Opinie o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eurest Poland sp.zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurest Poland sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurest Poland sp.zoo w Warszawa Olbrachta 94

Oj bo to wszystko zależy od placówki, do której się trafi. Eurest ma swoje restauracje na terenie całej Polski i w zdecydowanej większości jest naprawdę miła atmosfera w pracy. Trzeba tylko spróbować :)

była

nie można powiedzieć że jedzenie w eureście jest złe bo kucharze naprawde dobrze gotują. Aczkolwiek jeśli chodzi o Restauracje w H&M w Gądkach o traktowanie ludzi to pozostawia wiele do życzenia. Jeszcze jak pracowałam to wyzysk z ludzi nic więcej jeszcze za marne grosze.Byłeś traktowany z góry. Tyle

obecna
@była

wypowiadasz się ponieważ już ciebie nie ma. Ale ten twój wpis to same bzdury. Pewnie była przyczyna, że już nie pracujesz. Pracuję już jakiś czas w tej restauracji i nigdy nie odczułam i nigdy nie widziałam żeby Kierowniczka źle traktowała ludzi. Nawet powiem więcej, że to ona była źle traktowana przez takich ludzi jak ty. Potrafiła zawsze pomóc i wesprzeć każdego kto sobie nie radził. Tylko beznadziejni potrafią takie wpisy umieszczać...

Olaf

To prawda, że stołówka została zamknięta w TPV z powodu zatruć ludzi? Nie ma już Eurest'a w TPV? hehe

aaa

osobiscie nie polecam zarobki 10brutto/h wymiar czasu pracy stanowczo za duzy (10 godz) dodatkowo praca w soboty niedziele(Gorzow Wlkp.) lipa a do pracy nie idziemy po to by rozmawiac i sie relaksowac jak pisza praca w milej atmosferze tylko zapierdalac przy garach czyscic obieraz i takie tam (usunięte przez administratora) zjebana umowa zlecenie a co najlepsze moga delegowac pracownikow do innych miejscowosci rozmawialem z takimi osobami i nawet nie wiedza za ile pracuja i hotel to porazka czemu mam im nie wiezyc ? to jest moja osobista opinia (usunięte przez administratora) sie kierownicy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurest Poland sp.zoo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leon

socjalne zajebiste paczek na święta nie ma nie mówiąc o tym że nie było wczasów pod gruszą.

xxx

3-y miesięczny okres rozliczeniowy...

xzhhqd

Witam .Czy orientuje się ktoś jaki obowiązuje w Eurest okres rozliczeniowy ? 4 miesięczny czy może dłuższy? z góry dziękuję za pomoc.

xxx

Do balon - Umowy dają, płacą na czas, zawsze przed 10 tym, termin na 10 go, ludzie pracują po kilka, kilkanaście lat, więc to o czymś świadczy, atmosfera pracy bardzo dobra :) musisz mieć na uwadze, że i konkurencja tu może coś napisać :) więc opinie różne...

dddd
@xxx

Nie radze isc tam do pracy pracowalem tam i powiem w wyzysk , mobing, a menager oszustka obiecuje a pozniej jest z tego(usunięte przez administratora)

balon

witam mam prośbę jeśli ktoś pracuje w Eurest niech powie czy płacą na czas bo od stycznia mam pracować w tej firmie i jak czytam te opinie to jestem przerażona i czy to co obiecują na rozmowie wywiązują się i czy po okresie próbnym dają umowy.

operon

matko zeby zatruwac ludzi grubo wogole nie maja pojecia o gotowaniu i to sie potwierdza bo odkad gotuje eurest i ludzie zatrudnieni na tych stanowiskach to jak oni gotuja i niema co czarowac zle gotuja bo nawet tpv chce ich wymienic a tu jeszcze masowe zatrucie w szpitalu co to za szef kuchni napewno beknie za to bo to juz nie zarty w stolowce w tpv to wielki brud i teraz sa tego konsekwencje ale teraz to zamkna wkoncu ten wielki bajzer

ul

NIE TRUJA LUDZI TO BZDURY jesli by truli to tpv by bylo zatrute a nie sa o ile wiemy to szef kuchni i kucharze bardzo dobrze i czysto gotuja znaja sie na swojej robocie nie dali by czegos nie dobrego ludzia najpierw oni prubuja potem klienci jedza kupuja takze obiady dla rodzin wiec nie robili by syfu a gotuja bardzo dobrze i smacznie zycze aby zostali i nadal nam gotowali

Hefajstos
@ul

Oczywiście że trują, jakość mięsa to jakaś kpina. Żółte kurczaki ? Śmierdząca wieprzowina z 3 dniową datą do spożycia, a po otwarciu to tak capi że trudno z tym pracować... Nikt z osób które pracowała na mięsie (kucharzy) tego nie jadł, a 70% osób wcale mięsa nie ruszało. Codziennie pytanie od pracowników obsługi do kucharzy... "jest dziś coś jadalnego?" - Mięso jest takie samo na całą polskę więc to dotyczy wszystkich stołówek.

xxxxxxx

uwaga trują ludzi

lukasz

Jadam na stołówce tpv dość często i nie rozumiem niektórych komentarzy wypisywanych tu na forum. Ostatnio poznałem kierownika stołówki tpv, bardzo miły gościu, ma podejście do każdego klienta, aż miło było z nim pogadać, widać że zna się na swojej robocie i dobrze dogaduje się z pracownikami. My u siebie takiego kogoś niestety nie mamy a szkoda

as 1

To nie macie co robić ze takie opisy dajecie moja znajoma długo pracuje już tam i jeszcze kilka osób i nie narzeka kierownik spoko a nowy regionalny również spoko kto ich nie zna to niech bzdur nie pisze

hej w restauracji w firmie PROCTER Warszawa pracuje menadzerka:) o ktorej sie mówi ze jest do tanca i do rozanca Warta grzechu :)

@pracownik

Naprawdę warta grzechu lubi zabawki :)Lubi wyjazdy Integracyjne. Polecam.

@pracownik

Powiem szczerze warta i polecam

@pracownik

Warta,warta :-) robi karierę i nie tylko :-) Polecam.

A szefowa kuchni to rodzina Edyty.... Porażka

@pracownik

Taa robi karierę na zmywaku razem z asystentką... Kwas...

mamba

Co tu za brednie ktoś wypisuje dajcie spokój weźcie sie do roboty jak macie jakiś problem to wypad przecież nikt tu was nie trzyma .

as

Mam pytanie pracuje w eurest Gorzów ale na stolowce Tpv oni maja postuj w grudniu i maja za postuj placone albo urlopy biora ja nie mam urlopu a eurest powiedział ze mi nie zaplaci dzwonilam do inspekcji pracy mam to im zglosic no eurest musi mi zaplacic postojowe nie z mojej winy lub urlop.

Ortograff
@as

As, najpierw naucz się pisać posty poprawnie gramatycznie, bo wstyd czytać! Może maja płacone bo są lepsi z ortografii? Szkoda pomyśleć jak wyglądałaby rozmowa z tobą.

mlody

Moja koleżanka tam pracuje szuka innej pracy nie poleca i do tego ten burak z Warszawy co do nich przyjezdza to kawal h... I to delikatnie mówiąc. Nikt go nie lubi traktuje ludzi jak smieci a sam jest śmieciem.

dino

coś często ci kierownicy się zmieniają w tej firmie.

nidny

Nie idz tam lepiej na produkcji jak tam a nie chodzi o personel oni są spoko chodzi o kierownika .

Zostaw merytoryczną opinię o Eurest Poland sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurest Poland sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Eurest Poland sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurest Poland sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurest Poland sp.zoo
2.1/5 Na podstawie 140 ocen.

Eurest Poland sp.zoo