Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Nowa

Witam, to prawda ze kierowniczki sa po zawodowce i srednich bez matury w Patrolu ??????? Ale jakim cudem sie dostaly sa dwie możliwości albo dobrze obgadywaly i niszczyly inne osoby co byly wyksztalcone albo..... hm sama nie wiem????? Wiem, ze znajomosc asortymentu to 1/3 sukcesu reszta to sa umiejetnosci w organizacji pracy i jak by nie patrzeć to wykształcenie. Ja jestem w szoku a czytam opinie bo chciałam aplikować do pracy , lecz teraz poważnie rozwaze bo jak tak wyglada praca to Ja dziękuję zeby ktoś taki mna kierowal SZOK SZOK I NIC WIĘCEJ

&
@Nowa

Skoro tu nie pracujesz skąd ta wiedza która kierowniczka ma jakie wykształcenie? Nikt nie chodzi z kartką przyczepiona do pleców informującą o jego wykształceniu! Skończ już tą dyskusję na ten temat - stało się to nudne . Poniosło Cię i już wiem . ........- dzięki o to mi chodziło- aż do tej wypowiedzi nie miałam pewności............ Trzymaj się i mimo wszystko powodzenia ............

Zwykly pracownik

Co sie dziwisz jak takie są kierowniczki co żądzą to nie rozumie, widac ze szary człowiek bardziej kuma niz pseudo kierowniczka :(

Ttt

Umiem tylko Ty masz problem z przekazem iformacji

Lulu

Oj hdsa widzę to twoje cierpienie nastepnym razem gdy bedziesz przejmowac zmianę skup się na obowiazkach nie plotkach a bedziesz wiedzieć ile maszyn ma twoja poprzedniczka cierpienie się zmiejszy

Ala

Kolejny dzień wymądrzania się i szpanu. Brak jakiego kolwiek pojęcia o pracy

Jula398
@Ala

Napisz o kim konkretnie ta opinia?

Janusz

Ludzie opamiętajcie się ,piszecie takie bzdury -raz piszecie że jest (usunięte przez administratora) babka , daje duże premie , daje po dwie osoby na maszyny ,a potem coś zupełnie odwrotnego . Od razu widać że ktoś ma chrapkę na to stanowisko. Wiem jak jest na tej zmianie i nie jest prawdą że nie reaguje na zgłoszenia ludzi . Na każdego z kierowników można było by coś napisać - bo nie spodoba mi się że postawi mnie dziś na tej maszynie ,czy da za małą premie .

Tttt
@Janusz

Bo tak to jest jak ktoś ma żale tylko sam nie wie o co . Niewiem jak było w tej firmie " 30-40" lat temu ale pamietam jak bylo 3- 4 lata temu - nie było lekko

Zuza

,, nosił wilk razy kilka poniesli i wilka,, tylu osoba co ona krzywdy zrobila to w głowie się nie miesci, tak jak ktoś wcześniej napisal swoja nieudolność zwalala na innych no i te plotki zawsze plotkowala i plotkuje bo jak nic mądrego nie wie co co jej slina na język przyniesie to gada nie ważne czy prawda czy nie i nie ważne ze komuś wyrządza krzywdę. Żenada i jeszcze raz żenada ...

Yyy

Nieważne jacy są tamci . Dzisiaj opisują jednego jutro innego . Powód zawsze się znajdzie. Strój,wyksztalcenie lub kolor włosów .... Zniszczyli wszystko - to już zostanie ta " atmosfera" . Pracuję tu już trochę i wiem ze na kazdej zmianie ktoś narzeka ale ..... To jest .......... Brak mi słów .

operator

Nie jest tak na każdej zmianie i koniec! Jak przejmuje zmianę to operatorka mi przekazuje które i ile maszyny obsługuje a my dostajemy jeszcze więcej. Jak sie coś zgłasza brygadzistce A to sie odwraca i idzie w inna stronę.

Ona
@operator

Święte słowa

23eu!

W muzeum sa wylaczone z ruchu i to jest różnica. To nie kierownika wina ze są braki w kadrze nie rozumiem twojego uniesienia na kazdej zmianie tak jest !

tak tak

Maszyny sa po to żeby chodziły... Nikt tego nie neguje.. Tylko żeby maszyny szły powinno być więcej operatorem... Na innych zmianach jak brakuje ludzi to sie maszyn nie uruchamia albo zatrzymuje a tu nie dość że nic nie zatrzyma to jeszcze cos uruchomi. Bo przecież na jej zmianie ludzie mogą robic dwa razy więcej z te same pieniadze... Albo stawia przez miesiąc ludzi (ulubienice np na tandemie) na tym samym lekkim stanowisku a inni zapier....

piter
@tak tak

tak się zastanawiam jestem po Zawodówce czyli stanowisko - kierownika sie ma, a jak bede miAŁ mature to na dyrektora moge startować BO Z TEGO CO WIEM TO WŁAŚNIE TAA KADRA KIEROWNICZA ŻĄDZI, super ja cię kręcę do czego to doszło ????????

@piter

"Ludzie potrafią bardzo szybko osądzać i nie potrzebują do tego dowodów" Pamietaj A "Plotki są tworzone przez chorych z zawiści Rozprzestrzeniane przez głupców i przyjmowane za fakt przez odlotów" Jestem z Tobą!....nieważne w jakim stroju................!

@piter

Mądrość, znaczy doświadczenie, nie wyksztalcenie.

Oooo

Ok. To jest argument i nawet logiczny . Mam tylko pytania: Od kiedy ten zaklad isnieje ? ...piszesz "30-40 lat temu brali z łapanki" Ile zarabiaja że maja miec takie wyksztalcenie? Piszesz"...do pracy byle kogo po byle jakiej szkole..." Po jakiej szkole ? Piszesz "...byle jakiej ..." Byli juz po "szkołach" .............

To ja

Szkoła nie jest tu aż tak bardzo mocnym argumentem. Anna pracuje tu tyle lat że ma ogromne doświadczenie. Kierowniczką  też nie jest od wczoraj. Do tego czasu było wszystko ok. I co się stało ? Że nagle jest tak atakowana. Nikomu nie przeszkadzało ze nie ma matury czy studiów. Pracowali tu ludzie z matura czy że studiami i szybko kończyli karierę. Zarzucano im wtedy ze nic potrafią. Szkoła nie świadczy o tym czy ktoś jest inteligentny. Co do ubioru się nie wypowiadam. A kogo chcielibyście na jej miejscu?

qwerty

I żeby jak najwięcej maszyn ruszyło na jej zmianie... Ludzi nie ma żeby uruchamiać maszynę ale poradzi sobie, jednej osobie dowali z dwie maszyny więcej i można kolejne maszyny uruchamiać....

Llllllrrrr

Dokładnie podpisuje się obiema rekami , jak Judasz sprzeda druga osobe teraz ludzia otwieraja sie oczy ile ludzi juz skrzywdziła tylko dlatego że umieli wiecej, byli wyksztalceni czy poprostu bylo jej wygodnie .

Alex

Serio ale ma szkole jestem w szoku i takie osoby rzadza ludzmi ???!!!!!! Tylko chyba w tym zakładzie takie cyrki sa to wlasciciel nie wie kogo ma na stanowisku z jaka szkola i dopuscil zeby taka osoba zadzila zmiana i ludzmi!!!!!! O kurczę ale nisko ten zaklad upadl !!!!!!!!!

Z tego co wiem to nie ta kierowniczka ma 11 klas, tylko inna. Oj tak wstyd-KRISTOFF jesteś bardzo niedoinformowany. A może pewna logistyczka ma chrapkę na to stanowisko (na jednej zmianie tak dużo logistyków awansowało) i pisze bzdury

23eu
@qwerty

Po to są te maszyny na hali aby chodziły, na pokaz to stoją w muzeum! I tam możesz sobie iść i obejrzeć! Jak idą to i zarabiają- logiczne!

dana

Dokładnie jak jej sie coś zgłasza to sie odwraca i idzie bez odzewu. Ciągle ludziom dokłada roboty żeby być najlepsza kierowniczką i mieć najlepsze normy tylko z ludźmi nie potrafi rozmawiać i rozwiązywać problemów bo się boi szefa i sie nie odezwie...

ElkA
@dana

Z tego co wiem, to wszyscy boją się szefa! Normalne w każdy zakładzie tak jest. Czujesz respekt przed swoim pracodawcą! Nie tylko tutaj dawają dodatkowe prace na maszynach- także po co ten jad!

To ja

Na co ma prezes G.M zareagować? Na opinie ludzi którzy w żaden merytoryczny sposób nie potrafią wyrazić swoją opinię. A robią to na zasadzie : Nie nadaje się bo jej nie lubię ?. Tak ?. To jest przedszkole czy zakład pracy?. Przypominam że to forum, ma na celu opiniowanie pracodawcy oraz spraw dotyczących firmy. A widzę ze że stało się forum hejtowania jednostek. Czy naprawdę chcemy w takiej atmosferze pracować? . Obrazić kogoś nie jest sztuką , zwłaszcza kryjąc się na forum. Rozumiem ze można mieć do kogoś, żal czy pretensje. Ale w sposób merytoryczny to róbmy. Napiszcie co wam się nie podoba w jej pracy, co byście chcieli zmienić. Może i Anna czytając wasze opinie, weźmie sobie do serca wasze komentarze i przemyśli niektóre sprawy. Macie fajna zmianę i zgraną. Pozdrawiam

Ola la
@To ja

Żenada .... bzdury i jeszcze raz bzdury nie jest tak cudownie jak jest napisane a co inne zmiany to sroce spod ogona wypadly , teraz będzie taka slodka ze nas zemdli

Ala
@Ola la

Teraz boi się o własny tyłek ale ludzi nie szanuje inie słucha jak coś to obraca siena piecie i idzie dalej bez słowa zero szacunku tylko szpan ze jest kierowniczka i stroi sie jakby to byla rewia mody a nie praca przyszla nania kryska

Haha

Ha ha niezły skecz chyba ktoś buja w obłokach a tak wogóle to chodzi o pania AB

Mrrrr
@Haha

Sama zainteresowana pisze takie rzeczy !!! Duże premile ludziom tak chwali się na forum ,ufffff jeszcze nizej mozna upasc ..... a jednak .... żałosne

I

Śmieszne jest to co piszesz o brygadzisce B ,musisz juz od dawna nie pracować w firmie skoro twierdzisz że brygadzista wydłuża czas na maszynie i daje po 2 os. gdzie na innych zmianach jest tylko 1. Daj spokój z tym "2 przerwy i nie krótkie"... Śmieszne! Od kiedy to tak jest???

I
@Mrrrr

Nie sama zainteresowana tak pisze, tylko inne osoby, które chcą skierować te polotki z jednej kierow. na druga. Żałosny to jesteś ty!!!

mika

A jak się podobała wycieczka na Kraków ?

xxxx
@mika

Wycieczka była fajna. Kraków, piękne miasto. Warto było jechać, mimo że doskwierał upał, to ogólna ocena : Pozytywna

Jola
@xxxx

Tylko czy ta wycieczka nie odbije się kosztem Imprezy integracyjnej. Ktoś wie czy będzie w tym roku ?

wolan

O jaką kierowniczkę chodzi? Od tego jest kierownik bądź kierowniczka by zarządzać ludźmi i ich pracą. Osoba na takim stanowisku jest narażona na życie w stresie. Nie operator a właśnie kierownik dostaje po du..e od szefa jak coś nie funkcjonuje jak należy. Wiec zamiast ujadać na kogoś . Zrozumcie tą osobę

Szczera

W krakowie pojawiają sie zwolnienia pracowników, maszyny też zaczynają wywozić.

Ciekawy

Czy ta oferta -Export Manager (Niemcy, Szwajcaria, Austria) jest jeszcze aktualna?

Elektryczek

Czasami zmiany w firmach przynoszą pozytywne korzyści. Pracując w firmie juz dość długo widziałam czasami jakieś mankamenty ale robiliśmy tak żeby poprawić to co szwankowało. Teraz jest pod tym względem dużo gorzej.

Mily
@Elektryczek

Pewnie ze duzo gorzej jest gdy ma sie kierowniczke produkcji ktora kreci (usunięte przez administratora) i niczym sie nie interesuje a od czarnej roboty szuka głupich i nimi sie wyrecza a jak cos zle to pretensje.ale na nia tez przyjdzie czas .pozdrawiam szef przejrzy na oczy juz wkrotce.

Fiki miki
@Mily

Dokładne, wszystkimi sie wyrecza tak jak bylo ostatnio a sama zdania nie potrafi poprawnie skleic a co dopiero robic a o zarzadzaniu to nie ma mowy ale szef masz rację w końcu przejrzy .

Oooo
@Fiki miki

Ale mexyk co nie, robi się coraz bardziej ciekawie hihi

Haha
@Oooo

A jakieś konkrety???

Mondi

Patrol Group ma tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiadomo co myśleć. Ja słyszałem dobre zdanie o nich!.

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.