Eurest Poland Sp. z. o o.o.

Opinie o Eurest Poland Sp. z. o o.o.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Eurest Poland Sp. z. o o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pan kierownik

byłem tam pracownikiem na stanowisku kierowniczo/zmywakowym. nie polecam!

Sebastian

Eurest jest firmą gastronomiczną, a to samo za siebie mówi, że bywa trudno.. ale atmosfera jest bardzo pozytywna i aż chce się przychodzić do pracy! :)

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Eurest Poland Sp. z. o o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o Eurest Poland Sp. z. o o.o. - Skarbimierz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurest Poland Sp. z. o o.o.