Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Opinie o Teleperformance Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry. Wysłałam swoje CV, pani do mnie zadzwoniła, umówiłyśmy się na rozmowę rekrutacyjną - tydzień temu w poniedziałek - super rozmowa. Wysłała mi pani link do testu, prosząc o szybką reakcję bo czas nagli. Zrobiłam test tydzień temu dokładnie. Pani zapewniła, że skontaktuje się ze mną w ciągu kilku godzin po teście i zero reakcji. Czy tak to się odbywa? Pisałam maila, że uprzejmie proszę o informacje zwrotną, nawet gdyby miałaby ona być druzgocąca dla mnie ;)... Trochę zawiedziona jestem. Uważam, że informacja zwrotna po podejściu do testów powinna mieć miejsce.

Bigotka

Struktury firmy TP Polska przypominają zakłamaną babską alko-wiochę.

Aga

Nie polecam. W ogłoszeniu wymagania co do języka B2. Osoba ze znajomością języka na poziomie C1/C2 zostaje odrzucona. Ale na rozmowie zapewniali, że język na wysokim poziomie i, że szczegóły współpracy zostaną w ciągu kilku dni omówione. Po co tak? Nie można od razu powiedzieć. W sumie jak przeczytałam opinie to cieszę się, że tak się stało. Żenada

szczery Jerry
@Aga

To musisz fatalnie władać tym językiem, że nawet tu Cię nie wzięli a sa zdesperowani i biora kazdego xd czasami certyfikat lub poziom kursu a nawet skonczenie filologii nie znaczy, ze mowisz na takim poziomie Ale i tak, dobrze ze Cie nie wzieli, nie zniszcza Ci zdrowia psychicznego

X?X
@Aga

Jak widzisz selekcja odbywa się nie po linii kompetencji. Najwyraźniej twoje osiągnięcia wyglądałyby a dobrze na tle kadry managerskiej...

kamil wasilewski

polecam Łukasza Cz., dobry manager, rozstajemy się w dobrej atmosferze, polecam

Wow
@kamil wasilewski

Niesamowite :o

tłumacz angielskiego

Zostały zrobione 2 testy z języków obcych z wynikem pozytywnym. Pierwszy dzwonek zadzwonił, gdy egzaminator nie pojawił się na drugim teście, a moje pytania przez dwa tygodnie były ignorowane. Straciłem energię i czas, ale zdałem drugi test. Na rozmowie końcowej zapytano mnie o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, tak jakby nie czytano mojego CV, po czym zapoznano mnie z warunkami pracy i kazano mi poczekać na podpisanie umowy. Po 3 dniach powiedzieli mi, że bez wyjaśnień mnie nie zatrudnią. W moim odczuciu moje kilkuletnie doświadczenie tłumaczeniu tekstów nie zostało docenione. Nikt nie pytał o moją motywację do pracy w tej firmie. Ogłoszenie odświeżane po kilku dniach od rozmowy.

Moje doświadczenie zawodowe, języki obce

Malbork

Dyrektor HR obiecywał przegląd pensji pracowników względem inflacji... Ciekawie, kiedy to nastąpi... Czekamy...

Obecnie zatrudniony
@Malbork

Czy masz na myśli obecnego dyrektora HR? Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Kiedy takie deklaracje zostały złożone?

Malbork
@Obecnie zatrudniony

Tak... W trakcie spotkania z pracownikami Town Hall... Czekamy...

Ula

a jak firma zamierza pracować bez działu HR..? bo ja tak rozumiem, że w firme został tylko dyrektor HR bez zespołu..?

Witam, firma moze bylaby spoko, gdyby osoby zatrudnione jako menagerowie/dyrektorzy nie byli zatrudnieni po znajomosci. Ja moge najlepiej ocenic dzial rekrutacji: PORAZKA. W ciagu 2 miesiecy z firmy odeszlo 5 rekruterow - po długiej walce o podwyzki, mozliwosc rozwoju i brak jakiejkolwiek reakcji efekt jest jaki jest. W dziale byly 2 menagerki, zadna nie mowila po angielsku, zadna nie miala doswiadczenia. Pol firmy sie z tego smialo, ale nikt z tym nic nie robil. ( podobno jedna z nich juz wyrzucili, wiec ktos jednak przejrzal na oczy). Sa jeszcze inne gwiazdy z innych dzialow, wchodzace w tylek odpowiednim osobom, zeby tylko zachowac posadke. (usunięte przez administratora)

Beata

Większość menedżerów to rak tej firmy. Potwierdzam. Niekompetentni, liżące (usunięte przez administratora) dyrektorom, manipulatorzy i upośledzeni, które nadają się tylko do dojenia kóz we wsi na zadupiu.

