Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

Aneczka

Fajnie by było gdyby firma ze swoja działalnościa dbała o wszystkie salony tak samo. W Poznaniu otwieraja nowe sklepu dwupietrowe a warszawa np kuleje bo.towaru nie przesyłają, klimy na sklepach zero, muzyki również, a wymogi spore. Stara aranżacja sklepu półki do.scian szklane ledwo mozna zamontowac pracownicy sie staraja z.gówna bat ukrecić ale i tak.jest źle. I ten intranet i program obsługi na kasie matko kochana jakie. Średniowiecze ta firma sie rozwija ale nie w tym kierunku w którym trzeba.

Była
@Aneczka

Program komputerowy, aktualnie dostarczana kolekcja oraz wypłata pochodza z poprzedniego wieku.

Tolek

Carry to duża firma i odejście kilku pracowników nie ma większego znaczenia dla działalności. Zawsze znajdzie się ktoś komu praca nie odpowiada z różnych powodów. Nie można jednak robić z tego afery i traktować firmy jak najgorsze miejsce w którym musimy przebywać!.

Franek
@Tolek

Ho ho ho centrala sie odezwała.

@Franek

Nie jestem z centrali, a uważam podobnie jak Tolek.

Tyk

Fajna firma być może dlatego, że dobrze traktują pracowników.

@Tyk

Tak szczerze to bym sie zastanowiła nad tym traktowaniem. Jest zasada coś za coś jezeli pracownik dostaje adekwatne pieniadze za swoja bardzo ciezka prace to skad te zwolnienia w calej firmie. Jezeli noedbaja o Rks-a to dlaczego sprzedawca ma sie męczyć.

Ktos

Praca w tej firmie zero przyszłościowa. Wymagają bardzo dużo bo masz obsługiwac, wyciągać towar, kasować, zmieniać vm, pilnować złodziei i składać na bieżąco. Chyba żeby się rozdwoic aby to wszystko zrobić jak są 4 osoby na zmianie. Zero docenienia pracowników. Miała być premia kwartalna a już od 3 lat jej nie ma. Pewnie specjalnie takie plany dali żeby pracownikom premi nie dać. Bo plany są nie realne do wyrobienia zwłaszcza na te starocie z 2004 roku które przysyłają cały czas. Praca po 12 h a chodzimy cały czas po 8h bo brakuje ludzi do składania. Niech jeszcze obetna etaty to będziemy chodzić po 6 h codzienne.

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dolar

Znowu rekrutacja na RKS do Carry. Potencjalny kandydacie średnia pracy w tej firmie na tym stanowisku to 3 m-ce. Zastanów się zanim odejdziesz z dotychczasowego stanowiska.

Tyk

Jak ktoś pracuje w firmie to powinien wiedzieć, że klient będzie wybierał to co mu odpowiada nawet jesli to będą rzeczy sprzed kilku lat.

Ktoś

Hej. Jestem z Krakowa z carry. Staroci jest masa. Chcą żebyśmy wyrobily plan 500 tys aprzysylaja sam chlam co ludzie nie chcą nawet tego dotknac

ilumen

Hej zalogi, tez macie taki zasyp staroci??

@ilumen

W tamtym roku na wyprzedaż letnia dostalismy ciuchy z 2002/03... Poniewaz zabraklo ubran na.glownych magazynach i wysyłali.stare rzeczy aby je wyprzedac do.konca. Ludzie jak.widzieli te kolekcje to czasami smiali nam sie w twarz ale co tam

Tyk

Jestem pracownikiem i myślę, że firma powinna zwolnic ludzi, którym jest tak bardzo ciężko w pracy. Za obijanie boków nikt nie będzie płacił ani nikt nie chce pracować za innych , spryciarzy. Każdy wie jaka jest w firmie praca i po co to wylewanie żali na forum?

@Tyk

W zupełności się z Tobą zgadzam!

@Tyk

W zupełności się z Tobą zgadzam!

@Tyk

Po 1-wsze po to jest to forum na wylewanie żali, nie chcesz to sie nie udzielaj nikt cie nie zmusza. Po 2-gie pracownika może zwolnić tylko i wyłącznie kierownik i to on obserwuje wszystkich swoich pracowników jak sprawuja swoje obowiazki i zadania w pracy. Do zwolnienia kogoś trzeba miec powod oraz przygotowana nastepna rekrutacje na.dane stanowisko ponieważ proces rekrutacji centrala - sklep trwa czasami ponad tydzien a nikt niechce zapieprzac za kogoś.

Tania

Carry ma bardzo dużą ofertę pracy, jaki jest tego powód?

@Tania

Pewnie przedwakacyjna rotacja i nowe salony

@Tania

W tym momencie ma duza oferte pracy bo kazdy sie.pozwalniał. Jestes na stanowisku sprzedawcy lub zastepcy odpowiedzialnosc bardzo duza a kasa moze o 100 zl wieksza.

Tyk

Czy ktoś mówił, że będzie lekko? W handlu jest raczej ciężko.

@Tyk

Oczywiscie ze jest ciężko ale w handlu, pracuje od 10 lat. A carry jest jedyna firmą chyba która wymaga a nie daje nic w zamian. To bardzo meczy zwłaszcza psychicznie. Młodzi ludzie którzy dopiero zaczynają swoja karierę zawodowa mogą zmienic prace. Ale każdy jednak marzy o tym.aby załapać sie na stałe i zeby dawać w pracy z siebie 100%.

@Tyk

Jest ciężko, bo to praca z ludźmi, dlatego nie każdy się nadaje do tej pracy. A młode osoby myślą sobie, że o pójdę procować do sklepu, bo tam nic nie trzeba umieć, a to guzik prawda!

ola
@Mania

zgadzam się

Mania

Hej, pracowałam w Carry rok. Teraz jestem na l4 (ciązą). W sumie wspominam nawet nieźle prace w Carry fakt sporo było obowiązków czasami ale miałam kierowniczke super i zespół dopóki się nie pozwalniały. I była fajowska Regionalna najlepsza na świecie jaka kiedykolwiek miałam. Raz zdarzyło się tak że prawie przez dwa miesiące nie dostawaliśmy dostawy w całym regionie bo niebyło ciuchów na magazynach. Regionalna sie zwolniła, nawet jej nie starali sie zatrzymać . Starała sie podniesc standardy do potegi wymogów firmy. Z vm ciężko bo stara aranżacja sklepu i stary sklep światła nie działają, klimatyzacji niema ludzie narzekali , Nas pracowników wyzywali , rzygali po przymierzalniach albo gdzieś na sklepie. Firmy odpowiedz ze niemaja kasy na naprawe klimy a dwa tyg poźniej dowiadujesz sie że otworzyli nowy dwupiętrowy sklep i kase mieli. Troche lipa bo mogliby zrobić nawet niewielkie remonty w starych sklepach i tym podnieść standardy wyglądowe oraz vm i obsługa byłaby lepsza , a później rozwijać dalej marke. Chiałabym wrócić po ciązy i urlopie macieżyńskim do pracy ale niewiem czy do tej pory coś sie zmieni. Bo w takich upałach jak lato masakrycznie sie pracowało. I jak tu przetłumaczyć centrali aby zrozumieli : słaba sprzedaż ponieważ klienci wychodzą ze sklepu bo jest za gorąco. Był ktos z centrali w tym sklepie podobno ale nic sie niezmieniło. Czasami aż było wstyd tam pracować

Tykanko

Czy jesteście pewni , że nie da się powiedzieć coś dobrego o firmie? Po lekturze wpisów odnoszę wrażenie , że niektórzy są bardzo aktywni w pisaniu negatywnych opinii. Czyżby stracili pracę z jakiegoś powodu?

@Tykanko

Jestem na.zwolnieniu l4 (ciaza) pracowałam przez ponad rok. Wspominam dobrze prace w carry w wawie. Ale fakt premii żadnych ano zniżek dla pracownikow oprocz tych swiatecznych. Ludzie sie zwalniaja bo brak.motywacji do pracy ze strony firmy. Regionalna zlozyla rezygnacje to.nawet nikt jej niezatrzymał w centrali. A bardzo starała sie podnieść jakosc pracy dla ludzi oraz załatwic fundusze na remonty ale.jak zabardzo sie naciska na cos to pozniej jest sie blokowanym na wielu polach dlatego odeszła bo sama miała dosc. W naszym sklepie jest popsuta klimatyzacja od paru lat i firma z tym nic nierobi. Klienci pisza skargi nas wyzywali i nic zero. Z domu przynosilysmy wiatraki i skladalysmy sie w pracy aby chociaz w te upaly bylo chlodniej. Czasami bylo.nas wstyd pracowac w takim sklepie

@Tykanko

Pewnie tak i teraz gorzkie żale...

Tykiel

Carry robi wyprzedaż żeby stany magazynowe były małe bo to zamrożona kasa i jaka by ta wyprzedaż nie była to zawsze będzie dobrze.

zainteresowana

czy to prawda, że firma ma problemy finansowe? podobno nie wypłaca pensji, nawet już muzyki w sklepach nie włączają dla redukcji kosztów... wiecie coś?

ala

Hej jak oceniacie ostatnia weekendowa wyprzedaz? :)

Alicja

@Tadeusz w takim razie trzymamy za Ciebie kciuki. O jakie stanowisko się ubiegasz? Zachęcam również do przeczytania ciekawego artykułu na blogu GoWork.pl - "3 wskazówki, dzięki którym lepiej zaprezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej" - http://www.gowork.pl/blog/3-wskazowki-ktore-pozwola-lepiej-wypasc-na-rozmowie-kwalifikacyjnej/ @Igi to bardzo dobrze, że miło wspominasz ten czas. A co więcej możesz napisać o pozytywnych stronach pracy w tym miejscu?

Telimena

Carry to jedna z wielu normalnych firm. Rozwija się i otwiera nowe placówki. Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie czyż nie lepiej zmienić na inną?

Igi
@Telimena

zgadzam się!

Telka

W ostatniej ofercie pracy firmy Carry widziałam ofertę "Płatne wakacyjne staże szyte na miarę" O co chodzi ? Jakiej pracy dotyczy? Dla kogo jest przeznaczona ta oferta? Bardzo zagadkowa i intrygująca! Mam nadzieję, że ktoś napisze kilka informacji .

i.

Informacja dla nowych pracowników. Praca w salonach firmy CARRY jest to praca dla osób energicznych dyspozycyjnych, samodzielnych jak i pracujących w grupie. Presja czasu, nawał pracy VM przeceny i obsługa. Da się wszystko zrobić z ekipą która wie co ma robić. Jeśli na salonie są osoby, które podpowiadają to super. ALe uwaga nikt nie będzie nikogo ciągle za rączkę prowadzać. Szybko trzeba załapać, pytać, obserwować "najlepszych" i ogarniać. Ogólnie nie jest źle. Firma trzyma się zasad KP.

Igi
@i.

Pracowałam w Carry 4 lata i dobrze wspominam ten czas

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 767, z czego 36 to opinie pozytywne, 214 to opinie negatywne, a 517 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042