Opinie o randstad.pl - Randstad Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rekrutacja kadry mened

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Polska Sp. z o. o. w Warszawa

anna

Pracowałam w danej firmie. Nie polecam. Na początku wszystko ładnie pięknie ma być , próbują oczerniać ludzi i z przykrością muszę powiedzieć że wiele osób daje się naciągnąć na to i są jeszcze bardzo za dowolne z danej sytuacji,zastały wciągnięte w pracę jak w SEKTĘ i nie zdają sobie sprawy z tego co robią i jak wiele poświęcają dla RANDSTAD Ja na szczęście się ocknęłam lecz moja koleżanka została tak wciągnięta w tą pracę że poświęciła dom rodzinę oraz dziecko 3 letnia córeczkę i nie widziała nic w tym złego co robi ,przecież robiła wszytko dobrze lecz tylko dla PRACY . Pozdrawiam was wszystkich i nie dajcie się wciągać w żadne gry - myślcie racjonalnie i słuchajcie siebie i najbliższą wam osobę.

wojtek

Za PRL-u nie bylo takiego dziadostwa jak Randstadt. Nie ma w kraju nikogo wsrod politykow kto by z takim (usunięte przez administratora) jak randtadt zrobil porzadek.

Rafal
@wojtek

Wolny rynek decyduje jakie firmy istnieją. Wiele dużych międzynarodowych firm 90% rekrutacji prowadzi przy wsparciu agencji.

Nathan

Witam. Był ktoś w Laponii z tym biurem albo w Irlandii pracować na kuchni? Czy może się ewentualy pracownik podzielić opiniami?

Daniel

Jaka praca tacy pracownicy .Pracowałem pół roku w tej firmie miało być pięknie i cudownie a zobaczyłem pranie mózgu , Pracownicy są nie wykfalikowani na swoje stanowisko. jak już się zatrudnisz to zaczynają się problemy.Brak kontaktu z opiekunem , udzielane złe informacje.Brak wsparcia. Praca obiecuje dużo na co naciągają się ludzie młodzi po studiach i dają sobie wciskać kit - później wychodzi inaczej. Nie polecam pracy przez agencję lepiej zatrudnić się bezpośrednio w danej firmie zamiast w przez agencję ,jak dla mnie same minusy jeśli chodzi o zatrudnienie .

Sebastian
@Daniel

Masz rację, kolego. Ostry (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) Randstada.

Inżynier Produkcji

dla jakiejś firmy obcej - prawdopodobnie wirtualnej. Rozmowa polegała raczej na zbieraniu informacji do bazy danych o pracownikach i rynku pracy. Nie mogłem się dowiedzieć nic o warunkach i charakterze pracy a oczekiwano ode mnie określenia wielkości wynagrodzenia.

pytania o kwalifikacje zawodowe - panienka nie posiadała żadnej wiedzy technicznej a próbowała rozmawiać na temat o których nie miała pojęcia. Było to żałosne. Więcej nie chcę z tym pośrednikiem rozmawiać. Poziom technicznego angielskiego tej panienki był również tragiczny.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Elo

Dostaliście Pit za zeszły rok???

Kitty
@Elo

nie dostałam a jest 13.03.2019

Dominika Nowicka

Rzetelna Firma,zawsze można na nią liczyć.Polecam serdecznie.

Nie ważne 3

Firma Randstad w porównaniu z firmą mkinterin to jest pewnie lepsza firma niz mkinterin jak by ktos chcial pracowac w mkinterin to nie polecam tam jest cyrk na kółkach dostajesz od nich kartę wejściową przez pierwsze parę dni jest ok wejdziesz na magazyn a po tygodniu masz kartę zablokowana gdzie nawet nie wejdziesz na magazyn i na jadalnię a za 2 tygodnie pracy dostajesz od nich 41zl to jest super firma

Lisee

Randstad to typowa korporacja nastawiona na Zysk. Polacy traktowani są jako tania siła robocza. Pracowałam na stanowisku konsultanta ds. Rekrutacji, po sezonie zostałam zwolniona( oczywiście umowa zlecenie, 15 BRUTTO/h). Firma nie traktuje ludzi poważnie, zatrudnią Cię, jak nie będzie pracy, będziesz czekał i czekał. Nikt do pracowników nie podchodzi indywidualnie, dla pracowników Randstad to masówka i poszerzanie bazy kandydatów. Generalnie radzę szukać pracy na własną rękę niż przez agencję rekrutacyjne. Randstad won z Polski!