Tak!

Bardzo dobrze!! niech to toksyczne towarzystwo się tam ze sobą kisi aż się powykańczają psychicznie nawzajem, przewiduję rychły koniec tej patologicznej firemki w przeciągu 2-3 lat.

@Tak!

Dodam jeszcze, ze zadna z owych menagerek nie pozegnala nas chocby cieplym slowem, nie dopytala o ppwod odejscia, nie probowala zatrzymac. Ale ich kultura ogolnie odbiegala od jakichkolwiek standardow... co prawda jedna glowna byla chociaz mila podczas rozmow, ale ta druga nie odpowiadala czasami na „czesc” w biurze, zawsze udawala wielce zspracowana, traktowala nas z gory- zalozna kobieta z prowincji.

A.

1 gwiazdka za brak informacji zwrotnej w rozmowie, mimo obietnicy, że będzie.

Hihihaha

Yo.. fatalność. Praca dla bezdzietnych lambadziarzy bez perspektyw… żartownisie.. elko

Tomasz

Pracowałem w TP. Pierwszy kontakt z korpo… przyznam, że dramat. Ograniczenie wolności (biuro) do minimum. Ludzie palą fajki na czas…xd każdy chodzi jak komputer zaprogramowany, strach w oczach i ciągle narzekanie wszystkich na firmę. Wszytko powyżej agenta obsadzone jest ludźmi mocno przypadkowymi, gdyż konkursy rozstrzygane są na podstawie mniejszych wymagań finansowych. Dział HR traktuje pracowników jak zło konieczne. Ponoć na UZ trzeba pilnować godzin, a odcinki wypłat są kompletnie niezrozumiałe. Pozostałe rzeczy na plus… a nie zostało ich wiele… Może w pandemii jest luźniej bo ludzie siedzą zapewne na HomeOffice.

Masza

Znam branze CC od kilku lat, TP to najlepsza firma w jakiej pracowalam w tej branzy, jasne zasady wynagradzania, progresywnosc wynagrodzenia, bardzo duzo mozliwosci awansu wewnetrznego, dodatkowe szkolenia dla wszystkich pracownikow w tym jezykowe. Jesli ktos narzeka to komplenie nie zna tej branzy. Ja odeszlam niedawno ale tylko z powodu ze znalazlam w koncu prace w moim zawodzie

Były pracownik v1
@Masza

Pracowałem przed Teleperformance w podobnym miejscu, a także obecnie pracuję w tego typu firmie. Znam więc trochę branżę, ale akurat Teleperformance jest jedną z gorszych firm tego rodzaju jeśli chodzi o traktowanie pracowników - promowanie donosicielstwa na współpracowników; zmuszanie do bezpłatnych nadgodzin których często nie ma kiedy odbierać czy zwalnianie pracowników bez podania przyczyny to jedne z elementów, z którymi nie spotkałem się w innych firmach tego typu. Być może miałem szczęście do pracodawców, ale jeśli w innych miejscach z branży jest gorzej niż w Teleperformance, to jest naprawdę źle.

Ciekawa

Pracujecie tera z zdalnie?

Infok
@Ciekawa

No to wynika z postów poniżej i z samej pandemii... nara...

Wawa

Pracuje w firmie od ponad 1,5 roku jak kazda praca czasem jest lepiej czasem gorzej ale nie można zazucac tego że pracodawca nie stara się i nie angażuje w to aby pracowało się nam jak najlepiej. W firmie jest możliwość rozwoju. Nie jest to praca monotonna dzieje się dużo ale akurat mi to odpowiada. Są organizowane imprezy integracyjne mamy konkurs są bonusy, szkolenia , jest szkoła językowa gdzie można się zapisać naprawdę dzieje się dużo. Ja jestem pozytywnie nastawiona do tej pracy lubie kontakt z ludźmi i zmiany nie lubie monotonni. I oczywiście jak w każdej pracy znajdzie się coś co się nam nie podoba ale co jest ważne w umiejętny sposób można to komunikować wyżej i często jest to omawiane .

Łukasz

Świetna oferta dla ludzi lubiących kontakt z językami obcymi.

Gosia

Podziwiam dział szkoleń. Pracowałam w licznych firmach w branży outsourcing, ale takiego poziomu jeszcze nie doświadczyłam. Bardzo doceniam możliwości rozwoju.

