Opinie o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eurest Poland sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurest Poland sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

czy uwas też już są ankiety?w naszej placówce kierownik niema dostępu wiec nie (usunięte przez administratora) jak zwykle

asiala - 2010-05-03 13:59:32 Która kuchnia (restauracja Eurest) jest w Polsce największa? (gotuje najwięcej potraw i ma największy przerób) ??? . No i zgodnie z wcześniejszymi wpisami oczywiście również przynosi tylko straty :) :) :) największy to chyba Toyota na Dolnym Śląsku

asiala

była

7 osób nie ma szefa ani asystentki bo podobno jedziemy na stratach (żeby nie dać premii)same układamy menu i stara zasada przyjdż wczesniej ,wyjdż pózniej bo się nie wyrobisz, zrób wszystko w międzyczasie,zapomnij o zwolnieniu lekarskim(masz przecież urlop)a torby u kierownika przy wyjściu napakowane ,jak chora to nie przychodzi tylko podpisuje listę (strata dodatku funkcyjnego)jesteś śmieciem i ciesz sę że masz pracę

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurest Poland sp.zoo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Elaska

- Czy u Was też kierownictwo ciągle płacze że przynosimy tylko straty! U nas za poprzedniej kierowniczki byliśmy zawsze ma plusie a po zmianie kierownictw ciągle twierdza że przynosimy straty. To dlaczego nie zamkną kuchni skoro jest tak źle bardzo ciekawe nie. Jaki mają w tym cel aby nas utwierdzać w przekonaniu że przynosimy straty. . . - Czy możecie napisać jak wygląda u Was zatrudnienie np. kierownik zastępca kierownik .......... .......... ........... szef st. kuchaerz .................. .................. .................. itp.

były niewolnik

porządna firma dba o WSZYSTKICH pracowników a nie tylko o kadre,jeżeli kierownik ma 3400 brutto+premia 300-500zł ,pełne torby wyzywienie dla całej rodzinki i sie(usunięte przez administratora) a kucharz 1500 i (usunięte przez administratora) 150%normy ,je w międzyczasie(ulubione słowo kier.) wychodzi z pracy jak "zbity pies"i nie wie co to premia to jest (usunięte przez administratora),więc zastanów się następnym razem .Jaka jest rotacja kadry? a jaka personelu niższego szczebla?Kierownik ma dożywotnie stanowisko a robol niech raz się upomni o swoje prawa i zaraz leci NIE POLECAM TEJ FIRMY

Witam! Eurest to porzadna firma tylko kierownictwo jest do (usunięte przez administratora), pisze to na podstawie swojej kuchni kierowniczka to takie ciepłe kluchy (jak byla poprzednia ale niestety odeszła na emeryture to ta miała jaja) a teraz szkoda pisac o prostu porazka wszystkiego się boi (zwierzchnikow). Pozdrawiam i zycze milego (dlugiego ( w tym roku krotkiego)) weekendu

niwolnik

były ale nie dla psa kiełbasa tzn nie dla fizycznych,sobie dali premię

tosia21nh

czy ktos wie czy byly jakies bony na swieta wielkanocne

były

(usunięte przez administratora) wszystko dozwolone dla dobra nadrzędnego ZYSK DLA EURESTU, (usunięte przez administratora)

niewolnik

danulaspryciula - 2010-03-10 11:57:31 niestety strona została zamknięta-PRAWNICY,ale za to odwiedził nas sam PAN (usunięte przez administratora) i oczywiście byl audyt ,widać że nieżle ich ruszyło,ale w firmie jak w kościele-księża nie (usunięte przez administratora),kierownicy nie kombinują ,wszystkiemu są winni pracownicy fizyczni. w tej firmie to norma masz się zacharować i nic nie gadać za marne grosze (usunięte przez administratora)

danulaspryciula

pracownik eurestu

Oglądałem zdjęcia na nk i jestem w lekkim szoku...Podobno podczas audytu też robili zdjęcia u nas akurat nie.I takich wynalazków starych by nie znaleźli.Nasza placówka nie należy do największych więc takie zapasy nie są nam potrzebne.Ale audyt wykazał jakiś błąd w jednej z próbek i.....po premi.Zresztą słowo "premia" w Eurescie będzie niedługo słowem archaicznym.Bo powód zawsze się znajdzie żeby premii nie dać.Jak od 2 lat pracuje premię widziałem tylko kilka razy.

kuchcik

możliwe 1300 było w 2008r podnieśli w 2009r ,kierownik ma 2700 brutto,mimo że mamy jeden z gorszych wyników

anonim - 2010-02-23 19:21:21 Witam w mcc takie zarobki nie mozliwe u nas kucharz to ma 1450 a reszta po (Wielkiej Podwyzce 17zl) to ma 1317 to jest dopiero (usunięte przez administratora) dodam ze kujawsko pomorskie

kuchcik

zwykły kucharz 1500 pupilka kucharz 1800 reszta 1500 niezaleznie od stanowiska eurest mcc {pomoc ,kasjer}

majka

Witam wszystkich pracowników tej firmy na tym forum chciałabym prosić o pomoc.U nas w firmie zastanawiamy się czy zarobki na tych samych stanowiskach ale w innych miastach są różne czy ujednolicone.Np. ile u was zarabia kucharz a ile pomoc kuchenna?

Obs

kucharek - 2010-01-27 14:17:02 a kto to wie,a dlaczego jest taka duża rotacja na kuchni?jaka firma taka rotacja-[usunięte przez moderatora] ot i tyle To przykre. Ale w tej specyficznej branży typowe. Silna presja na cenę, a tym samym na koszty. Socjal nie chce dopłacać do obiadków...

Obs

kucharek - 2009-12-13 21:23:18 podobno Dyrektor nowy?i 16 ogłoszeń na kier regionalnych ojjjjjjjjjj bedzie się działo A dlaczego odszedł poprzedni dyrektor? "Wietrzenie" się zaczęło, czy powód jest inny?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurest Poland sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurest Poland sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Eurest Poland sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurest Poland sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurest Poland sp.zoo
2.1/5 Na podstawie 140 ocen.

Eurest Poland sp.zoo