Edyta
@Lisee

Pamiętaj proszę, że wypowiadasz się na forum publicznym. Jeżeli uważasz, że zostałaś zwolniona niesprawiedliwie, czy zgłosiłaś się z tym problemem do szefostwa? Wówczas zapewne uzyskałabyś wyjaśnienia. Proszę także byśmy skupili się na opiniach dotyczących warunków pracy na konkretnym stanowisku. Takie komentarze są najbardziej pomocne dla użytkowników forum. Czy warunki finansowe, jakie Ci zaproponowano na początku, miały szanse wzrastać wraz ze stażem pracy? Poinformowano Cię o tym na rozmowie kwalifikacyjnej?

Ola234

Witam pracowałam przez agencje ranstad na produkcji. Po pracowalam tam pare dni .Pani koordynator obiecała że wypłata będzie 10 kwietnia a dzisaj mamy 13 czy ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem

Terenowy
@Ola234

Udało się załatwić z tą wypłata bo jestem w podobnej sytuacji? Poczasie wyszło szydło z worka jaka to firma żenująca

spicy36

Czy pracował ktoś może w tej firmie na stanowisku Laboranta betonu? Jeśli tak , to proszę o informacje - jak przegląda rekrutacja, jak się tam pracuje - organizacja, ekipa pracowników itp? Za każdą informację z góry dziękuję!

Janek

Absolutnie nie polecam, przy braku zamówień wypowiedzenie umowy z dnia na dzień, i niby. Human forward a tak naprawdę jedna wielka ściema nie liczy się się pracownik a wyniki finansowe oddziału . . . nie liczy się Twoja jakoś po pracy a ilość osób jakie zrektutujesz. Przy braku zamówień że strony klienta zwolna Cię z dnia na dzień

Bulwers

(usunięte przez administratora) firma pracę załatwią ale po 5 latach kto to widział żeby się o prace prosić i czekac 2 miesiące porazka

Nie do końca profesjonalna obsługa ludzi przyjmowanych i co śmieszne przyjętych już ludzi do pracy. Na przykład w firmie Amazon Poznań przy przyjęciu trzeba czekać na przejściu dla pracowników od przyjazdu pierwszych autobusów to jest od 05:40 do około 06:35 na łaskę obsługi , to jest minimum 55 minut, do tego umowę czasową dają na początek tylko do miesiąca, a nie wiem jak u innych, bo u mnie nikt się nawet nie pofatygował w powiadomieniu mnie czy jest ona przedłużona , czy nie, na świecie też się nie informuje, lecz wtedy jest ona automatycznie przedłużana. Polskie standarty jednak daleko odbiegają od prawdziwego profesjonalizmu. Moje sugestie dla Randstad Polska Sp. z o. o.: Więcej empatii dla ludzi, a co za tym idzie lepszy dobór kadry. Na zachodzie gdzie często czasowo podejmuję pracę, w wielu firmach główny kierownik działu, a także i dyrektor sam co jakiś czas wita się i rozmawia z szeregowymi pracownikami, zna przez to uchybienia podległych mu osób na stanowiskach liderów i może szybko zareagować. Jest taka prawda że żaden lider nie zaanonsuje siebie Pozdrawiam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ludzi przyjmuje się jako sztuki do pracy, lecz rozwija się już nowa era nastawiona na współpracę ludzi między sobą, oraz na większą empatię. Przyjrzyjcie się swoim naborom to jest przemiał ludzi, obecnie osoby prawe bardziej empatyczne, a co za tym idzie budujące lepsze relacje w pracy są po prostu ignorowane, lub wręcz nawet izolowane. Po prostu te osoby są ludźmi, a nie tylko robotami do pracy. Pozdrawiam

Edyta

Na forum istotne są opinie osób zatrudnionych w Randstad Polska. Czy jest na forum obecny ktoś, kto bezpośrednio pracuje w biurze firmy w Warszawie? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Czy Randstad Polska zapewnia rozwój kompetencji swoim pracownikom poprzez szkolenia?

