Opinie o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eurest Poland sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurest Poland sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

punto

wyzysk totalny praca ok ale nie za te pieniądze

Jako pracownik liniowy - zarobisz na waciki, czyli minimalną krajową, jak jest duża restauracja to czasami 100 do 200 zł max więcej. Plusem jest umowa o pracę, posiłek pracowniczy i prywatna opieka medyczna po 3 miesiącach pracy, i normowany czas pracy. Troszkę lepiej zarabia szef Kuchni - choć bez szału jak na to stanowisko. Atmosfera w zależności jaką się wypracuje. Można się dużo nauczyć więc praca jest dobra dla osób bez doświadczenia lub chcących dociągnąć do emerytury. Choć w porównaniu do konkurencji każdy pracownik musi pracować na wzmożonych obrotach i wyrabiać 120 - 130 % normy. I być psychicznie odporny na stres bo w zwiazku ze zawsze jest dużo pracy a mało personelu to jest się przyciskanym aby robić szybciej, wiecej itd. Generalnie można trafić lepiej.

anonim...

zapomnij o pozadnych pieniadzach...

xxx

W koszalinie to samo zapomnij o premii, zarobki na reke to 1100zl

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurest Poland sp.zoo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
aaa

ile zarabia u was kucharz . u nas w chwili obecnej tyle co pomoc. najnisza krajoea? dajcie ludziska znac. pozfrawiam

U nas wszystko gra tylko szefowa kompletne zero nic nie robi a cały czas narzeka i w dodatku z stanowiska pomocy przeszła na szefową czy można coś z tym zrobić ?

majka

niestety miałam również przyjemnosc pracować w tej firmie 1300 zł może i tak ale po podwyżce pracowałam ponad rok ale podwyżki nie było obiecanej premii rownież więc podziękowałam

Mała

W Niemczech w Eureście zarabiałam pół roku temu 1000 euro jako pomoc kuchenna. Posiłki cenowo podobne jak u Nas w Polsce, a zarobki 4-krotnie wyższe, tutuaj maja nas za niewolników 1300 zł smiech na sali.

OLA

KASJER KUCHARZ CZY POMOC NIE ZAROBI WIĘCEJ JAK 1330 ZŁ NIE ŹLE CO

osoba

jakie tam zarobki obecnie panują?

katarzyna

charowałem w eureście w makro ząbki - 2012-01-20 08:36:56 Święta prawda,wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk na pełnych obrotach a pani kierowniczka jeszcze bredzi ,że za wolno pracujesz i do tego mądrzy się jak by nie wiadomo kim była ,a nie ma pojęcia o dobrej kuchni,nie widziałem aby umyła łapy po wejściu do roboty,albo po liczeniu pieniędzy,żarcie kilkakrotnie przerabiane z przeterminowanych produktów ,większość smażona we frytownicy,tłuste,obrzydliwe ,nie jadłem tam nic bo się rzygać mi chciało jak na to g...o patrzyłem.Aby tam pracować trzeba pani Basi po palcu do d..... włazić ,a i tak opieprzy bez powodu z rana jak będzie nie dospana.Szkoda tych pracowników ,którzy tam się z nią męczą,ja już się z tego bajzlu na szczęście wyrwałemIle Ci płacili w Ząbkach ? opłaca się tam iść do pracy ?

awa

ile zarabiasz w Krakowie ? wyrabiasz się, czy siedzisz po godzinach ? jeśli tak, to płatne czy za frajer ? dzięki z góry za info.

charowałem w eureście w makro ząbki

Święta prawda,wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk na pełnych obrotach a pani kierowniczka jeszcze bredzi ,że za wolno pracujesz i do tego mądrzy się jak by nie wiadomo kim była ,a nie ma pojęcia o dobrej kuchni,nie widziałem aby umyła łapy po wejściu do roboty,albo po liczeniu pieniędzy,żarcie kilkakrotnie przerabiane z przeterminowanych produktów ,większość smażona we frytownicy,tłuste,obrzydliwe ,nie jadłem tam nic bo się rzygać mi chciało jak na to g...o patrzyłem.Aby tam pracować trzeba pani [usunięte przez administratora] po palcu do d..... włazić ,a i tak opieprzy bez powodu z rana jak będzie nie dospana.Szkoda tych pracowników ,którzy tam się z nią męczą,ja już się z tego bajzlu na szczęście wyrwałem

Kantyna w H@M w Gądkach o ile wiem wydaje około 1000 posiłków dziennie, z tego co się orientuje jest to jedna z największych stołówek Eurestu .Na oko pracuje tam około 30 osób na 3 zmianach w 2 kantynach.

smakosz

Nie wiem czy na Toyocie są największe restauracje Eurestu, ale przacownicy traktowani są jak niewolnicy. 980 zł netto, ostatnio długoletni pracownicy przejęci przez Pośrednika - by Eurest nie musial podpisywać umowy na stałe( mieli już 4 czasowe umowy w Eureście). Mimo wielokrotnych obietnic - nigdy żadnej premii !!! Cięgle są na minusie - ale mięcho targają z Warszawy jakby w pobliskich marketach nie można kupić taniej.

unknown

W mojej placówce nie jest tak źle, kiero jest ok, czasem tylko ma swoje jazdy ale jak jest wynik to i premiami sypie. Za nadgodzinki płaci, często o to są kłótnie z kiero regionalnym, ale wywalcza jakieś dodatki dla nas. Slyszałem że w innych placowkach jest duzo gorzej. Widze na tym forum, że u was jest nieciekawie. Ja sie swojej roboty trzymam. Mi tu dobrze.

peter

Opinie o Eureście mają pomóc w procesie rekrutacji ??? Śmiech w biały dzień !!! Jak taki (s) twór jak Eurest jeszcze funkcjonuje ze swoja krwiożerczą polityką (usunięte przez administratora) swoich pracowników ? Kto za tym potworem stoi?

majka

(usunięte przez administratora)zawsze za malo pracownikow jak najdalej

krysia

sonia - 2010-10-14 19:12:13 A kto wam tam każe pracować?Jak się nie podoba to się zwolnijcie.Sami wynosicie i wiecie co robicie ale oczywiście trzeba ponarzekać.Nie opłaca się zmienić pracy bo po podliczeniu to wam się opłaca tam siedzieć.Zwolnijcie się jak wam tak źle ale żeby mieć lepszą pracę to trzeba było się uczyć. (usunięte przez administratora) kto wynosi? i co? te śmierdzące przeterminowane mięso?(bo świeże (usunięte przez administratora)),i kto siedzi? kucharze?(usunięte przez administratora) za 3 a siedzi (usunięte przez administratora) z rodzinką i (usunięte przez administratora) za darmo,uczyć się?hahahahaah technikum zaoczne ot i całe wykształcenie kierownika

kucharz

sonia - 2010-10-14 19:12:13 A kto wam tam każe pracować?Jak się nie podoba to się zwolnijcie.Sami wynosicie i wiecie co robicie ale oczywiście trzeba ponarzekać.Nie opłaca się zmienić pracy bo po podliczeniu to wam się opłaca tam siedzieć.Zwolnijcie się jak wam tak źle ale żeby mieć lepszą pracę to trzeba było się uczyć. lepiej się uczyć? hm to znaczy że TY też jesteś (usunięte przez administratora) skoro tam pracujesz! (usunięte przez administratora) nie rozumiesz że zwalnianie to nie jest rozwiązanie na (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurest Poland sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurest Poland sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Eurest Poland sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurest Poland sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurest Poland sp.zoo
2.1/5 Na podstawie 140 ocen.

Eurest Poland sp.zoo