Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jaworzyńska 303, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych, socjalnych i biurowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: /godz. [Umowa zlecenie] : przeciętnie od 20. do 40. godzin w tygodniu

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: gimnazjalne

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ważne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Pracodawca

Nazwa: Animak-Kopcza sp.j.

Adres: Jaworzyńska 303, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt e-mailowy: kadry@animak-kopcza.pl

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1