Animak-Kopcza sp.j. J.E. Kopcza

Opinie o Animak-Kopcza sp.j. J.E. Kopcza

prawie

Mógłby ktoś wyrazić jakąś świeżą opinie na temat tego zakładu? Warto iść tam na operatora maszyn? Jak wyglądają zarobki i czy jest praca również w weekendy?

Prawda

Pracowałem tan 5lat w ekipie budowlanej . Odejście z tej firmy było jedna z lepszych decyzji w moim życiu , chociaż może córki po latach wprowadziły trochę normalności do było nie było rodzinnej firmy.

pracowałam tam

Pracowałam w Animaku 3 lata (zrezygnowałam ze względów zdrowotnych) i muszę powiedzieć, że ostatnie 2 lata to bardzo duża poprawa i stare komentarze nie mają już racji bytu. Atmosfera w firmie jest OK a i wypłaty są w terminie. Polecam

ciekawe...
@pracowałam tam

to dlaczego ludzie odchodzą...

majka

Witam serdecznie. Zaproponowano mi tam pracę na stanowisku recepcjonisty w Legnicy. Czy ktoś z was się orientuje, jakie panują tam warunki? Czy Pani kierownik jest rzeczywiście taka przychylna dla ludzi, jak wygląda? Dziękuje za wszelkie wasze ewentualne opinie i pozdrawiam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Animak-Kopcza sp.j. J.E. Kopcza? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
mak

Szanowny Panie(usunięte przez administratora)Pana praca nigdy nie była przez właścicieli kwestionowana, ponieważ był Pan najlepszym sprzedawcą w tamtym okresie. Co do pracy innych osób, proszę wstrzymać się od zbędnych komentarzy, bo to jest tylko Pana subiektywna ocena.

arni - Jarek B

Wtam Was . Nie ukrywam że jestem mocno zafrasowany tymi wypowiedziami. Byłem pracownikiem tej Firmy na stanowisku handlowca podczas współpracy z Łabimeksem i nie mogłem powiedzieć nic złego na Firmę . Ciężka praca na markę dobra współpraca z dyrektorem handlowym (usunięte przez administratora)Co się stało przez ten okres , czyżby tamten czas został stracony . Nie ukrywam że jestem w szoku.Pozdrawiam Jarek B.

opinia

o co chodzi, ze czas dziala na korzysc firmy? prosze o napisanie wiecej o animaku kopcza, atmosfera spoko?

Filip

Chyba nie bardzo, bo szukałem w internecie ogłoszen do Animaku i nic nie znalazłem, może napiszecie, gdzie takich ogłoszeń szukać, jak to z Wami było? Z góry dzięki.

Samy

Orientujecie sie jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem? Szukają kogoś obecnie czy skład się nie wykrusza?

Freeman

To nie jest kwestia bycia za długo na rynku. Czas raczej działa na korzyść firmy, chyba że kieruje nią osoba niekompetentna i nie potrafi tego wykorzystać, ale to nie mój problem.

Każdy

Ta firma to jedna wielka porażka. Pracodawca ani troche nie liczy sie z praconikami, wiele wymagaja alle zero doceniania pracowników i jeszcze wypłaty... Jak KAŻDY Odradzam pracowac w tej firmie!!!

320h :D

W11

Hmmm, czyżby pani [usunięte przez moderatora]? Sądząc do miernych efektach pracy i błyskawicznej niezdolności do pracy, która powstała po zatrudnieniu, nie sądzę, że pracownicy zależało na pracy.... Narzekać to polska cecha narodowa, ale aby wziąć się do roboty, to już się nie chce.

obserwator

marudzicie..... skoro jest tak źle, to dlaczego wracają do nich pracownicy???

h2o

Ludzie, czy naprawdę potraficie się tylko tu żalić ? Zamiast tego zainwestujcie 50 zł w kodeks pracy, przeczytajcie go raz, jak trzeba to kolejny raz, skonsultujcie się z inspekcją pracy, niekoniecznie w Legnicy ;-) a przejrzycie na oczy.

byly pracownik

Na to że oni by nam zrobili imprezke nie ma co liczyć - My sami byli pracownicy mozemy sie spotkać - a noz uda nam sie cos ciekawego wymyslic....

somebody

Witam mam propozycje dla bylych pracownikow tej firmy - moze zorganizujemy sobie jakas imprezke i powspominamy stare, złe czasy...

dafi

oczywiście pracownikiem miało być

co za idiotyczne wpisy, same niedomówienia i jak tu człowiek ma się dowiedzieć czegoś o firmie, ludzie dajcie sobie spokój

Zostaw merytoryczną opinię o Animak-Kopcza sp.j. J.E. Kopcza - Legnica

• Jak się pracuje w Animak-Kopcza sp.j. J.E. Kopcza?

Zobacz opinie na temat firmy Animak-Kopcza sp.j. J.E. Kopcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animak-Kopcza sp.j. J.E. Kopcza?

Animak-Kopcza sp.j. J.E. Kopcza