Opinie o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eurest Poland sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurest Poland sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Najlepiej zmienić całe kierownictwo restauracji Eurest w P&G . Szkoda że Centrala nie reaguje co się dzieje restauracji.

A nową kierowniczkę Eurestu w P&G widzieliście podobno tylko popędza dziewczyny z sali a grafik podobno co drugi dzień się zmienia... Jak ktoś jej nie pasuje to wstawia takie godziny żeby tylko pracownikowi zrobić na złość i utrudnić życie prywatne bo sama takowego podobno nie ma.... Co brak s.... robi z ludzi...żenada

xx1

Wypłata na czas bo to centrala się tym zajmuje ???? a kierowniczka Eurest w P&G nie ma swojego życia to chce dysponować życiem pracowników...

P. Edyto pracownicy by takich glupot nie pisaliby. A tym bardziej wystarczyłoby poczytać wcześniejsze posty. Inspekcja pracy oceniła by. Proszę się nie pograzac takie posty pisać. ????????

MAŁGOŚKA

czytam i nie dowierzam..skąd takie rozeznanie w temacie kto jakie ma życie i że poza pracą go nie ma!!!Uważam,że do prostoty słów co nie których nie ma się co odnosić,ale czego można się więcej spodziewać, noooo czego... Ludzie, zauważyłem, lubią takie myśli, które nie zmuszają do myślenia. Lec Stanisław Jerzy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurest Poland sp.zoo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Edyta

@cycata Bozena jesteś pewna, że mobbing to odpowiednie określenie? Możesz opisać kilka konkretnych sytuacji, w których był on właśnie stosowany wobec pracowników Eurest Poland sp.zoo?

avalon

Oceniam jako klient. Firma chaos. Nie wiem skąd brali ludzi do pracy ale zatrudniali chyba sprzątaczki do gotowania. Nasze zakładowe restauracje zamienili w ciągu roku w syf. Jedzenie przeważnie nie nadaje się do jedzenia, ludzie kilka razy byli zatruci. Na szczęście koniec współpracy i zmiana na poprzednią firmę.

cycata Bozena

nie polecam placówki na Zabranieckiej to co tam sie dzieje to istne piekło ..szczególnie jezeli chodzi o kuchnie to jaki klimat buduje Urszula K i pani Edyta woła o pomste do nieba...jak mozna traktowac starsze kobiety mobing na kazdym kroku.....

franko
@cycata Bozena

To trzeba pójść i zgłosić do odpowiedniej instytucji, może się nauczą rozumu.

jaa

ta firam to jest jeden wielki burdel. kazdy mówi co innego. gotowe jedzenie trzymaja w lodówkach po 3-4 dni potem mroża i sprzedaja.a na koniec miesiaca i tak maja straty po10tys niby zenada. nie mówiac juz o zadufanych w sobie kierowniczkach co maja wyzej dupe niz sraja. nie polecam lepiej isc do mc donalda

jaa

z jakiego banku sa robione przelewy bo niby 10 ma byc wyplata a ja niemam do dzisiaj

jaa

ile ida przesylki wyslane kurirerem?

ola

witam mam pytanie do 10-tego wypłata. dziś 15 -sty a wypłaty brak. wypłatammiała być przekazem pocztowym ci zglosilam na początku przy podpisaniu umowy jak to jest z przekazami???

Malpa

Łódź wita tu też jest istna Tyrka zasuwa się przez 8godzin bez żadnej przerwy pozdrawiam wytrwałych

Konserwator powierzchni płaskich

Eurest Kraków shell praca w tej firmie to jest nieporozumienie kierowniczki to idiotki a w szczególności Monika .Traktują ludzi jak niewolników dlatego nie mają ludzi do pracy .Ostatnio odeszły trzy dziewczyny ponieważ nikt nie pozwoli traktować siebie jak śmiecia pozatym praca na dziko umowy zlecenia dają na miesiąc do tyłu że też PANSTWOWA INSPEKCJA PRACY się tym nie zainteresuje.

Niezawololona

Witam

Kto otruł Małgosie ?

fgr

Pewnie, że istotny jest dojazd, ale zoabcz, że zawsze jest szansa na to, zeby znaleźć u nich zatrudnienie.

Obecnie pracujący kieorwnik

wynagrodzenia są różne w zależności od wielkości placówki, która prowadzisz - rozbieżność punktów jest duża (od ok 50 obiadów na dobę do ponad 2 tys obiadów na dobę), więc i kasa się różni. Po za standardowym wynagrodzeniem, jest opieka medyczna, ubezpieczenie i premie kwartalne. do tego sporo szkoleń (choć ostatnio część zawiesili, ale podobno mają ruszyć na nowo) i konferencje 2 razy do roku

Wyszła trzaskając drzwiami

Osobiscie po długo letniej pracy w firmie zdecydowanie nie polecam.. Praca dla ludzi o mocnych nerwach szczególnie od strony biurowej.. Trzeba mieć serce z kamienia, zero współczucia i byc wypranym z jakichkolwiek uczuć żeby przetrwać i nie dać się zaszczuć.. A po zakończeniu współpracy mocne nerwy i wytrwałości w walce o należące sie zaległe pieniążki.. Niby ideom firmy jest pomoc w każdej sytuacji i wsparcie ale jak przyjedzie co do czego to wszyscy umywają ręce a Ty radź sobie sam, byle by wynik na koniec miesiąca był.. Firma tysiąca i jednej tabelki i setki bezsensesownych papierków.. Traktują ludzi jak tania sile robocza najlepiej za misje ryżu 300 godzin w miesiącu.. byle by budżet się zgadzał i premia dla W-w była :)

Kate

Mają na pewno. Pisz na praca@eurest.pl

Była pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie.Plusy to wypłata na czas i praca od pon.-do pt.Minusów jest mnóstwo-płaca masakra,zero premii,socjal nie istnieje,choć to firma na całą Polske,trzeba by było też to sprawdzić czy to legalne,że nie ma funduszu socjalnego,umowa zlecenie,czasem o pracę,traktowanie pracowników przez kierowników masakrycznie,zero szacunku,tylko masz zapierdalac i tyle.Nie pchajcie się do tej firmy.Dlaczego ciągle są braki w personelu i nowe rekrutację?wszystko tylko nie praca w Eurescie(dolnyśląsk)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurest Poland sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurest Poland sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Eurest Poland sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurest Poland sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurest Poland sp.zoo
2.1/5 Na podstawie 140 ocen.

Eurest Poland sp.zoo