@Edyta

była to najgorsza firma w jakiej pracowałam. minęło 2 lata a traumę mam do tej pory... zerowa pomoc innych pracowników. Byłam puszczona na głęboką wodę i albo top się albo naucz się pływać. Nie polecam. Teraz pracuje w firmie, która szanuje swoich pracowników i każdy sobie pomaga.

ferdek
@anonymous

jaka to firma bo mam zamiar wyjechac odp pisz na imeila robek19-1987@o2.pl

Tajny

Nie polecam ogólnie, pracuje przez tą agencje, cały czas coś, a i radzę każdemu liczyć godziny przy wypłacie, w tym miesiącu się o 400zl rabneli u mnie ????

Witam, dostałem telefon o pracy w magazynie CK w Holandii po czym pani ma zadzwonić za pare dni, dzwoni pani po 3 tygodniach podaje inna oferte tez na magazynie z ubraniami stawka bla bla nadgodziny itp. dodatki po czym chce żeby pani mi zdjęcia domku wyslala czy kwatery i kontakt się urywa :) nie polecam kiedyś jedna z lepszych agencji teraz oszukują jak inne.

aaa95

Zdecydowanie nie polecam tej firmy- mają bałagan w papierach i pracownice, które wprowadzają ludzi w błąd. Miałam przyjechać podpisać umowę na kilka dni. Umówiłyśmy się z panią przez jeden z portali społecznościowych. W zamieszczonym przez firmę ogłoszeniu była informacja o tym, że można pracować po 8, 9 lub 10 godzin dziennie, wg uznania. Pojechałam podpisać umowę, chciałam pracować po 8, max 9 godzin, pani wyjęła grafik i powiedziała, że zmiana od 10-20, to zmiana 8-godzinna. Jak zwróciłam jej uwagę, że 10-20, to 10 godzin, powiedziała, że faktycznie i nie wie czemu zapisała sobie, że 8 i że zmiany są tylko 10-godzinne w takim razie :D :D :D Tragedia dosłownie :D Zmarnowałam tylko czas. Nie chcę mieć nic wspólnego z tą agencją. W sumie to cieszę się, że nie podpisałam tej umowy z nimi, skoro nawet nie potrafią policzyć liczby godzin i zamieszczają mylące informacje w ogłoszeniach.

Albert

Cyklicznie obserwuje zamieszczane przez Randstad oferty pracy (zarówno własne jak i dla klientów zewnętrznych) i po każdorazowej aplikacji dostaje informację następującej treści: "Dziękujemy bardzo za zainteresowanie ofertą pracy opublikowaną przez Randstad i wysłanie aplikacji na stanowisko (...) . Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, by lepiej Cię poznać i pomóc w znalezieniu pracy. " Czy tylko ze mną nikt z tej firmy się nigdy nie kontaktował w sprawie którejkolwiek aplikacji? Po co zatem wysyłać automatyczną informację zwrotną tej treści ("...Wkrótce skontaktujemy się z Tobą..."?? Można przecież napisać, że zastrzegamy prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami

Anja
@Albert

Często na 1 stanowisko aplikuje ponad 100 osób. Agencje kontaktują się z gronem najlepiej dopasowanych do oczekiwań pracodawcy.

Ghejka

Witam, czy ktos pracuje na poczcie /magazynie w Urtrechcie? Warto?

anbbes
@Ghejka

Dokładnie, ktoś? Cos?

qwerty

Czy pracował ktoś w Holandi jako pracownik magazynu w firmie POST NL? Jak to wygląda i jak z zakwaterowaniem, wynagrodzeniem?

Huyki
@qwerty

Podpinam sie !

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad Polska Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.

Randstad Polska Sp. z o. o.