German Polish Job Center Sp. J.

Łódź

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

Oligarcha984

Witam Serdecznie. Radzę wszystkim przeanalizować moja wypowiedz, gdyż jest to bardzo ciekawy przypadek. Wyjechałem wraz z kolegą na projekt do fabryki magnezu,po zakwaterowaniu (usunięte przez administratora)... ,okazało się ,że do pracy zostaniemy skierowani dopiero za 4 dni ,po 4 dniach oczekiwania otrzymaliśmy telefon ,iż jest dla nas praca gdzie indziej ,przy montażu lusterek samochodowych z j.niemieckim ,co akurat nie stanowiło dla nas problemu ,praca ta była oddalona o kolejne 150km od miejsca początkowego ,z związku z czym uznaliśmy wspólnie , iż powinniśmy otrzymać od biura niewielką rekompensatę finansową ,(w prawie niemieckim za niedotrzymanie umowy obowiązuje dieta 30€ za każdy zaległy dzień ),my po wielu próbach dzwonienia i oddzwania ,otrzymaliśmy niebagatelną kwotę (50€) na nas dwoje a miało być po 50 na głowę , co wliczało się jeszcze w koszt paliwa przejazdu do następnej miejscowości.Jeśli chodzi o drugie mieszkanie -naprawdę było super bez większych zastrzeżeń ,cudów nie wymagaliśmy .Stawka godzinowa wynosiła ,bodajże 10,53€brutto/h +6 € diety dziennie ,koszty to 100€ za mieszkanie +36€ za obuwie robocze oraz 1 klasa podatkowa na która się umówiliśmy juz telefonicznie. Po przepracowaniu miesiąca -151h otrzymaliśmy wypłatę wraz z pieniędzmi z (zaitkonta)w dwóch przelewach wynosząca z nowu niebagatelna sumę - 740€ ,na rozliczeniu kwota ,która jest podana to 9.31€ brutto ,nie uwzgeledniajaca diety ,oraz grupa podatkowa 6,po pisaniu maili,wiadomości oraz dzwonienia w tej sprawie do biura ,zawsze otrzymywaliśmy odpowiedz ,iż nie ma żadnych nowych informacji w tej sprawie ,oraz oddzwonimy do państwa. (ani razu nie oddzwonili) ;najzwyczajniej w świecie zostaliśmy zlani... Ja wraz z moim kolegą nie jesteśmy w ciemie bici i każdy z nas liczyć dobrze potrafi ,każdemu z was radzimy wysłać do agencji już za wzcZasu najtańszy kalkulator z potwierdzeniem odbioru.Nasza cierpliwość i wyrozumiałość także ma swoje granice ,sprawa ta jest w toku ,radzę się wszystkim dobrze zastanowić i dokładnie jeszcze raz to wszystko przemyśleć.Jeśli mielibyśmy opisać jednym słowem to wszystko to najzwyczajniej świecie jest to :dziadostwo.

Jacob

Przybyłem na miejsce dnia 5 listopada na projekt w sonefeld na magazyn Baur. Jeżeli chodzi o mieszkania to warunki są dobre, lecz niestety z każdym dniem wypływają nowe fakty, przyjechałem jako komisjoner bądź pakowacz niewielkich przedmiotów takich jak pendrive, myszki do komputerów, płyty cd itp. Jednak już się dowiedziałem, że komisjonowania nie ma ponieważ w tym magazynie są przedmioty typu duże agd. np. pralki, lodówki, kuchenki itp. kobiety zwykle pakują przy taśmie, norma to 33 sztuki na godzinę. A normy nie miało być, to tak na marginesie. Tak jak wspomniałem, dziewczyny pakują same bądź jak muszą przenieś przedmiot o większej masie to mogą zrobić to we dwie, tak aby przypadało na osobę po 15 kg. Facecie przynoszą kartony, bądź skanują paczki przy taśmie, albo idą na rozładunek bądż załadunek kontenerów. Choć agencja zapewniała, że przy załadunku pracują tylko osoby z uprawnieniami na wózki widłowe. Także to co agencja mówi a to co jest na miejscu to zupełnie co innego. W dodatku jest jeszcze haczyk z mieszkaniem, kiedy chcesz wypowiedzieć umowę i zjechać z projektu. Pozdrawiam i życzę dalszych udanych poszukiwań pracy.

@Jacob 07.11.2017 17:05

Szanowny Panie Jakubie, agencja przedstawia oferty wiarygodnie, jeśli chodzi o magazyny BFS informowałyśmy, że asortyment jest różny ( generalnie może być wszystko oprócz spożywki), elektronika, sprzęt sportowy, odzież, sprzęt AGD, itp.To co się pakuje bądź komisjonuje zależy od bieżących zamówień internetowych.Wszystkim kandydatom są przedstawiane takie informacje.Może być sytuacja, że przez tydzień pakuje się elektronikę, a przez kolejny sprzęt sportowy. Czy o ten "haczyk" Panu chodzi: " Wkład własny Pracownika wynosi 20 € za każdy dzień, jednak nie więcej, niż 150,00 € za każdy miesiąc kalendarzowy"? Ten zapis wynika z regulaminu, który pracownicy podpisują na miejscu wraz z umową o pracę. Jeśli chodzi o inne "haczyki" to prosimy o kontakt z naszym biurem bądź opiekunem ze strony pracodawcy.Będziemy starali się wyjaśniać wszystko na bieżąco. z poważaniem agencja GPJC

@agencja GPJC 08.11.2017 09:27

G**no prawda. Wspominaliascie o myszach, pendrive płytach i biżuteriach. Ps. Tez zostałem przez nich oszukany.

TAKAPRAWDA

Agencja German Polish wysyła dużo ludzi do pracy w okolice Ingolstad moim zdaniem bardzo zakolegowaną agencją już Niemiecka Zeit&Nah. Na miejscu okazuje się że mieszkania to żenada na mieszkaniu 17 łużek a z 6ciu pokoji otware jest tylko 3 jeden.prysznic kuchnia- babcia miała lepszą . I są nie wypłacalni. Ciężko jest pracować 48godzin za107 euro a na koniec i tak nie.wypłacają należnego. Do tej pory prubuje skontaktować sie.z.Agencją ponieważ wiszą mizapłate.za duzo.godzinale.maja najprawdopodobniej wy......

Dziewczyna

Macie jakieś oferty pracy na produkcji dla kobiet ?

@Dziewczyna 02.11.2017 11:38
Macie jakieś oferty pracy na produkcji dla kobiet ?

witam, tak mamy, prosimy o przesłanie cv do nas na maila: magazyn@gpjc.eu pozdrawiam agencja GPJC

xyzzzz

Witam czy ktos pracuje w firmie BAUR Michael-Dechant okolice Bayreuth ?? jakie opinie i wrazenia, poniewaz mam zamiar rozpocząć tam prace

Dawid
@Nicky 26.10.2017 14:19
A jak z godzinami pracy? Ile jest zagwarantowane w umowie? Praca od poniedziałku do piątku, czy zdarzają się też soboty? Jak wa...

Jak rozmawiałem z panią z biura, powiedziała mi, że jest Zeitkonto, ale umownie miesięcznie wypłacają wynagrodzenie za przepracowane 150h. To całkiem ok moim zdaniem. (Reszta idzie na Zeitkonto). Jadę tam 5-6 listopada :-)

Łukasz
@Dawid 26.10.2017 23:09

Gdzie jedziesz ? Od nich

agencja GPJC

Drodzy Państwo, z uwagi na coraz więcej zapytań dotyczących pracy w magazynie wysyłkowym Baur prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z naszą agencją.Staramy się odpowiadać Państwu na wszystkie pytania i wątpliwości odnośnie oferty i ew. wyjazdu.Bardzo szczegółowo opisujemy warunki i charakter pracy, ilość godzin, warunki mieszkaniowe itp.Jeżeli odpisujemy bądź oddzwaniamy z niewielkim opóźnieniem, to z góry przepraszamy. Nie świadczy to jednak o zaniedbaniu z naszej strony. Jak co roku jest bardzo duże zainteresowanie ofertą, mamy mnóstwo zapytań telefonicznych i mailowych. W ubiegłym roku do magazynu BFS za pośrednictwem naszej agencji wyjechało 80 osób, 20 pracowników zostało przejętych przez klienta i pracuje do tej pory, niektóre z osób ściągają do pracy swoich znajomych i bliskich.O czymś to świadczy. Do osób już potwierdzonych do wyjazdu apelujemy , ażeby pozostawały z nami w stałym kontakcie.Zawsze służymy wsparciem i pomocą.Rozwiązujemy na bieżąco wszystkie problemy, pomagamy w kwestii tłumaczeń. Od pn.-do pt. w godzinach 8-17 jesteśmy do Państwa dyspozycji. z poważaniem zespół GPJC

Tadeusz

Ponieważ German Polish Job Center Sp. J. ma opinię dobrego pracodawcy to nawet nie ograniczają listy ofert pracy bo i tak znajda chętnych. Trochę jestem zaskoczony niektórymi opiniami ale widocznie tak musi być.

xyz

Natalia

Czy German Polish Job Center ma w swojej ofercie prace dla kobiet? Słyszałam sporo dobrego o agencji i chciałabym skorzystać z ich pośrednictwa. Może ktoś słyszał o pracy we Francji? Jak przedstawia się sprawa znajomości języka, ja znam dobrze angielski?

Nero

Może ktoś podpowiedzieć coś o pracy dla stolarza meblowego?

Darek

Złożyłem CV w kilku biurach na to samo stanowisko. Odpowiedział tylko GPJC za co dziękuję. Pierwszy raz chcę wyjechać do pracy. Chciałbym zapytać o kwestie zakwaterowania. Czy obowiązkowo trzeba mieszkać gdzie wskaże pracodawca czy też agencja czy można sobie samemu coś wynająć? Czy od zatrudnionych przez agencje pracowników jest pobierana jakaś opłata z tytułu pośrednictwa? Jeśli tak to czy jest ona jednorazowa czy nie?

@Darek 08.10.2017 14:54

witam Pana, nie ma Pan obowiązku mieszkać w mieszkaniu wskazanym przez agencję.Jak najbardziej może Pan szukać swojego zakwaterowania.Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat. pozdrawiam agencja GPJC

Bercik

Musza mieć dobre kontakty ponieważ mają dużo ofert!

Nataniel

Dlaczego tak mało jest opinii od osób które już wróciły z wyjazdu? Jedynym dobrym sygnałem jest to, że jak nie piszą to było dobrze i nie chce się już pisać?

@Nataniel 05.09.2017 22:39

Agencja GPJC jest ok, ale znów niemieckie zeit firmy to większa połowa to oszuści. Na dobry początek trzeba od czegoś zacząć, a Panie z GPJC jest zawsze z nimi kontakt i dzwonią same pytając jak praca itp. POLECAM!!!

Picker

Może ktoś coś na temat pracy okolice inglestad produkcja foteli jak tam jest i jaka atmosfera panuje w zakładzie czy warto się wybrać tam do pracy z góry dziekuje

Nataniel

Słyszałem, że German Polish Job Center to dobry pracodawca, sadze, że można z nimi wyjechać do roboty.

Raperos

witam wyslalem z żoną własnie cv na produkcje do tej firmy jest szansa ze zadzwonią do nas i bedziemy mogli wyjechac razem ipracowac na te same zmiany ?

Dupek

ktos jedzie teraz? bo jak tak to pozdro elo

Dupek

ktos jedzie teraz? bo jak tak to pozdro elo

Dzidek

Mam zamiar również skorzystać z pośrednictwa agencji German Polish Job Center tym bardziej, że słyszałem iż to dobry pracodawca. Sądzę, że nie ma idealnych agencji jak również nie wszystkim musi się tu podobać organizacja pracy za granicą! Każdy ma wybór.

Tomasz

Czy może mi ktoś napisać kilka informacji o agencji. Mam zamiar wyjechać za pracą i zastanawiam się gdzie? Kiedyś słyszałem o tej agencji dobrą opinię ale jak jest teraz? Widziałem, że mają sporo ofert. Czy mieszkania również organizują i jakie? Dzięki

Mentor

Widziałem, że mają dość długą listę ofert pracy. Czy ktoś się orientuje jaka jest ta praca na lotnisku w Monachium? Może ktoś tam już był i mógłby coś podpowiedzieć? O samej agencji to słyszałem dobre opinie, ludzie byli zadowoleni, przynajmniej ci z którymi rozmawiałem.

@Mentor 18.08.2017 22:29

Witam, Oferta pracy na lotnisku jest nadal aktualna, szukamy osób z komunikatywnym językiem niemieckim. Proszę przesłać do nas Cv na adres: magazyn@gpjc.eu

DD

Czy wybiera sie ktoś w polowie września na magazyny ?

xx

Czy ktoś wie coś na temat pracy na magazynach ? Jest ciezko ? Na czym polega praca ? Dzieki za każdą informację ! :)

Natalia

GPJC to bardzo fajna agencja, szkoda, że nie prowadzą nauki języka.

@Natalia 09.08.2017 18:23
GPJC to bardzo fajna agencja, szkoda, że nie prowadzą nauki języka.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nauką j.niemieckiego prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą

Janusz

Praca a tym bardziej praca za granicą to nie przedszkole gdzie wszyscy za nas zrobią wszystko. Czasami trzeba pukać do zamkniętego okna i jak komuś zależy to się dostanie. Gorzej jak się nie chce pracować i szukamy pretekstu.

Mamba

Dla chcącego nie ma nic trudnego. Jak komuś zależy na wyjeździe do roboty to znajdzie możliwość kontaktu z firmą. Agencja ma dużo różnych możliwości. Ludzie korzystają z ich ofert i jak można poczytać na forum są zadowoleni.

etr
@Mamba 20.07.2017 12:16

Masz rację. Można obwinąć kamień papierem z zapisaną wiadomością i wrzucić przez zamknięte okno.

rozczarowany

zdecydowanie odradzam panie kilkukrotnie odwlekały wyjazd a to święto(dzień przed wyjazdem) a to brak pracy- po co więc oferty? by przestać odbierać telefony. I nie jestem hejterem mówie jak jest. nie traktują ludzi poważnie. to nie jest wyjazd po bułki do sklepu tylko wyjazd za granicę. Ludzie muszą zdać mieszkania rzucić pracę w Polsce kto im zwróci za miesiąc przestoju?. czekałem cierpliwie na bezrobociu aż w końcu dałem sobie spokój z tą agencją i mam prace przez inna i WAM też tak radzę

@rozczarowany 17.07.2017 21:41

Szanowny Panie, telefony są odbierane zawsze przez pracowników agencji. Również zawsze staramy się zaproponować kandydatom inną ofertę, gdy poprzednia jest nieaktualna. W przypadku ofert bez znajomości j. niemieckiego nie zawsze na dany moment mamy po kilka ofert pracy dla osób nieznających języka. Z poważaniem Zespół GPJC

rozczarowany

zdecydowanie odradzam panie kilkukrotnie przestawiały mi wyjazd by w końcu przestać odbierać telefony np. dzień przed wyjazdem nagle święto Niemczech.Brak komunikacji pomiędzy Polską a Niemcami, i nie jestem hejterem traktujcie ludzi poważnie jak ktoś się nie nadaje lub nie ma pracy to po co wydzwaniacie do niego by jechać już natychmiast.

Laluna

GPJC to nie jest instytucją charytatywną tylko firmą która ma zarabiać kasę więc po co te złośliwe uwagi, że zarabiają na ludziach? O takich agencjach można pisać z przyjemnością bardzo dobrze. Jeśli ktoś szuka roboty to spokojnie może współpracować z nimi.

Micha..

Witam. Czy osoba pod Nickiem GPJC jest w stanie mi zaproponować ofertę pracy (umowa o prace) w Niemczech? Najlepiej od 12 lipca 2017, mogę wyslac CV oraz opowiedzieć o swoich zdolnościach. Pozdrawiam serdecznie.

@Micha.. 08.07.2017 15:40

proszę o kontakt z naszym biurem telefon: 42 207 09 71

Jo12

Witam czy moglabym dostac namiar na strone z Panstwa ofertami pracy. Pracowalam juz przez panstwa fime lecz musiałam niestety zrezygnować. a na panstwa stronnie sa ale stare.. Pozdrawiam

@Jo12 01.07.2017 08:20

Witam, strona nasza jest w przebudowie. Proszę wchodzić na Facebooka tam znajdzie Pani nasze aktualne oferty. Pozdrawiam Zespół GPJC

Norbi

Myślę, że German Polish Job Center można polecić innym chętnym do pracy. Mają bardzo bogatą ofertę pracy, jest z czego wybierać. Ponadto podoba mi się jak wyjaśniają pewne sytuacje walcząc w ten sposób z hejterami. To dla wielu nowych osób daje pewność i spokój.

Niunia

Złożyłem cv do firmy i trochę martwią mnie negatywne opinie. Dobrze, że agencja wyjaśnia niektóre sytuacje, niestety niektórzy wolą oczernić i chyba maja z tego satysfakcję? Zastanawia mnie ten typ zachowań, dlaczego tak jest?

@Niunia 11.06.2017 19:16

witam, o tego typu zachowaniach można by było książki pisać. Z reguły jest tak, że ludzie, którzy wyjadą do Niemiec i są zadowoleni ( a takich wyjechało już kilkaset) nie mają zwyczajnie czasu, ani potrzeby pisać komentarzy na tego typu portalach.W większości piszą Ci, którzy mają najmniejsze bądź znikome kwalifikacje, nie znają języka niemieckiego, a oczekują od pracodawcy najwięcej. Niestety na pewne sytuacje i zachowania agencja nie ma wpływu.Jednakże jest grono takich ludzi, którzy wracają do nas i korzystają z naszych usług powtórnie. O czymś to chyba świadczy.... z poważaniem agencja GPJC

Am
@Niunia 11.06.2017 19:16

Myślę ze jest tak jak agencja odpowoedziala.Sama nie zaglądam tu często. Pracuje w Niemczech 6 rok.Praca z tej agencji pierwsza moja.Jeśli zajdzie potrzebą,następnej też będę u nich szukala

Anna

Witam, a czy mają Państwo oferty dla kobiet na krótki czas np. tylko 2 tygodnie, np. na zastępstwo? Może być praca w szklarniach, na produkcji, oby nie opieka nad starszymi.

@Anna 24.05.2017 17:19

Witam, niestety na tak krótki okres czasu nie mamy ofert. Zespół GPJC

Nadia

Czy agencja nie ma nowych ofert pracy czy tylko nie mogę nic namierzyć?

@Nadia 18.05.2017 21:59
Czy agencja nie ma nowych ofert pracy czy tylko nie mogę nic namierzyć?

Cały czas dostatecznie dużo. Zespół GPJC

Natalia

Dla mnie to fajna agencja z German polish Job center Mastalerz. U nich można wybrać dobrą robotę bo jest dużo ofert.

My

Wraz z mezem pojechalismy pod koniec kwietnie do pracy do Rewe na Bawarii. Na miejscu nie bylo zadnego koordynatora musielismy sie sami dogadac z wlascicielami pensjonatu. W pracy dowiedzielismy sie iz umowe od niemieckiego pracodawcy dostaniemy po 3 dniach. Na magazynie wzieto od nas dowody do skanowania po czym nie chcieli nam ich oddac jak z mezem stwierdzilismy ze nie godzimy sie pracowac bez umowy. Musielismy wyrywac wlasne dokumenty. Agencja nawet nie wie gdzie wysyla pracownikow. Nie polecam!!!!!

@My 06.05.2017 03:52

Szanowni Państwo, uważam, iż Państwa post należałoby nieco sprostować. Po pierwsze agencja GPJC nie przekazywała informacji, że na zakwaterowaniu będzie czekał na nowych pracowników koordynator polski.Jedynie w miejscu pracy w magazynie REWE.Dysponentka polska była wówczas na urlopie, ale sprawami nowych pracowników pod jej nieobecność zajmował się koordynator z REWE. Drugą kwestią sporną jest " rzekome podpisanie umów po 3 dniach". Tego samego dnia, po Państwa telefonie zgłosiliśmy problem do agencji niemieckiej.Umowy z pracownikami zostały podpisane następnego dnia, a nie 3-ego, tak jak Państwo piszecie. Poza tym, agencja GPJC doskonale wie, gdzie wysyła ludzi, w przeciwnym razie nie pracowałoby w REWE ponad 30 pracowników skierowanych przez nas. z poważaniem agencja GPJC

Jankes

Tradycyjnie maja dużo pracy. I niech ktoś powie, że się nie starają. Korzystam z ich pośrednictwa i wiem, że mam dobra kasę.

Nina

German polish Job center Mastalerz to z pewnością fajna agencja a w dodatku podoba mi się jak udzielają informacji na forum.

Stefa

Czy German polish Job center Mastalerz ma w swojej ofercie prace dla kobiet? Słyszałam , że zawsze mają dużo ofert pracy ale nie widzę nic dla kobiet. Znajomy korzystał z ich ofert i był bardzo zadowolony.

@Stefa 15.04.2017 18:46

Tak, proszę o Kontakt z firmą będziemy mieli ofertę dla kobiet od końca maja. Zespół GPJC

B

Jedzię ktoś w poniedziałek do Berlina ,praca na produkcji,montaż wężyków ogrodowych itp. z firmą job ticket,ta sama firma,tylko inna nazwa.?

@B 28.03.2017 18:52

Witam, do Berlina na pewno z firmy GPJC nikt nie jedzie, ponieważ takiego zlecenia nie mamy. Firma JobTicket nie jest ta samą firmą. Proszę zatem nie wprowadzać niezgodnych informacji. Pozdrawiam Zespół GPJC

Kristina

Witam przestrzegam przed agencja Hoffman w Bayruth zwlaszcza gdzie wysylaja ludzi do Baura Weismain ! Poprostu porażka i wyzysk!

Nick
@GPJC 23.03.2017 14:20
Szanowna Pani, prosimy sprecyzować o jakiej sytuacji Pani pisze. Słowa " Poprostu porażka i wyzysk! " niewiele mów...

Była oficjalna informacja na FB, ze Pani Krysia nie żyje. Została najprawdopodobniej zamordowana a zwłoki zostały znalezione w lesie.

@Nick 07.04.2017 20:13

Szanowny Panie, niestety nie wiedzieliśmy o tej tragicznej sprawie. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół Pani Krystyny. Z poważaniem GPJC

Zuzanna

W jaki sposób firma dba o swoich pracowników? Czym Państwa firma wyróżnia się na tle konkurencji? Na te oraz więcej pytań odpowiedzi udzielił nam Właściciel firmy German polish Job center Mastalerz. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,662180,wywiad-jakub-mastalerz Zachęcam do zapoznania się z jego treścią! Jaka informacja była dla Was najbardziej przydatna?

Bumerang

Przy wyjeździe do Niemiec trzeba mieć opanowany język w stopniu umożliwiającym rozmowę czy jeszcze bardziej? Czy organizują kurs jez. niemieckiego? Proszę

Ada

Madzia
@Ada 05.02.2017 12:41
Mieszka ktos albo mieszkal na kwaterze w Neuburg na Adalbert-Stifter strasse? Jakies opinie? Dzieki z gory...

Jak sie tam mieszka? Mogłabym jakiś kontakt do Ciebie ?:)

Z

Tak, my jedziemy z dziewczyną, ale jeszcze nie mamy informacji odnośnie zakwaterowania

D
@Z 02.02.2017 18:45

Podaj namiar, to się zgadamy, z kad jesteście?

D

Jedzie ktoś teraz do pracy do Ingolstadt wyjazd w poniedziałek?

Nestor

Czy oferta pracy dla operatora CNC w Austrii jest aktualna? Jakie tam są zarobki? Co z mieszkaniem ?

lola

Witam, mam przedstawioną ofertę na operatora wiózka widłowego do Ingolstadt. Czy był TAM KTOŚ? Jak wygląda sytuacja z mieszkaniem i zarobkami?

Anonim

Pod zadnym pozorem nie polecam wyjazdu przez ta firme . Pojechalem na produkcje foteli , po 3dniach pracy firma magna stwierdzila ze maja zbyt duzo ludzi i podziekowala wszystkim nowym pracownikom . Posrednik przez kilka dni zwodzil nas za nos i twierdzil ze maja dla nas inna prace , po kilku dniach stwierdzili ze nowy pracodawca wymaga znajomosci jezyka niemieckiego i zlozyli nam wypowiedzenie po czym skontaktowalem sie z gpjc , co uslyszalem ? "Szukajcie sobie czegos na wlasna reke albo wracajcie do Polski" istna kpina i zero szacunku dla czlowieka ! Co z zainwestowanymi pieniedzmi ?! Po powrocie do Polski mam zamiar isc do prawnika i mam nadzieje ze tak to sie nie skonczy .

Anonim
@GPJC 27.01.2017 08:16
Szanowni Panowie, jest nam niezmiernie przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Zapewniamy, że takie odmeldowanie pracownikó...

To niestety nie jedyny przypadek, że firma wysyła do pracy a na miejscu okazuje się, że pracy nie ma.

@Anonim 01.06.2017 13:15

witam, takich przypadków u nas nie ma, zawsze wszystkie miejsca pracy są sprawdzone !!!Ostatni przypadek jaki miał miejsce, że kandydaci oczekiwali na pracę dotyczył rodziny 3-osobowej, gdzie i tak za te dni pracodawca zadeklarował się zapłacić,a praca miała być od następnego dnia.Niestety kandydaci zjechali. Proszę zatem mieć na tyle odwagi i podpisywać się pod postem, a nie jako Anonim. pozdrawiam agencja GPJC

Zostaw opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie German Polish Job Center Sp. J.