Opinie o Dolmeb w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dolmeb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dolmeb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolmeb w Świdnica

nowy

czy to prawda ze wprowadzają 4brygadówke? do SUMIENIE -strachu pewnie nie ma nie ma za co, sprawa nie będzie miała już żadnego ciągu dalszego...

SUMIENIE

...widzę, że blady strach padł na forumowiczów...???

TESTER

sprawdzam tylko czy forum działa ..

1234 suchy

co wy tu za brednie wypisujecie durnie!!!każdy niech się zajmie swoimi obowiązkami i tyle!!! po 1-wsze nikt nikogo tu nie trzyma na smyczy!!! chcesz to się zwolnji i po problemie a nie jakieś bzdury na forum wypisujecie gamonie!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dolmeb.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
?

ja jestem nowy i dostałem 12,00 zł/h

nowy

jestem nowy i mam 9,50zl/h kiedy można liczyć na pierwszą podwyżkę, po 3 miesiącach czy dłużej?

holmes

czy to prawda że nowi mają 9,50zł h

podjarana

- 2013-09-12 14:23:04 ekonomistka - 2013-08-21 21:49:09 [usunięte przez administratora], jak czas pokazał szokowa terapia antynikotynowa nie przyniosła efektu :( A może tak kamerkę dołożyć do monitoringu i umieścić naprzeciw palarni? Jedna już czuwa, abyśmy za wiele nie zostawiali gotówki w automatach ;) Inwestycja symboliczna (ze 150zł), a zwrócić się może w ciągu jednego dnia. Jak-proste, za czas spędzony w palarni nie płacić, a przy zarobkach niektórych to będą już konkretne pieniądze. Skośnoocy przedsiębiorcy już od dawna stosują takie rozwiązanie!to w biurowcu zarobki by spadły o 30 % ale ONI mogą przecieżliczmy: około 20 PLN godzina pracy w biurowcu 6minut - 1 papieros 5 papierosow dziennie pół godziny każdegodnia na papierosie czyli 10 złotych dziennie 20 dni w pracy = 200 PLN do portfela comiesiąc od prezesa za staniez papierosem ja tez bym chciała do biurowca!!!

?

ekonomistka - 2013-08-21 21:49:09 [usunięte przez administratora] jak czas pokazał szokowa terapia antynikotynowa nie przyniosła efektu :( A może tak kamerkę dołożyć do monitoringu i umieścić naprzeciw palarni? Jedna już czuwa, abyśmy za wiele nie zostawiali gotówki w automatach ;) Inwestycja symboliczna (ze 150zł), a zwrócić się może w ciągu jednego dnia. Jak-proste, za czas spędzony w palarni nie płacić, a przy zarobkach niektórych to będą już konkretne pieniądze. Skośnoocy przedsiębiorcy już od dawna stosują takie rozwiązanie!to w biurowcu zarobki by spadły o 30 % ale ONI mogą przecież

fanka bibera

Pomysł może i dobry,ale nie do realizacji. prezesz pogada znowu przez parę minut, postraszy, że nie wolno często palić...a za tydzień wszystko wróci do normy... tak samo miało być z dodatkami stażowymi mówili, że my nowi pracownicy dostaniemy więcej bo zabiorą tym starym a jest (usunięte przez administratora) bo wszystko zabiera jedna kobieta z biurowca, której nie umieją zwolnić a ma już być na emeryturze

ekonomistka

[usunięte przez administratora]jak czas pokazał szokowa terapia antynikotynowa nie przyniosła efektu :( A może tak kamerkę dołożyć do monitoringu i umieścić naprzeciw palarni? Jedna już czuwa, abyśmy za wiele nie zostawiali gotówki w automatach ;) Inwestycja symboliczna (ze 150zł), a zwrócić się może w ciągu jednego dnia. Jak-proste, za czas spędzony w palarni nie płacić, a przy zarobkach niektórych to będą już konkretne pieniądze. Skośnoocy przedsiębiorcy już od dawna stosują takie rozwiązanie!

niktważny

....nie ma co liczyć na wyższe zarobki-produkcja jest na granicy opłacalności, więc niskie zarobki są warunkiem egzystencji firmy...tym co mają wyższe płace, już nie zabiorą. A co do związków, to jest związek SOLIDARNOŚĆ, ale to żadna pociecha, bo od lat nic nie robi dla pracowników... :(

PracownikDolmebu - jeszcze...

Ferdek Kiepski - 2013-06-30 20:58:11 mam pytanie z innej beczki. Czy w Dolmebie są związki z solidarności i czy będzie strajk we wrześniu? Kto tym żądzi w dolmebie? I czy coś o strjku wiadomo?Praca tu to porażka. nie wiadomo co robić - najlepiej nic albo po łepkach - i tak ci nic nie zrobią nawet jak zrobisz coś źle.. a nawet jak będziesz robić więcej to i tak nie dostaniesz więcej kasy - to i po co się starać... 8,30 zl/h to żal... siedzę tu jak każdy inny i przy okazji szukam lepszej roboty...

Ferdek Kiepski

asdf

z kasą jest średnio a podwyżek nie było prawie od dwóch lat bo kryzys jest

Ferdek Kiepski

To szczera prawda! W tym tygodniu wypłacono trzynastkę, za dwa tygodnie zabawa integracyjna - jest jak w bajce... i to nieprawda, że na zgrupowaniu dach przeciekał...

zadowolony z pracy

Słuchajcie dzieci coś wam powiem DOLMEB do najlepsza firma na ziemi. Zarobki szeregowych pracowników wahają się w granicach od 5000 do 8000 zł brutto a dodatkowo oferują szeroki wachlarz atrakcyjnych szkoleń. Oprócz tego imprezy, wycieczki i wyjazdy do opery i teatru. Ja na przykład zarabiam 6000 zł brutto, mało tego na święta Bożego Narodzenia dostajemy 1500zł w bonach a na Wielkanoc 1000zł. Czego można chcieć więcej od życia to najlepsza firma dla ludzi chcących zdobyć doświadczenie i zarobić dużo pieniędzy, nic tylko składać tam swoje papiery naprawdę warto. Panuje tam zawsze miła rodzinna atmosfera a twoi przełożeni wprowadzą Ciebie w tajniki produkcji atrakcyjnych mebli. Jeżeli mogę wam coś doradzić to jeżeli ktoś podczas rozmowy kwalifikacyjnej zada pytanie ile chcesz zarabiać to śmiało możecie mówić 4000zł brutto zobaczycie oni naprawdę gotowi są dać Wam takie pieniądze nawet nie będą marudzić, zobaczą że się cenisz i że nie mają z byle kim do czynienia. Nie słuchajcie tych, którzy piszą coś innego. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę to wszystko co napisałem, boją się konkurencji,

rambo1

ponoć bardzo mało ale nikt nie wie ,no ale zawsze coś ,miało wogóle nie być jak mówili wcześniej ,dobrze że wogóle będzie

a wie ktos ile bedzie tej 13 ?

dynastia

no i dobrze że w końcu coś będzie ,trochę rozrywki dla ludzi a nie tylko pogoń i ciągły bieg z pracą ,trochę się co niektórzy wyluzują

Zostaw merytoryczną opinię o Dolmeb - Świdnica

• Jak się pracuje w Dolmeb?

Zobacz opinie na temat firmy Dolmeb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolmeb?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolmeb