Proplastica Sp. z o.o.

Opinie o Proplastica Sp. z o.o.

Idiotów z Nas robisz?

Podobno w Chinach ma powstać kolejny oddział co by ograniczyć koszty pracy

Jack

Slyszalem ze ostatnio byly "male" zmiany personalne u mistrzow? :)

GURU

Zamiast tych dwóch maszyn do wzdłuznych kupiłbym porządne frezarki i coś do obrysów i szybciej by robota szła! ;)

ex

Co tam slychac panowie? Nikt nic nie pisze w fabryce zaczelo plynac mlekiem i miodem? :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Proplastica Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
roman i reszta

operator cnc 10 zl i lód za darmo

PILNE

Sztuki sztuki bez opoznien bo premii nie będzie :)

wojtek

Witam jakie maja stawki na stanowisku operator cnc centrum obróbcze?

paweł

Witam chciałbym zapytać jakie maja stawki na centrum obróbczym jako operator cnc ?bo chciałbym porównać z tymi gdzie pracuje.

byly

Witam Panowie co tam slychac w fabryce naszej ukochanej? Mistrzowie nadal te same? Jak nstroje kierownictwa?

pinokio

Witam czcigodne towarzystwo chciałbym się dowiedzieć czy w tej firmie ma się szanse na awans czy rozwój zawodowy? Kim jest kadra menadzerska i co z sobą reprezentuje? Czy firmie udało się wykonać jakieś ciekawe projekty,patenty wdrożenia zainwestować w nowe technologie? Jakie są warunki socjalne i umowy? Czy żeby zatrudnić się na adekwatne co do umiejętności i wykształcenia stanowisko trzeba być znajomym prezesa i całej świty. Czy człowiek z ulicy ma jakieś tam szanse? Czy może szukać pracy w innym mieście.

Płytki kierownik

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dla byłego współpracownika i kolegi ślą koledzy z pracy. ps. sukcesów zawodowych, porządnej wypłaty(z premią) i żeby Cię gdzie indziej docenili

Norman

U nas w USA to jak jest przecena wtedy ja kupię za jedną dniówkę ($200) tyle co w Polsce na przecenie za równowartość $700, czyli waszej całomiesięcznej płacy!!! Jak wygląda przecena w Polsce: coś co w USA normalnie kosztuje równowartość 200zł polskich, w Polsce kosztuje już 400zł, a jak jest przecena to w USA aż z 200 zł do 40zł, a w Polsce z 500zł na 250zł, czyli KPINY. W USA benzyna kosztuje około 3zł za 1 litr, za miesięczną pensję kupię 4000 litrów, a za polską przeciętną pensję kupisz 8 razy mniej, czyli 500 litrów, samochody w USA (takie same) kosztują w USA około 35% taniej niż w Polsce i tak samo z całą resztą! Ostatnio kupiłem Galaxy III za 205 dolarów, a w Poland ponad $400.

(-_-)

praca zenada, porzadek zenada, zarobki i logistyka w tym zakładzie to DNO. majtrzy takie głąby ze szok, nie obrazajac innego głaba bo to odmienny ciemniak. Pierwszoklasisci maja wiecej rozumu niz oni. Nigdzie nie widziałem tak [usunięte przez administratora]go zakładu jak fcpk.

Moim zdaniem majster powinien więcej zarabiać bo ma dużo na głowie i musi opierdalaczy pilnować a to wymaga sporo wysiłku fizycznego i psychicznego

Papiesz

mają stałą + pełną dyspozycyjność ok 2500-2900 na łapę lepiej ma nasz [usunięte przez administratora] "śliska łapka" Głąb bo ma 15 na godzine i nic nie musi robić wystarczy że jest s-synem i się doczepia do wszystkiego

bytownik

znając życie to niedługo będą :) któregoś na pewno wyjebią. a tak w ogole to ile wyciąga nasz mistrzunio? wie ktoś ile taki [usunięte przez administratora] może wyciągnąć? oni też mają za godzine czy stałą stawke?

