Opinie o Dolmeb w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dolmeb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dolmeb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolmeb w Świdnica

@Analityk a co tam się dzieje ?

Goscik 444

(usunięte przez administratora) warty zakład z debilnym zarządzającym który zamiast mózgu ma wodę we łbie gamoniu co ty sobie myślisz ze masz gówniarzy przed sobą trolu! !! Jakim prawem zabierasz ludziom pieniądze które im się należą Nikogo to nie obchodzi że jesteś nieudacznikiem życiowym Oddaj nasze pieniądze! !!!!

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Dolmeb?

Olo

....jak już chcesz rozmawiać w obcym języku, to raczej ukraiński ;)

Olo

.....jak już wcześniej pisałem, z języków obcych najbardziej przydatny byłby ukraiński, a angielskipotrzebny na kilku stanowiskach i bez przesady z tym biznesowym...chociaż może być nawet po amerykanistyce ;)

Pracowałem w zeszłym roku w dolmeb, spotkałem tylko 1 osoby która znała angielski. Jaki język? Zależy od stanowiska, jeśli coś bliskiego do doradca klienta to angielski/niemiecki, jeśli coś do operatora CNC (czy inna produkcja) żeby porozumieć się z innymi pracownikami - rosyjski. Jestem ukraincem, biorąc pod uwagę ostatni komentarz, nie polecam uczyć się ukraińskiego, bez sensu, większość Ukrainy mówić w jez (niezpodzianka) rosyjski.

SZCZERZE NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKLADZIKU JEŻELI KTOŚ MA AMBICJE I SZANUJE SIĘ CHOĆ TROCHĘ NAPRAWDĘ NIECH NIE IDZIE TU DO PRACY! !!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dolmeb.
GOŚĆ

NA OLX JEST OFERTA PRACY DO DOLMEB TYLKO ZAPOMNIAŁ JEDEN Z DRUGIM DODAĆ JAKIE SĄ ZAROBKI A WIĘC - MARNA NAJNIŻSZA KRAJOWA !!! BZDURY JAKIE SĄ TAM WYPISANE MOGĄ ZACHĘCIĆ TYLKO TAKICH CO NIE POTRZEBUJĄ SPECJALNIE PIENIĘDZY,LUDZI KTÓRZY SIĘ NIE SZANUJĄ, BO NIE WIEM CZY WIECIE JESTEŚCIE MARNYM ZAKŁADZIKIEM KTÓRY KARZE LUDZI PRACĄ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ, P.S. ZA NIEDŁUGO OBUDZICIE SIĘ Z PALCEM W (usunięte przez administratora) TO TYLE SZKODA SŁÓW NERWÓW TOTALNY BRAK SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA!!!!! KTOŚ KTO SIĘ SZANUJE NIE PÓJDZIE DO WAS DO PRACY TĘPAKI!!!!!!!!!

Jakub
@GOŚĆ

Na przyszłość proszę, abyś nie pisał wszystkiego dużymi literami, bo trudno to się czyta. Wracając do tego, co napisałeś to mam pytanie. Poza stawką najniższą krajową nie ma żadnych dodatków, które zwiększałyby wynagrodzenie końcowe?

Xd
@Jakub

Jeśli trafisz cudem na nadgodziny w soboty to stuwe dorobisz sobie. A tak to tylko pylicę płuc. Nie pozdrawiam.

Maksi Kaz

Ile jeszcze??? - Niech to upadnie....

Jatutezpracuju

Sane fakty... 60 % zalogi to pracownicy z Ukrainy. Wywindowane normy, kolesiostwo jak w polityce tyle ze jakosci 4ligi grupy fr.... . Wymagania jak w korporacji a zarobki na poziomie najnizszym z mozliwych. Karierowicze i (usunięte przez administratora) mile widziani.... zwlaszcza z sasiadujacych gmin..

Jakub
@Jatutezpracuju

O jakich dokładnie normach mówisz, czy pracodawca ma aż tak duże wymagania wobec pracowników? W jaki sposób przekłada się to na wynagrodzenie? Wyjaśniłbyś też tę wzmiankę o "karierowiczach"? Dla osób, które poszukują informacji na temat tej firmy jest to zupełnie niezrozumiałe.

Robo-l
@Jatutezpracuju

...to prawda, na produkcji większość to ludzie ze wschodu, wydajność kiepska a braków przybywa. Nowego kierownika tez nie widać od jakiegoś czasu, pewnie chorobowe wykorzystuje do pracy w swojej firmie, tylko czy ktoś go skontrolował tak jak nas potrafią kontrolować?

Weronika
@Robo-l

Tego się raczej nie dowiemy, myślę że kwestia kontroli należy do odpowiednich instytucji. A macie jakieś normy w pracy w Dolmeb? Z chęcią dowiem się też czegoś o systemie premiowym, z góry dzięki za odpowiedź.

