00:03 Witam Ja właśnie wróciłam z wyjazdu z HC. Byłam ogólnie 9 tygodni. To był mój pierwszy wyjazd do pracy w Holandii.Przed wyjazdem przeczytałam chyba wszystkie fora o tej firmie i miałam bardzo mieszane uczucia. Ale cóż do odważnych świat należy więc pojechałam Przyznam się szczerze że spodziewałam się różnych warunków ale powiem ze byłam mile zaskoczona. Mieszkałam w okolicach Rotterdamu i warunki były na prawdę bardzo dobre-. Na wyrobienie nr soffi i pierwszą wypłatę czekałam 2 tygodnie. Co prawda z kasą jest tak -jeśli są godziny to zasuwasz ale masz pieniądze, jeśli tych godzin nie ma to kasa jest mała, ale z drugiej strony w Polsce takich pieniędzy nie zarobię. A tak ra (usunięte przez administratora) nki w Polsce mam opłacone, na życie nie oszczędzałam, kupowałam co chcialam i z nadgodzin rownież mam coś odłożone. Jak ktoś chce zarobić to zarobi a jak ktoś przyjeżdza w innym celu, pracować mu się nie chce to zawsze będzie narzekać Tak naprawdę to kwestia do jakiej pracy się trafi. W wielu firmach praca jest ok, ale gorzej niestety z atmosferą, którą stwarzają sami pracownicy i nie mówię tutaj o holendrach czy innych pracownikach tylko o Polakach. Tak naprawdę to ludzie tworzą atmosferę i warunki w pracy. Przez cały wyjazd pracowałam w 2 firmach. Jak cię z jednej firmy zwolnią lub nie ma już pracy to szukają ci nowej. Teraz wiem że jest ciezko z pracą i godzin nie ma. Ja obecnie przebywam na urlopie, jeśli dostanę jakąś ofertę to na pewno wrócę do Holandii, ponieważ potrzebuję kasy I jeszcze jedno, nie zrozum mnie źle w każdym biurze pośredniczącym są dobre i złe strony, każde biuro na nas zarabia i ździera, tak jest ułożony świat. Ja nie narzekam na pracę i warunki więc zamierzam wrócić, nie wiem gdzie trafię, ale jakby co to zawsze mogę wrócić do Polski, nic nie ryzykuję Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających i życzę powodzeniawitam wesola. przeczytalam twoj wpis na tej stronce.tez szukam pracy w holandii i myslalam o firmie holland contracting.czy moglabys mi wyslac na meila swoj adres meilowy.napisalabym ci kilka pytan ktore mam odnosnie tej firmy a nie chce zamieszczac swoich pytan publicznie na forum. moj meil to alicja_85@wp.pl

durango95

Zadzwonił do mnie we czwartek Pan Łukasz i poprosił żebym przyjechał na rozmowę (500km).Powiedział ,że jak będę się wybierał to mam zadzwonić dzień wcześniej.Był już ktoś teraz na rozmowie??

Magda

Czy ktos jedzie juz z tej firmy w ta niedziele grotem?

edzia79

Żabka - 2012-10-27 13:37:45 Hej dzwonili do mnie z tej firmy , przedstawili jak stoi sprawa . Mam się wstawić osobiście do firmy. Mam do niej jakieś 330 km co mogę się spodziewać ?? o co będą pytać ??? Warto przez tą firmę wyjechać ?? Podobno jest jakaś rozmowa po angielsku, Jaz nam tylko podstawę. :( Umiem biegle niemiecki i rosyjski . Mam ku,,,,rrwa tremę Witam wszystkich mam sie wstawic do biura na rozmowe,o co oni tam pytaja?wyjazd juz w ten weekend prosze o odp

Żabka

Bozena

By łam, widziałam jest jak wszędzie teraz przestoje ale niedługo sadzonki, cebulki. Można wiele o nich mówić- ale oni nie przysyłają autobusów ludzi jak w Holandii siedzą bezrobotni. Odczułam to na własnej skórze bo wyjazd się odwoływał i przesuwał przez bezrobotnych w Holandii.

andrzej2802

witam ! wyjechalam z HC 3 tyg temu i co? siedze sobie na mieszkaniu,w ciagu tego czasu bylam w pracy 3 dni i to nawet nie na 8 godzin. jest totalny kataklizm,nie maja pracy a dalej masowo sciagaja ludzi by zapelnic mieszkania! kare mozesz dostac za byle co. a cetle jakie dostalam w tym czasie sa na minus :/ pewnie sie dziwice czemu dalej tu jestem? bo z tyg na tydzien obiecuja prace a jej nie ma. nie wiem jak tu jest w sezonie o ile w ogole tu jest jakis sezon. jesli ma ktos zamiar teraz wyjechac to nie polecam,no chyba ze zabierzesz sobie w c (usunięte przez administratora) kasy by tu zyc bo pracy ci nie zapewnia po 3 tyg nie zwrocily mi sie nawet pieniadze wydane na wyjazd,na jedzenie kase wysyla mi mama. dlatego szukam innej pracy gdzie zapewnia mi godz bo to jest najwazniejsze! wiec jesli uda mi sie z tad zwiac w poniedzialek to na moje miejsce z polski wysla kogos na bezrobocie! tutaj zdania na temat tej firmy sa podzielone,ale jak ja trafilam na takie cos to na pewno tego nie bd chwalic! w polsce obiecaja ci wszystko a tak naprawde nie wiedza jak jest!!!

