Opinie o Dolmeb w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dolmeb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dolmeb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolmeb w Świdnica

komentator

Witaj OKROJONA ;) To Ty chyba pracowałaś w organizacjach charytatywnych jako wolontariusz? No bo ja rozumiem, że za wykonaną pracę należy zapłacić!

afera
@komentator

13stka jak sama nazwa mówi to 13pensja a nie jakieś ochłapy które nawet nie są połową wynagrodzenia wiec zmieńcie nazewnictwo PREMIA

trzynastka

...no i odnalazła się trzynastka, chociaż w wersji okrojonej :(

hahaha

no właśnie co z 13stkami na początku podczas rozmowy kwalifikacyjnej było to wymienione a teraz cisza

trzynastka
@hahaha

...chyba EXCELE ją wchłonęły???

Jalapeno

Wiadomo już cos kiedy będzie trzynastka ? I jakiej kwoty można sie spodziewać ?:) E tam ludzie Narzekacie i narzekacie a na produkcji ponad 35 Stopni :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dolmeb.
gery

Szanowna Dyrekcjo, skoro czas pracy wynosi 8 h i z hali mamy schodzic równo o 6,14,22 to może warto docenić NASZ prywatny czas który poświęcamy żeby wczesniej przyjsc do pracy w celu przebrania sie i zaniesienia sobie np śniadania do szafki. A co z osobami które musza przyjsc te kilka minut wcześniej żeby odebrac zmianę od swoich poprzedników? Skoro mamy se trzymac zasad to niech drzwi od hali dla pracownikow przychodzących do pracy otwieraja sie o 6,14,22. Skoro pracownik poświęca swoje kilka minut przed praca to chyba warto mu oddac te 5 minut na spokojne umycie sie i przebranie. ps chcialbym zobaczyć jak np w biurowcu wstają rowno o 15 od biurek, pewnie tak samo jak trzymaja sie zakazu nie palenia jedna firma i "takie same zasady dla wszystkich"

bonifacy
@gery

...bo w tej firmie są ròwni i ròwniejsi ;)

dorota

Zapraszam do kontaktu,możliwość zmiany pracy w tej samej branży z szefostwem które docenia pracowników,poszukujemy osób z doświadczeniem w branży meblowej,kadrę zarządzającą liderów produkcji,brygadzistów,pracowników produkcji zapraszam do kontaktu pod adresem mail dorota.w@dsystems.pl

nikt

Nie dużo tylko z dużym stażem co więcej zarabiają, chyba już tu nikt nie doczeka emerytury oprócz zarządu ?

slave

słyszeliście co się dzieje w Srebrnej Górze ? zwalniają menagment:)

myslacy
@slave

Ktoś chyba robi wiosenne porządki ...albo raczej pozbywa się niewygodnych......?

SUBSTYTUT

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni życzy SUBSTYTUT (w zastępstwie Zarządu...)

na oleju

No cóż śśśśślimak jak to śśśślimak zanim odejdzie to minie 280 lat, żółw jak to żółw zaaaaanimmmmm przyyyyyyyjdzieeeeeee to minie drugie 320 lat,co by nasza firma nadal się rozwijała i wszystkim pracownikom żyło się dostatniej proponuję jakiegoś szreszenia ...a może jakąś fajną pszczółkę :) byle nie leniwca i misia koalę ( z wiadomych względów)

jacek

Ciekawe kto zastąpi Ślimaka,jak odejdzie na emeryturę

placek
@jacek

pewnie Żółw

zainteresowany

czy już wiadomo za ile i kiedy ma będzie do sprzedania służbowa Toyota?

CIEKAWY
@zainteresowany

Temat nieaktualny,już dawno sprzedana :-) A może ktoś coś słyszał o nagrodach ? Podobno kierownictwu wypłacono?

Wszystkowiedzący
@CIEKAWY

Wypłacono po 5500 euro "na rękę", oraz dodatkowo po 1 (słownie jednej tylko )300 gramowej sztabce złota. Przewiduje się również wycieczkę integracyjną do Argentyny lub Mozambiku - trwają intensywne rozmowy z lokalnymi władzami obu krajów na temat atrakcji podczas pobytu. Dla pozostałych pracowników ( min. CIEKAWY, zainteresowany itp.) przewiduje się (bezpłatną!) wycieczkę w stylu survival(usunięte przez administratora)

poseł

biuro, mistrzowie, warsztat, operatorzy + produkcja i średnia 4200 brutto by wyszła pewnie

księgowa
@poseł

Klapa obudowa matrycy Dell Latitude E6500 Klapa obudowa matrycy Dell L

spajdermen
@księgowa

pani ksiegowa - ale o so chodzi?

Adrian
@poseł

Moja 6400zł w Dolmeb

GUS

...właśnie podał średnią płacę w Polsce, wynosi ona ponad 4200zł brutto. A jak tam Wasze płace mają się do tej średniej?

zadowolony z pracy

Dokładnie tak ma być. Jedna część basenu będzie kryta, druga nie.

STANDARDY

...firma chce być europejska, ale kroku dotrzymuje azjatyckim...

sąsiadka
@STANDARDY

z tego co słyszałam to zarząd jest niewładny a kieruje tym wszystkim syn jednego z prezesów - facet bez doświadczenia ktury nie słucha nikogo i zaczoł budowe bez zamówień

spostrzegawczy
@sąsiadka

...tak naprawdę, to można odnieść wrażenie, że chyba nikt już nad tą firmą nie panuje!(usunięte przez administratora)

lolek
@sąsiadka

Z tego co ja słyszałem (od nie byle kogo) , to pisze się który, a nie ktury, a budują basen kryty ze zjeżdżalnią, wiem z pierwszej ręki. Przejście będzie prosto z szatni. Czepki doświadczeni mistrzowie będą rozdawać w przyszłym tygodniu słuchając wszystkich w koło i spisując cenne uwagi w specjalnych notesach oprawionych cielęcą skórą.

Wiciu

wczasowy ośrodek zakładowy + nowa hala produkcyjna

malinowy szpak

obok parkingu robią boisko do siatkowki, inni mowia ze tam maja byc zakładowe działki ktos cos wie?

kwity bez sensu

w piątek dostaliśmy jakieś papiery do podpisania... fajnie... za miesiąc może tak samo będą zabierać premię... jest kryzys... ale nie w biurowcu :)

SPRAWOZDAWCA

JUTRO WAŻNE WYDARZENIE-WYBORY DO ZARZĄDU JEDNEGO ZE ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH. MOŻE TYM RAZEM UDA SIĘ KOGOŚ WYBRAĆ NIE Z NAMASZCZENIA PRZEZ ZARZĄD FIRMY ANI NIE Z TYTUŁU DZIEDZICZENIA...???

Zostaw merytoryczną opinię o Dolmeb - Świdnica

• Jak się pracuje w Dolmeb?

Zobacz opinie na temat firmy Dolmeb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolmeb?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolmeb