Proplastica Sp. z o.o.

Opinie o Proplastica Sp. z o.o.

Żaden nie pójdzie na siebie zakablować ale wystarczy że ci się noga powinie i z byle czym na ciebie na kabel pójdą takie h-je i k-wy

Koskka

Tak. KoPPnięta wróciła. Przyszła jak gdyby nic do pracy po 3 miesiącach które spędziła w,,idealnej pracy'', pewnie kierownik (dobry kolega) naobiecywał złote góry(zastępca, podwyżka). Jest to bynajmniej dziwne, wracać do pracy z której się zwalnia ze względu na brak rozwoju osobistego i perspektyw na awans, a po paru miesiącach wrócić do firmy z tym swoim bezczelnym uśmieszkiem.

hand
@Koskka

Niestety w tej firmie nie liczy się lojalność, uczciwość czy pracowitość. Awans dostaje się za kolegowanie lub donoszenie. Ludzie takiego pokroju jak w/w pani niszczą całą atmosferę w pracy. Dla takich osób najważniejsza jest kariera. Nie liczą się współpracownicy. Tacy delikwenci zawsze nie wiadomo skąd się wypoczwarzą i udają dobrych kolegów, chociaż dookoła nikt z nimi nie chce mieć styczności.

po prostu zmień pracę rób co lubisz bo to daje sat
@hand

Dokładnie możesz być najlepszy na stanowisku ale coś ci sie nie podoba masz swoje zdanie i zostaniesz zdyskredytowany a tak nie powinno być bo liczy się dobro a nie pokazywanie wyższości i podbudowanie swojego małego ego przez kierownictwo które popełnia błedy na poziomie szkoły podstawowej przynosząc straty dla firmy wiec gdzie tu sens i logika i zdrowy rozsądek?

barti

Większość pracownic z Dz/O to młodzież, która niema doświadczenia. Kilka dziewczyn zna się na rzeczy ale ciężko im to wszystko ogarnoć. Słyszałem, że nawet jedna z pań wróciła do Dz/O po odejściu kierownika.

alllluu

Co się dzieje w dziale obsługi? Słyszałam o dużych rotacjach. Ponoć pan kierownik się zmienił. Coś wiecie na ten temat?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Proplastica Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
ekkkk

nie polecam

Chętny

Ile teraz za godzinę na początek?

13 zł i nie kombinuj!
@Chętny

Minimalną podwyższyli więc ze 13 zeta dostaniesz no chyba że na majstra byś chciał to może co kierownik więcej ci da a co byś chciał robić? rysunek znasz? szlifować umiesz? pracować lubisz fizycznie czy bardziej psychicznie?

sara

@A no to super chociaz z drugiej strony to nie poiwnno byc nic nadzwyczajego uwazam ze w kazdej firmie poiwnno to byc takie wynagrodzenie na czas placone

Ford

Pobaw się swoją"małą"

Dew

Dzięki złym decyzjom kierownictwa. A dzięki tym decyzjom pracownik dostaje w (usunięte przez administratora)

Dew

Teraz obcinają stawki .

tery

Firma dno.... zarobki na hali często gęsto od najniższej krajowej potem dorzucą parę groszy ale jak wyciągniesz 1800 netto z nadgodzinami i lizaniem tyłka kierownikowi (to podstawa) to już szczyt marzeń w biurze też nie lepiej... 1700 - 3000 netto max po wielu latach nieskazitelnej wysługi i żadnych wpadek, jeśli chcesz się czegoś nauczyć to nie tam bo szybko wylecisz. pracować i nic nie pytać norma musi być bo nie dadzą żadnej podwyżki nawet o złamanego grosza. kierownik "beton" i "babiarz" ślini się każdą dziewczynę w biurze,mówisz coś do niego, starasz się o podwyżkę a on i tak wie że przed 3 latami 7 miesiącami 4 dniami i 7 godzinami zrobiłeś coś źle i wybije wam z głowy podwyżkę..... przy kolejnych rozmowach zresztą też. chyba że jesteś mega doświadczonym pracownikiem i zagrozisz odejściem to dostaniesz 100 200 zł brutto za godz podwyżki. śmiać się czy płakać...? kierownictwo w Bytowie... bezwzględne... jak nie masz znajomości każdy błąd skrupulatnie odnotują a potem bez zawahania wywalą na zbity pysk. handlowcy... chyba największe lizidupy w firmie, uśmiech na twarzy i bez wazeliny.... nawet jak inni patrzą. A i jeszcze parę słów o karach finansowych - za wszystko i o każdej porze sypią się jak asy z rękawa nawet czasami nie wiadomo za co. ale cóż... liczą się tylko zyski i zasada "zero kosztów" a człowiek jest tam NIKIM więc jeśli masz jakiekolwiek ambicje a nie tylko robić i wysłuchiwać zjebek z podkulonym ogonem i nic się nie odzywać to szczerze odradzam ten zakład.

kartezz

Witam, czy moglby ktos pwoiedziec cos na temat pracy w FCPK jako przedstawiciel handlowy? jakie warunki placy, pracy?

GURU(przewodnik)

Ty twardy? a może raczej miętka faja jestes? Trzeba was trzymać krótko bo byście chlali i się opierdaxxxlali :) Pisac na kogoś kto sie nie moze bronic to jest dopiero świństwo! Pewnie cie wyduxxxpcyli i teraz tu jakieś gorzkie zale odstawiasz :) Moze tam jeden czy drugi jest czasem trochę upierdliwy i wkurwiajaxxxcy ale taka praca. pozdrawiam

twardy

Witam. Ogolnie o FCPK nie moge sie dobrze wypowiedziec. Pracownicy na chali jak najbardziej ok, fakt jest kilku co donosi do Marka i strzela na maxa z uch ale na to juz sie nic nie poradzi. Jurek (stozek) to swinia maksymalna i z daleka trzeba sie od niego trzymac lepiej wam radze. Jest to czlowiek takiego pokroju ze jak jeest zle to "wy zle zrobiliscie" a jak jest ok to "zobacz jak ladnie zrobilem". Co do "miszczow" to nie maja zadnego pojecia o robocie za wyjatakiem Marcian i Grzeska. Ale Marcin to jest czlowiek Jurka i wszelkie niezgodnosci nawet prywatne on przelozy na prace i krotko o nim to SWINIA i nadgorliwiec jak by mogl to by spal w tej firmie i robil loda kierownikowi razem z Romanem i Bartusiem. Jak uda Ci sie zyc z nimi w zgodzie co graniczy z cudem bo zawsze sie o cos czepia to i tak obrobia Ci (usunięte przez administratora) u kierownika i nie dostaniesz podwyzki. tak ze omijajcie ta firme z daleka. jak macie troche pojecia o robocie to znajdziecie spokojniejsza prace za wieksze pieniadze.. pozdrawiam

panicz

FCPK to zuuuoo

Ciszej tam

No i ja napisałem no i co z tego? Na kazdego przyjdzie czas i zobaczy płyte od spodu. pozdro ;)

Ostatnia płyta

Ostatnia płyta to bedzie ta którą zobaczymy od spodu...wesołych swiat

Guru

Zle Pan odmieniłeś bo od Bytów - w Bytowie! Mamy 4-rech majstrów a i tak Romek najlepszy! A o podwyżke to do nowego czy starego kierownika?

Jack

Wow to teraz juz 12 zeta daja a nie 10? :)

Mało

Choćby majster latał jak kot z pęcherzem i pajacował to na niewiele się zda bo wydajności i tak nie podniesie jedynie zgrana załoga przy dobrych stawkach mogłaby tu coś zdziałać no przeciez za 12 zeta nikt (usunięte przez administratora) nie będzie...czy to jasne?

Zostaw merytoryczną opinię o Proplastica Sp. z o.o. - Bytów

• Jak się pracuje w Proplastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proplastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proplastica Sp. z o.o.?

Proplastica Sp. z o.o.