Marcus

Sebol- kiedyś ty był w tej firmie? Może tak było kiedyś . Nic nie rezerwują bo przez marudzenie takich jak ty zrobili zmiany i wszystko idzie na konto co tydzień. Konta nikt ci nie zakłłada bo masz jechać ze swoim co sobie założysz w Polsce. Agencje pracy zarabiają na nas to fakt. Dla mnie najważniejsza jest kasa na konto- a na to nie narzekam w HC. Najważniejsze że mogę po urlopie wrócić do swojej pracy. Pozdrawiam wszystkich tych co zle trafili.

aga

Bardzo przydatne strony. Nie dajmy się nieuczciwym agencjom pośrednictwa i pracodawcom żerować na naszej ciężkiej pracy. Dzięki Fakirro i pozdrawiam.

Fakirro

Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą ! Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów : -wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, -dodatku urlopowym, -ustawy o czasie pracy, -BHP. Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków. Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego. Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia. Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz (usunięte przez administratora) Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz (usunięte przez administratora) A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz (usunięte przez administratora) Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.

anon

Oni tu naprawdę mają problemy z kierowcami. Ludzie nie chcą jezdzić,bo czasem nawet najmniejsza rysa na samochodzie,to kara dla kierowcy. I do tego odpowiedzialnośc za pasazerów. Twoje wykształcenie i znajomośc języków,to napewno nie przeszkoda. Warto się znowu upomnieć. Aż do skutku. W końcu to srodek sezonu,więc praca dla ciebie powinna się znaleźć. Powodzenia

Mike

Witam wszystkich.Mam pytanie odnośnie firmy Holland Contracting. Otóż zarejestrowałem się tam pod koniec maja tego roku z nadzieją znalezienia pracy, żeby sobie trochę dorobić.Niestety minęły już ponad 2 miesiące i do dzisiaj nie otrzymałem żadnej oferty ani nawet zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.Dzwoniłem do nich mniej więcej na początku lipca aby dowiedzieć się co jest grane.Pani po drugiej stronie odpowiedziała mi,że problemem w moim przypadku jest to iż nie posiadam prawa jazdy a oni akurat teraz potrzebują samych kierowców i że jak coś się znajdzie to się odezwą.Niestety minął kolejny miesiąc i dalej cisza. I w związku z tym mam pytanie.Czy taki długi okres oczekiwania na ofertę z tej firmy jest normalny czy po prostu mnie olali i powinienem poszukać sobie czegoś innego?A może problemem jest to iż w formularzu internetowym zaznaczyłem,że posiadam wyższe wykształcenie i znam dobrze język angielski? Dzięki.

zachwycony

Alina - 2010-01-30 10:03:18 HMMnie zgodzę sie z twoja wypowiedzia Holland contrancing to naprawdę fajan firma zetelna,i uczciwa mieszkania sa super wyposarzone:)wiem bo bylam w 2009 roku z siostra pierwszy raz i w tym amierzam jechac z mezem i kuzynka Alina raczkowiak:)jak tak sadzisz to popros by cie przeniesli do zwatrsluis piekne warunki i krajobrazy a ta sama kasa zobaczymy co wtedy powiesz. tam chociaz nauczysz sie zwalczac grzyb!!!!! nie polecam firmy nikomu zlodzieje i tyle

żaneta76

Witam ja właśnie się zarejestrowałam i zastanawiam się czy w ogóle mam jakieś szanse wyjazdu, gdyż jestem dyspozycyjna tylko do końca X. Bardzo mnie ciekawią obiektywne oceny takich wyjazdów. Sytuacja jest co najmniej dziwna, gdyż sądząc po opiniach o agencjach (negatywnych) nikt o zdrowych zmysłach nie powinien wyjeżdżać. Pomimo tego agencje pękają w szwach od chętnych. Jeżeli uda mi się wyjechać zamieszczę informacje. Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających i życzę powodzenia

dorota0120

ja pracuję dla HC 2 lata nigdy nie maiłam problemów przez 2 lata zdarzyło sie raz że nie było pieniędzy w umówiony dzień tylko 4 dni później, ale to nie moja pierwsza praca i biuro, więc szczerze oszukują jak mogą jak każde biuro ale mają jeden plus dają ci też zarobić:D. Najlepiej jest wynająć mieszkanie samemu wtedy jest na prawdę super. Ale mają tez prace gdzie nie ma godzin i nie ma nawet najniższej krajowej więc kwestia tego gdzie się trafi. Ja osobiscie jestem zadowolona:D

xxxseba

witam was wszystkich czy ktos udzieli mi informacji na temat tej firmy hc bo w srode mam rozmowe w opolu i nie wiem czy jest sens tam jechac dlatego ze jest spora czesc mieszanych opinie prosze o jakies konkrty na temat tej firmy pozdrawiam i z gory dzieki

a jak wygląda kwestia opłaty za mieszkanie i ubezpieczanie ? ile wynosza te koszty ? i jak wygladaja stawki za godzine pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 27 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière