Eurest

Opinie o Eurest

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w eurest? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

wiki

no i jest nadal dobra oferta pracy od nich jako Asystent Kierownika Restauracji, ale dobrze mieć na tym stanowisku doświdczenie no i wykształcenie np. zarzadzanie.

ww

byłem tam raz moze tydzien temu i juz tam nie pójde masakra zimne jedzenie

tdk

jedzenie podaja zimne masakra az zal tam chodzic

q

zobaczcie jaka maja opinie na cała polske eurest zajmuje sie dokumentami a kierownicy nic nie maja pojecia o gastronomi

laska

pracuja w mahle tak jak w tej firmie niech nikt tam nie idzie maja ludzi za nic za 1.300 i haruja jak woły aby wykozystuja pracowików w eurest krotoszyn niech zaden kucharz tam nie idzie jak chce sobie tylko popsuc opinie

Zostaw opinię o Eurest - Krotoszyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurest