Opinie o Dolmeb w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dolmeb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dolmeb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolmeb w Świdnica

Iksiński

Widzę na Pracuj, że szukają kogoś na stanowisko kierownika jakości. Warto w ogóle zawracać sobie głowę tą firmą, czy tak jak piszą pracownicy - jest ona na skraju upadku? Dzięki za info, pozdrawiam

Agata
@Iksiński

Odradzam !!! Dolmeb upadnie. Ikea wypowiedziała umowę. Zarząd firmy nie radzi sobie w nowej rzeczywistości...

Iksiński
@Agata

@Agata, dzięki za info

Bankowiec

Dolmeb to stan umysłu... Bareja wiecznie żywy...

Bruno

Bardzo dobry pracodawca, właściciele w pełni zaangażowani, chodzą i rozmawiają z ludźmi. Szacunek do człowieka, młode pokolenie może się wiele nauczyć w zawodzie Stolarz. W firmie panuje dobra atmosfera. Stale się rozwijają i szukają nowych możliwości. Może nie mają tak rozbudowanych systemów motywacyjnych co zagraniczne molochy, ale to kwestia czasu. Można liczyć na stałe zatrudnienie i pracować wiele lat. Mają elastyczne podejście do pracy i czasu pracy. To dobrze ze są jeszcze firmy, dla których człowiek nie jest tylko numerem. Owszem zawsze może być lepiej, ale każdy kto ceni sobie stabilizację będzie zadowolony.

Que
@Bruno

NIe dodałeś jeszcze informacji o Multisporcie i o Prywatnej Opiece Zdrowotnej. To wszystko jest. WProwadzamy też katering. Najbardziej pocieszające jest to, że wkrótce będziemy miały Przedszkole dla maluchów na terenie Dolmebu i salę relaksu. Gominy siedzibę Google

@Bruno

Już wkrotce stawiamy obok sale gimnastyczna i basen, będzie też sauna i podwyżki normy, a to wszystko za nasze pieniądze i darmowy wstęp tylko dla syna prezesa i Ukraińców. Nie pozdrawiam.

robol
@Bruno

Dolmeb zakład przyszlosci , stawki europejskie , niebo na ziemi hahahah

Maksi Kaz
@Bruno

Ojoj kto chwali dolmeb to chyba zarząd, hihi zabawne, młode pokolenie, stolarz mądre słowa, zagraniczne molochy, chyba synuś pisał.

Xd
@Bruno

Należy dodać że chaos wszędzie obecny, żeby nie pisać (usunięte przez administratora) Na hali kurz wchodzacy w pluca, na lakierni smród farby nieekologicznej,. I najważniejszy syn prezesa który cięgle się uczy, ale dalej nic nie umie, ale najmądrzejszy jest. I niska płaca, a wiadomo żeby dobrych utrzymać trzeba też zapłacić.

Hejka

Jakas ściema

lukasz
@Bruno

w zawodzie stolarz ? nie przesadzaj

Przyjmują ? Bo słyszałam że teraz jest zapotrzebowanie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dolmeb.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Chińczyk 6

Najbardziej (usunięte przez administratora) najmniej płacący zakład w Świdnicy. Niedługo upadnie przy rządach tego (usunięte przez administratora) Brody. taka jest prawda. Niestety tatuś zamiast w porę zareagować na to co wyprawia jego synalek nieudacznik to miał na ludzi i zakład (usunięte przez administratora) Ne. Ale rządy pacana doprowadzają do niczego

Agata
@Chińczyk 6

Janusze biznesu doprowadzą firmę do upadku ...

Kierownik

Dolmeb upadnie. Nie podniesie się po stracie Ikei. Firma ma bardzo złe wyniki finansowe. Niskie pensje powodują odpływ pracowników. Sposób zarządzania firmą to gotowy przepis na katastrofę.

Podobno pracując w firmie Dolmeb można liczyć na zarobki 5100 PLN. Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Wujek Dobra Rada

Przy jakiej umowie - pytasz? Myślę, że przy takiej, gdzie wypłaca się należność raz na dwa miesiące :) ... ale może się mylę... nie wiem :)

Serio??

Kiedyś płacili tyle dzielone na 3, teraz poprawiło się. Tyle dzielone na dwa. To jest jedyny zakład który na produkcji płaci mniej niż sprzątaczka zarabia.

Na stronie internetowej Praca.gov.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Dolmeb. Poszukiwani są Mechanik. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

No problemo

Przecież ten zakład jest na skraju upadłości. Chyba że się mylę...

w koncu jest lepiej, w koncu jakies podwyzki dla tchnicznych, tylko zastanawia czy to mialo miejsce z odejsciem Pani z kadr, ktora tak rozwaliła pół firmy cwaniakując i odnosząc się do wszystkich arogancko. oby teraz było tylko l;epiej

Jordan

czesc, chciałbym się dowiedzieć czym w dolmebie różni sie przacownik produkcyjny od operatora maszyn? oraz ile jest zmian ? jakby ktoś chciał napisac tez ile jest podstawy na ręke to bym był wdzięczny. Pozdrawiam.

Szpecmajster5

Jak wam do (usunięte przez administratora) ... nie wstyd! !!!Jesteście chyba jedynym zakładem w Świdnicy który płaci ludziom takie (usunięte przez administratora) !!!!Najgorszy zakład w Świdnicy! !!!Ale poczekajmy jeszcze trochę. ... Nie dziwię się że IKEA nie chce z wami mieć nic wspólnego bo z kim tu współpracować z takimi Baranami! Brodą i spółką (usunięte przez administratora) skończone

@Szpecmajster5

Nie dziw się jak otumanieni są pracownicy tym że odszkodowanie dostaną jak zakład upadnie albo wyprawka. Zrobili z nich (usunięte przez administratora) A nie wspomnę o związkach zakładowych. Dostają w łapę i mają siedzieć cicho. Bezmózgi z tych związków. Nie korzystają z praw swoich, nie korzystają z prawników swoich. Parodia. Pracują tam za miskę ryżu i poklepanie po ramieniu. Nawet słowa dziękuję nie usłyszą. Szkoda mi ludzi.

Szpecmajster5

Zasada w "Dolmebie"jest prosta! A więc jeśli masz dość pracy fizycznej wystarczy przez 8 godzin siedzieć (usunięte przez administratora) na podnośniku i (usunięte przez administratora)w telefon ???? P S . -Takurat właśnie pracował obecny "kierownik "????????????????

W firmie pracowałam około 2 lata. Praca jak praca, na wypłatę też narzekać nie będę, bo na taką się zgodziłam. Ale ludzie w biurze? tragedia. Zostałam zwolniona przez jakąś losową Panią (gdzie moim zdaniem, powinien powiadomić mnie o tym mój kierownik/przełożony), a co najlepsze - zwolnienie wyglądało następująco "musimy się z Panią pożegnać, proszę podpisać tutaj", tylko tyle. Zero profesjonalizmu. Właśnie tak traktują ludzi w tej firmie, nie polecam:)

Teresa
@:)

Napisz proszę coś więcej. Aplikuj na pewne stanowisko i miałam wrażenie że jest tak szalenie wysoki poziom stresu.

Przyjęty 7

Nic tylko(usunięte przez administratora) granatem w ten (usunięte przez administratora) ale zacząć od biura bezmuzgów zarządzających tym burdelem nieroby i kmioty pieprzone

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Dolmeb?

No problemo

W dolmebie nie ma zespołu. Są tylko pionki biorące udział w tym chaosie.

No problemo

Ten zakładzik na skraju upadłości. Nie pytaj o przyjęcia tylko szukaj pracy w innych zakładach dla jeszcze tam pracujących.

2121fafik

Zmniejszyć ogrzewanie na hali maszyn bo upał straszny......????????

@2121fafik

Powinno być ogrzewanie zależne od temperatury na zewnątrz. Jeśli jest chaos i nikt tym nie steruje to tak później jest.

Marzena

Przypominam, że na forum obowiązuje określony regulamin. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów oraz wypowiadanie się o kimś w sposób obraźliwy. Podsyłam regulamin by na przyszłości się do niego stosować. W innym przypadku takie wpisy mogą zostać usunięte. https://www.gowork.pl/regulamin

@Marzena

Jakiś czas temu za opłatą zakład likwidował opisy tego co tam się dzieje, jeśli regulamin nie zabrania to może admin edytować wpis wykropkujac nie odpowiednie słowa zostawiając pierwszą i ostatnią literę. Poza tym jest tam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)pracowników ze składek na ZFSS. Nie pozdrawiam kierownika i juniora.

J

Czy na produkcji są kobiety? Chcę aplikować. Jestem Polką.

@J

Teraz były zwolnienia i ludzie na postojowym są. Raczej za miesiąc próbuj.

były dolmebu

Załoga Diory już się zarządu pozbyła,jest nowy,będzie lepiej?

Analityk
@były dolmebu

...niestety w tej firmie tak się Zarządu nie zmieni, bo właściciele to 2 osoby po 50% udziału. Zarządza zaś firmą jeden z właścicieli i jego syn.

OK
@Analityk

No to już długo właścicielami nie będą,raczej bankrutami,sami się zmienią.

Sławek

Dodatkowo mnóstwo braków na produkcji, reklamacja za reklamacją , tylko czekać jak się z jakości zaczną zwalniać.

Weronika
@Sławek

A powiedz, z czego Twoim zdaniem wynikają te braki na produkcji i reklamacje w Dolmeb. Byłoby świetnie, gdybyś napisał coś więcej o tej pracy. W jakim systemie pracujecie?

Jakość
@Sławek

A czy szukają kogoś teraz do jakości? Jak praca tam wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Dolmeb - Świdnica

• Jak się pracuje w Dolmeb?

Zobacz opinie na temat firmy Dolmeb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolmeb?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolmeb