Opinie o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eurest Poland sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurest Poland sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

on

W Gorzowie mozemy tylko pomazyć oszukują nas ci z warszawy jelopy.

iwa

Mam pytanie czy dostajecie w eurest cos na swieta proszę o odp.

ponczo

Cześć, idę na rozmowę o pracę do Eurest po przeczytaniu tych opinii już się boję... Napiszcie czy jest ciężko ile posiłków tam produkują i czy tylko dla pracowników TPV??????

antek123

A jak wygląda praca w Gądkach . Jakie zarobki i czy jest umowa . Jakie zmiany i ile godzin sie wyrabia w miesiącu . Podrawiam...

salamba
@antek123

Nie polecam takiej drogi rozwoju, bo to właściwie brak rozwoju, wszystko ktoś zaplanował i narzucił a ty musisz jak małpa to wykonać , ponieważ danie zaakceptowane przez centralę w każdej placówce musi mieć skład surowcowy zgodny z receptur i wyglądać identycznie. Nawet ilość pieprzu dodana do kotleta mielonego musi być taka sama jak w innym obiekcie. Paranoja. Na podstawie zestawienia sprzedanych dań jest zakład rozliczan z surowca. Twoja inwencja na nic się tu zda , ponieważ nic własnego nie możesz wprowadzić do menu. Wiej chlopie gdzie pierz rośnie a nie planuj pracy w Eureście.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurest Poland sp.zoo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kielek

witam tak to prawda od polowy pazdziernika jedzenie zdecydowanie sie zmienilo jest smaczne i dobre wiec niewiem czego ci ludzie sie czepiaja i ciagle nazekaja nawet sa czesciej dania wlasnego wyrobu ja jestem zadowolony z terazniejszej zalogi kuchni eurest i pysznych obiadkow i oby tak dalej PRACOWNICY KUCHNI OBY TAK DALEJ DZIEKI

mlody

o co wam chodzi czego wy sie czepiacie przeciez oni gotują praktycznie dla zwykłych szaraków to jest stołówka pracownikow fizycznych z Gorzowa i ze wsi więc nie rozumie co mają im gotować większośc tych ludzi jest po 50 tym roku i są zacofani .

kuchcik

Jedzenie poprawiło się w ostatnim czasie, naprawdę smaczne, tak trzymać! Widać że nowy kierownik wprowadził zmiany i ekipa jest zgrana. Oby tak dalej!

mlody

To nie żryjcie kto wam kaze przychodzić niegniecie jak bydlo a na obiad to 20minut wcześniej juz jest kolejka i stoja jak za komuny to dopiero wstyd jak by nie bylo takie dobre to by nie przychodzili widocznie w domu o tym moga tylko pomazyc.

kuchnia2

wszyscy sie wychwalacie ale zeby tam pracowac to trzeba troszke sie znac a nie jada na mrozonkach to paskudctwo bo by sie nie wyrobili a tak wogole ta na kuchni i na korytarzach syf bo nie ogarniaja a szef kuchni to cwaniak i przemadrzaly gosciu ze dorabia nA BOKU w innych lokalach a ze pracuja bo gdzie odejda a tak to fabryka tpv skarzy sie na jedzenie coraz mniej ludzi tam chodzi a wy wypisujecie takie glupoty ze super sami sie przechwalacie i to wam powiem popytajcie ludzi z tpv to na gorzowie wam powiedza ze jedzenie to do bani a wy sie wychwalacie wstyd

jago

witam tak czytam i wcale po 14 nie zostaje jedna osoba bo reszta pracuje do 15 gdzie wszystko jest juz zrobione pani ktora tam zostaje niema juz prawie nic do roboty ci co tam pracowali najlepiej o tym wiedza a wracajac do pracy na kuchni dziwie sie tej dziewczynie ktora jest kucharzem jak ktos pisal wyzej taka mala usmiechnieta zawsze ze jeszcze tam pracuje powinni jej i rudej za tak dluga wspolprace premie solidna dac bo ona i kasjerka taka ruda pracuja tam od wejscia firmy eurest do tpv szef kuchni jest chwalony przez kolezanki z pracy moze i zaczynaja sie zgrywac a to bedzie ich umacniac i przetrwaja wszysko nowy kierownik narazie wpozotku oby nie okazal sie taki jak poprzedni to tyle dzieki pozdrawiam

asdd

Dziwne żeby kierownik miał sam pracować na kuchni... Życzę wam, żeby nowy kierownik kompletnie nie znał się na gotowaniu i ciekawe kto pomoże ;) Swoją drogą ciekawe kogo zatrudnili

as

Na kuchni nigdy sam nie "zapierdzielał" bo miał od tego marka i ewe.

Rbs

Haha nie wierze , szefa nie zwolnili(kierownika) , tylko dostał lepsza robotę w lepszej knajpie za lepsza kasę , i z tego co wiem, bo to mój kumpel , próbował walczyć o lepsza kasę dla pracownikow ! I sam często zapierdzielal na kuchni ! A takie wasze gadanie , jest żałosne ;) naprawdę zachwalał ekipę , która została na koniec. Nawet już nie pracując ,pojechał na pogrzeb jednej z członków rodziny załogi... Bo nikt z szefostwa sie nie zainteresował! A takich rzeczy co mówicie o całej załodze nikt nigdy nie powiedział mu w twarz! Każdy był pewnie osrany za bardzo ! Zreszta lepiej , ze odszedł bo teraz przynajmniej robi to co lubi, ale kasa w firmie to fakt , zal i śmiech ... Pozdrawiam rbs

as

Juz nie aktualne

arci

2100 netto.

rybka

A ile zarabia tam kierownik? Jestem ciekawa bo wlasnie jest ogłoszenie w Gorzowie na kierownika.

pawak

Odeszedl to fakt ale przyszedl I die prosil zeby go przyjeli ale go nie chcieli I daj juz spokuj niema go I nie bedzie.

red

Sam odszedł ;( szkoda ;(

ania

Ale ktos sie czepil tego marka widocznie sie nie sprawdzil I sie nie nadaje proste

red

Tam nie ma kelnerek ! to nie restauracja a stołówka pracownicza ... "kelnerki" czyli Panie które wydają ludziom obiady to tzw. bufetowe. Tam nie ma lewizny (napiwków) jak w restauracjach. P.S. A Marka to właśnie bardzo szkoda że nie ma ! Nie wiem kto napisał że dziecko i kompletna pomyłka ! Jak on był to i była atmosfera inna a i też fajnie sie z nim pracowało .

Zostaw merytoryczną opinię o Eurest Poland sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurest Poland sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Eurest Poland sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurest Poland sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurest Poland sp.zoo
2.1/5 Na podstawie 140 ocen.

Eurest Poland sp.zoo