Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Alicja

Nowe oferty pracy! Poszukiwani są kandydaci na stanowisko Kierownik Hurtowni :)

Alicja

@Była, czyli rozumiem, że zarobki nie spełniły Twoich oczekiwań?

Alicja

Czy ktoś z Was pracował na stanowisku Sprzedawca w Carry Sp. z o.o.? Co możecie o tym powiedzieć?

Była
@Alicja

Chcesz sie narobić ale nie zarobić to odpowiednie miejsce

@Alicja

Ja pracuje, co chcesz wiedzieć?

????
@aś

Czy jest mowa o prace, jakie zarobki ? czy trzeba wypracowywać nadgodziny?

@????

Zarobki zależą od sklepu. Ja mam umowę o pracę, więc urlop, chorobowe, itd. się liczy. Nadgodziny tylko jak jest ekstremalna sytuacja, ale to chyba wszędzie tak jest.

Ona
@aś

Umowa o pracę owszem,urlop tez a po chorobowym szukaj nowej pracy

@Ona

byłam na chorobowym i nadal pracuję :)

dolar

Niestety - to jednak nie wina kierownika. Takie polecenia idą z centrali aby nie zatrudniać takich osób. Wiem bo byłem tam rksem.

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Była

Prawdopodobnie kolejnej umowy nie dostaniesz tzw redukcja etatu a pozniej zatrudnią na zlecenie

Polka

Czy ktoś z Was w ostatnim okresie otrzymał umowe na czas nieokreślony? Chodzi mi o nowe przepisy max 33 miesiace w jednej firmie a potem juz umowa na czas nieokreslony.

Polka

Czy ktoś z Was w ostatnim okresie otrzymał umowe na czas nieokreślony. ? Chodzi mi o nowe przepisy, max 33 miesiace u jednego pracodawcy a potem juz umowa na czas nieokreslony.

Miałem obawy jak składałem swoje cv w Macro czy dobrze robię. Z perspektywy kilku lat mogę powiedzieć, że to była dobra decyzja. Mam całkiem niezłe zarobki, ludzie z którymi pracuję są super i nic dodać nic ująć.

manager

masz niezła pensję ?????najniższą krajową bo premii na 200% nie otrzymujesz. Gratuluję dobrego samopoczucia. Chociaż wydaje mi się to podpucha z centrali bo już nikt w tej firmie nie chce wytrzymać

gracja

Dobra praca dla studentów. Grafik dostosowuję sobie do zajęć, kasa niezła, a ekipa młoda, więc można pogadać.

Romek

Spoko firma, takie miejsca pracy można polecić innym.

dolar

Tu nie chodzi o papierologię. To jeden z elementów - wisienka na torcie wielu działań ze strony centrali. Ciekawe dlaczego firma od 4 lat nie może znaleźć regionalnego managera i pozbywa się ich co 1góra 2 miesiące.? Dlaczego kierownik sieci daje dyspozycje sprzeczne z vm w odpowiednim zakresie i kadrami? Dlaczego zamiast zarządzać kierownikami, aby focusowały sie na klientach wspomniani poprawiają go w skali miesiąca po około 10 razy? Dlaczego wycina się załogi o 50% do ilości 4 osób na 800 metrowych powierzchniach i wymaga vm , wprowadzania promocji w czasie sprzecznym z zasada smart? Dlaczego nie wypłacacie premii za wykonane plany? itd itd pewnie administrator i tak wykosi jak zwykle moje komentarze

ania
@dolar

święte słowa !!

Olek

Generalnie ujmując to dobra firma, pod wieloma względami. Dużo pracy z papierami niestety nie do przeskoczenia

Tymka
@Olek

Zgadzam się, są rzeczy na które nie ma się wpływu, dlatego nie ma się co tym przejmować. Są procedury, trzeba ich przestrzegać.

a
@Tymka

wszędzie są procedury, w każdej firmie

Ewa Ming

A ja lubię swoją pracę i nie mam co narzekać. Zespół fajny, kasa jest, dużego doświadczenie nie potrzeba na początek, grafik jak grafik - są gorzse rzeczy na świecie :) pooozdro!

peg
@Ewa Ming

Fajny zespół to podstawa! też dobrze trafiłam, więc nie narzekam.

Dźwigarek

Pracuje w Makro i mogę jedynie potwierdzić dobrą opinie o firmie. Dbają o pracowników, warunki pracy i zarobki. To że jest sporo papierologi tego nie przeskoczymy to jest odgórnie narzucone. Fajne miejsce

@Dźwigarek

q

Po czterech latach pracy w innej sieciówce widzę znaczną różnicę w porównaniu do Carry. Zdecydowanie na plus!

