Proplastica Sp. z o.o.

Opinie o Proplastica Sp. z o.o.

Patrycja

@Zulu gula, dlaczego tak piszesz? Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w FCPK Bytów i warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Afferko, a długo pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu? @Sfrustrowany, dziękuję za Twoją wypowiedź. Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tej firmie, aby była ona bardziej atrakcyjnym pracodawcą?

Zulu gula

Inspekcja pracy by sie tam przydala. Tylko taka nie ustawiona . Cos mi sie wydaje ze niedługo przyjedzie.

Afferko

Na 10000% zgadzam się z opinią Sfrustrowanego. Naprawdę chciałbym powiedzieć o o/z Kielce coś dobrego ale NIE POTRAFIĘ. Takiej amatorszczyzny w zarządzaniu firmą nie spotkałem nigdzie wcześniej ani nigdzie później, aż żal że firma o takim potencjale tak marnuje możliwości ale ryba psuje się od glowy.

Sfrustrowany

Hala- (usunięte przez administratora) po 8 godzinach pracy smarkasz węglem, jak po zmianie w kopalni. W lato na hali w 2017 roku temperatura dochodziła do 40 stopni w zimę 2018 spadała nawet do 5. Mistrzowie- Cześć z nich nie wie sama co tu robi, praca jest przygotowywana nieudolnie i bez planu. Czasami na robotę trzeba czekać kilkadziesiąt minut, a czasami przychodzą z pilna robota godzinę przed wysyłką. Brygadzista M jak powiedział Dyrektor Generalny "jest potrzebny jak spaliny w samochodzie" wszyscy zastanawiają się co robi w tej firmie, nie mówiąc o tym że rozbił rodzinę . Podobnie jest z Panem od utrzymania ruchu którego najlepsza metoda naprawy maszyny jest... Włączenie i wyłączenie albo odpinanie czujników, jeżeli nie działa trzeba dzwonić po serwis. Do najbardziej karygodnych sytuacji można zaliczyć np. Wypinanie czujników przeciążenia, czujników od oleju (co skończyło się jakiś czas temu rozszczelnieniem układu, warto dodać że temperatura oleju często przekracza 100 stopni i tylko dzięki przypadkowi nikomu nic się nie stało) albo rozkręcaniu maszyny za pomocą wycięcia dziury w obudowie. Aaaa zapomnianym o "spawaniu paleciakiem" ( taki heheszek dla tych co tam pracują i wiedzą o co chodzi) ogólnie rzecz biorąc M i K to chyba najbardziej niekompetentne osoby w firmie. Nowy kierownik to gość który pracował przy gipsach i w temacie obróbki metalu jest zielony jak szczypiorek na wiosnę. Autorytet chce zbudować na czepianiu się o porządek na hali i... I w sumie nie ma nic więcej do zaproponowania. Pieniądze- Dobre, jeżeli jesteś przygotowany na nadgodziny i pracownie po 200 godz w miesiącu. W sumie krótko podsumowując jest to firma w której można w miarę się wyszkolić, poznać podstawy obsługi maszyn i narzędzi a po jakimś czasie trzeba stąd uciekać. Jeżeli czytają to osoby zarządzające firmą to mam propozycję. Może zamiast szukać nowych kierowników, wlepiac kary, i strzelać sobie w stopę kolejnymi "świetnymi" pomysłami dajcie ludziom pieniądze żeby zachęcić ich do pozostania w firmie. Pracownik który pracuje w firmie przez kilka lat i wie o co chodzi w robocie będzie budował wam normatyw, zmniejszy się ilość braków i wszyscy będą zadowoleni. Nie widzę innej racjonalnej drogi rozwoju tej firmy biorąc pod uwagę plany budowy nowej hali.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Proplastica Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Patrycja

@Grps, czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? @Były, rozumiem, że pracowałeś w FCPK Bytów. Jak oceniasz tego pracodawcę biorąc pod uwagę inne, podobne firmy z branży? Co jeszcze możecie napisać o pracy w tym miejscu? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w FCPK Bytów?

Grps

Dużo zmian. Nowy kierownik, kary finansowe, nagany źle się dzieje.

Były
@Grps

Co oznacza "nowy kierownik". Kierownik produkcji czy główny szef?

Capt
@Były

Nowy kierownik produkcji

Patrycja

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że nie jest to miejsce na tego typu komentarze. Jest to forum wymiany opinii o pracodawcach, więc jeśli macie coś konkretnego do powiedzenia o pracy w FCPK Bytów Sp.z.o.o. to zachęcam. @Zenek Zielone Oczy, długo pracowałeś w tym miejscu? Czy łatwo jest tu awansować? Czy nie ma problemu z wzięciem kilkudniowego urlopu? @Wojtas, bardzo dziękuję za rzetelną opinię. Chciałam jeszcze dopytać tylko jak wygląda współpraca z przełożonymi - są otwarci na negocjacje? Pomocni? Jaki mają stosunek do pracownika? To bardzo ważne w pracy biurowej.

Norman też kręcił

I pamiętaj Bartek że kłamstwo ma krótkie nogi.... ;)

Ricky
@Norman też kręcił

Słaby ten kto to napisal.Pewnie za mało doceniony.spójrz w lustro ładnie to tak pisać o kolegach?

zlałbym cie
@Ricky

A tyś mocny w gębie koledzy tacy ze z byle czym na kabel lecą...

Zenek Zielone Oczy

Zarządzanie - trzeba byc dobrym zarządcą a nie miec kilka osob wokół siebie które donoszą i tworzą złą atmosferę...Szepty, szepciki, ważni, ważniejsi co do czego to wszystko robią Ci "mniej ważni". Na końcu bedzie i tak to co będzie, kto bedzie mógł pokazać twarz za dnia a kto raczej po katach bedzie sie chowac., bo był taki a nie inny. Jeszcze jest czas-czas naprawy, aby osiagnac sukces.

Wojtas

Przepracowałem w FCPK kilkanaście lat jako pracownik biurowy. Wiele z poniższych opinii jest negatywnych o tej Firmie a teraz ja po tylu latach pracy napiszę swoją. Moi Drodzy, nikt Was siłą do pracy nie zaciągał - to nie pobór. Wszystkie warunki zatrudnienia zawsze były dla mnie jasne, po prostu trzeba pytać. Co do wysokości pensji to należy jej ewentualny wzrost ustalić na początku lub przy ocenie która jest co roku. Koskka 14.03.2017 19:01 - to ja zabiegałem o zatrudnienie tej Pani i to nie kolesiowanie a jej podejście, wiedza, umiejętności i kwalifikacje o tym zadecydowały. Na YT jest reklama tabletek Weź nie P. - zdaje się że dla Ciebie. Po tak wielu latach nawet na szafirowym szkiełku zegarka są rysy, bez znaczenia czy to Zeppelin czy Seiko, nie da się tego uniknąć, takie jest życie. Umowy zawsze były transparentne a wypłata najpóźniej o wymaganej dacie nigdy po. Więc skoro chcecie się tam zatrudnić to ja polecam, zwłaszcza dla osób które potrafią zadawać pytania - ile zarobię, na jakim stanowisku, czy jest szansa na awans - a atmosfera w biurze czy na produkcji zależy już od WAS. Jak sobie nie pozwolisz to nikt Ci nie podskoczy a jak jesteś przepraszam ale baranem to jesteś ofiarą i koniec w tym temacie.

Tedy

Dobrze się pracuje w firmie skro dawno nikt nie pisał. Szkoda szuka tu pracy i miałem nadzieją na opinie pracowników.

sztuki notatki wypowiedzenia

gdzie ankesy sie pytam ?

wiejski kościelny grajek

A Norman zagląda jeszcze pod klapę?

Xxx

Droga Patrycjo, Nie pracowałem/am na stanowisku przedstawiciela handlowego, ale wiem że są wyznaczane z miesiąca na miesiąc coraz większe plany sprzedażowe, które niestety nie zawsze idzie osiągnąć, co za tym idzie kasa mniejsza. Nie wiem jakie pieniądze są oferowane na chwilę obecną, ale na pewno nie są to pieniądze większe niż średnie pensje na tych samych stanowiskach w innych firmach. Z podwyżką jest ciężko, a jak już jest to naprawdę niewielka.

Norman Burcy

A nadgodziny jakie są? Czy robota od deski do deski?

nick
@Norman Burcy

na produkcji nadgodziny sa mozliwe, a w biurze to nie wiem slyszalem kiedys ze nie maja extra platne za nadgodziny biurowi

Xxx

Odradzam!!! Wyciskają człowieka jak cytrynę najlepiej za jak najmniejsze pieniądze. I w biurze i na produkcji jest coraz gorzej, nie bez powodu ludzie z wieloletnim doświadczeniem odchodzą...

Pirat

Jakby ktoś chciał to mam różne znajomości w Polsce i za granicą.

były pracownik 2.5

Chciałem dodać ze jestem zadowolony :)

były pracownik 2(polecam)

Ja p-lę jestem w szoku w nowej pracy na wejsciu dostałem 3 złote więcej niz tu po kilku latach aż mi głupio może kierownik się pomylił? Sam nie wiem co o tym myśleć czy to już maksymalna podwyżka czy cos jeszcze kiedyś dorzucą? Wreszcie może coś zostanie od pierwszego do pierwszego a nie tylko na przeżycie ale jak ja sie im odwdzięczę będę musiał pracowac jak za dwóch czy trzech?

były pracownik (polecam)

W tej firmie widzę, że po staremu, nic się nie zmieniło. To chore, że w tak renomowanej firmie awansuje się kogoś za znajomość. Niema w tym żadnej logiki robić z kogoś zastępce czy kierownika, jeżeli dokładnie wie się, że jest to nieodpowiednia osoba która w każdej chwili może zostawić cię na lodzie. Swoją drogą to ta pani z dz/o ma niezły tupet... Spędzać 8h z ludzmi, którzy co najmniej jej nie trawią... Większość ludzi odpuściłaby sobie taką prace. Najwyraznie jest bardzo zawzięta na zrobienie kariery a zarazem wyrobienie sobie ,,wyśmienitej opinii" wśród współpracowników;)

barczysty grzesio
@były pracownik (polecam)

A jak w nowej pracy? Zadowolony?

Zostaw merytoryczną opinię o Proplastica Sp. z o.o. - Bytów

• Jak się pracuje w Proplastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proplastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proplastica Sp. z o.o.?

Proplastica Sp. z o.o.