Robo-l
@Weronika

...z tą kontrolą to chyba nie tak, skoro można kontrolować szeregowych pracowników, to dlaczego by nie tych na kierowniczych stanowiskach? Ponadto jak to jest,że osoba na wysokim kierowniczym stanowisku prowadzi prywatną działalność gospodarczą? Przecież normalnie nie powinna mieć na to czasu na takim etacie...

Cocacola

(usunięte przez administratora) warty zakład praca za dziadowskie pieniądze takie pieniądze to się z 10 lat temu mogło zarabiać ale co prezes broda cieszy się że ma tanią siłę roboczą cwaniaczek

Cocacola

Negatywna

Siergiej

Jakie zarobi na cnc widziałem na filmie że jest Rover duzy A robi małe elementy po 1 sztuce hehe

@Siergiej

Jak nie masz innej pracy to laduj sie tu. Najnizsza krajowa, operatorzy dostaja 28oo brutto.

GOŚĆ

A czy to do końca jest zgodne z kodeksem pracy że w święta w systemie 4-brygadowym pracujemy za normalną stawkę ?

Pracownik biurowca
@GOŚĆ

A czy ten zaklad robi na 4 brygady??

Zwolniony przez mowienie prawd

(usunięte przez administratora)Jakbyscie lepiej zarzadzali nikt by zlego slowa nie napisal.(usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam.

Weronika
@Zwolniony przez mowienie prawd

Z Twojej wypowiedzi nie dowiadujemy się właściwie nic o Dolmeb jako pracodawcy. Powiedziałeś jedynie, że problemy w firmie mogą wynikać z niewłaściwego zarządzania nią. Z chęcią nieco więcej dowiedzielibyśmy się o warunkach zatrudnienia, które tam oferują. Dowiedziałam się, że właśnie trwa tam rekrutacja i dlatego chcę Cię dopytać o kwestię umowy. Czy od razu podpisuję się umowę o pracę na czas nieokreślony, czy jednak niekoniecznie?

GOŚĆ

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM OMIJAJCIE Z DALEKA!!! (usunięte przez administratora)DOPROWADZI TEN ZAKŁAD DO RUINY!!!!!!!!!!!!!

Pracownik biurowca
@GOŚĆ

Jeśli jeszcze tego nie zrobil to cud jakis albo kredyt wziął na zakład który nikt nie bedzie juz mógł splacic i oglosi plajte a nowy prezes tylko zmieni nazwe i dalej bedzie ###del...

Question

Oferta na mistrza produkcji , warto ?

@Question

nie, nie warto. Bedziesz ogarnial balagan po swojemu, bo co innego chce syn/dyrektor, co innego mozna zrobic a co innego da rade wykonac, czy to plan , czy to normy. Bo te normy sa przesadnie wywindowane, ale z kim gadac jak pracodawca pracownikow nie slucha. Morale pracownikow jest tak niskie jak zarobki.

pracownik dolmebu

Gdzie sa nowe opinie? Cos za szybko znikaja. Czyzby ktos szczerą racje pisal i noe wygodna prawde???

Marcinek
@pracownik dolmebu

Chyba tak. Prawda jest niwegodna dla niekturych. Ponirzej kilka nowosci Tak jak ktos juz pisal wczesniej od tamtego roku mamy nowego kierowniczka. Przy takich mistrzach nie zwojuje wiele. A jeszcze akcje Henryczka i Pawełka bylego dyrektora. Namawiaja swoich przydup[asuw do bojkotu i utrudniania pracy nowemu kierowniczkowi. A on tego nie widzi, chyba musi mocniejsze szkla nosic. Nowy kierownik zwolnij ostatnio pakowaczke za alkocholizowanie i za palenie fajki za lakiernia. A Henryczek udawal ze problemu nie ma, morde darl ale nikogo nie zwalnial a jak zwolnil to za kilka dni przyjal spowrotem. ciekawe ile jeszcze osob zwolnia. swoich nie zwalniaja. gogusie z biura co godzinie na fajce a wyzywaja sie na zwyklych pracownikach. taka jest sprawiedliwosc w zakladzie. teraz jest duzo nadgodzin mozna troche kapuchy zarobic bo na tych glodowych stawkach to mozna zemzec co prawda zwiazki obiecuja ze cos wydreptaja u prezesa. ale on sie ciezko doji. to tylre na teraz odezwe sie za kilka dni i cos wyskrobie.

@Marcinek

zapomniales napisac ze bedzie imprezka w czerwcu, bedzie sie dzialo

jaro
@Marcinek

wszystko ok...ale błagam Cię poczytaj trochę słownik ortograficzny przed kolejnym wpisem

Jedno jest pewne, że firma ma opinię dobrego pracodawcy ale niestety nie każdy to docenia!!

