Eurest Etiuda

Opinie o Eurest Etiuda

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w eurest etiuda? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

bjhjj

hej hej! czemu tu tak bardzo cicho od kilku lat? Mnie także ionetresuje jak wygląda praca w eurest etiuda, czy ma ktoś aktualne informacje jak tam jest?

niestety ale to prawda firma KANT I [usunięte przez admina] w Krakowie też bylo zatrucie i nic im gorszy kierownik tym milszy sercu dyrektora jak najdalej od Eurestu

asystentka

niestety firma eurest znana jest jako [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie NORMALNY człowiek nie ma nic do powiedzenia,zaś [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i złodzieje(kierownicy)mają sie bardzo dobrze .Z doświadczenia -2 lata wiem że dokumenty są [usunięte przez admina] tak więc jeśli chodzi o godz nadlicz.. nic PIP nie znajdzie a chamskie traktowanie?[usunięte przez admina]Słyszałeś o aferze w mcc Białystok? o zatruciu w Lublinie? i co? [usunięte przez admina]pracowników,ot taka firma .

czytam dokładnie wszystkie opinie o EURESCIE wszyscy pracownicy mają opinie raczej negatywne pytam więc dlaczego nie pójdziecie do państwowej inspekcji pracy? ja tak zrobiłem po trzech latach pracy ,uważam że stanowczo zapóżno.Oczywiście czekam na wyniki kontroli i napewno nie odpuszcze ,jeśli to nie pomoże spotkam się z kierownikiem eurestu w sądzie za np. ZAMKNIJ SIĘ!!!, i wiele innych inwektywy!!!. Więcej napisze po zakończeniu sprawy!!!!.JESZCZE RAZ POLECAM PAŃSTWOWĄ INSPEKCJE PRACY, żadne dyskusje z kierownikiem yylko prosto do tej instytucji.Wszystkich eurest nie może mieć w kieszeni.

Zostaw opinię o Eurest Etiuda - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurest Etiuda