@q

Papierologii nie ominiemy ale w Carry to absurd wiem bo pracowałem u was. Nie dajecie umów na czas nieokreslony, tkzw kierownik z centrali nie potrafi efektywnie zarządzać siecią, kadry , vm wysyła sprzeczne polecenia, chore delegacje, cięcia zespołów i mogę tak długo . tak dla sprzedawcy który chce pracować za najniższą krajową bez premii to dobre miejsce

mona

Ja wiem czego się czepiają.... tej wszech obecnej papierologi. Jest milion rzeczy do robienia i ogarnięcia- ale nie najważniejszy jest formularz...nie wspominając już o wtrącaniu się wszelkich działów centrali do pracy sklepu, przykre, że nie mogą nam zaufać na tyle aby dać trochę "luzu" przy robieniu grafików oraz zatrudnianiu ludzi. przecież wiemy jak działają nasze sklepy i co robić aby było dobrze. no i fajnie by było aby działy kontaktowały się ze sobą, zanim zlecą coś sklepom, bo kolejność wykonywania i wysyłania poleceń POWALA. pozdrawiam

Alis
@mona

Zawsze będą przychodziły maile i "papiery", bo wszędzie tak jest, w każdym miejscu pracy.

@Alis

To nie jest moja pierwsza sieciówka, więc mam porównanie- i z takim chorym podejściem do nie których tematów- spotykam się pierwszy raz. Wiadomo, że papierologia jest wszędzie ale w Carry po prostu przesadzają. ;) szkoda bo praca jest fajna. pozdrawiam

@Alis

Byłem u Was w regionie mam 15 lat praktyki i stażu w pracy w zarządzaniu strukturami rozproszonymi. Nie miałem świadomości ,że można tak komplikować pracę. Papierologia jest wszędzie, ale w carry potwierdzam i się podpisuję - absurdalna. To jednak nie jedyny poważny minus firmy. Bo firma ma minusów więcej .....od około 4 lat zmienia managerów co 1-3 miesiące. Niektórzy nie są w stanie/zdążyć objechac regionu ....i mógłbym tak długo pisać o faktach umowy, tematy kadrowe etc.....pozdrawiam

Ewelina
@manager

Cześć, napisz do mnie proszę na prywatny @, chcę porozmawiać o pracy regionalnego mam podone doświadczenie zawodowe i początek pracy dużo daje mi dużo do myślenia, nie wiem czy brnąć dalej czy uciekać. ewelina.litwa@vp.pl

Pablo
@manager

Czy możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy a dokładnie zasad zawierania umów na stanowisku KRS ?? Pytam bo mam rozpocząć z nimi współpracę na KRS i nie wiem czy w tej sytuacji nie odpuścić:(.

rks
@Pablo

RKSów zmieniają co 2-3 miesiące nie polecam bo nie ma argumentacji dlaczego

Alis

Zupełnie nie wiem, czego się czepiacie, pracuję od lat i zaczynałam jako sprzedawca, więc awans jest możliwy.

Wąsik

Bardzo chwalę staż młodych talentów w gastronomi!!

rks

Jeśli ktoś z Carry zaproponuje Tobie stanowisko managerskie-kierownicze zastanów się 10 razy jeśli to dla Ciebie tylko zmiana firmy ( a nie np awans). Absurdalne zarządzanie, formatki brak logiki w zarzadzaniu i dailybiznesie zabije Twoja motywację, skiluje zaangażowanie. Będziesz od WSZYSTKIEGO od składania ciuchów , klipsowania po zarządzanie np regionem.+ raportował/a ,formatkował/a na POTĘGĘ. Poza tym zteamy w sklepach super. Sprzedawcy się tam odnajdą.

kierownik

Jeśli chcesz przetrwać jakiś okres to na stanowisku sprzedawcy da się przetrwać natomiast jako kierownik nie polecam ta firma to SZTANDAROWY PRZYKŁAD JAK ŻLE ZARZĄDZAĆ.

@kierownik

Potwierdzam firma raczej zakończy współpracę lub zmieni stanowisko (usunięte przez administratora) , firma odzieżowa wymagają dresscodu ale zapomnij o zniżkach pracowniczych, kierownicy starają się tworzyć fajne, zgrane zespoły ale centrala skutecznie to uniemożliwia. Obcinają etaty a późbiej wymagają aby salon wygladał pod względem zatowarowania, vm etc jak przed redukcją etatów kosztem podwójnej wydajności sprzedawców. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.