eurest

Białystok

Opinie o eurest

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w eurest? Sprawdź, kogo obecnie poszukuje firma do swojego zespołu: http://www.eurest.pl/index.php?action=oferty_pracy Macie już jakiekolwiek doświadczenia z pracą, na którymś z tych stanowisk?

ewa
użytkownik zarejestrowany

Dla nich @anka to przede wszystkim liczą się kwalifikację i doświadczenie bez tego raczej pracy tutaj nie znajdziesz

pieniedzy tez
użytkownik zarejestrowany

no widzicie niektorzy potrzebuja pracy a ja bardziej od pracy potrzebuje pieniedzy . w lotto probowalem grac ale niestety latwo wygrac nie jest i tylko szkoda pieniedzy za bukmaherke tez sie bralem i to samo. szkoda pieniedzy. to teraz pozostalo mi tylko znalezc fajan robote mam nadzieje ze dam rade ;)

RuDa 2

człowieku jak akademia.Nauczą Cię co najwyżej zupę gotować to wszystko ściema.A pracowników jasne że poszukują bo za takie pieniądze przy takiej harówie nikt nie chce pracować.

ula la la laa

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy eurest, moim zdaniem warto się zainteresować. Eurest Poland będąc częścią międzynarodowej korporacji Compass Group, jest wiodącym dostawcą usług cateringowyc... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743719?keywords=&region=

Dziwne, że tam ktokolwiek jada. Powyższe posty są prawdziwe, gdyż obcowałam z tymi ludźmi. Fałsz, oszustwo, kradzieże, przerabianie jedzenia. Dziwne że Inspekcja Pracy jeszcze nic z tym nie zrobiła. Wykorzystuje ludzi na potęgę, a Sanepid miałby tam co robić-szybko zamknęli by tą pseudo "restaurację". (usunięte przez administratora) tego żarcia to dla psa bym nie dała.

nic nie robi bo matoł nie umie a goni bo ją wiecznie poganiają ,pomiataja i upodlaja JEŁOP BĘDZIE JEŁOPEM

tak to prawda obgaduje poniża swoje pracownice i gania do roboty a sama nic nie robi i to ma byc kierowniczka nieraz przychodze to widze

ojprawda to dalej kaze zbierać resztki i robić pyszne jedzonko ,a do domu wynosi całymi torbami,ciekawe że dyrekcja nic nierobi(usunięte przez administratora)

chyba nikt o tym nie wie jak pani kierownik poniza swoich pracownikow

byla ulubiona pracownica

Tak masz rację kiedy ona odejdzie z firmy EUREST

grubaska

Niech kierownik Eurestu wezmie sie za robote a nie znędza się nad pracownikami kazdy o tym wie w calym MAKRO JEMY TE NALESNIKI TO WIDZIMY ZACHOWANIE JEJ P KIEROWNIK..,,,

ha ha tak to prawda tylko ta Pni kierownik eurestu niech sie nie znęca nad pracownikami jak przychpodzę do stolówki to aż przykro mi sluchac jak je szkoli

byla pracownica

Tak chyba regionalna z Warszawy niewie jak traktuje swoje pracownice pani KIEROWNIK eurestu ,,....

o! amyślałem że tylko ja byłem facetem w tym cyrku ale widzę że po mnie jeszcze jakiś facet tam zawitał .

A ja nadal będę uparcie twierdzić że większa wina leży po stronie kierownictwa makro zwłaszcza jeśli rzecz rozpatrywać z punktu dbania o swojego pracownika .a jeśli są jakieś przekręty to na pewno za cichym przyzwoleniem kadr makro.

ja pracowałem w pierwszych czterech latach funkcjonowania tej \" restauracji\".nie nikt nie manipulował przy mięsie,a co do kasy to często widywałem P.kierowik przy kasie.

z perspektywy byłego pracownika eurestu to powiem jedno winą obarczam kierownictwo makro widać mają w tym interes .

hej ...kiedyś tam pracowałem ,,,odpowiem na wszystkie krępujące pytania :)

a jednak miałam rację!!!!!!!!!! KTOŚ jednak jada ochłapy w eureście skoro kasuje wszystkie PRAWDZIWE wypowiedzi o tej taniej jatce

pojawiło się nowe ogłoszenie firma eurest(czytaj tania jatka)poszukuje 5 pracowników kuchni ,czyżby zmiana personelu?( usunięte przez administratora )

A ta ( usunięte przez administratora ) tylko obgaduje swoje koleżanki przed ( usunięte przez administratora ) wstyd slychać czasami na sali a sama oszukuje na kasie i żle liczy

tak to prawda szkoda tych tylko pracownic na jej widok sie bojo zaobserwowac mozna na sali żalosne

Magda

A ( usunięte przez administratora ) dalej taka ( usunięte przez administratora )?Jak przypomnę te szczerbatą i rozczochrana mordę z żabimi oczkami to aż mi niedobrze się robi

( usunięte przez administratora )kucharka też ma SWÓJ udzial w tym wszystkim ha kazdy otym wie

bolo

( usunięte przez administratora ) patrzy tylko jak nas okraść i sprzedać swoje ( usunięte przez administratora )może ma z nią jakieś swoje układy? (usunięte przez administratora)

zalosne czy tego nikt nie widzi nawet ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o eurest - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eurest