janek

Są przyjęcia u was na mistrzów produkcji ?? Dajcie znać co i jak i ile placą !!! Pozdro

normalny

Kazdy widze pisze ale wniosków nie ma.Ja jak prace znalazłem [usunięte przez administratora] z tamtąd.Brubno jak [usunięte przez administratora].Nie ma zainteresowanych zleceniami.Jak beda to praca też to taka zaleta po co mysleć ,idioci .Programisci do (usunięte przez administratora) technolog (usunięte przez administratora) jakaś przydrzumiona co wyzej nosi glowe ,jakby rozumy zjadla a pustak z niej chodzacy co okazalo sie na jej panieńskim .Lipa jak[usunięte przez administratora].Pustok az milo.Kierownictwo w (usunięte przez administratora) ma czy nadejda lepsze czasy bo oni te lepsze psują brakiem jakości .Cymbal bez uprawnierń kontroluje ale to nic ludzie robia za pare zloty na 3 zmiany śmiech na sali sami renowe wyrabiaja .Każdy nowy przyjdzie i odchodzi bo po co za darmoche (usunięte przez administratora) z [usunięte przez administratora].

mazur

firma porazka, jeden wielki Syf i Brud, jak sie przyjolem 10zl/h praowalem na jednej, plus bo kazdy zawsze na dwoch, slabo ale przynajmniej dostalem prace, pozniej trache ci sypnie blazu, ale nie za duzo bo bys musial robic na pieciu maszynach . Ludzie, zwykli pracownicy spoko, kazdy pozytywnie nastawiony. Za to o mistrzach mozna tutaj duzo powiedziec, jeden lepszy od drugiego, nic sie nie znaja na robocie, dla nich musi to byc tylko zrobione, tępe pachoł ktorymi dyryguje kierownik. roman najlepszy, wyliże wszystko zeby tylko zostac na swoim stołku, dobra praca zgarnac blisko 3 tys. i pokazac tylko z kartki ktora plyta jest do roboty, no i jeszcze wylizać to i owo i na kabel z paroma osobami do kierownika. Jak na jego zminie jest problem:"zaraz do ciebie przyjde". [usunięte przez administratora] cała zmiane go juz nie zobaczysz, a twoja maszyne bedzie omijał szerokim łukiem. kwasek bardzo przemądrzały, a gowno sie zna, jedynie co mu dobrze wychodzi w pracy to darcie ryja na hali i straszenie zwolnieniami nowo przybyłych, żeby mu sztuki robili z tego 3/4 krzywych i do poprawy, zero jakosci tylko sztuki sie licza w tym zakladzie. kolejny głab, "Głab" przez duze g. pan od jakosci, robi tutaj troche i odrazu struga kozaka, ledwo od podłogi odrusł. jedynie z[usunięte przez administratora] mozna tutaj pogadac, sensowny gosciu ale prawda jest taka jakby nie strzelał z ucha to by nie byl tak dlugo miszczem. jedna wielka parodia ten zaklad, juz i tak 80% zlecen to posrednicy a z taka jakoscia to pozazdroscic takie lekcewazace podejscie do klienta, zaklad z przyszloscia.

Papiesz

Romuś nadal siedzi i w sumie tyle umie robić nic więcej, coś tam ogarnia gdzie co jak się robi ale po macoszemu co dziwne bo robi najdłużej i czegoś tam powinnien się nauczyć. Ale jak widać kłopoty z pamięcią to rzecz powszednia u mistrzów w fcpk. No ale roman to teraz cichutki nie to co kiedyś i w sumie znośny ot sobie poszwęda się coś tam powie ale wie że nie ma co podskakiwać. Za to "ukaszek" to inna liga dużo krzyczy a umie tyle co nic, jedzie na ciągłym lizaniu zwieraczy. Przemiał ludzi ogromny choć są tacy jak ja co mają dobrą stawkę i nie mają co narzekać. Ale Ci co dopiero zaczynają mogą się zniechęcić do pracy prz produkcji na całe życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Proplastica Sp. z o.o. - Bytów

• Jak się pracuje w Proplastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proplastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proplastica Sp. z o.o.?

Proplastica Sp. z o.o.