Dynamicznie rozwijająca się firma, w której warto zajrzeć w ofertę szkoleń.

Niki

Czy obecnie pracuje sie zdalnie na projektach z językami obcymi?

DrB
@Niki

Tak

@DrB

Cześć @DRB, Większość naszych projektów wciąż pracuje zdalnie ze względu na pandemię koronawirusa. Czy jesteś zainteresowany jakiś konkretnym językiem ? :)

paw1

Ta firma umie tylko tracic klientow - adidas, Verifon, Dell - to przyklady tylko z Warszawy.

@paw1

Nie fałszuj rzeczywistości. Wszystkie te brandy wyszły z PL do tańszych krajów. To nie wina firmy tylko czysta ekonomia. To ryzyko na przyszłość dla tej branży w Polsce. A pozyskanie takich firm lokalnie, nawet na parę lat, to był wyczyn - wielu ludzi, którzy już z nami nie pracują...

Szczery Jerry
@Janina

To ty nie fałszuj Janinko!!! Klienci uciekli z Warszawy po niekończacych sie kradzieżach różnego rodzaju produktów owych klientów przez agentów i innych pracowników TP oraz niestosowaniu się do procedur i fatalnym management’cie TPna każdym szczeblu.

Lolol
@Szczery Jerry

Serio, nie wiesz szczegół, to nie pisz gówna. TP było ambasadorem Adidasa, ale zapadła decyzja o redukcji kosztów i przeniesień do jeszcze bardziej ubogich Państw, niż Polska. Ale oczywiście jak nie mogłeś znaleźć lepszej branży, to trzeba siać ferment xd

Najszczerszy Jerry
@Lolol

Auuuuuuuć, czuć, że syndrom sztokholmski TP wszedł za mocno :( przypomnijmy sobie zatem piękne czasy wizyt policji na projektach ;-)

Lololl
@Najszczerszy Jerry

No mam go, przyznaję się. ;) No nie możemy Sobie pozwolić na background screening pracowników, ale również jako pracownik nie niosę odpowiedzialności za innych. Co za chora pretensja ;)

@Janina

To ty fałszujesz... Dell wyszedł z zupełnie innych powodów i przeniósł się do "droższego" kraju.

@Szczery Jerry

Dokładnie tak. TP płaciło ludziom bardzo mało, zatrudniało na UZ jednocześnie mając wymagania jak na UoP, że pracownicy zaczęli "dorabiać" sobie na boku i tylko to ich trzymało na tych projektach.

@Lolol

Ty nawet zdania złożonego w języku polskim złożyć nie umiesz, a ciebie tam zatrudnili - to się nie dziwię, że ich tak bronisz bo TP jest znane z zatrudniania analfabetów - idealni do popychania w tej firmie.

Portugees
@paw1

Verifon jest do dzis dnia rfealizowany, to jakies klamstwo.

@True

Dorabiać czyli kraść? Oj to jak tak nazywasz takie zachowanie to ja już nie pytam o nic :)

@True

Tak, do Bułgarii ????

Janina

Doskonała odpowiedź do@Nick. Zgadzam się.

Janina

Korekta :). Doskonała Nick’u odpowiedź do True. Sorki.

Pracownik obecny

(usunięte przez administratora) muł i wodorosty. Pandemia zatrzymała mnie na chwilę dłużej w tym kołchozie, ale już przebieram w ofertach pracy. Serio ludzie.. szkoda zdrowia - szczególnie psychicznego! Nie pozdrawiam działu Workforce Analyst ( ludzi, którzy uważają się za lepszych- poganiaczy jeśli przekroczyłeś przerwę o 30 sekund) a wdepnijcie wy tam wszyscy w lego!!! Gorąco pozdrawiam dział HR, który prawie cały się zwolnił po ciekawych akcjach ich przełożonego - jesteście niesamowici i inspirujący!!

Pracownik nieobecny
@Pracownik obecny

Dział HR! Brawo! Brawo! Brawo!

Jestem w TP od kilku lat i można zauważyć dużo zmian na plus! Ja najbardziej doceniam międzynarodowe środowisko i otwartość na różnorodność, którą firma podkreśla na każdym kroku. Oprócz tego - super pomysłem są darmowe lekcje języków obcych.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleperformance Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teleperformance Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleperformance Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleperformance Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 36 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleperformance Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleperformance Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleperformance Polska Sp. z o.o.