@Marek

Jakby to byl dobry pracodawca i szanowal pracownikow to malo kto by z tego zakladu odchodzil. Brakuje ludzi bo placa zasilek dla pracujących. O urlop czlowiek nie moze sie doprosic.

pracownik dolmebu

Dawno nie bylo opisu o tym co dzieje sie w zakladzie, wiec uzupelnie historii troche. Od nowego roku mamy mniejsze zamowienie i mniej z tego powodu pracy. Po szale styczniowym i pokazowce niektórych pracownikow "ze tyle sie da zrobic" oczekujcie wiekszych norm za mniejsze pieniadze. Premie zakladowe byly tak skromne ze w innych zakladach maja dniowki wieksze od tych premii. Nadal placa jest minimalna, ze nazwać ją powinno sie Zasilek Dla Pracujacych. Nowy kierownik produkcji rządzi, ale nie chce utrzymac stałych,doswiadczonych pracownikow, woli sam robic, wiec wroze mu ze zostanie kiedys ale jako dzialalnosc jednoosobowa za bramą. Moze bedzie kosil trawe?? Syn prezesa nadal nie jest zagrozony zwolnieniem, wiec co by nie zrobil, czy to madrego czy glupiego, nadal bedzie dyrektorem. W zakladzie dalej wiecej produkuje sie odpadów jak mebli, poprawka, produktow wygladajacych na meble. Przyznam sie ze w zakladzie jednego jest duzo. Kurzu. Jesli cos ominalem to prosze dodac, bo wyplaty zarzad nie ma zamiaru dodac. Tylko odjac.

Milka
@pracownik dolmebu

A czy to nie jest tak ze duzo zadasz a Malo robisz

@Milka

@Milka nie bede sie przedstawial, ale duzo robie a płacą najniższą krajową. Dużo ludzi pracowitych i ogarnietych pozwalniało się a prezesi dalej nie dadzą zarobić, klapki mają na oczach i dziwią sie ze nikt z nimi nie chce gadać. Bo nie da sie na nich w żaden sposób wpłynąć i dac do zrozumienia ze potrzeba podwyżek żeby ludzi zatrzymać w zakładzie. Nie będzie podwyżek, noe będzie komu pracować.

@pracownik dolmebu

Milka Jezeli jest Ci tak źle to dlaczego jeszcze pracujesz w tej firmie? Jak jesteś wyjątkowo dobrym pracownikiem to może warto się zwolnić i zatrudnić w innej firmie. Znam osoby które odeszły i teraz załują ze odeszli.

@pracownik dolmebu

Pokaz mi osobe chociaz jedna ktora żałuje ze odeszla bo to byl dobry zaklad! Ja pokaze ci nascie osob ktore odeszly i zarabiaja duuzo wiecej kasy, bo ten zaklad malo placi a przyszlosci pod kierownictwem dyrektora przemka nigdy nie bedzie mial. Tez zaklad chyli sie ku upadkowi, a potrzeba w nim dobrego zarządcę.

flexibilis

Nie widzę przyszłości dla tej firmy. Z roku na rok jest gorzej. Zlikwidowany zakład, zlikwidowana trzecia zmiana a inwestycji nie widać...

ciekawyświata341

Na OLX pojawiło się ogłoszenie o pracy w DOLMEB czy ktoś może napisać jak tam jest?

@ciekawyświata341

kurz, halas, (usunięte przez administratora) niskie zarobki. Powinni w ogloszeniu podawac stawke netto, dowiedzialbys sie ze zarobisz tysiac szescset zlotych na reke. Jesli cie to satysfakcjonuje to zapraszamy.

Sławomir
@pracownik Dolmebu

Skoro jesteś pracownikiem firmy, może mógłbyś dodać, czy do podstawy wynagrodzenia, o której piszesz pracodawca dodaje bonusy w postaci premii lub pakietu socjalnego? Ja też znalazłem jedno ogłoszenie rekrutacyjne. Pracodawca szuka informatyka. technologa i mistrza produkcji. Można aplikować na stronie http://dolmeb.pl/pl/dolacz-do-nas

Załamany 80

(usunięte przez administratora) a co na to IKEA? Może by tak podczas kolejnej wizytacji po prostu porozmawiać z jednym z wizytatorów i przestawić całą prawdę? I zobaczymy co w tedy? ??

@Załamany 80

Juz byli, po zakladzie przeszli, o pakowni powiedzieli ze jest sto lat za murzynami. Nie dlugo bedziemy kamieniami gwozdzie wbijac, i znów na skrzyniach pakowac.

dolek
@Załamany 80

A jak nowy kierownik ??? Nowa lepsza zmiana????

Zostaw merytoryczną opinię o Dolmeb - Świdnica

• Jak się pracuje w Dolmeb?

Zobacz opinie na temat firmy Dolmeb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolmeb?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolmeb