Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Alicja

@Tadeusz w takim razie trzymamy za Ciebie kciuki. O jakie stanowisko się ubiegasz? Zachęcam również do przeczytania ciekawego artykułu na blogu GoWork.pl - "3 wskazówki, dzięki którym lepiej zaprezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej" - http://www.gowork.pl/blog/3-wskazowki-ktore-pozwola-lepiej-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/ @Igi to bardzo dobrze, że miło wspominasz ten czas. A co więcej możesz napisać o pozytywnych stronach pracy w tym miejscu?

Telimena

Carry to jedna z wielu normalnych firm. Rozwija się i otwiera nowe placówki. Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie czyż nie lepiej zmienić na inną?

Igi
@Telimena

zgadzam się!

Telka

W ostatniej ofercie pracy firmy Carry widziałam ofertę "Płatne wakacyjne staże szyte na miarę" O co chodzi ? Jakiej pracy dotyczy? Dla kogo jest przeznaczona ta oferta? Bardzo zagadkowa i intrygująca! Mam nadzieję, że ktoś napisze kilka informacji .

i.

Informacja dla nowych pracowników. Praca w salonach firmy CARRY jest to praca dla osób energicznych dyspozycyjnych, samodzielnych jak i pracujących w grupie. Presja czasu, nawał pracy VM przeceny i obsługa. Da się wszystko zrobić z ekipą która wie co ma robić. Jeśli na salonie są osoby, które podpowiadają to super. ALe uwaga nikt nie będzie nikogo ciągle za rączkę prowadzać. Szybko trzeba załapać, pytać, obserwować "najlepszych" i ogarniać. Ogólnie nie jest źle. Firma trzyma się zasad KP.

Igi
@i.

Pracowałam w Carry 4 lata i dobrze wspominam ten czas

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Serwisant rowerowy
Tadeusz

Złożyłem do firmy Carry Sp. z o.o. swoje cv, gdyż słyszałem sporo dobrego o nich.

Work

Witajcie pracuje obecnie w jednym z salonów carry na stanowisku sprzedawcy. Praca nie jest zla tylko totalnie slabe zarobki !! Vm wymaga od nas cudów kierownik regionalny lub ktos wyżej wymaga cudów robimy po 11 godz. A co mamy z tego ? ... 1 z przodu

e
@Work

ja mam 2 :)

Alicja

@Była rozumiem. Wspominasz o tym, że Wasz plan został podniesiony w połowie miesiąca. Czy to była jednorazowa sytuacja, czy takie przypadki zdarzają się częściej? I czy pracownicy byli uprzedzani wcześniej o tym fakcie?

Była
@Alicja

O chyba ktos z gory sie dopytuje. Tak sie zdarzyło bez jakichkolwiek wyjaśnień. Ale w tej firmie nikt nic nie wyjaśnia.

Alicja

@RKS, dziękujemy za Twoją opinię. Jednym z Twoich pomysłów jest wywiązywanie się z obietnic przy zatrudnianiu np. wypłacaniu premii. Czy możesz powiedzieć więcej w tym temacie? Co masz konkretnie na myśli? Czy premie, o których mowa była podczas rozmowy kwalifikacyjnej, nie są wypłacane?

Była
@Alicja

Premii od wypracowania planu brak bo plan bardzo wysoki a jak nam dobrze szło to w połowie miesiaca plan został podniesiony.

Alicja

@targowek, co w takim razie zmieniłbyś w firmie Carry Sp. z o.o.? Jakie zmiany byś wprowadził?

Alicja

@Była Pracownica, rozumiem, że pracowałaś na stanowisku - sprzedawca?

Alicja

@Ja, a Ty co możesz powiedzieć?

@Alicja

Praca pod presją czasu. Wszystko na wczoraj a najgorsze że wprowadzenie przecen,zmiany VM, obsluga klienta,ukladanie od deski i aż dwie osoby na zmianie. A pensja najniższa.

targowek

pensja niska -w.carry1600 netto dotego 3wekendy zajete ,pracuje sie 2na 2 po12h urlopow nie daja w czerwcu,lipcu siepniu i grudniu tkmaxx i van graff daja nawet 2000 asa premie,imprezy integracyjne i min.2 weekendy wolne w miesiacu i urlop dostajesz kiedy chcesz moze oprocz grudnia ,sierpnia

@na

Zgadzam się ... się wszystko na już i na dodatek ciągłe przywiązywanie uwagi do VM . Ludzie ! VM to nie wszystko ! Gdzie sprzedaż ? obsługa ? Pracownicy mają tyle pracy na zmianach , że na obsługę nie mają czasu ! Mógłby się ktoś zabrać za to że sklep to nie tylko VM, tym bardziej, że bardzo często jest wszystko ok a osoby które komentują zdjęcia zwracają uwagę na coś czego inaczej się nie da zrobić mając taki asortyment na salonie i takie meble .... albo komentują, że coś jest źle , że tak nie wolno ... a sami nie potrafiąc inaczej robią to tak jak rzekomo się nie powinno ;/ Albo firma potrafi w ciągu tygodnia parę razy zmieniać zdanie jakbyśmy nie miały co robić.. najpierw zróbcie to tak , potem tak ... a nie nie nie... niech będzie tak jak na początku ! no na litość boską . Jeszcze jakby wynagrodzenie było inne albo chociaż premie wypłacane.... a tutaj nic ...

A ci co chwalą i polecaja firme nie maja odwagi pochwalic sie warunkami pracy i płacy

Alicja

@anna, pracujesz w Carry Sp. z o.o.? Co możesz powiedzieć na temat warunków pracy?

anna

a ja firmę polecam, bo znam dobrze

Alicja

http://carry.pl/content/14-kariera - znajdziecie tu wszystkie aktualne oferty pracy. Będziecie aplikować?

...

Ta firma to pomyłka ! Nikt z zarządu nie wykazuje chęci zwiększenia sprzedaży i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu dobrego miejsca pracy. Niestety brak motywacji zespołu i braki w obsadzie są odczuwalne tez dla klienta! Ciągła papierologia o raportowanie,(usunięte przez administratora) Zakonczylam współpracę z nimi i bardzo się cieszę bo ludzie którzy tym rządzą są bardzo nieszczęśliwi i niekompetentni !

Alicja

@ByłyPracownik, pracowałeś jako sprzedawca?

Alicja

@aś bardzo się cieszę! Rzeczywiście atmosfera w miejscu pracy jest bardzo istotna.

Alicja

@aś dziękuję. A jak jest u Was?

@Alicja

Ja nie narzekam, mam fajną ekipę i aż chce się do pracy przychodzić :)

Alicja

@aś, czyli mówisz, że nadgodziny nie zdarzają się często?

u nas nie

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.